3 2 5

31/05/17

Розбираємося в брендах : пральні машини

ПРАЛЬНІ МАШИНИ –НАЙІНОВАЦІЙШІША СФЕРА В ПОБУТОВІЙ ТЕХНІЦІ

Найбільшим полігоном для впровадження фірмових розробок і технологій є електронна техніка. Виробники смартфонів, планшетів, , LED-телевизорів, тощо, не втомлюються щороку обновлювати свої гаджети різноманітними запатентовами винаходами. В сфері побутової індустрії, як правило, все трошки простіше, адже динаміка оновлень фірмових запатентованих розробок значно нижча.

Проте, є і в сфері побутової техніки категорія, в якій зволікання в інноваціях може дорого обійтися будь-якому виробнику, не зважаючи на те, як довго він був лідером на ринку. Ця категорія – пральні машини. Вже не перше десятиріччя провідні виробники пральних машин борються за те,щоб саме їх вироби прали краще, швидше, комфортніше.

стиральная машина в интерьере

Купуючи пральну машину, частіше за все перша увага споживача звертається на технічні характеристики пристрою, ніж на те, ким ця пральна машина була виготовлена. Це цілком правильний підхід, адже прати брудну білизну буде не торгова марка, а конкретний пристрій з певними можливостями і обмеженнями.

Але в той же час, будь-який поважаючий себе  виробник з року в рік прагне зібрати в моделях своїх пральних машин всі найкращі функції і доповнити їх власними напрацюваннями, попередньо захистивши їх патентом від конкурентів. Тому знаючи про такі фірмові інновації провідних брендів, можна суттєво зекономити свій дорогоцінний час при виборі пральної машини, чи просто дізнатися щось новеньке про пральну машину, яка вже стоїть у вашому домі.

Далі ми розглянемо п’ять найпопулярніших брендів за останні декілька років, що продаються в Україні.

 Bosch 
Разбираемся в брендах_стиральные машины - стиральная машина bosch

Німецький виробник побутової техніки Bosch є одним з лідерів по продажу пральних машин, як в Європі так і в Україні. Для нас пральні машини цього бренду збираються переважно в Росії, Польщі і Німеччині. Bosch в більшій ступені прославився завдяки моделям з преміальних серій, які збираються безпосередньо на батьківщині бренду, в Німеччині. Та є у німців і більш доступні по ціновій категорії пристрої, які збирають в Росії і Польщі.

Разбираемся в брендах_стиральные машины - барабан variosoft

Серед фірмових розробок від Bosch слід виділити, наприклад, незвичайну конструкцію барабана. Ця конструкція називається VarioSoft, суть якої заклечається в тому,що вся внутрішня частина барабана укрита крапле видними виступами. З однієї сторони ці виступи мають пологий спуск, а з іншої навпаки, більш крутий.  По тому ж принципу зроблені і лопаті  в барабані VarioSoft,. Ціллю такої конструкції  є більш бережливе прання при обертанні барабана в одну сторону, чи навпаки, інтенсивне прання забрудненої білизни при обертанні барабана в іншу сторону.Разбираемся в брендах_стиральные машины - varioperfect

В багатьох пральних машинах Bosch застосовується технологія VarioPerfect, яка дозволяє збільшити швидкість прання, зменшуючи при цьому витрату електроенергії. Крім того в пральних машинах Bosch застосовується , так зване, «автозважування», завдяки якому пральна машина заливає в барабан стільки води, скільки потрібно для завантаженої кількості білизни.

Неймовірно економною і тихою в роботі пральну машину Bosch робить двигун, спеціально розроблений інженерами в компанії, який називається EcoSilence Drive. Це інверторний двигун, який встановлюється на пральні машини Bosch середнього цінового сегменту і преміального. Гарантія на такий двигун складає 10 років.

LG
реклама lg

Південнокорейська компанія LG прославилась у виробництві пральних машин завдяки прямому безременевому двигуну, який на сьогодні встановлюється на всі моделі цього бренду. Для українського споживача пральні машини LG збираються переважно в Росії, Польщі і Китаї.

Головною особливістю пральних машин від LG є Inverter Direct Drive. Це інверторний без щітковий двигун, який розташований безпосередньо на осі барабана без застосування ременевої передачі. Завдяки такій конструкції значно знижуються шумові показники, а вібрація під час роботи пральної машини стає на порядок менше. Прямий безременевий двигун встановлено на всі пральні машини LG і має 10 років повної гарантії.
Разбираемся в брендах_стиральные машины - 6 motion

Ще однією розробкою від південнокорейського виробника є технологія 6 motion. Обертання барабана пральних машин від конкурентів має обмежений характер. Технологія 6 motion. наділяє барабан пральної машини LG шістьма різними алгоритмами обертання: реверсивним, похитуванням, насиченням, крутінням, розгладжуванням чи базовим.
Разбираемся в брендах_стиральные машины - барабан lg

Барабан пральної машини LG має крапельну форму, та вона суттєво відрізняється від барабанів компанії Bosch. Виступи у вигляді крапель мають іншу форму, а їх кількість значно менша, ніж в барабані VarioSoft. Така будова барабана LG робить дію тертя білизни об барабан більш м’яким, щоб білизна не рвалась і не зношувалась під час високих обертів роботи барабана. Не поступитися в якості прання допомагає технологія 6 motion. Пральні машини LG як і їх аналоги від конкурентів володіють «авто зважуванням», яке не допускає більшої витрати води при пранні меншої кількості білизни.

Electrolux 
Разбираемся в брендах_стиральные машины - стиральная машина electrolux на кухне

На сьогоднішній день шведський виробник Electrolux більше відомий завдяки своїм бюджетним моделям, Невисока ціна на пральні машини Electrolux також зумовлена і тим, що вони стали частково вітчизняними, адже багато моделей збираються в Україні. Виробництво ж більш дорогих моделей відбувається в Італії. Проте інженери компанії Electrolux гарантують єдиний контроль якості своєї продукції на всіх заводах, будь то Україна чи Італія.
Разбираемся в брендах_стиральные машины - timemanager

Функція TimeManager є найвідомішою широкому загалу технологією від Electrolux  суть функції заклечається в тому, що ви самостійно зможете контролювати час прання, який можливо обрати. А спеціальний індикатор покаже рівень забруднення, який здатна буде випрати пральна машина на вибраному режимі. Завдяки такому режиму ви зможете легко зекономити свій час, витрату води і електроенергії.
Electrolux

Менш відомою, але не менш корисною є технологія EcoValve. Ця технологія напряму впливає на якість прання, бо її суть полягає в розташуванні клапана в зливному отворі бака. Завдяки такому клапану, брудна вода зі зливу не змішується з чистою водою, яка ще є в баку. Також EcoValve сприяє більш ефективній витраті миючих засобів і порошку, не дозволяючи їм осідати в зливному шлангу.

Барабан пральної машини Electrolux  в своїй більшості не має особливих технологій і виготовлений в стандартній перфорированій формі.

Samsung 
стиральная машина

Корейський бренд Samsung  прославився завдяки великій кількості власних розробок, що застосовуються в різних сферах виробництва техніки. Не стали виключенням і пральні машини, які отримали в свій арсенал чи не найкращі розробки і функціонал серед всіх пральних машин. Пральні машини Samsung для українського ринку збираються переважно в Росії, Польщі і Китаї, рідше в Кореї.
Разбираемся в брендах_стиральные машины - ecobubble

Однією з найпопулярніших функцій в пральних машинах Samsung є технологія EcoBubble. Ця функція сприяє більшому утворенню піни під час змішування води і порошку, завдяки чому вона краще проникає в пори тканини. Такий ефект сприяє більш якісному пранню брудних речей. Досягати утворення піни у великій кількості дозволяє додатково встановлений насос під баком пральної машини. Завдяки функції  EcoBubble прання можна проводити при нижчих температурах, що сприяє економії електроенергії, а збільшене піноутворення дозволяє  витрачати менше порошку і миючих засобів. А це теж економія.
Разбираемся в брендах_стиральные машины - voltcontrol

Пральні машини Samsung захищені чи не найкраще серед всіх пральних машин. Вони мають захист від перепаду напруги в електромережі. VoltControl дозволяє витримувати пральним машинам Samsung перепади в електромережі до 400В. ТЕН пральних машин від компанії Samsung покритий шаром кераміки. Цей шар дозволяє захистити пристрій від дострокового виходу з ладу у випадну використання жорсткої води.
барабан diamond drum

Барабан від Samsung має ромбовидну (сотову) форму і називається Diamond Drum. Отвори в барабані зменшені в розмірі, завдяки чому більший діаметр перфорації в барабані не впливає негативно на білизну під час високих обертів. Зменшення діаметру отворів в барабані компенсовано їх великою кількістю.

Whirlpool 
Разбираемся в брендах_стиральные машины - стиральная машина whirlpool в интерьере

Американська компанія  Whirlpool в сфері пральних машин більше відома завдяки широкому модельному ряду вертикальних пральних машин. Але і з фронтальним типом завантаження пральні машини Whirlpool також виробляються. Збираються пральні машини Whirlpool переважно в Словаччині, а також ви можете зустріти моделі зібрані в Китаї чи в Італії.
Разбираемся в брендах_стиральные машины - 6ое чувство

Основною розробкою, якою може похвалитися компанія Whirlpool є технологія «6th Sense». Суть технології полягає в тому, ща завантаживши речі для прання, вам необхідно буде лише встановити в програматорі  тип тканини, а технологія «6th Sense» самостійно визначить вагу завантаження, відрегулює кількість необхідної води для такої ваги, а також витрати миючого засобу . Така технологія контролює весь процес прання, забезпечуючи тим самим роботу оптимальних режимів пристрою.
Разбираемся в брендах_стиральные машины - технология ZEN

LG виробляє пральні машини фронтального завантаження з прямим приводом, а в виробництві пральних машин з вертикальним завантаженням прямий привод використувала  компанія Whirlpool. Технології прямого приводу в вертикальних пральних машинах Whirlpool дав назву ZEN. Пральні машини Whirlpool саме з таким маркуванням володіють технологією безременевого двигуна.

Крім того пральні машини Whirlpool використовують систему Есо-куля, яка є аналогом EcoValve від Electrolux. Така система забезпечує максимально ефективне використання миючих засобів і порошку, а також не дає  змішуватися брудній воді зі зливу з чистою в баку.

Будова барабана пральних машин Whirlpool не володіє особливими технологіями, вона звичайна перфорована.

Кроме ТОП-5 
Разбираемся в брендах_стиральные машины - стиральная машина indesit

Звичайно ж якісну пральну машину можна вибрати і не з брендів, які були розглянуті вище. Наприклад, в бюджетному недорогому секторі  великою популярністю користуються пральні машини Indesit . В пральних машинах від італійського бренду, токож, як і в інших використовуються особливі технології, закликані максимально полегшити процес прання.

Технологія ОКО в Indesit наслідує EcoValve і Eco-кулю. Результати такої технології не менш ефективні ніж у Electrolux чи  Whirlpool, але ціна на пральну машину Indesit на теперішній час значно нижча.

Крім того в пральних машинах Indesit використовується система EcoTime. Завдяки такій системі Ви зможете суттєво зекономити час, витрати води і миючих засобів при пранні не дуже забруднених речей.

Разбираемся в брендах_стиральные машины - стиральная машина zanussi

Цікавим варіантом може виявитися для вас пральна машина Zanussi. Вже давно Electrolux і Zanussi об’єднані в один концерн і збираються на одному заводі. В пральних машинах під брендом Zanussi не використовуються фірмові для Electrolux TimeManager чи EcoValve, та в інших технологіях вони ідентичні. При цьому ціна на пральні машини Zanussi нижча від більш брендових Electrolux.

Hotpoint-Ariston.

Варто виділити також і Hotpoint-Ariston. Більшою популярністю користується  серія пральних машин Aqualtis. Пральні машини цієї серії оснащені інвертори двигуном SuperSilent, який характеризується низьким споживанням електроенергії і тихою роботою. А також має інтелектуальний контроль CareSensor, який оптимізує витрати ресурсів – води і миючих засобів під час режимів прання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Читайте також:

Підпишіться на розсилку!

Не турбуйтеся, ми не спамимо :-)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: