search
Підписатися

logo

Найкорисніші програми для смартфона та планшета

12 Травня, 2017, 10:11 11

Налаштування смартфона дуже часто потребує чимало часу та зусиль, адже частенько ми не знаємо точно, які додатки нам знадобляться.

Справний смартфон є результатом його правильного налаштування. І це вкрай важливо зробити ще перед найпершою спробою його використання. Для того, щоб правильно настроїти свій новий смартфон необхідно знати, які саме додатки потрібні для стабільної роботи пристрою, та які саме з них можуть бути корисні для нас надалі. Для цього не досить буде лише зайти в Google Play і завантажити всі найпопулярніші додатки за версією цього ж сервісу, адже в такому разі ми ризикуємо дуже швидко заповнити нашу пам’ять непотрібними для нас програмами.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-smartfon-s-programmami

Є і сумніший результат хаотичної установки безлічі програм, який спочатку може бути непомітним, а трохи пізніше стає незрозуміло, чому майже новий смартфон став працювати значно повільніше, ніж раніше. Все діло в тому, що деякі програми продовжують свою роботу в системі навіть після того, як ми їх закриваємо. Таким чином, оперативна пам’ять нашого смартфону закінчується, і пристрій починає “гальмувати” і “зависати”. Щоб цього не сталося, наш девайс вимагає періодичної профілактики у вигляді чищення його пам’яті та кеша (в цьому нам, до речі, теж допоможуть додатки), а ще краще спочатку не заповнювати пам’ять смартфона не потрібними програмами.

У цій статті ми спробуємо ознайомити Вас з найчастіше використовуваними програмами та просто з тими додатками, які напевно не стануть зайвими в будь-якому смартфоні.

Зміст:

  1. Програми для розваг
  2. Безпека смартфона
  3. Програми для оптимальної роботи смартфона
  4. Програми для спілкування
  5. Додатки для здоров’я
  6. Є ще багато корисних програм

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Програми для розваг

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-video-na-smartfone

Безумовно, сучасний смартфон не є для нас лише засобом для телефонних дзвінків. Це багатофункціональний пристрій, який здатний бути одночасно і робочим інструментом, і засобом для телефонних розмов, і пристроєм для дозвілля. Але варто пам’ятати, що для того, щоб використати наш смартфон або планшет як інструмент для розваг, він потребує установки певних додатків.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-pleer-dlya-smartfona

Насамперед краще всього встановити кілька зручних програм для програвання музики та відеофайлів. Вони нам знадобляться не лише, щоб слухати музику та дивитися відео, але і для того, щоб складати набори плей-листів зі зручною для нас черговістю файлів та автоматичним перемиканням між ними. Так само в зручному та функціональному плеєрі ми можемо робити налаштування якості звучання музики та якості відео. Одними з найпоширеніших та якісніших додатків такого плану, які можуть бути встановлені на Ваші гаджети, є AIMP, MX Player, VLC, KMPlayer і Pi Music Player. У більшості цих програм доступні безкоштовні версії та платні, такі, що мають розширений функціонал.

Obzor-smartfona-Xiaomi-Redmi-Note-3-glavnaya

Так само допомогти нашому дозвіллю зможуть програми для онлайн перегляду фільмів, роликів і прослуховування музики. Усе це ми зможемо робити без їх завантаження на пам’ять смартфону. У цьому нам зможуть допомогти додатки Зайцев.нет, IVI або YouTube. Для найбільших поціновувачів розваг зі смартфоном не зайвими стануть декілька цікавих ігор, наприклад, головоломок, аркад або стратегій.

Безпека смартфона

Razbiraemsya-v-brendah-smartfonyi-glavnaya

Наші смартфони є мобільними пристроями. А це означає, що вони постійно знаходяться разом з нами в якійсь подорожі, адже навіть відлучаючись з дому короткочасно, ми все одно беремо з собою смартфон. Це цілком зрозуміло, адже завдяки смартфону ми завжди знаходимося на зв’язку, і наші друзі, і близькі будь-якої хвилини зможуть зв’язатися з нами, а ми з ними. А іноді й зовсім за допомогою смартфону ми знаходимо ті або інші місця, адже він здатний повністю замінити нам навігатор.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-eset

Така мобільність окрім зручностей несе в собі додаткові ризики. Дуже часто ми втрачаємо наші смартфони або їх крадуть. Здавалося б, що тут поробити? У таких випадках найчастіше ми йдемо до найближчого магазина і вибираємо для себе новий. Але мало хто знає, що правильно налагоджений смартфон, в якому встановлені правильні програми, може бути легко виявлений. У цьому нам можуть допомогти антивірусні програми, установкою яких ми так часто нехтуємо. І якщо на попередньому етапі ми могли обійтися безкоштовними плеєрами, то в цьому разі ми настійно рекомендуємо Вам встановлювати антивірусні додатки, які здатні захистити та забезпечити Ваш гаджет більше інших, такі як Eset Security & Antivirus або Ikarus, але для повноцінного функціонала вони потребують певної оплати.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-ikarus

Такі програми не безкоштовні, але їх функціонал дозволить найефективніше захистити Ваш смартфон. Завдяки роботі Eset або Ikarus у разі втрати смартфону Ви легко можете заблокувати його, очистити від персональних даних, відстежити його місце розташування та багато що інше. Ну і, звичайно ж, такі додатки захистять Вас від шкідливих програм під час серфінгу в мережі Інтернет.

Програми для оптимальної роботи смартфона

kak-vybrat-smartfon-zachem-nuzhen-smartfon

Як вже було сказано вище, ми робимо за допомогою нашого смартфона безліч операцій різного характеру. Проте деякі, здавалося б, настільки прості дії зробити без установки додаткових програм виявляється дуже нелегко. Тому, щоб оптимізувати роботу нашого смартфона та зробити використання нашого девайса максимально комфортним, нам необхідно буде встановити ще декілька додатків.

Напевно, ситуація, коли необхідно швидко знайти який-небудь файл або перемістити його з однієї теки в іншу або зовсім перенести файл з внутрішньої пам’яті на карту пам’яті, знайома всім. У більшості випадків вбудовані можливості наших гаджетів далекі від ідеалу і, проводячи настільки просту операцію, ми витрачаємо багато часу, нервуємо, а в деяких випадках навіть не досягаємо бажаного результату. У таких випадках незамінною стане програма провідник ES. Ця утиліта допоможе відсортувати файли на нашому пристрої швидко і без великих витрат зусиль, а так само завдяки провідникові ми можемо відстежувати вільну пам’ять на всіх носіях, а якщо вона закінчується, то програма дасть нам знати, які файли займають найбільше місця.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-brauzer-na-smartfone

Не варто забувати про установку на смартфон браузера, адже більшість вбудованих програм настільки проста та мало функціональна, що вже в найближчий час Ви не захочете використати смартфон для пошуку чого-небудь в Інтернеті, і Ви спробуєте повернутися на звичний ПК. Проте варто пам’ятати, що мобільні аналоги Firefox Mozilla, Chrome або Opera мало чим відрізняються від своїх аналогів, які ми використовуємо на комп’ютері.

CCleaner

На додаток до браузерів на Вашому смартфоні зовсім не зайвими стануть ще дві утиліти. Перша з них це програма, яка позбавляє від настирних банерів і небажаної реклами самого різного змісту. Друга програма допоможе оптимізувати загальну роботу операційної системи та дуже швидко очистити її від тимчасових файлів. Йдеться про дуже корисні програми Adguard і CCleaner.

Програми для спілкування

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-smartfon-dlya-obshheniya

Саме смартфон ми найчастіше використовуємо для того, щоб спілкуватися. Все діло в тому, що смартфон з самого початку призначений для цього, але він зовсім не обмежується лише телефонними дзвінками. Вже давно наше спілкування вийшло за рамки лише звичайних телефонів, тепер для цього ми використовуємо додаткові ресурси, які допомагають нам не лише здійснювати голосові дзвінки, завдяки ним ми можемо просто відправити текстове повідомлення або навіть побачити нашого співрозмовника за допомогою відеозв’язку.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-messendzheryi-na-smartfone

Для того, щоб використати наш смартфон як засіб для комунікації максимально повно, нам необхідно виконати установку ще декількох програм. На першому етапі нам треба визначити найбільш пріоритетний і зручний месенджер (звичайно ж, можна встановити їх декілька). Найчастіше ми прибігаємо до використання Viber, Skype, WhatsApp або Telegram. Таких програм буде цілком досить для того, щоб подзвонити своєму абонентові за допомогою мережі Інтернет, відправити йому миттєве текстове повідомлення, який-небудь файл або навіть провести відеоконференцію.

fb

На другому етапі нам необхідно буде зробити установку додатка пріоритетної соціальної мережі, якою ми користуємося (знову ж таки, можемо не обмежуватися лише однією програмою). Вже давно переважна кількість користувачів сучасних гаджетів використовує і соціальні мережі для своєї комунікації. Найвідоміші та найпопулярніші з них розробили власні програми для їх використання, такі як Однокласники, Вконтакті, Facebook або Instagram. Завдяки установці таких додатків Ви можете використати свої соціальні мережі в будь-який зручний час.

Додатки для здоров’я

Prilozheniya-dlya-zdorovya

Здоровий спосіб життя сьогодні в моді. Багато хто з нас відвідує спортзали або як мінімум прагне якимось чином вести активний спосіб життя. Проте в умовах сучасної реальності дуже важко виділити час на регулярне відвідування спортивних залів або просто запам’ятати про необхідність проведення тих або інших вправ. Відмінним помічником в цьому може стати для нас наш смартфон. Завдяки установці правильного програмного забезпечення Ви завжди будете в курсі про зроблені навантаження, а коли прийде час для фізичних вправ, наш смартфон нагадає нам про це.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-s-health

Існує величезна кількість різноманітних додатків для фізкультури, спорту та фітнеса. Ми вже робили детальний огляд таких програм, тому сьогодні лише коротко нагадаємо про найпопулярніші з них. Частіше весь наш смартфон допомагає нам у підрахунку пройдених кроків і відстані, а так само здатний надати нам інформацію про спалені калорії. Для таких цілей якнайкраще нам підійде додаток S Health, де ми зможемо відстежувати подібну інформацію та детально аналізувати її.

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-fitnes-plan

Для того щоб не забувати про проведення фізичних вправ, дуже корисною стане програма “Фітнес-план 30 днів”, яка впродовж місяця не дасть Вам забути про необхідність проведення тих або інших вправ. Для любителів відвідування спортзалу немало користі надасть додаток під назвою “Фітнес і бодібілдінг”, де детально описані необхідні вправи для різних груп м’язів і наочно показано, як їх правильно виконувати.

Є ще багато корисних програм

Samyie-poleznyie-programmyi-dlya-smartfona-i-plansheta-spisok-programm

Безумовно, що перераховані в статті додатки корисні та потрібні для більшості користувачів, але це далеко не весь список тих програм, які нам будуть потрібні. Варто пам’ятати, що крім тих додатків, якими користується більшість з нас, є ще й ті, які потрібні індивідуально. Так, наприклад, іноді потрібна наявність на нашому девайсі програм для контролю наших грошових операцій, графічні редактори, офісні додатки і так далі. Ми будемо вкрай вдячні Вам, якщо за допомогою коментарів до цієї статті Ви доповните наш список тими додатками та програмами, якими найчастіше користуєтеся Ви. Так само не варто забувати і про те, що звернувшись до фахівця, який здатний швидко та якісно настроїти Ваш смартфон, Ви позбавите себе необхідності довгих пошуків необхідного програмного забезпечення і не будете ризикувати зробити щось не так.

71960 0 cookie-check Найкорисніші програми для смартфона та планшета

Читайте також:

Індукційні і електричні варильні поверхні. Різниця і особливості
Індукційні і електричні варильні поверхні. Різниця і особливості
11 Травня, 2017, 05:28 3127 10
Електричні і індукційні варильні поверхні є зручними, гарними і легкими в догляді, тому й користуються попитом в користувачів. Та якщо Ви надумали собі придбати якісь...
Смотреть результаты
Найкорисніші програми на ПК
Найкорисніші програми на ПК
Основу роботи нашого персонального комп’ютера становить певний набір програм і додатків, встановлених на ньому. Чи всі вони нам потрібні? Підписуйтесь на наш Telegram-канал Зміст: Як...
Смотреть результаты
Вибираємо холодильник для сім’ї з двох чоловік
Вибираємо холодильник для сім'ї з двох чоловік
Формат нового холодильника дуже часто залежить не тільки від наявного у нас бюджету, але і від складу тієї сім’ї, в будинку якої він буде працювати....
Смотреть результаты