search
Підписатися

logo

Розбираємось у брендах: кондиціонери (спліт-системи)

25 Травня, 2017, 04:41 8

Для чого потрібен кондиціонер?

Щороку з настанням спеки актуальним стає або вибір нового кондиціонера, або профілактичні заходи для вже встановленого пристрою. І часто ми навіть і не замислюємося над тим, який кондиціонер встановлено у нашому домі. Адже кондиціонер – він усюди кондиціонер. І з цієї причини ми не використовуємо всіх можливостей свого кондиціонера.

кондиционер сплит

Найчастіше ми запускаємо його влітку, коли стає жарко. І від того, наскільки ефективно охолоджує приміщення пристрій, ми судимо про його якість. Рідше кондиціонер включається на обігрів, коли в будинку стає прохолодно. І зовсім зрідка використовуються інші функції такого багатофункціонального і багаторежимного пристрою, як кондиціонер. Хоча, звичайно, правильніше називати сучасний кондиціонер спліт-системою.

разбираемся в брендах_кондиционеры - кондиционер в гостинной

 

Як і у багатьох інших пристроях, таких як телевізори, пральні машини, холодильники, і так далі, багато виробників кондиціонерів використовують свої фірмові напрацювання і технології. Тому, виходячи з того кондиціонер якої фірми у вас встановлено, можливо, з цієї статті ви зможете дізнатися чимало нового про свої пристрої. І, може бути, ми допоможемо вам виявити нові корисні для вас властивості вашого кондиціонера.

разбираемся в брендах_кондиционеры - мобильный кондиционер

 

Від того, під яким брендом зібрана спліт-система, багато залежить, наприклад, якість фільтрів, встановлених у кондиціонері. Адже багато виробників використовують свої фірмові технології у виробництві фільтрів, щоб збільшити ефективність очищення повітря в приміщенні. Так само, від марки кондиціонера буде залежати тип компресора, який встановлюється у пристрій. Адже компресор – це серце кондиціонера, а від якості самого компресора багато в чому залежить і якість кондиціонера в цілому.

Далі ми традиційно розглянемо п’ять найпопулярніших брендів, на цей раз в сфері виробництва спліт-систем.

LG

кондиционер LG

 

Південнокорейська компанія LG є лідером у виробництві побутової техніки в різних її категоріях. Не виключенням стали і кондиціонери. LG виробляє кондиціонери і в середньому ціновому сегменті, і в преміальному. Всі кондиціонери від цього виробника оснащені фірмовими компресорами LG, які виробляються конкретно під власні кондиціонери. Вони можуть бути як звичайні, так і інверторні. У випадку, якщо у вашому кондиціонері встановлено інверторний компресор, це максимально знизить його шумові показники і споживання електроенергії. Крім цього, компресор інверторного типу може працювати на обігрів приміщення при температурі за вікном до -15ºС. У разі звичайного компресора, температура за вікном не має бути нижче -5ºС.

Збірка кондиціонерів LG відбувається в Китаї, Таїланді і Кореї, але, як зазначалося вище, компресор, а так само всі комплектуючі для виробництва, використовуються фірмові.

кондиционер LG

 

Цікавими для споживача кондиціонери LG стали завдяки новій технології вентилятора внутрішнього блоку під назвою Skew Fan. Завдяки своїй незвичайній конструкції інженерам компанії LG вдалося знизити шумові показники роботи нового вентилятора не 40%. Це дуже значний показник.

разбираемся в брендах_кондиционеры - skew fan

 

Ще однією інноваційною технологією від компанії LG є Plasmaster Cyclotron. Така система дозволяє знищувати шкідливі частинки та бактерії. Вбудований іонізатор допоможе наситити повітря у Вашому будинку вільними іонами. Таким чином, він стане свіжішим та максимально чистим.

Кондиціонери LG мають у своєму арсеналі технологію, яка дозволяє в автоматичному режимі осушувати й очищати теплообмінник. Це дозволяє запобігти утворенню грибків та шкідливих бактерій на теплообміннику у внутрішньому блоці кондиціонера.

Saturn

кондиционер saturn

Компанія Saturn досить молода компанія, не рівень таким гігантам, як LG, Samsung або, наприклад, Electrolux. Однак завдяки досить невисокій ціновій категорії та прийнятним технічним характеристикам, побутова техніка Saturn дуже швидко стала популярною в нашій країні та Європі. Кондиціонери від компанії Saturn одні з найдоступніших за ціною на українському ринку, але і якість вони мають досить непогану.

Збірка кондиціонерів Saturn проводиться в Китаї.

кондиционер saturn

 

Як згадувалося раніше, компресор – це серце кожного кондиціонера, і від його якості багато чого залежить. У кондиціонерах Saturn встановлені компресори таких відомих брендів, як Toshiba і Hitachi. Набагато дорожчі виробники так само комплектують свої кондиціонери компресорами цих відомих у всьому світі брендів.

Більш того, відносно недавно вийшов новий модельний ряд кондиціонерів Saturn, який використовує інверторний компресор, чого раніше ніколи не було. Це дозволило компанії Saturn стати на один щабель з найвідомішими брендами, під якими виробляються кондиціонери.разбираемся в брендах_кондиционеры - ПДУ кондиционера saturn

Кондиціонер Saturn, встановлений у вашому домі, дозволить вам не тільки охолоджувати повітря, але й обігрівати його. Якщо у вашому кондиціонері встановлено інверторний компресор, обігріватися можна буде ще й морозними зимами. Якщо ж ні, для обігріву взимку рекомендується використовувати обігрівач.

Крім того, у кондиціонерах Saturn присутні стандартні функції осушення та очищення повітря. У випадку, якщо ви володар кондиціонера Saturn серії Bio, такі кондиціонери оснащені антибактеріальним фільтром. Такий фільтр не дозволить поширюватися хвороботворним мікроорганізмам.

Ballu

кондиционер ballu

Виробник кондиціонерів Ballu на українському ринку з’явився відносно недавно, але в світі це досить відомий бренд з хорошим ім’ям. Кондиціонери Ballu оснащені компресорами Toshiba, такими ж, як і кондиціонери Saturn, але вартість кондиціонера Ballu буде на порядок вищою. Це обумовлено тим, що Ballu має ряд інноваційних технологій, які він застосовує у виробництві своїх кондиціонерів. Крім цього, дизайн кондиціонерів Ballu не виглядатиме так аскетично, як у випадку з Saturn.

Компанія Ballu виробляє свої кондиціонери як на основі інверторної технології компресора, так і на звичайній. Збірка кондиціонерів відбувається в Китаї.

разбираемся в брендах_кондиционеры - igreen

Головним досягненням на сьогоднішній день у виробництві кондиціонерів для компанії Ballu є розробка технології iGreen. Суть такої технології полягає в тому, що це цілий ряд інновацій і корисних додатків, щоб максимально спростити і вдосконалити використання кондиціонера.

Так, наприклад, кондиціонери Ballu мають функцію I feel. Це унікальна інтелектуальна система, здатна підтримувати комфортну температуру безпосередньо там, де ви будете перебувати (в межах приміщення, звичайно). А ще технологія iGreen означає наявність системи фільтрації Combo 4. Така система включає в себе чотири фільтра – катехін, вітамін С, вугільний та анти-формальдегід.

кондиционер ballu smart wi-fi

Для кондиціонерів з інверторним компресором компанія Ballu застосовує Smart Wi-Fi Technology. Така технологія дозволяє управляти вашим кондиціонером, де б ви не знаходились. Погодьтеся, дуже приємно повернутися додому після важкого робочого дня, а ваш кондиціонер вже налаштований на необхідні режими і підтримує бажану температуру повітря.

Samsung

кондиционер samsung реклама

Компанія Samsung так само є одним з лідерів на українському ринку кондиціонерів. Як і у конкурентів з компанії LG, в кондиціонерах Samsung використовуються тільки свої фірмові компресори. Вони можуть бути інверторними і звичайними. Виробництво своїх кондиціонерів компанія Samsung зосередила, як і більшість її конкурентів, у Китаї.

Компанія Samsung досить давно знаходиться на світовому ринку побутової техніки, що дозволило їй накопичити великий багаж корисних технологій та інновацій.

кондиционер

Одним з головних своїх напрацювань інженери компанії Samsung вважають технологію Smart Inverter. Samsung одним з перших почав застосування інверторної технології в своїх компресорах. А технологія Smart Inverter вважається однією з найдосконаліших на сьогоднішній день. Завдяки цій технології кондиціонери Samsung здатні підтримувати необхідну температуру в приміщенні без постійного включення і виключення компресора, який адаптує споживання електроенергії до будь-яких змін у навколишньому середовищі.

hd фильтр в кондиционере

Крім того всі моделі кондиціонерів Samsung оснащені HD фільтрами, які мають мінімум в півтора рази щільніший діаметр нитки, ніж у конкурентів. Така будова фільтрів дозволяє проводити максимально якісну фільтрацію повітря.

Систему фільтрації повітря від компанії Samsung доповнює технологія S-Plasma Ion. Ця технологія нейтралізує небезпечні мікроорганізми та біологічні забруднення, від яких не вдалося позбутися в ході механічної фільтрації.

Разбираемся в брендах_стиральные машины - voltcontrol

Як і більшість власної побутової техніки, кондиціонери Samsung оснащені системою VoltControl, яка здатна захистити пристрій у разі непередбачених збоїв із постачанням електроенергії. VoltControl витримує перепади напруги до 400 В.

Electrolux

electrolux кондиционер

Шведська компанія Electrolux у сфері виробництва кондиціонерів найчастіше відноситься до середнього цінового діапазону. А перевірена часом і досвідом користувачів висока якість техніки Electrolux робить кондиціонери від шведського виробника одними з найпопулярніших в Україні. Як і всі основні конкуренти, Electrolux встановлює на свої кондиціонери, як інверторні компресори, так і звичайні. У більшості випадків Electrolux використовує компресори Toshiba.

Найчастіше компанія Electrolux не поспішає вигадувати велосипед (маються на увазі особливі, не завжди потрібні, інновації), а використовує ті, що виявилися максимально корисними і ефективними в досвіді інших компаній.

electrolux кондиционер сплит

Наприклад, Electrolux використовує фірмовий Silver Ion фільтр. Суть такого фільтра полягає в боротьбі із забрудненнями повітря у вигляді мікробів і бактерій за допомогою іонів срібла.

Допрацювали інженери компанії Electrolux й систему багатоступеневих фільтрів. Так, в кондиціонери цієї компанії встановлюється система з шести фільтрів, яка включає в себе антикліщовий, каталітичний, фотокаталітичний, антибактеріальний, біологічний і катехиновий.

electrolux

Подібно до кондиціонерів Ballu, Electrolux використовує функцію під назвою I feel. Така функція дозволяє підтримувати необхідну температуру повітря безпосередньо у місці знаходження користувача. Для використання такого режиму необхідно просто, щоб пульт управління кондиціонером знаходився біля вас, так як функція I feel реагує саме на нього.

Підсумовуючи

Ринок побутової техніки, в тому числі й український, насичений величезною кількістю різних марок та виробників. Заходячи в різні супермаркети побутової техніки, ми знайдемо абсолютно різні кондиціонери, за рідкісним винятком. Таку кількість різних марок і моделей пояснити легко. Кожному хочеться перебувати в комфорті при оптимальній температурі і не знемагати від спеки або холоду. Тому кожна фірма, яка виробляє побутову техніку, впроваджує в своє виробництво і лінійку з виробництва спліт-систем, щоб здобути хоч малу частину такого величезного попиту.

У статті ми розглянули п’ять найпопулярніших брендів в Україні, які займаються виробництвом кондиціонерів. Багато функцій і технологій просто запозичуються конкурентами одне в одного, змінюючи при цьому лише назву, а суть залишаючи тією ж. Наприклад, корисна функція іонізації застосовується в більшості кондиціонерів, але назви носить абсолютно різні.

Кондиционер-в интерьере фото 2

Найпоширенішими компресорами, які встановлюються в сучасні кондиціонери, є компресори японської фірми Toshiba, на другому місці – Hitachi. Такі компресори встановлюються у багато моделей кондиціонерів. Наприклад, в бюджетних брендах Saturn, Midea, Delfa, та інших встановлюються переважно такі компресори, а самі кондиціонери відрізняються дизайном і назвою бренду. Ціна на кондиціонери під такими брендами теж приблизно однакова.

Більш бажаними варіантами є кондиціонери з власними фірмовими компресорами. Наприклад, Samsung або LG, але ціна на них буде трохи вищою.

34927 0 cookie-check Розбираємось у брендах: кондиціонери (спліт-системи)

Читайте також:

Особливості використання смарт-годинників Samsung Gear S3 с iPhone
Особливості використання смарт-годинників Samsung Gear S3 с iPhone
25 Травня, 2017, 04:18 1163 9
Недавно компанія Samsung повідомила про те, що смарт-годинники серії Gear S2 чи S3 тепер можна використовувати з «айфонами». Сумісність годинників з мобільними пристроями Apple здійснюється...
Смотреть результаты
Улюблений дизайн і модний колір. Огляд iPhone SE
Улюблений дизайн і модний колір. Огляд iPhone SE
Улюблений дизайн і модний колір Старий добрий «Айфон» – iPhone 5S – зміг побити рекорди продажів. Цю хітовую модель досі (незважаючи на те, що вже...
Смотреть результаты
Налаштовуємо Windows 10 під себе. Частина 2 – калібруємо екран ПК
Налаштовуємо Windows 10 під себе. Частина 2 - калібруємо екран ПК
Незважаючи на те, що операційна система Windows 10 здатна автоматично налаштовувати більшість параметрів дисплея, це не завжди відбувається коректно. Ви зможете отримати більш якісну картинку...
Смотреть результаты