search
Підписатися

logo

CES 2017: Новинки побутової техніки

24 Травня, 2017, 12:50 7

Міжнародна виставка споживчої електроніки, саме так можна розшифрувати абревіатуру International CES, святкує 50-річний ювілей.

Така значна подія у сфері електроніки та побутової техніки, як CES, проводиться щорічно в Лас-Вегасі на початку поточного року. Не виключенням став і 2017 рік, у поточному році CES пройде у період з 5 по 8 січня. Незважаючи на свою офіційну назву – Міжнародна виставка споживчої електроніки, на даному заході демонструються далеко не тільки досягнення у сфери електроніки, а й новітня побутова техніка і навіть новинки у програмному забезпеченні різних пристроїв.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-demo-zal

Завдяки CES 2017 ми зможемо дізнатися, який вектор напрямку розвитку буде у сучасної техніки протягом найближчого року. Сьогодні ми хочемо розглянути CES 2017 у категорії побутової техніки. Найвідоміші виробники і бренди сучасної побутової техніки привезли на виставку свої найкращі розробки, які свідчать про стирання кордонів між побутовою технікою та електронікою. Новітні T-технології все частіше впроваджуються до таких звичних для нас приладів, як холодильник, пральна машина або навіть пилосос.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-international-ces-2017

Іншими словами, побутова техніка стає розумнішою і, цілком можливо, що незабаром ми станемо володарями смарт-холодильників або смарт-пральних машин. А щоб дізнатися, чи потрібно купувати додому пакет молока по дорозі з роботи, достатньо буде заглянути у ваш холодильник за допомогою смартфона дистанційно. Погодьтесь, це неймовірно зручно.

Samsung Family Hub 2.0

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-samsung-family-hub-2_0

Холодильники Samsung Family Hub були представлені ще минулого року та вразили своїм функціоналом та смарт-можливостями. Оновлена версія розумних холодильників від корейської компанії отримала назву Family Hub 2.0 та дещо розширила не тільки свій функціонал, але й сам модельний ряд. Тепер у сімействі холодильників Family Hub є цілих десять моделей, серед яких трьох і чотирьох-дверні модифікації.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-samsung-family-hub-2_0-displejj

Впізнати холодильник Samsung Family Hub досить легко завдяки великому сенсорному екрану діагоналлю 21,5 “з full HD дозволом. Кожен член родини зможе створити свій профіль і обмінюватися повідомленнями з іншими членами родини, швидше за все з побутових та домашніх питань. Так само на екрані холодильника можна розміщувати пам’ятні фотографії, які нагадуватимуть вам про найкращі миті вашого життя. А щоб зазирнути до холодильника, зовсім не обов’язково відкривати його дверцята, адже в холодильниках Family Hub 2.0 встановлені камери, а вміст вашого холодильника можна роздивитись на екрані Samsung Family Hub 2.0 або навіть дистанційно зі смартфона.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-samsung-family-hub-2_0-na-kukhne

Завдяки оновленим функціям Samsung Family Hub 2.0 ви зможете ще й спілкуватись зі своїм холодильником за допомогою мови. Завдяки командам, які холодильник Family Hub 2.0 отримує від свого користувача, він може виводити на екран необхідні рецепти, складати список необхідних покупок, управляти іншими побутовими приладами і навіть інформувати нас про погоду за вікном. А пам’ятаєте, як ми залишали повідомлення іншим членам родини за допомогою записки, яку кріпили магнітиком на дверцята холодильника? Не складно здогадатись, що відтепер у подібних хитрощах немає потреби, адже всі ваші послання візуалізує величезний екран холодильника.

Samsung FlexWash ™ + FlexDry ™

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-samsung-flexwash_flexdry

До нашого побуту все активніше входять великі пральні машини, а мода на компактні «пралки» поступово проходить. Це дійсно зручно, адже у великій пральній машині можна випрати не просто велику кількість брудної білизни, а й габаритні речі, які не поміщаються у компактних пральних машинах. Ми вже розповідали Вам про «подвійні» пральні машини від LG та Haier з великим завантаженням і можливістю проводити одночасно одразу два цикли прання. Компанія Samsung дала гідну відповідь своїм конкурентам і представила на CES 2017 пральну машину Samsung FlexWash ™ + FlexDry ™.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-samsung-flexwash_flexdry-4-1

І якщо пральні машини конкурентів можна було з усією сміливістю назвати пральними комбайнами 2 в 1, то Samsung FlexWash ™ + FlexDry ™ є пральною машиною 4 в 1 та, можливо, не матиме гідних аналогів найближчим часом. Її особливістю є те, що дана пральна машина здатна не тільки прати і віджимати речі, але й сушити їх. Обидва процеси відбуваються відразу у декількох відділеннях. Для прання призначені два барабани – фронтальний та вертикальний. Для сушки випраних речей, аналогічно, призначені вертикальне відділення і фронтальний барабан.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-samsung-flexwash_flexdry-obshhijj-vid

 

Свою нову пральну машину Samsung FlexWash ™ + FlexDry ™ корейський розробник оснастив усіма найсучаснішими та найкращими технологіями, які були присутні у пральних машинах Samsung. Таким чином, Samsung FlexWash ™ + FlexDry ™ може вважатися найбільш передовою пральною машиною від компанії Samsung. Головною проблемою даного прального агрегату є його габарити, які не зможуть вписатися в більшість українських квартир.

LG Deep Learning

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-lg-deep-learning

Ось ми і дожили до того часу, коли наша побутова техніка стає розумною і може, часом навіть краще за нас з вами, визначати параметри свого функціоналу. Досягти таких висот вдалося компанії LG завдяки технології Deep Learning. Суть даної технології полягає у тому, що побутова техніка LG здатна розпізнавати і запам’ятовувати найчастіші повадки членів родини у будинку, в якому техніка використовується. На CES 2017 компанія LG представила революційну технологію, яка може дати старт присутності штучного інтелекту в наших побутових приладах.

 

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-kholodilnik-lg-deep-learning

Уже сьогодні побутова техніка LG, яка оснащена технологією Deep Learning, здатна вразити своєю функціональністю та електронним інтелектом. Звичайний пилосос, який прибирає ваш будинок від сміття і бруду, нехай навіть це робот-пилосос, здатний запам’ятовувати розташування меблів або навіть проводів, які знаходяться в кімнаті, і маневрувати між ними. І навіть якщо ви будете їх переміщувати, він все одно знайде їх і наново запам’ятає. Але це ще півбіди, адже якщо ви опинитесь на шляху такого пилососа, він попросить вас відійти та звільнити простір для прибирання. Раніше ваш пилосос просив підняти ноги, коли ви сиділи на дивані? А новий пилосос LG попросить!

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-lg-deep-learning-smart-control

 

Технологія Deep Learning, яку компанія LG презентує на CES 2017, стосується не тільки роботів-пилососів, а й іншої побутової техніки. Наприклад, пральні машини LG, які оснащені даною технологією, здатні визначати середу, у якій живе її власник. Таким чином, процедура прання варіюється виходячи з жорсткості води в регіоні та природних особливостей. Кондиціонери LG здатні визначати, в які дні та чи інша кімната будинку потребує більшого охолодження, а холодильник сам розбирається у тому, який режим йому обрати в різні періоди року.

LG CordZero ™

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-lg-cordzero-canister

Роботи-пилососи ще не досить щільно інтегрувалися до нашого з вами побуту, а ми, як і раніше, нерідко віддаємо перевагу традиційним пилососам, якими управляємо власною рукою. Мовляв, нема чого пилососу самому вирішувати, де прибирати, я сам знаю краще, де в моєму домі брудніше! Для подібних консервативних користувачів компанія LG підготувала на CES 2017 не менш цікаве рішення, ніж роботи-пилососи LG, оснащені технологією Deep Learning. Подібним рішенням від корейської компанії є пилососи преміум-сегмента CordZero ™.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-lg-cordzero-canister-ruchka-upravleniya

Пилососи даної серії на CES 2017 представлені двома пилососами преміум-сегмента CordZero Canister і CordZero HandStick. Це колбовий пилосос та ручний відповідно. Пилососи серії CordZero відомі нам завдяки своїй бездротовій технології та наявності у своїй системі інверторного двигуна. Інверторні технології не є для нас чимось новим, але в категорії пилососів, інверторний двигун для нас досить незвичайний.

 

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-lg-cordzero-handstick

Завдяки своїм технологіям, бездротові пилососи CordZero мають потужність, яка мало чим поступається пилососам, що працюють безпосередньо від мережі. Проте, пилососи LG CordZero є більш зручними у використанні не тільки завдяки своїм інверторним технологіям і високій потужності, але й завдяки відсутності зайвих дротів. Так само пилососи LG CordZero оснащені високощільними фільтрами, які сприяють якісному очищенню повітря, що проходить через пилосос. Таким чином, повітря, який потрапляє в пилосос разом з пилом, виходить з CordZero максимально чистим. У пилососі CordZero Canister використовується фільтр HEPA 14, а в CordZero HandStick – HEPA 13.

Голосовий помічник Emotech Olly

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-golosovojj-assistent-olly

Пам’ятайте фантастичні голлівудські фільми, які в своїх сюжетах фантазували на тему того, як будуть виглядати наші будинки у недалекому майбутньому. Деякі з них виявилися правдивими та насправді віщими. Наприклад, як і в багатьох популярних фільмах, наш будинок незабаром зможе спілкуватися з нами людською мовою. Уже не перший рік різні виробники презентують нам голосового асистента для розумного будинку, який реалізує якийсь функціонал нашого smart-home.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-golosovojj-assistent-olly-na-ces-2017

Компанія Emotech представляє нам на CES 2017 принципово нову технологію голосового асистента для розумного будинку – Olly. Нововведення та інновацію даного побутового асистента обумовлює наявність у нього штучного інтелекту. Подібний штучний інтелект сприяє індивідуальному стилю спілкування асистента Olly з тим користувачем, який експлуатує даний прилад. Подібна можливість робить експлуатацію Olly від Emotech максимально зручною та комфортною у побутових умовах.

ces-2017_novinki-bytovojj-tekhnikiki-golosovojj-assistent-olly-korpus

 

Для чого ж потрібен асистент Olly? Ваш персональний асистент Olly зможе повністю замінити домогосподарку та он-лайн управляти всіма побутовими пристроями у вашій оселі, визначаючи всі процеси, які необхідно здійснити. Наприклад, якщо необхідно здійснити покупки продуктів, Olly здатний замовити їх он-лайн самостійно. Якщо необхідно прибрати у будинку, Olly запустить роботу пилососа, і в потрібний час у будинку буде ідеальна чистота. Іншими словами, володіючи Emotech Olly у вашому домі, домробітниця вам не знадобиться.

34815 0 cookie-check CES 2017: Новинки побутової техніки

Читайте також:

22 способи використання застарілого смартфона або планшета
22 способи використання застарілого смартфона або планшета
24 Травня, 2017, 12:41 1592 7
Ви придбали новий смартфон або планшет? Якщо ще ні – то цей момент рано чи пізно настане, і тоді вам стане в нагоді наш гайд...
Смотреть результаты
8 СЕКРЕТІВ Samsung Galaxy S7 и S7 Edge
8 СЕКРЕТІВ Samsung Galaxy S7 и S7 Edge
Здається, про флагманські смартфони Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge вже  відомо все, але сьогодні ми розповімо вам про вісім секретних функцій і можливостях...
Смотреть результаты
Все, що вам треба знати про сервіс Google Фото
Все, що вам треба знати про сервіс Google Фото
Якщо ви шукаєте якісний сервіс для зберігання фотографій, зверніть увагу на Google Фото. Цей сервіс має величезну кількість корисних функцій і дозволяє переглядати фотографії та...
Смотреть результаты