search
Підписатися

logo

Який фірми вибрати пральну машину: розбираємося яка з пральних машин краще

31 Травня, 2017, 02:52 10

Зміст:

 1. Пральні машини–найіноваційніша сфера в побутовій техніці
 2. Bosch
 3. LG
 4. Electrolux
 5. Samsung
 6. Whirlpool
 7. Крім ТОП-5

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Пральні машини–найіноваційніша сфера в побутовій техніці

Найбільшим полігоном для впровадження фірмових розробок і технологій є електронна техніка. Виробники смартфонів, планшетів, , LED-телевизорів, тощо, не втомлюються щороку обновлювати свої гаджети різноманітними запатентовами винаходами. В сфері побутової індустрії, як правило, все трошки простіше, адже динаміка оновлень фірмових запатентованих розробок значно нижча.

Проте, є і в сфері побутової техніки категорія, в якій зволікання в інноваціях може дорого обійтися будь-якому виробнику, не зважаючи на те, як довго він був лідером на ринку. Ця категорія – пральні машини. Вже не перше десятиріччя провідні виробники пральних машин борються за те,щоб саме їх вироби прали краще, швидше, комфортніше.

stiralnaya-mashina-v-interere

Купуючи пральну машину, частіше за все перша увага споживача звертається на технічні характеристики пристрою, ніж на те, ким ця пральна машина була виготовлена. Це цілком правильний підхід, адже прати брудну білизну буде не торгова марка, а конкретний пристрій з певними можливостями і обмеженнями.

При виборі такого корисного пристрою, як пральна машина-автомат, слід враховувати наступні критерії:

 • сторона завантаження (фронтальна, вертикальна);
 • максимальне завантаження (вимірюється в кг);
 • енергоефективність;
 • режими прання;
 • інтенсивність віджимання;
 • захист від протікань (частковий, повний);
 • матеріал виготовлення барабана;
 • рівень шуму;
 • захист від дітей;
 • розмір;
 • елементи управління;
 • додаткові функції.

Пральна машина Whirlpool FWSF61053W UA

11199 грн

Купити

Пральна машина Bosch WAJ20170UA

13599 грн

Купити

Пральна машина Electrolux EW6S426BUI

13799 грн

Купити

Багато хто не враховує бренд і країну-постачальника, вважаючи, що функції пристроїв однакові, і бренди не можуть похвалитися якимись особливими розробками. Дійсно, в прилади задана єдина функція – прання.

Але в той же час, будь-який поважаючий себе  виробник з року в рік прагне зібрати в моделях своїх пральних машин всі найкращі функції і доповнити їх власними напрацюваннями, попередньо захистивши їх патентом від конкурентів. Тому знаючи про такі фірмові інновації провідних брендів, можна суттєво зекономити свій дорогоцінний час при виборі пральної машини, чи просто дізнатися щось новеньке про пральну машину, яка вже стоїть у вашому домі.

Далі ми розглянемо п’ять найпопулярніших брендів за останні декілька років, що продаються в Україні.

 Bosch

Цей бренд не потребує додаткового представлення. Основне виробництво і штаб-квартира компанії розташовані в Німеччині. Історія компанії розпочинає свій відлік з 15 листопада 1886 року. Свою назву марка отримала від імені засновника Роберта Боша. Перший побутовий прилад був випущений 1933 року.

Німці відомі своїм педантизмом та уважністю до деталей. Ці якості знайшли своє втілення в техніці для прання. Перший пристрій, головною функцією якого було прання, був випущений у далекому 1958 року. 1972 року була виготовлена перша стиралка-автомат.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-stiralnaya-mashina-bosch

Німецький виробник побутової техніки Bosch є одним з лідерів по продажу пральних машин, як в Європі так і в Україні. Для нас пральні машини цього бренду збираються переважно в Росії, Польщі і Німеччині. Bosch в більшій ступені прославився завдяки моделям з преміальних серій, які збираються безпосередньо на батьківщині бренду, в Німеччині.Вони вважаються найкращими. Ціна таких моделей досить висока. Та є у німців і більш доступні по ціновій категорії пристрої, які збирають в Росії і Польщі.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-baraban-variosoft-

Також техніка для прання збирається у Франції, Іспанії, Європейській Туреччині, КНР і в деяких країнах Південно-Східної Азії. При цьому дотримані всі фірмові технології бренду.

На території Німеччини більшою мірою представлені технологічні центри і лабораторії, в яких народжуються високі технології. У рідній країні залишилося всього чотири заводи. Інші виробничі потужності розташовуються в країнах з більш дешевою робочою силою.У модельний ряд німецької марки входить більше 500 пристроїв.

Серед фірмових розробок від Bosch слід виділити, наприклад, незвичайну конструкцію барабана. Ця конструкція називається VarioSoft, суть якої заклечається в тому,що вся внутрішня частина барабана укрита крапле видними виступами. З однієї сторони ці виступи мають пологий спуск, а з іншої навпаки, більш крутий.  По тому ж принципу зроблені і лопаті  в барабані VarioSoft,. Ціллю такої конструкції  є більш бережливе прання при обертанні барабана в одну сторону, чи навпаки, інтенсивне прання забрудненої білизни при обертанні барабана в іншу сторону.Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-varioperfect

В багатьох пральних машинах Bosch застосовується технологія VarioPerfect, яка дозволяє збільшити швидкість прання, зменшуючи при цьому витрату електроенергії. Крім того в пральних машинах Bosch застосовується , так зване, «автозважування», завдяки якому пральна машина заливає в барабан стільки води, скільки потрібно для завантаженої кількості білизни.

Неймовірно економною і тихою в роботі пральну машину Bosch робить двигун, спеціально розроблений інженерами в компанії, який називається EcoSilence Drive. Це інверторний двигун, який встановлюється на пральні машини Bosch середнього цінового сегменту і преміального. Гарантія на такий двигун складає 10 років.

Інші корисні функції:

 • Це двоступінчата система контролю завантаження білизни. Це доповнення спрямоване на економію води. Апарат витрачає рівно стільки води, скільки необхідно для закладеної кількості речей.
 • Так називається ексклюзивна конструкція барабана. Вона забезпечує максимально дбайливе прання.
 • Ще один барабан для дбайливого прання.
 • Ця опція покликана полегшити відхід за технікою. Функція нагадує про чищення агрегату.
 • Забудьте про засоби для виведення плям! Пристрій з такою програмою самостійно виводить до 16 видів плям.
 • i – Dos. Система економії витрати води зі збереженням якості прання.
 • ComfortControl Plus. Найбільш простий і зрозумілий на інтуїтивному рівні інтерфейс.
 • AntiVibration Design. Особлива конструкція приладу, яка пригнічує вібрацію при пранні. Ідеальне рішення для сімей з маленькими дітьми.

Крім того, виробник пропонує особливий клас пристроїв для алергіків – AllergyPlus/ECAFT.

LG

Ще один всесвітньо відомий бренд. Його рідна країна – Південна Корея. LG займає четверте місце серед крупных-финансово промислових південнокорейських груп. Історія марки бере свій відлік 1947 року. На потужностях групи працює більше 200 000 чоловік.

reklama-lg

Південнокорейська компанія LG прославилась у виробництві пральних машин завдяки прямому безременевому двигуну, який на сьогодні встановлюється на всі моделі цього бренду. Для українського споживача пральні машини LG збираються переважно в Росії, Польщі і Китаї.

Також прилади для прання виготовляються в Індонезії, на Тайвані і Філіппінах. І лише десята частина пристроїв виробляється у Південній Кореї. При цьому виготовлення комплектуючих виконується за єдиною технологією. Таким чином, немає різниці, де була зібрана техніка – в Китаї або Росії. Усі пристрої відповідають стандартам бренду.

Головною особливістю пральних машин від LG є Inverter Direct Drive. Це інверторний без щітковий двигун, який розташований безпосередньо на осі барабана без застосування ременевої передачі. Завдяки такій конструкції значно знижуються шумові показники, а вібрація під час роботи пральної машини стає на порядок менше. Прямий безременевий двигун встановлено на всі пральні машини LG і має 10 років повної гарантії.
Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-6-motion

Технологія була вдосконалена. Вона дістала назву Direct Drive plus. При тих же габаритах об’єм завантаження був збільшений на 1 кг. Зрозуміло, якість прання залишилася на високому рівні.

Ще однією розробкою від південнокорейського виробника є технологія 6 motion. Обертання барабана пральних машин від конкурентів має обмежений характер. Технологія 6 motion. наділяє барабан пральної машини LG шістьма різними алгоритмами обертання: реверсивним, похитуванням, насиченням, крутінням, розгладжуванням чи базовим.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-baraban-lg

Барабан пральної машини LG має крапельну форму, та вона суттєво відрізняється від барабанів компанії Bosch. Виступи у вигляді крапель мають іншу форму, а їх кількість значно менша, ніж в барабані VarioSoft. Така будова барабана LG робить дію тертя білизни об барабан більш м’яким, щоб білизна не рвалась і не зношувалась під час високих обертів роботи барабана. Не поступитися в якості прання допомагає технологія 6 motion. Пральні машини LG як і їх аналоги від конкурентів володіють «авто зважуванням», яке не допускає більшої витрати води при пранні меншої кількості білизни.

Інші розробки:

 • Acua Lock. У пристрій вбудований датчик для визначення протікань. Після його спрацьовування закривається вхідний клапан, призначений для набору води. Крім того, автомат може увімкнути дренажний насос.
 • Shower Spray. Так називається особлива система розподілу води. Насос засмоктує воду з нижньої частини барабана вгору. Це дозволяє під час прання рівномірно розподілити воду по всій поверхні барабана. Завдяки Shower Spray білизна полоскается ретельніше. Усуваються найменші залишки миючих засобів.
 • Це особлива модель парової пральної машини. Як зрозуміло з назви, особливість пристрою полягає у використанні пари під час прання. Таке доповнення економить електроенергію. Це стає можливим завдяки зменшенню часу на висушування. Пара усуває алергени (залишки миючих засобів). Крім того, ця модель має додаткову функцію “Освіження пором”. Лінійка техніки з парою відповідає стандартам, встановленим Британським Фондом боротьби з алергією.
 • Детектор завантаження. Спеціальний датчик визначає, скільки речей завантажено у барабан і встановлює об’єм води. У барабан поступає стільки води, скільки треба для прання і полоскання закладеної кількості речей. Ця функція економить воду.
 • Очищення бака і барабана. Ця опція є у парових моделей. Бак і барабан очищаються гарячою парою і водою, що дозволяє досягти майже стерильної чистоти.
 • Система подвійного уприскування. Під час прання одночасно використовується вода та пара. Ця опція економить електроенергію та воду.

Electrolux

Компанія була заснована в далекому 1919 року. Вона увійшла до історії як перший виробник пилососів, абсорбційних холодильників, посудомийних машин, роботів-пилососів та ін. Спочатку країною збірки Electrolux була Швеція. Зараз виробничі потужності розташовуються по всьому світу. Заводи компанії є в Україні, Росії, Італії, Іспанії, Румунії, Угорщині, Польщі, США, Німеччині, Великобританії та Бразилії.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-stiralnaya-mashina-electrolux-na-kuhne

На сьогоднішній день шведський виробник Electrolux більше відомий завдяки своїм бюджетним моделям, Невисока ціна на пральні машини Electrolux також зумовлена і тим, що вони стали частково вітчизняними, адже багато моделей збираються в Україні. Виробництво ж більш дорогих моделей відбувається в Італії. Проте інженери компанії Electrolux гарантують єдиний контроль якості своєї продукції на всіх заводах, будь то Україна чи Італія.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-timemanager

Функція TimeManager є найвідомішою широкому загалу технологією від Electrolux  суть функції заклечається в тому, що ви самостійно зможете контролювати час прання, який можливо обрати. А спеціальний індикатор покаже рівень забруднення, який здатна буде випрати пральна машина на вибраному режимі. Завдяки такому режиму ви зможете легко зекономити свій час, витрату води і електроенергії.
Electrolux

Менш відомою, але не менш корисною є технологія EcoValve. Ця технологія напряму впливає на якість прання, бо її суть полягає в розташуванні клапана в зливному отворі бака. Завдяки такому клапану, брудна вода зі зливу не змішується з чистою водою, яка ще є в баку. Також EcoValve сприяє більш ефективній витраті миючих засобів і порошку, не дозволяючи їм осідати в зливному шлангу.

У деякі моделі вбудований режим нічного прання. Він відрізняється від звичайного режиму тим, що не використовує віджимання. Завдяки цьому відсутня вібрація та шум, які можуть завадити сну домочадців і сусідів.

Total Exchange гарантує відмінне полоскання білизни. Утворюється тиск, який рівномірно розподіляє натиски води по всьому барабану. Ця система покращує якість полоскання білизни.

Fuzzy Control – справжній інтелект техніки. Система сама контролює балансування, піноутворення, витік води та багато інших процесів. Fuzzy Control подовжує термін експлуатації пристрою.

Ще одне корисне доповнення, розроблене шведським брендом, – функція полегшеного прасування. Вона встановлює віджимання на швидкості не більше 1000 обертів за хвилину. Завдяки цьому речі після прання будуть не сильно пом’ятими, що полегшить Вам прасування.

Барабан пральної машини Electrolux  в своїй більшості не має особливих технологій і виготовлений в стандартній перфорированій формі.

Samsung 

Південнокорейська компанія відома з 1930-х років. Її заявлена місія – виробництво товарів відмінної якості. Цікаво, що спочатку під маркою Samsung продавався рис і цукор. Перші кроки у сфері електроніки були зроблені 1969 року, коли компанія випустила телевізор. Перша пральна машина була випущена 1974 року. Сьогодні під егідою марки виробляється практично повний спектр побутової техніки і гаджетів. Представництва марки відкриті в 60 країнах.

stiralnaya-mashina

Корейський бренд Samsung  прославився завдяки великій кількості власних розробок, що застосовуються в різних сферах виробництва техніки. Не стали виключенням і пральні машини, які отримали в свій арсенал чи не найкращі розробки і функціонал серед всіх пральних машин. Пральні машини Samsung для українського ринку збираються переважно в Росії, Польщі і Китаї, рідше в Кореї.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-ecobubble

Однією з найпопулярніших функцій в пральних машинах Samsung є технологія EcoBubble. Ця функція сприяє більшому утворенню піни під час змішування води і порошку, завдяки чому вона краще проникає в пори тканини. Такий ефект сприяє більш якісному пранню брудних речей. Досягати утворення піни у великій кількості дозволяє додатково встановлений насос під баком пральної машини. Завдяки функції  EcoBubble прання можна проводити при нижчих температурах, що сприяє економії електроенергії, а збільшене піноутворення дозволяє  витрачати менше порошку і миючих засобів. А це теж економія.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-voltcontrol

Пральні машини Samsung захищені чи не найкраще серед всіх пральних машин. Вони мають захист від перепаду напруги в електромережі. VoltControl дозволяє витримувати пральним машинам Samsung перепади в електромережі до 400В. ТЕН пральних машин від компанії Samsung покритий шаром кераміки. Цей шар дозволяє захистити пристрій від дострокового виходу з ладу у випадну використання жорсткої води.

Корейська марка розробила технологію Can Balance, яка рівномірно розподіляє білизну по усій поверхні барабана. Це забезпечує ретельне прання усіх речей. За балансування відповідають спеціальні кулі. Нововведення бренду – перемикач Jod Dial, який дозволяє вибрати потрібний режим одним легким поворотом. Пристрої з позначкою VRT – M працюють тихіше за інші моделі.

baraban-diamond-drum

Барабан від Samsung має ромбовидну (сотову) форму і називається Diamond Drum. Отвори в барабані зменшені в розмірі, завдяки чому більший діаметр перфорації в барабані не впливає негативно на білизну під час високих обертів. Зменшення діаметру отворів в барабані компенсовано їх великою кількістю.

Whirlpool

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-stiralnaya-mashina-whirlpool-v-interere
Американська компанія  Whirlpool в сфері пральних машин більше відома завдяки широкому модельному ряду вертикальних пральних машин. Але і з фронтальним типом завантаження пральні машини Whirlpool також виробляються. Збираються пральні машини Whirlpool переважно в Словаччині, а також ви можете зустріти моделі зібрані в Китаї чи в Італії. Крім того, одна з країн збірки Whirlpool – Росія.
Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-6oe-chuvstvo

Основною розробкою, якою може похвалитися компанія Whirlpool є технологія «6th Sense». Суть технології полягає в тому, ща завантаживши речі для прання, вам необхідно буде лише встановити в програматорі  тип тканини, а технологія «6th Sense» самостійно визначить вагу завантаження, відрегулює кількість необхідної води для такої ваги, а також витрати миючого засобу . Така технологія контролює весь процес прання, забезпечуючи тим самим роботу оптимальних режимів пристрою.
Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-tehnologiya-ZEN

LG виробляє пральні машини фронтального завантаження з прямим приводом, а в виробництві пральних машин з вертикальним завантаженням прямий привод використувала  компанія Whirlpool. Технології прямого приводу в вертикальних пральних машинах Whirlpool дав назву ZEN. Пральні машини Whirlpool саме з таким маркуванням володіють технологією безременевого двигуна.

Крім того пральні машини Whirlpool використовують систему Есо-куля, яка є аналогом EcoValve від Electrolux. Така система забезпечує максимально ефективне використання миючих засобів і порошку, а також не дає  змішуватися брудній воді зі зливу з чистою в баку.

Будова барабана пральних машин Whirlpool не володіє особливими технологіями, вона звичайна перфорована.

Крім ТОП-5 

Разбираемся в брендах_стиральные машины - стиральная машина indesit
Звичайно ж якісну пральну машину можна вибрати і не з брендів, які були розглянуті вище. Наприклад, в бюджетному недорогому секторі  великою популярністю користуються пральні машини Indesit . В пральних машинах від італійського бренду, токож, як і в інших використовуються особливі технології, закликані максимально полегшити процес прання.

Попри те, що бренд заявлений як італійський, заводи по збірці техніки розташовуються не лише в цій європейській країні. Знайти модель, зібрану саме в Італії, досить складно. Переважно техніка виготовляється в Китаї, Словаччині, Польщі та Франції.

Технологія ОКО в Indesit наслідує EcoValve і Eco-кулю. Результати такої технології не менш ефективні ніж у Electrolux чи  Whirlpool, але ціна на пральну машину Indesit на теперішній час значно нижча.

Крім того в пральних машинах Indesit використовується система EcoTime. Завдяки такій системі Ви зможете суттєво зекономити час, витрати води і миючих засобів при пранні не дуже забруднених речей.

Razbiraemsya-v-brendah_stiralnyie-mashinyi-stiralnaya-mashina-zanussi

Цікавим варіантом може виявитися для вас пральна машина Zanussi. Вже давно Electrolux і Zanussi об’єднані в один концерн і збираються на одному заводі. В пральних машинах під брендом Zanussi не використовуються фірмові для Electrolux TimeManager чи EcoValve, та в інших технологіях вони ідентичні. При цьому ціна на пральні машини Zanussi нижча від більш брендових Electrolux.

Hotpoint-Ariston.

Варто виділити також і Hotpoint-Ariston. Більшою популярністю користується  серія пральних машин Aqualtis. Пральні машини цієї серії оснащені інвертори двигуном SuperSilent, який характеризується низьким споживанням електроенергії і тихою роботою. А також має інтелектуальний контроль CareSensor, який оптимізує витрати ресурсів – води і миючих засобів під час режимів прання.

Окремо варто згадати техніку AEG. Вона відноситься до середнього та високого цінового класу. Розробники цієї марки запатентували особливий бак. Його головна відмінність від стандартних баків – матеріал виготовлення. Бак зроблений з полімерного сплаву, який за характеристиками перевершує нержавіючу сталь. Саме з неї виготовлена переважна більшість баків. Полімерний сплав стійкий до перепадів температури та механічної дії. Він не виділяє хімічні речовини та поглинає шуми.

Пральна машина AEG

Бренд AEG існує з 1883 року. Першу пральну машину-автомат він випустив 1958 року. Спочатку країною-виробником пральних машин AEG була Німеччина. 1994 року марку придбала компанія Electrolux. 2007 року завод у Німеччині закрили. Виробництво перенесли в країни з більш дешевою робочою силою. Зараз заводи бренду працюють в Італії, Угорщині та Польщі.

35212 0 cookie-check Який фірми вибрати пральну машину: розбираємося яка з пральних машин краще

Читайте також:

РОЗБИРАЄМОСЯ В БРЕНДАХ-холодильник
РОЗБИРАЄМОСЯ В БРЕНДАХ-холодильник
31 Травня, 2017, 02:44 1674 8
А який холодильник у вас? Давно минули ті часи, коли холодильник був розкішшю, яку дозволити собі могли тільки дуже багаті і заможні люди. На сьогоднішній...
Смотреть результаты
Як правильно вибрати праску – розбираємося в брендах
Як правильно вибрати праску - розбираємося в брендах
Важливість праски у сучасних реаліях   Дуже часто у статтях нашого блогу ми розповідали, наскільки важливо в сучасних реаліях виглядати охайним та доглянутим. Однак раніше...
Смотреть результаты
РОЗБИРАЄМОСЯ В ПОСУДІ: ЧАСТИНА 2 – ПАТЕЛЬНІ
РОЗБИРАЄМОСЯ В ПОСУДІ: ЧАСТИНА 2 – ПАТЕЛЬНІ
  ЯКИМ ПАТЕЛЬНЯМ ВИ ВІДДАЄТЕ ПЕРЕВАГУ? Одним з головних інструментів будь-якої домогосподарки на кухні є пательня. За допомогою пательні на обідньому столі вашої кухні з’являється...
Смотреть результаты