search
Підписатися

logo

Кращі холодильники від Samsung: модельний ряд, особливості та кращі зразки

22 Травня, 2017, 06:49 10

Актуальним питанням у період потепління і настання літа часто стає покупка нового холодильника.

Як же розібратися у всьому різноманітті різних виробників і моделей? Адже навіть в одного виробника асортимент різних моделей може досягати декількох десятків. Між іншим, деякі з них зовні можуть зовсім не відрізнятися один від одного, але за якимись технічними параметрами несуть кардинальні відмінності. І розібратися в цих самих відмінностях нам дуже часто допомагає маркування холодильника, адже, знаючи нюанси тієї чи іншої модельної лінійки, ми можемо більш детально розуміти відмінності між різними моделями. Таким чином, коли настане день покупки нового холодильника з декількох зовні однакових моделей, ми зможемо вибрати для себе найбільш оптимальний варіант.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал і отримуйте корисну інформацію щодня.

 Samsung.

Зміст:

  1. Холодильники з нижньою морозильною камерою
  2. Холодильники з верхньою морозильною камерою
  3. Холодильники side-by-side
  4. Решта моделей

Сьогодні ми запропонуємо Вам зануритися у світ холодильників від одного з провідних виробників подібної техніки, корейської компанії Samsung. Ми розглянемо найпопулярніші моделі під даним брендом і спробуємо розібратися в ієрархії різних лінійок, які нам пропонує виробник. Таким чином, після прочитання цієї статті ви зможете легко розбиратися в самих основних нюансах і параметрах, які можна побачити з тих букв і цифр, які можна прочитати у назві моделі холодильника. Однак ми зовсім не збираємося розповідати про тих тонкощах, які в собі несе кожна буква, адже подібної інформації й так досить на різних ресурсах. Ми ж, у свою чергу, в більш доступній формі розповімо Вам про найсучасніші холодильники Samsung.

Холодильники з нижньою морозильною камерою

З нижньою морозильною камерою

Варто відразу зазначити, що абсолютно всі холодильники Samsung використовують систему заморозки No Frost. Інакше її ще називають «суха заморозка». Крім цього, модельний ряд холодильників корейського виробника досить широкий і містить в собі найрізноманітніші формати, які ми і розглянемо сьогодні. Одним з найбільш популярних форматів холодильників на сьогодні, є холодильники з нижнім розташуванням морозильної камери. Звичайно ж, лідер у виробництві холодильників, компанія Samsung, представила величезний асортимент різноманітних моделей у такому форматі. Основна маса таких холодильників представлена ​​в модельному ряді RB.

 Модельний ряд RB.

Саме з цих двох букв починається назва лінійки холодильників, виробництво яких зосереджено у Польщі. Зовні вони дуже схожі, але можуть мати відмінності в кольорі, наприклад, корпус може бути білим, сріблястим, сірим, бежевим або навіть чорним. Так само відмінності можуть бути в обсягах холодильників їх висоті або в типі ручок, які можуть бути внутрішніми або зовнішніми. Відрізнятися так само може внутрішнє оснащення холодильників серії RB. Наприклад, деякі холодильники можуть комплектуватися спеціальним кронштейном для пляшок, деякі можуть мати нульову камеру, а деякі можуть бути оснащені поличкою, яка виїжджає або складається.

Внутрішнє оснащення холодильників серії RB.

У більшості випадків, визначити основні відмінності між даними холодильниками ми зможемо завдяки подальшої цифри після букв RB. Так, наприклад, холодильник може мати назву RB29, RB30, RB33, RB37, RB38 і так далі. Завдяки цій зростальній цифрі у маркуванні моделі, ми можемо розраховувати і на збільшення габаритів і обсягів холодильника. Так у моделі RB29 обсяг холодильника становить 192 літри, а морозильної камери – 98 літрів. Висота таких холодильників при цьому становить 178 см. А ось у холодильниках RB38 об’єм холодильної камери становить 254 літри, а морозильної камери – 130 літрів при висоті 193 см. Найвищими є моделі RB37. Висота таких холодильників становить 201 см. Обсяг холодильного відділення у них більше, ніж в інших – 269 літрів, але морозильна камера, не більше, ніж у холодильника з висотою 178 см – 98 літрів.

 Роздільне регулювання температурного режиму

Всі холодильники серії RB володіють роздільним регулюванням температурного режиму у холодильній камері, та у морозильній камері. Але ось панель управління може бути розташована або за дверцятами, що означає, для регулювання температури нам потрібно буде відкривати холодильник. Або дисплей може перебувати безпосередньо на дверцятах холодильника. Таким чином, ми завжди будемо знати про те, який температурний режим підтримує наш холодильник у всіх своїх камерах.

Холодильники з верхньою морозильною камерою

З верхньою морозильною камерою

Ще однією важливою особливістю всіх холодильників Samsung є їх захищеність. Ні для кого не секрет, що електричні мережі у багатьох будинках нашої Батьківщини далекі від ідеалу і деколи виникають небажані скачки напруги. Такі стрибки напруги дуже небезпечні для більшості типів сучасної побутової техніки. Однак корейський виробник зміг убезпечити свої вироби, в тому числі і холодильники, захистом від перепадів напруги в електромережі до 400 В. Така технологія називається Volt Control, і вона зможе захистити Ваш новий холодильник в ті моменти, коли більшість інших може просто вийти з ладу . Система Volt Control застосовується у холодильниках Samsung як з нижньою морозильною камерою, так і з верхньою.

Система Volt Contro

У тих випадках, коли обсяг холодильного відділення для нас важливіше, ніж об’єм морозильної камери, найкращим варіантом для нас може стати холодильник з верхнім розташуванням морозильної камери. Такі холодильники мають значно більший обсяг холодильника, якщо порівнювати його з морозильною камерою, куди можна не просто помістити велику каструлю, а відразу кілька таких і ще додати кілька трилітрових бутлів. Безумовно, все поміститься у такий холодильник. Пізнати такий агрегат можна за маркуванням його моделі, яка починається з букв RT.

Обсяг холодильного відділення

Багато з таких холодильників ширше, ніж ті, які ми розглядали трохи раніше. Їх ширина може досягати до 80 см, але це компенсується їх висотою, яка вкрай рідко перевищує 190 см. Кольоровий асортимент таких холодильників такий же різноманітний, як і у моделей з нижньою морозильною камерою. Таким чином, не вибрати холодильник під свій інтер’єр кухні просто неможливо! Однак варто пам’ятати, що морозильні камери холодильників з верхнім розташуванням цієї самої морозильної камери, не мають роздільних ящиків, які здатні відокремити один від одного різнорідні продукти та розташувати їх більш комфортно для нас. Холодильники серії RT створені, в першу чергу, у розрахунку на великі обсяги холодильного відділення. Цікаво буде знати, що збираються такі холодильники у Таїланді.

Холодильники side-by-side

  Side-by-side

Всього кілька років тому лише найдорожчі і «елітні» холодильники були оснащені сучасними інверторними компресорами. Найчастіше такими агрегатами були обладнані дводверні холодильники side-by-side. Однак потребність такої технології з’явилася і в інших сегментах, тому компанія Samsung вирішила піти на безпрецедентний крок і впровадила використання економічного і тихого інверторного компресора абсолютно у всіх своїх холодильниках. На сьогодні, подібний тип компресора є основною особливістю холодильників Samsung, яка вигідно відрізняє їх від інших моделей компаній конкурентів.

Ми вже розглянули кілька модельних лінійок холодильників Samsung, які були орієнтовані на велике холодильне відділення, або на об’ємну морозильну камеру. Однак є в лінійці холодильників Samsung і моделі, які поєднують в собі все. Володіючи таким холодильником, Ви зможете розмістити весь наявний у Вас обсяг продуктів, як у холодильній камері, так і у великій морозильній камері. Проте, варто пам’ятати, що габарити такого холодильника можуть досягати ширини 90 см, а його висота – 190 см. А це значить, що він підійде лише для тих будинків і квартир, які мають кухню з великою площею.

Великі габарити і обсяги всіх відділень

Холодильники такого типу, найчастіше представлені в модельному ряді, який ми зможемо дізнатися з маркування за першими літерами RS. Збірка таких моделей відбувається найчастіше у Китаї, але так само зустрічаються моделі з Кореї. Особливістю холодильників Samsung side-by-side є не тільки їх великі габарити і обсяги всіх відділень, а й наявність таких доповнень, як диспенсер для подачі льоду в наші напої або просто охолодженої води, що дуже зручно під час спекотної літньої погоди. Так само може використовуватися, так званий, міні-бар. Це спеціальні невеликі дверці, що відкидаються, на дверях холодильного відділення. Вона дозволить діставати охолоджені напої, не відкриваючи основні двері. Холодильники side-by-side є одними з найдорожчих, але водночас і найбільш функціональними й об’ємними в модельному ряді холодильників Samsung.

Решта моделей

Побутова техніка Samsung, в тому числі і їх холодильники, відрізняються наявністю досить тривалого гарантійного терміну. Основна гарантія на холодильники від корейського виробника становить три роки, але не варто забувати про фірмові інверторні компресори, які мають власний гарантійний термін 10 років. Подібною гарантією мають абсолютно всі сучасні холодильники Samsung.

Тривалий гарантійний термін.

Ми вже розглянули найпоширеніші модельні лінійки холодильників Samsung, які продаються в нашій країні. Але, звичайно ж, не обходиться без винятків. Наприклад, у модельному ряді холодильників Samsung довгий час були присутні холодильники серії RL. Вони відрізнялися тим, що були проведені в Кореї, але, в своїй більшості, не мали роздільного регулювання температурного режиму в холодильній камері та морозильній камері. Пропорції обсягів холодильника й морозилки відрізнялися від тих, які доступні сьогодні. Подібні моделі найчастіше були оснащені самими звичайними компресорами (нам вони відомі під назвою колекторних), але останні моделі цієї серії були доповнені новими інверторними компресорами. До слова, моделі цієї серії ще доступні в деяких магазинах.

Нові інверторні компресори.

А ще ми можемо зустріти найсучасніші моделі холодильників Samsung з маркуванням RH або RF. Ці холодильники дуже близькі до моделей side-by-side, але відмінності все ж є. Холодильники з маркуванням RH володіють трьома дверцятами, одна з яких внутрішня і розташована у холодильній камері. Таким чином, ми зможемо мати доступ до тих продуктів, які розташовані на поличках дверець холодильника, наприклад, до будь-яких напоїв, але не відкривати основну камеру холодильника і не запускати в нього додаткове тепло, що частіше за все не бажано. Холодильник з маркуванням RF володіє набагато більшою кількістю дверей (відразу чотири), але і максимальними габаритами. Загальний обсяг такого агрегату складає понад 800 літрів, а кількість відділень в ньому – відразу чотири, замість двох.

87834 0 cookie-check Кращі холодильники від Samsung: модельний ряд, особливості та кращі зразки

Читайте також:

Смартфон для підлітка – вибираємо з розумом
Смартфон для підлітка - вибираємо з розумом
13 Травня, 2017, 09:31 1837 10
Сучасні діти не уявляють свого життя без технологій. Вплив прогресу в наявності – молодь все частіше прагне викласти в Інтернет відео та фото своїх захоплень,...
Смотреть результаты
Найкорисніші програми для смартфона та планшета
Найкорисніші програми для смартфона та планшета
Налаштування смартфона дуже часто потребує чимало часу та зусиль, адже частенько ми не знаємо точно, які додатки нам знадобляться. Справний смартфон є результатом його правильного...
Смотреть результаты
Індукційні і електричні варильні поверхні. Різниця і особливості
Індукційні і електричні варильні поверхні. Різниця і особливості
Електричні і індукційні варильні поверхні є зручними, гарними і легкими в догляді, тому й користуються попитом в користувачів. Та якщо Ви надумали собі придбати якісь...
Смотреть результаты