search
Підписатися

logo

Вимикається iPhone, а батарея ще не сіла?

11 Квітня, 2017, 10:07 12

Чи буває таке, що ваш iPhone вимикається в той час як заряд акумулятора все ще 20, 30, а іноді і всі 50%?

Ось деякі рекомендації, які потрібно врахувати, щоб спробувати це виправити.

Трапляється так, що навіть хороші акумулятори, які вбудовані в мобільні телефони, приходять в непридатність. У деяких випадках проблема може бути на чисто хімічному рівні, але іноді причиною може бути підвищена температура, коли смартфон забувають на сонці, на приладах опалення або іншим аналогічним способом «вбивають» акумулятор, знижуючи рівень його місткості. Випадково, звичайно – ніхто не хоче навмисне пошкодити свій телефон.

Не у всіх випадках, на щастя, проблема стоїть так гостро і непоправно – часто досить буде декількох простих маніпуляцій щоб виправити все і повернути в норму. Тому, якщо у вашого iPhone стали спостерігатися симптоми виключення завчасно (коли заряд батареї ще досить значний) ось що потрібно спробувати зробити.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Оновити версію ПО iOS до 10.3 або вище
 2. Перезавантажити вручну
 3. Включити в зарядку
 4. Відновлення
 5. Зв’язатися з авторизованим представником Apple

Оновити версію ПО iOS до 10.3 або вище

Оновити версію ПО iOS

У більш ранніх версіях програмного забезпечення iOS, якщо запускався якийсь енергомісткий додаток, такий як обробка відео або накладення фільтрів для фото, який потребує підвищеного споживання акумулятора, а він-то якраз вже, через велику кількість циклів зарядки або впливу тепла, був не такий гарний, то ваш iPhone міг помилково завершити роботу, щоб захистити дані і акумулятор, поки він не розрядився (на його думку) до нуля. У нових версіях прошивки Apple зробила доопрацювання програмного забезпечення, що відповідає за роботу акумулятора і енергоспоживання і в 80% випадках проблема виключення iPhone в цьому випадку буде вирішена.

Отже, якщо ви ще не оновили прошивку – сміливіше оновлюйтеся, тим більше що виправлення в роботі акумулятора це не єдині поліпшення в нових її версіях. Завжди проводяться поліпшення в області безпеки і забезпечення стабільності системи.

Читайте також: Телефон відмовляється працювати: сильно гальмує, гріється і відключається?

Перезавантажити вручну

Перезавантажити вручну

Чи дійсно ваш iPhone має проблеми з акумулятором або його просто швидко виснажують якісь запущені у тлі програми? Примусовий перезапуск пристрою повинен допомогти в цьому питанні. Подібно «перезавантаження Windows» деякі глюки, зависання і некоректна робота може бути причиною того, що iPhone довго не перезавантажували або дуже інтенсивно використовували останнім часом і перезавантаження єдиний вихід виправити все.

 1. На iPhone 6s і більш старших моделях натисніть і утримуйте одночасно кнопки «блокування» і «додому».

Натисніть одночасно кнопки «блокування» і «додому».

 1. На iPhone 7 натисніть і утримуйте одночасно кнопки «блокування» і «зменшення гучності».

Натисніть кнопки «блокування» і «зменшення гучності».

 1. Тримайте в такому положенні до тих пір, поки не побачите логотип Apple.
 2. Відпустіть кнопки.

Читайте також: Android та його приховані функції.

Після перезавантаження iPhone або iPad ви побачите, що майже напевно проблема повинна піти, і він залишиться працездатним без підзарядки якийсь час. Якщо ж це не допоможе, то переходьте до наступного кроку.

Включити в зарядку

Включити в зарядку

Якщо ваш iPhone або iPad все ще швидко розряджається, то наступним кроком потрібно включити його в зарядку, як це не банально, і подивитися на рівень заряду, від якого зарядка починається. Якщо на екрані відображається що акумулятор повністю сів, значить, що якісь програми або маніпуляції розрядили ваш смартфон повністю. Якщо ж рівень заряду, після підключення, починає відтворюватись з 20%, 30% 50% і більше – це означає що у вас може виникнути інша проблема.

Вставте телефон у зарядний пристрій і постарайтеся простежити чи відбувається зарядка, чи не зникає. Спробуйте включити в іншу розетку або USB, а також використовувати інший зарядний кабель. Залиште його на годину в зарядці. Після цього візьміть і спробуйте проконтролювати вимкнеться він найближчим часом. Якщо ні, то все добре. Якщо так, вимкнеться, продовжуємо читати.

Відновлення

Відновлення

Після того як ми спробували найпростіші прийоми та виправлення час перейти до більш радикальних. Мова про відновлення вашого iPhone. Відбувається дана процедура через iTunes, і вона більш безпечна, бо фактично вивантажує всі дані на комп’ютер, встановлює заново все на смартфоні, вільному від зайвої інформації, і завантажує все назад, встановлюючи заново і повертаючи ваші дані на місце. Для порівняння, через iCloud щось подібне відбувалося б без вивантаження даних куди-небудь, а все відразу і на одному пристрої. Це може погано позначатися на пам’яті пристрою, коли доводиться записувати і перезаписувати надмірно велику кількість інформації. До такої міри іноді погано, що ніякі скиди до заводських налаштувань або відновлення iCloud не допоможуть. Отже:

 1. Підключіть iPhone, iPod touch або iPad до iTunes на комп’ютері Mac або Windows через фірмовий кабель або док-станцію.
 2. Перейдіть в iTunes на вкладку «Пристрій» в лівому верхньому кутку екрану.
 3. Натисніть на «Резервне копіювання».
 4. Дочекайтеся завершення резервного копіювання.
 5. Натисніть «Відновити».
 6. Зачекайте завершення відновлення.

Коли все завершиться подивіться включений все ще ваш iPhone або iPad. Якщо так – то вітаємо. Якщо ні або швидко вимикаються, як і раніше, то переходьте до наступного, завершального етапу.

Зв’язатися з авторизованим представником Apple

 Зв'язатися з представником Apple

Іноді проблема дійсно може стати гостро і ніякими оновленнями або виправленнями її не вирішиш. Якщо акумулятор вашого пристрою зносився природним шляхом, або в ньому відбуваються якісь неполадки, то це привід звернутися в Сервісний центр за допомогою. Дуже часто, якщо проблема тільки в акумуляторі, то його заміна цілком виправдана і ваш пристрій ще не один рік зможе порадувати вас з «новими силами». Якщо ж проблема виявиться на більш серйозному рівні і тільки-тільки заміна батареї смартфона нічого не вирішить, то зважте всі «за» і «проти» щодо актуальності ремонту (особливо після закінчення гарантії) і прийміть рішення. Бути може варто вкластися і продовжити життя старого товариша або ж гідно розлучитися з ним і придбати новий пристрій, який буде радувати вас новими можливостями.

87651 0 cookie-check Вимикається iPhone, а батарея ще не сіла?

Читайте також:

Як викликати Uber через мобільний додаток або Google Maps
Як викликати Uber через мобільний додаток або Google Maps
10 Квітня, 2017, 05:01 1244 3
Як ви напевно знаєте тепер послугами американської міжнародної компанії для пошуку, виклику і оплати таксі Uber можна скористатися і в Україні. На сьогоднішній день послуги...
Смотреть результаты
Як знайти AirPods за допомогою програми «Знайти iPhone»
Як знайти AirPods за допомогою програми «Знайти iPhone»
Ви вже втрачали свій AirPod або навіть обидва? Пропонуємо скористатися мобільним додатком «Знайти iPhone» для їх пошуку. Так, потрібно визнати, що навушники AirPods дуже маленькі...
Смотреть результаты
Порт USB type C. Переваги і особливості
Порт USB type C. Переваги і особливості
Озирніться навколо себе і швидше за все Ви побачите принаймні кілька пристроїв, що використовують Universal Serial Bus (USB). В середньому, близько 3 мільярдів портів USB...
Смотреть результаты