search
Підписатися

logo

Вибираємо холодильник для сім’ї з двох чоловік

27 Квітня, 2017, 12:59 8

Формат нового холодильника дуже часто залежить не тільки від наявного у нас бюджету, але і від складу тієї сім’ї, в будинку якої він буде працювати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Невеликий і недорогий холодильник
 2. Холодильник з великою морозильною камерою. Система заморозки No Frost
 3. Статична система заморозки
 4. Вбудований холодильник

Вибір нового холодильника є відповідальним заняттям, адже даний прилад покликаний служити нам далеко не один і навіть не два роки. Люди декілька старшого покоління звикли до того, що холодильник працює на благо сім’ї десятиліттями, а міняти його доводиться лише через двадцять, тридцять років. Можна, звичайно, порадіти довговічності деяких холодильників, але експлуатуючи його такий проміжок часу, ми отримуємо вже далеко не той прилад, яким бачили його в перші роки використання. Він стає шумним, дверцята можуть злегка провиснути, якість охолодження і заморозки буде вельми далека від ідеалу.

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-holodilnik-v-interere-kuhni

Термін служби сучасного холодильника приблизно дорівнює десятиріччю (хоча це зовсім не означає, що його не можна буде використовувати довше), тому при виборі нового холодильника слід враховувати всі навіть найдрібніші нюанси, адже обраний нами прилад буде з нами дуже довго. Крім основних параметрів, які слід враховувати при підборі холодильника в магазині, таких як розміри, колір, система заморозки, виробник і так далі, слід також звернути увагу на те, яка кількість людей буде постійно користуватися цим пристроєм.

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-holodilnik-vnutri

Як правило, зовсім немає необхідності купувати величезний двох-дверний холодильник для сім’ї з двох або трьох осіб, або ж навпаки, купуючи маленький холодильник висотою півтора метра на величезну родину з п’яти-шести чоловік, ми прирікаємо себе на муки в питанні пошуку місця для зберігання свіжоприготованого обіду. Давайте ж уявімо ситуацію, коли нам необхідно вибрати холодильник для сім’ї, склад якої лише дві особи.

Невеликий і недорогий холодильник

holodilnik-e1461247253461

Так як наша сім’я складається з двох чоловік, то резонно припустити, що в новому холодильнику будуть зберігатися продукти в обсязі, який буде достатнім саме для цих двох осіб. Таким чином, як ми і згадували трохи вище, для нас немає необхідності в покупці величезного і дорогого холодильника. Тому ми розглянемо варіант з невеликим холодильником і при цьому ще спробуємо купити його недорого.

holodilnik

Невеликі холодильники, як правило, представлені в сегменті моделей з верхнім розташуванням морозильної камери. Багато в чому вони мають невеликий розмір через маленький обсяг морозильної камери. Добрим варіантом в такому випадку може стати холодильник Saturn ST-CF1963U. Це холодильник білого кольору з крапельної системою заморозки (це означає, що нам необхідно буде розморожувати холодильник приблизно двічі на рік) і висотою 1,66 метра. Зовні він мало чим відрізняється від більшості холодильників, він навіть чимось нагадує нам ті прилади, які проводилися двадцять або тридцять років тому.

holodilnik-1

Проте, його обсягу нам цілком вистачить для зберігання продуктів на двох осіб (об’єм холодильної камери – 199 л.), Але розміри морозильного відділення досить невеликі (всього лише 53 л.), Що не дозволить нам заморожувати велику кількість продуктів. Серед інших чинників, які можуть залучити нас до холодильнику Saturn ST-CF1963U, слід зазначити його габарити. Ширина холодильника становить всього 55 см, а його глибина – 58 см. Це дозволить без особливих зусиль помістити новий холодильник навіть на самій невеликій кухні.

Переваги холодильника Saturn ST-CF1963U:

 • Він недорогий;
 • Він компактний;
 • Він економний – споживання електроенергії за рік не перевищує 233 кВт / год;
 • Тихий – рівень шуму становить 42 дБ.

Недоліки холодильника Saturn ST-CF1963U:

 • Маленька морозильна камера;
 • Його потрібно буде розморожувати.

Холодильник з великою морозильною камерою.
Система заморозки No Frost

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-holodilnik-s-nizhney-morozilnoy-kameroy

Незважаючи на те, що наша сім’я складається всього з двох чоловік, це зовсім не привід відмовлятися від холодильника з об’ємною морозильною камерою. Велика морозильна камера дуже зручна, адже у нас більше не буде виникати проблема пошуку місця для всіх наших продуктів, які необхідно заморозити. Більш того, у нас напевно ще залишиться чимало місця для заморозки продуктів на тривалу перспективу, таку наприклад, як заморозка свіжих фруктів, ягід або овочів на зиму.

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-holodilnik-samsung

В даному випадку ми прагнемо знайти такий холодильник, який можна порівняти з попереднім варіантом буде володіти істотно більшою морозильною камерою, але без особливого збільшення обсягу холодильного відділення. Найкращі варіанти, які можуть підійти під наші нові вимоги, ми можемо знайти в сегменті холодильників з нижнім розташуванням морозильної камери. Одним з найбільш підходящих, в такому випадку, холодильником для нас може стати модель Samsung RB33J3000SA. Це холодильник сірого кольору в дуже привабливому дизайні, висота якого становить 1,85 метра.

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-holodilnik-samsung-vnutri

Однією з головних особливостей холодильника Samsung RB33J3000SA є його компресор інверторного типу. Такий компресор має більш тривалий термін експлуатації (термін гарантії на нього становить 10 років), він тихо працює (шумовий показник всього 39 дБ), а ще він економний. Такий холодильник, завдяки системі заморозки No Frost, не потрібно буде розморожувати, а заморозка продуктів в морозильній камері буде відбуватися без утворення льоду. Це дозволить більш якісно зберегти наші заморожені фрукти і ягоди в первісному вигляді.

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-holodilnik-samsung-udobnaya-dvertsa

Переваги холодильника Samsung RB33J3000SA:

 • Нам не потрібно буде його розморожувати;
 • Велика морозильна камера (обсяг 98 л.);
 • Незалежне регулювання температури в холодильній і морозильній відділеннях;
 • Він економний (споживання електроенергії складає 280 кВт / год);
 • Він тихий.

Статична система заморозки

holodilnik-atlant-reklama

Варіант холодильника від компанії Samsung нам дуже сподобався, але варто зауважити, що це якісний, але далеко не найдешевший холодильник. Він більш ніж удвічі дорожче холодильника Saturn, який ми розглядали з самого початку. А що, якщо спробувати поєднати параметри дорогого холодильника, але заощадити в чомусь і отримати більш низький цінник? Нам, як і раніше необхідний холодильник з великим об’ємом морозильної камери, але трохи дешевше попереднього варіанту.

Отже, що ж може привести до більш низької вартості? По-перше, ми вирішили відмовитися від сірого кольору і звернули увагу на білі холодильники, адже вони стоять трохи дешевше. По-друге, ми вирішили розглянути холодильники з великою морозильною камерою, але з крапельної системою заморозки, адже це суттєво знизить вартість пристрою. У таких параметрах більше інших нам може сподобатися холодильник Indesit LI8 S1 W. Зовні він дуже схожий на холодильник Samsung, але має білий колір корпусу, статичну систему заморозки і висоту 1,87 м.

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-holodilnik-indesit-so-vseh-storon

Обсяг холодильника Indesit LI8 S1 W практично такий же, як і у Samsung. Холодильне відділення вміщує в себе 213 л., А морозильна камера – 90 л. Проте, завдяки тому, що ми відмовилися від «сухої» заморозки, вартість холодильника Indesit істотно нижче. Хоча тепер нам необхідно буде розморожувати холодильник приблизно раз на півроку. Зовні холодильник Indesit LI8 S1 W дуже привабливий і він нам сподобався не менше холодильника Samsung.

Переваги холодильника Indesit LI8 S1 W:

 • Він недорогий;
 • Велика морозильна камера;
 • Він економний (споживання електроенергії складає 309 кВт / год).

Вбудований холодильник

Holodilnik-dlya-semi-iz-dvuh-chelovek-vstraivaemyiy-holodilnik

Все більшої популярності в наш час набуває вбудована техніка. Це й не дивно, адже завдяки тому, що наші побутові прилади вбудовуються в меблі, у нас з’являється можливість створити цілісний дизайн і інтер’єр кухні, в якому не буде окремих острівців у вигляді окремо розташованих плит або мікрохвильовок. Все в Вашій кухні буде поєднуватися в єдиній гармонії. Не виключенням стали і холодильники, які ми так само зможемо інтегрувати в каркас нашого кухонного ансамблю.

Варто пам’ятати, що вбудовуються холодильники мають вартість, що істотно перевищує їх аналоги, які не мають можливості вбудовуватися в меблі. Але натомість ми отримуємо ідеальний кухонний інтер’єр без найменших відхилень від наміченого дизайну. Так як нас всього двоє в нашій родині, ми не станемо вибирати величезні холодильники, нам буде достатньо такого, як модель Zanussi ZBB928441S. Це досить місткий холодильник, висотою 1,77 метра. Обсягу його холодильної камери 202 л. буде цілком достатньо для нашої невеликої сім’ї. Обсяг же морозильної камери, яка розташована знизу, становить 75 л., Що так само досить.

Цікаво, що при виборі такого холодильника, нам не потрібно морочитися щодо його кольору, адже остаточний дизайн буде сформований фасадом тих меблів, яку ми вже приготували. За своєю суттю, крім того, що холодильник Zanussi ZBB928441S вбудовується в меблі, він мало чим відрізняється від холодильника Indesit, який ми розглядали кроком раніше. Нам так само необхідно буде розморожувати його двічі в рік, він має схожі параметри по енергоспоживанню і шуму.

Переваги холодильника Zanussi ZBB928441S:

 • Він вбудовується і не порушує загального дизайну інтер’єру нашої кухні;
 • Він місткий;
 • Він економний (споживає всього лише 297 кВт / год);
 • Він тихий (шумовий показник 40 дБ, так само варто враховувати, що меблі приховає видаваний шум).

Недоліки холодильника Zanussi ZBB928441S:

 • Нам потрібно буде його розморожувати;
 • Він досить дорогий.
72630 0 cookie-check Вибираємо холодильник для сім’ї з двох чоловік

Читайте також:

Як видалити настирні повідомлення від Facebook
Як видалити настирні повідомлення від Facebook
24 Квітня, 2017, 06:16 1673 10
Як позбавити себе від спаму, у вигляді повідомлень від мобільного додатка Facebook? Зробити потрібні налаштування! Коли ви вступаєте до нової групи в Facebook або підписуйтеся...
Смотреть результаты
Вимикається iPhone, а батарея ще не сіла?
Вимикається iPhone, а батарея ще не сіла?
Чи буває таке, що ваш iPhone вимикається в той час як заряд акумулятора все ще 20, 30, а іноді і всі 50%? Ось деякі рекомендації,...
Смотреть результаты
Як викликати Uber через мобільний додаток або Google Maps
Як викликати Uber через мобільний додаток або Google Maps
Як ви напевно знаєте тепер послугами американської міжнародної компанії для пошуку, виклику і оплати таксі Uber можна скористатися і в Україні. На сьогоднішній день послуги...
Смотреть результаты