search
Підписатися

logo

Як видалити настирні повідомлення від Facebook

24 Квітня, 2017, 06:16 10

Як позбавити себе від спаму, у вигляді повідомлень від мобільного додатка Facebook? Зробити потрібні налаштування! Коли ви вступаєте до нової групи в Facebook або підписуйтеся на оновлення якоїсь сторінки Facebook, тим самим ви даєте згоду на отримання повідомлень на свій мобільний девайс. Це означає що ваша стрічка повідомлень у мобільному телефоні може бути завалена непотрібними новинами кожного разу, коли хтось відправляє або додає в цю групу що-небудь. На щастя, у Facebook є можливість відключити ці повідомлення, не відписуючись при цьому від потрібної групи. Вам просто треба знати де шукати.

Зміст:

 1. Як позбавитися від постійних дратівливих повідомлень від Facebook на iPhone або iPad
 2. Як позбавитися від постійних дратівливих повідомлень від Facebook на Android (6.0+)
 3. Як видалити рекламу у Фейсбуці за допомогою спеціальної програми
 4. Обережно, спам!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Як позбавитися від постійних дратівливих повідомлень від Facebook на iPhone або iPad

 1. Увімкніть мобільний додаток Facebook на iPhone або iPad.
 2. Натисніть на “гамбургер” (символ трьох смужок).
 3. Прокрутіть униз і натисніть “Налаштування”.
 4. Натисніть “Налаштування облікового запису”.

 1. Натисніть “Повідомлення”.
 2. Натисніть “Повідомлення групи”.
 3. Виберіть ім’я групи, у якої ви хочете настроїти повідомлення.

 1. Натисніть “Відключити” в обох категоріях “Повідомлення”, щоб вимкнути повідомлення.

Якщо push-повідомлення будуть вимкнені, а ви все ще бачитимете зміни та оновлення цієї групи, то необхідно тільки відмінити підписку на цю групу в самому Facebook.

Як позбавитися від постійних дратівливих повідомлень від Facebook на Android (6.0+)

Якщо ви не хочете відключати повідомлення в кожній групі, на яку підписані, то ось глобальний спосіб:

 1. Перейдіть в “Налаштування” самого пристрою.
 2. Оберіть “Додатки”.
 3. Зайдіть до “Менеджеру Додатків”.
 4. Виберіть, від чого відписатися.

Щоб настроїти push-повідомлення на мобільному девайсі в налаштуваннях додатка Facebook, треба зробити наступне:

 1. Натисніть на “гамбургер”.
 2. Виберіть “Налаштування додатка”.
 3. Далі натисніть на “Повідомлення”.
 4. Виберіть, які повідомлення залишити включеними, а які вимкнути.

Виходить, що здебільшого усі повідомлення можна налаштовувати. Для цього треба використати налаштування групи або діяти глобально. Ми радимо при підписці на нову групу, відразу вимкнути повідомлення за інструкцією на початку нашої статті. У цьому разі не доведеться використовувати глобальний метод та вимикати повідомлення соціальної мережі, як це описано в другому варіанті. Ви будете дивитися у своїй стрічці тільки те, що вам цікаве.

Як видалити рекламу у Фейсбуці за допомогою спеціальної програми

Якщо ви хочете отримувати повідомлення від груп, але при цьому не бажаєте переглядати рекламу, можна встановити блокувальники. Вони є як в App Store, так і в Play Market. Також блокувальники розроблені для браузерів Google Chrome, Opera, Firefox та ін. Чудовий блокувальник – AdBlock Plus. Спочатку вам треба завантажити та встановити програму. Потім треба виконати наступні маніпуляції:

 1. Кликніть по іконці розширення. Вона виглядає як червоний знак з написом STOP. Іконка знаходиться у правому верхньому кутку. У деяких браузерах треба увійти до “Налаштувань”, потім до “Розширень” і там знайти знак STOP.
 2. Зайдіть до налаштувань блокувальника.
 3. Знайдіть напис “Персональні фільтри”. У Firefox ця кнопка називається “Розширеними”. Вона розташована на панелі ліворуч.
 4. Далі треба копіювати срипт сайту, рекламу якого планується заблокувати. У нашому випадку треба позбавитися від реклами Facebook.
 5. Натисніть “Додати фільтр”. Треба вставити скопійований скрипт. У Firefox цю маніпуляцію треба виконати в графі “Мій список фільтрів”. Заздалегідь треба натиснути на “Змінити фільтри”.
 6. Натисніть кнопку “Додати фільтр”. У Firefox треба натиснути “Зберегти”.
 7. Перезапустіть свій браузер.

Блокувальнику знадобиться декілька хвилин, щоб очистити стрічку вашого аккаунта від рекламних оголошень, тому не поспішайте заходити в соціальну мережу. В деяких випадках блокувальник може виявитися неефективним. Це обумовлено тим, що розробники відомої соціальної мережі постійно шукають шляхи обходу розширень для приховання рекламного сміття. Один день блокувальник працюватиме, в інший день – не буде. Якщо помітили збої в роботі розширення, не поспішаєте його видаляти. Можливо, наступного дня воно справно працюватиме.

Обережно, спам!

Ви можете заблокувати рекламу вручну. Більшість оголошень – це спам, якому не місце на сайті. Для його очищення увійдіть до своєї стрічки новин. Побачивши рекомендовану публікацію, кликніть в правому верхньому кутку поста. Відкриється меню. У ньому вам треба вибрати пункт “Приховати публікацію”. Сайт автоматично запитає причину. Вкажіть, що конкретно вам не сподобалося в рекламному пості. Натисніть “Готово”. Більше Ви не побачите цю публікацію.

Крім того, ви можете приховати пости від конкретної групи або користувача. Для цього виконайте вищеперелічені маніпуляції і натисніть на кнопку “Приховати усі публікації”. Ви не бачитимете усі настирні записи від конкретного користувача.

Ще один спосіб позбавлення від постів – відписатися від повідомлень настирного користувача. При цьому він залишиться у вас у друзях.

Ми розглянули всі способи, як прибрати рекламу на Фейсбуці. Сподіваємося, стаття була для вас корисною. Якщо ви знаєте інші ефективні методи, пишіть про них в коментарях.

67571 1 cookie-check Як видалити настирні повідомлення від Facebook

Читайте також:

Вимикається iPhone, а батарея ще не сіла?
Вимикається iPhone, а батарея ще не сіла?
11 Квітня, 2017, 10:07 2096 12
Чи буває таке, що ваш iPhone вимикається в той час як заряд акумулятора все ще 20, 30, а іноді і всі 50%? Ось деякі рекомендації,...
Смотреть результаты
Як викликати Uber через мобільний додаток або Google Maps
Як викликати Uber через мобільний додаток або Google Maps
Як ви напевно знаєте тепер послугами американської міжнародної компанії для пошуку, виклику і оплати таксі Uber можна скористатися і в Україні. На сьогоднішній день послуги...
Смотреть результаты
Як знайти AirPods за допомогою програми «Знайти iPhone»
Як знайти AirPods за допомогою програми «Знайти iPhone»
Ви вже втрачали свій AirPod або навіть обидва? Пропонуємо скористатися мобільним додатком «Знайти iPhone» для їх пошуку. Так, потрібно визнати, що навушники AirPods дуже маленькі...
Смотреть результаты