search
Підписатися

logo

8 СЕКРЕТІВ Samsung Galaxy S7 и S7 Edge

24 Травня, 2017, 12:29 9

Здається, про флагманські смартфони Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge вже  відомо все, але сьогодні ми розповімо вам про вісім секретних функцій і можливостях «сімок», про які ви, швидше за все, ще не чули.

Більшість секретів Galaxy S7 і S7 Edge заховані в інтерфейсі користувача TouchWiz. Знаючи ці секрети і використовуючи їх на практиці, ви зможете зробити ваш Galaxy S7 чи S7 Edge зручним в роботі і більш енергоефективним.

ФУНКЦІЯ «СМАРТ-ПОВІДОМЛЕННЯ» ЗРУЧНА, АЛЕ ВОНА ДОСТАТНЬО ШВИДКО РОЗРЯДЖАЄ АКУМУЛЯТОР

Функція «смарт-повідомлення» повідомляє користувачам про пропущені виклики і текстові повідомлення, коли вони беруть в руки смартфон. Принцип роботи цієї функції полягає у використанні вмонтованого датчика руху, який може швидко розряджати акумулятор смартфона.

Якщо ви не користуєтесь функцією «смарт-повідомлення», ми радимо її відключити. Для цього увійдіть в «Налаштування», перейдіть в розділ «Розширені функції» і зніміть прапорець навпроти пункту «Смарт-повідомлення».

8 секретов Samsung Galaxy S7 and S7 Edge - смарт-уведомления

 

Компактний режим дисплея

Прихована функція «компактний режим дисплея» була виявлена на Galaxy S7 за допомогою лаунчера «Nova Launcher». Для активації компактного режиму дисплея на Samsung Galaxy S7 чи Galaxy S7 Edge, виконайте наступні дії:

  1. Встановіть «Nova Launcher»:

qr-code - Nova Launcher

  1. Відкрийте «Nova Launcher»;
  1. Перейдіть на домашній екран лаунчера, за допомогою довгого натискання викличте меню і оберіть «Віджети»;
  2. Зверху , в цьому розділі, знайдіть віджет «Поточні дії» і перетягніть його на робочий стіл;
  3. Знайдіть папку «Налаштування» і виберіть DisplayScalingActivity». Після цього на домашньому екрані вашого Galaxy S7 чи Galaxy S7 Edge з’явиться новий значок;
  4. Натисніть на цей значок. Коли він відкриється, оберіть із списку «Компактний» режим екрана;
  5. Перезавантажте смартфон. Після завершення процесу, елементи інтерфейса зменшаться.8 секретов Samsung Galaxy S7 and S7 Edge - Компактный режим дисплея

Автоперезавантаження

Для власної оптимізації, ваш Galaxy S7 чи Galaxy S7 Edge може в заданий час автоматично перезавантажуватися. Якщо активувати цю можливість, смартфон буде перезавантажуватися, коли ви його не використовуєте. Включити функцію «авто перезавантаження» можна, зайшовши в «Налаштування», в розділі «Архівація і скидання».
8 секретов Samsung Galaxy S7 and S7 Edge - Автоперезагрузка

Темна тема значно заощадить заряд батареї

Сучасні AMOLED-екрани влаштовані таким чином, що менше за все споживають енергії під час відображення темних кольорів. При відображенні чорного кольору пікселі повністю виключаються,і зовсім не споживають енергії. Саме з цієї причини використання абсолютно чорної теми дозволить значно поліпшити час автономної роботи вашого смартфона. В «Магазині тем» на сьогоднішній день є доволі багато темних тем, включаючи найпопулярнішу «[MINU] Black Edition».
msung Galaxy S7 and S7 Edge - темная тема 1

Прихована функція «Прикріпити вікно»

Функція прикріплення вікна дебютувала в операційній системі Android Lollipop, і дозволяє закріпити на екрані смартфона  вікно одного додатку, яке не можна закрити за допомогою натискання на кнопки «додому», «назад» чи «нещодавні додатки». Ця функція була прихована в глибині системного меню Touch Wiz. Для того, щоб знайти її, відкрийте «Налаштування», перейдіть в розділ «Екран блокування і безпека», перейдіть до пункту «Інші параметри», і прокручуйте список, поки не знайдете опцію «Прикріпити вікно». Після того, як ви включите цю функцію, ви зможете прикріпити будь-який додаток із меню «Нещодавні додатки». Завдяки даній можливості,  ви можете, наприклад, включити дитині яку-небудь гру, і не боятися, що вона щось «наклацає» в вашому смартфоні.

ФОТО

Щоб відкріпити вікно, затисніть обидві кнопки «Нещодавні додатки» і «Назад».

 

  1. Нагадування про повідомлення

Якщо ви хочете, щоб ваш Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge нагадував вам про пропущені повідомлення, активуйте функцію «Нагадування про повідомлення». Для цього зайдіть в «Налаштування», перейдіть до розділу «Спеціальні можливості» і знайдіть відповідну опцію.8 секретов Samsung Galaxy S7 and S7 Edge - функция Прикрепить окна 1

ДЕТЕКТОР ДИТЯЧОГО ПЛАЧУ І ДВЕРНОГО ДЗВІНКА

Мало хто знає, що смартфони Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge можуть розпізнавати окремі звуки дитячого плачу і дверного дзвінка. Ця функція доступна в «Налаштуваннях», в розділі «Спеціальні можливості»
8 секретов Samsung Galaxy S7 and S7 Edge - Детектор дверного звонка

УПРАВЛІННЯ ПІДСВІЧУВАННЯМ ЄМНОСНИХ КЛАВІШ

На жаль, компанія Samsung прибрала з нової версії TouchWiz можливість налаштування підсвічування ємнісних  клавіш «Назад» і «Недавні додатки». Та не поспішайте засмучуватися, адже цю проблему зумів вирішити сторонній розробник, що створив додаток під назвою Galaxy Button Lights». Програма дозволить змінити час відключення підсвічування клавіш на вашому Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge чи повністю відключити під свічування.

8 секретов Samsung Galaxy S7 and S7 Edge - Управление подсветкой клавиш

qr-code - Galaxy Button Lights

А які секрети смартфонів Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge знаєте Ви? Діліться з нами в коментарях.

34807 0 cookie-check 8 СЕКРЕТІВ Samsung Galaxy S7 и S7 Edge

Читайте також:

Все, що вам треба знати про сервіс Google Фото
Все, що вам треба знати про сервіс Google Фото
23 Травня, 2017, 07:04 2723 8
Якщо ви шукаєте якісний сервіс для зберігання фотографій, зверніть увагу на Google Фото. Цей сервіс має величезну кількість корисних функцій і дозволяє переглядати фотографії та...
Смотреть результаты
Кращі холодильники від Samsung: модельний ряд, особливості та кращі зразки
Кращі холодильники від Samsung: модельний ряд, особливості та кращі зразки
Актуальним питанням у період потепління і настання літа часто стає покупка нового холодильника. Як же розібратися у всьому різноманітті різних виробників і моделей? Адже навіть...
Смотреть результаты
Смартфон для підлітка – вибираємо з розумом
Смартфон для підлітка - вибираємо з розумом
Сучасні діти не уявляють свого життя без технологій. Вплив прогресу в наявності – молодь все частіше прагне викласти в Інтернет відео та фото своїх захоплень,...
Смотреть результаты