Вибираємо пральну машину до 10 000 гривень

19 Червня, 2019, 08:07 7

Незаперечним є той факт, що ми повинні дуже грамотно розпоряджатися своїм бюджетом. Напевно ви вже помітили, що з кожним роком ціни на різноманітні товари зовсім не падають, а, навпаки, зростають. Це ж стосується і побутової техніки. У тому випадку якщо ви купували свою пральну машину 10, а то і 15 років тому, будьте готові до того, що сьогодні підхід до її вибору в магазині буде кардинально іншим, ніж раніше.

Цікава інформація: Укластися в бюджет: пральні машини. Бюджет до 15 000 грн

Змінилися не тільки самі пральні машини, але і підхід до їх ціноутворення. Це означає, що володіючи певним бюджетом, ми просто зобов’язані провести ретельний аналіз того, яка саме машина виявиться найбільш оптимальною для нас і вибрати ту, яка прослужить, як мінімум не менше попередньої. Давайте розберемося в тому, як вибрати пральну машину до 10 000 грн, і не помилитися.

Які пральні машини бувають?

Володіючи бюджетом до 10 000 гривень, ми повинні чітко розуміти, що вибирати будемо серед недорогих пральних машин. Саме так! Бюджет до 10 000 гривень не дозволить придбати нам преміальну пральну машину, але не варто впадати у відчай і засмучуватися з цього приводу заздалегідь. Насправді, якщо підійти до справи з розумом і грамотним аналізом, то навіть серед недорогих агрегатів можна легко вибрати дуже гідну модель.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - вертикальная стиральная машина

То яку ж пральну машину ми зможемо собі дозволити, маючи в розпорядженні не більше 10 000 грн?

  • Напівавтомат – найбюджетніший варіант пральних машин, який відрізняється тим, що не гріє воду самостійно, а деякі особливо недорогі моделі навіть не віджимають випрані речі.
  • Вертикальна пральна машина – це повністю автоматична пральна машина, яка відрізняється від інших своїми компактними габаритами. Вона має ширину 40 см і поміститься навіть в найвужчому отворі. Завантаження речей в даному випадку відбувається зверху.
  • Пральна машина з фронтальним завантаженням – найбільш звичний і багатофункціональний тип, який знайомий нам завдяки круглим дверцятам на фронтальній частині корпусу.

Найважливіше при виборі пральної машини до 10 000 гривень

Розмір пральної машини

Навіть якщо наш бюджет і обмежений 10 000 грн, цієї суми все одно цілком достатньо, щоб не розглядати напівавтоматичну машину, тому в подальшому зупинятися і згадувати цей тип пральних машин не будемо. Таким чином, вже на даному етапі вибору ми розуміємо, що будемо купувати або вертикальну, або фронтальну пральну машину. У цьому випадку наш вибір повинен ґрунтуватися в першу чергу, виходячи з того місця, яке ми маємо під установку нової пралки.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - узкая стиральная машина

Вертикальний тип незалежно від обсягів завантаження або навіть вартості завжди має однакові габарити. Така машина відмінно підійде, якщо ширина необхідна не більше 60 см, адже вона володіє стандартною висотою 85 см, а шириною всього 40 см, глибина при цьому – 60 см. Так вона легко поміститься у вузький, але глибокий отвір.

Comfy рекомендує: Hotpoint-Ariston RSSG 602Z UA – відмінна пральна машина до 10 000 грн

Фронтальна пральна машина ширше, вона завжди має розмір 60 см, але в глибину її габарити можуть бути дуже компактними, аж до 30 см. Однак з цим не варто зайвий раз гратися, адже якщо місця для машини досить, то краще брати велику, адже повногабаритні моделі більш стійкі при високих оборотах віджиму і мають барабан більше, що дозволить випрати в ній об’ємні речі.

 Який обсяг завантаження краще?

Нерідко обсяг завантаження пральної машини безпосередньо залежить від її розмірів. Але так буває не завжди. Проте, варто чітко розуміти, що купуючи машину глибиною 33-36 см, не потрібно розраховувати на те, що вона буде здатна вмістити більше 4 кг білизни. Барабан в цьому випадку буде досить маленький. Але якщо ми вибираємо машину трохи більше, то одним з найбільш оптимальних варіантів  буде вибір в межах 6-7 кг.

загружаем барабан стиральной машины

Не варто зайвий раз морочитися і роздумувати над тим, щоб придбати 5-кілограмову пральну машину. Насправді їх зараз не так вже й багато. Вся справа в тому, що багато пральних машин мають можливість розпізнавати кількість завантажених речей і заливають саме стільки води, скільки потрібно. Це означає, що навіть якщо в 6-кілограмову машину ви завантажте 4-5 кг, то води вона використовує саме на 4-5 кг, перевитрати не буде. Це функція інтелекту, яка нерідко застосовується навіть в пральних машинах до 10 000 грн.

Яке вибрати віджимання?

Виходячи з наявного у нас бюджету, розраховувати на функцію сушки в нашій машині ми, на жаль, не зможемо. Тому особливу увагу варто приділити режиму віджимання в ній і вибрати модель з найбільш оптимальними показниками. З одного боку може здатися, що чим більше цей показник, тим краще і сухіші речі після прання будуть. Але насправді потрібно враховувати кілька різних факторів.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - выбираем обороты отжима

Якщо ми купуємо повногабаритну пральну машину, то можна сміливо вибирати моделі з показником 1400 об / хв і більше, адже повногабаритні машини найстійкіші. Але от якщо ми вирішили купити вузьку машину з фронтальним завантаженням, наприклад, до 45 см або вертикальну, то більше 1200 об / хв можуть доставити дискомфорт у вигляді сильних вібрацій пральної машини.

 Яка пральна машина економічніше?

Сьогодні дуже важливо розуміти, що пральна машина повинна бути не тільки функціональною і володіти достатнім обсягом завантаження, але і економічною у витраті ресурсів. Одним з основних ресурсів, який необхідний для роботи нашої нової машини, є електроенергія. Її може знадобитися не мало, адже під час прання речей воду необхідно нагрівати, а в цей час ТЕН робить найбільше навантаження.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - барабан внутри

Виходячи з цього, особливу увагу потрібно приділити класу енергоспоживання нової машини. Найбільш економічні моделі мають показником А ++ і А +++. Вибір подібного класу буде найрозумнішим і перспективним. Чим більше «плюсиків» після букви «А» в класі енергоспоживання, тим менше електрики буде витрачати машина.

Цікава інформація: Розбираємося в класах енергоспоживання пральних машин

Що таке інверторний двигун?

Ми вже неодноразово розповідали вам про інверторні технології в різній техніці. Отримала ця технологія своє поширення і в сфері пральних машин. Не варто нею нехтувати, адже машина з інверторним двигуном має чи не вдвічі більший термін експлуатації, вона тихіше, менше схильна до вібрацій при віджиманні, має великий термін гарантії. Насправді всі ці фактори вкрай важливі для будь-якої сім’ї, яка вирішила вибрати собі нову пральну машину.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - стиральная машина бош

«Але ж ми обмежені в бюджеті і вибираємо недорогу машину до 10 000 грн, хіба ми можемо дозволити собі найсучасніші технології?» – можете запитати ви. Насправді все можливо, адже інверторна технологія стала настільки популярною, що навіть найвідоміші бренди пропонують нам моделі в доступній для нас цінової категорії.

Comfy рекомендує: LG FH0B8ND1 – відмінна пральна машина з інверторним двигуном

Дизайн  недорогої пральної машини

Важливим фактором при виборі абсолютно будь-якої пралки є її зовнішній вигляд і дизайн. Навіть якщо ми просто вирішимо встановити її у ванну кімнату, вона обов’язково повинна гармоніювати з навколишнім інтер’єром. Благо, що сучасні виробники заморочилися з цього приводу і готові запропонувати нам машини в різноманітних кольорах, різних варіантах дизайну, а іноді навіть і форми.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - семья возле стиральной машины

 

Іноді навіть елементарне рішення, таке як чорні дверцята на тлі білого корпусу машини, може кардинально змінити наше ставлення до всієї пралки в цілому. Але варто пам’ятати, що до сих пір білий колір вважається найбільш недорогим, а сірі, червоні, чорні, перламутрові та інші не класичні кольори коштувати будуть дорожче.

Як це працює? Як влаштована пральна машина: принцип роботи

Саме тому ми вирішили поставити категорію дизайну на останнє місце, адже, як ви пам’ятаєте, наш бюджет обмежений до 10 000 грн, і набагато важливіше вибирати пральну машину саме виходячи з її основних параметрів, а не виключно по дизайну.

Найкорисніші програми і технології сучасної пральної машини

Коли ми вибрали найбільш підходящу пральну машину відповідно до її основних параметрів і доступним нам бюджетом до 10 000 грн, саме час розглянути ті програми, які в ній доступні. Вони можуть бути найрізноманітнішими і спиратися треба суто на власні потреби. Але є кілька режимів, які можуть виявитися у вашій пральній машині і на них потрібно звернути особливу увагу.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - панель управления стиральной машины

  • Швидке прання– ця опція доступна для всіх сучасних машин, але може трохи відрізнятися в залежності від своїх параметрів. У деяких моделях вона може починатися від 15 хвилин, а в інших від 30 хвилин.
  • Функція пари – дуже цікава функція, яка з недавнього часу стала доступна навіть в недорогих пральних машинах. Завдяки додаванню пари в процес прання, наші речі не тільки позбавляються алергенів, а й  сторонніх запахів, навіть таких як сигаретний дим.

Корисно знати: Пральні машини з функцією пари. Подбайте про своє здоров’я

Крім програм, якими володіє нова машина, нас повинні так само зацікавити і деякі фірмові технології, якими володіє обрана нами пральна машина.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - функция ecobubble

  • EcoBubble – це запатентована технологія компанії Samsung, яка має на увазі краще піноутворення. Завдяки цьому ми зможемо прати на низькій температурі або дододавали менше порошку. У будь-якому з варіантів – це додаткова економія.
  • 6 motion – зазвичай барабан пральної машини обертається в одному напрямку, крім тих випадків, коли йому потрібно усунути дисбаланс в розташуванні білизни. Але в пральних машинах LG барабан може обертатися відразу в шести різних алгоритмах. Це дозволяє більш ретельно відпирати брудні речі.
  • Push & Wash – це унікальна технологія, розроблена компанією Indesit для серії машин Innex. Достатньо лише дві секунди утримувати відповідну клавішу і машина самостійно вибере потрібні параметри для прання, а час програми не перевищить 45 хвилин.

Підведемо підсумок

Розглядаючи покупку нової пральної машини поверхнево, можна подумати, що бюджет до 10 000 гривень «пов’язує нам руки» і обмежує у виборі. Але при більш детальному аналізі, можна зрозуміти, що навіть при, здавалося б, невеликому бюджеті нам є де «розгулятися». Адже насправді, найвідоміші бренди, такі як Samsung, LG або Bosch можуть запропонувати нам вельми гідні рішення.

Выбираем стиральную машину до 10 000 - мама с дочкой возле стиральной машины

При цьому не варто забувати найосновніші догми при виборі сучасної пральної машини і трохи коригувати їх відповідно до свого бюджету. Сьогодні ми вирішили допомогти вам вибрати відносно недорогу пральну машину до 10 000 гривень, і нам здається, що все вдалося. Якщо ви уважно і вдумливо поставитеся до даного процесу, то навіть в умовах обмеженого бюджету можна придбати дуже гідний агрегат від відомого бренду.

81467 0 cookie-check Вибираємо пральну машину до 10 000 гривень

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Топ-5 бездротових навушників, про які мріє кожен
18 Червня, 2019, 09:23 1369 9
Хотіли б ви чути те, чого не чують інші? Якщо ваша відповідь так, то ви, напевно, вже є власником навушників. Саме завдяки їм ми можемо...
Смотреть результаты
З Кракова з любов'ю: попередній огляд польського гейм-хоррора Blair Witch
Цього літа нас чекає нова крута гра від польських розробників – трешовий хоррор Blair Witch, розроблений краківською студією Bloober Team, яка раніше випустила відомі серед...
Смотреть результаты
Розбираємося в лінійках смартфонів Samsung
Смартфони від відомої корейської компанії Samsung по праву вважаються одними з найпопулярніших і затребуваних. Вони мають ряд фірмових технологій і інновацій, здатних вигідно виділяти їх...
Смотреть результаты