search
Підписатися

logo

Особливості використання смарт-годинників Samsung Gear S3 с iPhone

25 Травня, 2017, 04:18 9

Недавно компанія Samsung повідомила про те, що смарт-годинники серії Gear S2 чи S3 тепер можна використовувати з «айфонами». Сумісність годинників з мобільними пристроями Apple здійснюється завдяки спеціальному додатку, який можна скачати з App Store.

Передмова
osobennosti-ispolzovaniya-smart-chasov-samsung-gear-s3-s-iphone-predislovie

Якщо ви хочете підключити смарт-годинник  Samsung Gear S3 чи Gear S2 до вашого iPhone, вам необхідно встановити на «айфон» додаток«Samsung Gear S».

Скачати додаток «Samsung Gear S» с App Store:
kod

Після встановлення додатку необхідно дозволити йому доступ до календаря, контактів, місця розташування і фотографіям. Додаток Samsung Gear S також може попросити вас згодитись з додатковими умовами використання і увійти в свій обліковий запис Samsung щоб завантажити нові циферблати, фірмові додатки, а також для доступу до показників S Health.

Особливосі використання Samsung Gear S3 с iPhone

osobennosti-ispolzovaniya-smart-chasov-samsung-gear-s3-s-iphone-prilozhenie

Після того, як ви виконаєте всі необхідні налаштування Ви можете почати використовувати Samsung Gear S3 з вашим «айфоном». Серед головних особливостей смарт-годинників варто виділити наступні:

  • Стабільність з’єднання: в цілому з’єднання Samsung Gear S3 і iPhone доволі стабільне. За весь час використання годинника нам прийшлось всього один раз перепідключати його до «айфону», та швидше за все це приватний випадок.
  • Повідомлення:З одержанням повідомлень з «айфона» на Samsung Gear S3 будь-яких проблем помічено не було. Налаштувати вхідний потік повідомлень можна в самому додатку., де доступно два варіанти: приймати повідомлення чи не приймати.
  • Дзвінки: Завдяки тому, що смарт-годинник Samsung Gear S3 оснащений вмонтованим динаміком і мікрофоном, за його допомогою можна здійснювати і приймати дзвінки. При вхідному дзвінку на годиннику висвічується номер і ім’я абонента, якщо контакт є в телефонній книжці iPhone. Прийняти чи відхилити дзвінок можна за допомогою кільця, що обрамляє екран, яке виконує роль джойстика.
  • Galaxy Apps Store: Встановити додаток на Samsung Gear S3, коли годинник під’єднаний до iPhone можна за допомогою веб-інтерфейса Galaxy Apps Store, або через сам додаток Samsung Gear S.
  • Циферблати: Встановити інші циферблати на Samsung Gear S так же просто, як завантажити будь-який інший додаток.
  • Галерея: Функція «відправка зображень» дуже проста у використанні і працює доволі стабільно. Ви можете вибрати фотографії, які треба передати з iPhone на Samsung Gear S3, і це буде зроблено практично миттєво.
  • Музичний плеєр: Для того, щоб слухати за допомогою Samsung Gear S3 музику, годинник повинен бути підключеним до тієї ж мережі Wi-Fi, що и iPhone.
  • S Health: Дана функція працює на Samsung Gear S3 навіть коли годинник не підключений до iPhone. Samsung Gear S3 слідкує за фізичним станом, рахує калорії, кроки і частоту серцевих скорочень. Синхронізація даних між годинником і iPhone здійснюється так само легко, як у випадку з фітнес-трекерами FitBit или Misfit
  • Find My Gear: Дана функція дозволяє знайти загублений годинник через встановлений на «айфоні» додаток. Будь-яких нарікань на працездатність  цієї функції у нас не виникло.

В цілому, додаток Samsung Gear S працює плавно, ніяких збоїв чи зависань помічено не було. Таким чином тепер у володарів iPhone є можливість використовувати прекрасний гаджет від Samsung.

Якщо у Вас iPhone, чи роздивляєтесь ви Samsung Gear S2 чи Gear S3 в якості годинника? Чи все ж таки Apple watch? Діліться з нами своїми враженнями в коментарях!

34923 0 cookie-check Особливості використання смарт-годинників Samsung Gear S3 с iPhone

Читайте також:

Улюблений дизайн і модний колір. Огляд iPhone SE
Улюблений дизайн і модний колір. Огляд iPhone SE
25 Травня, 2017, 04:12 843 7
Улюблений дизайн і модний колір Старий добрий «Айфон» – iPhone 5S – зміг побити рекорди продажів. Цю хітовую модель досі (незважаючи на те, що вже...
Смотреть результаты
Налаштовуємо Windows 10 під себе. Частина 2 – калібруємо екран ПК
Налаштовуємо Windows 10 під себе. Частина 2 - калібруємо екран ПК
Незважаючи на те, що операційна система Windows 10 здатна автоматично налаштовувати більшість параметрів дисплея, це не завжди відбувається коректно. Ви зможете отримати більш якісну картинку...
Смотреть результаты
Як перейти з 32-бітної версії Windows на 64-бітну
Як перейти з 32-бітної версії Windows на 64-бітну
Зміст Переконайтесь, що ваш комп’ютер сумісний з 64-бітною версією Windows Переконайтесь, що для вашого комп’ютера є драйвера для 64-бітної версії Windows 10 Встановіть 64-бітну версію...
Смотреть результаты