search
Підписатися

logo

Як скачати субтитри з Youtube

10 Червня, 2019, 11:28 12

Навіщо може знадобитися завантажити субтитри з Ютуб? Це може стати в нагоді в разі вивчення іноземної мови, а версія оригінального відео не має вшитих субтитрів, а може ви хочете їх вставити в свій відеоролик? У будь-якому випадку є програмна можливість завантажити субтитри на свій комп’ютер з популярного відео хостингу, при цьому окремо або спільно з роликом. Ви можете скористатися спеціальними додатками, ресурсами в інтернеті або за допомогою рідних налаштувань Ютуб.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

  1. Програма для закачування субтитрів і відео 4K Video Downloader
  2. Скопіювати субтитри з Ютуб
  3. Онлайн ресурс для завантаження субтитрів – DownSub
  4. Інструмент для завантаження субтитрів з Youtube – Google2SRT

Програма для закачування субтитрів і відео 4K Video Downloader

Зручний додаток для завантаження відео і субтитрів з Ютуб, для використання якого потрібно завантажити і встановити на свій комп’ютерний пристрій. Програма сумісна з операційними системами Linux, Windows XP, 7, 8, 10, MacOs. Вона не займає багато місця, проста у використанні. Для того щоб скористатися нею, потрібно скопіювати посилання на відео з Ютуб і вставити в додаток у відповідне віконце. До цього перевірте, чи є вшиті субтитри до цього ролику. Вони відображаються в ролику в нижньому правому куті перед іконою шестерінки (настройки). Після того, як ви вставили посилання на контент, можна вибрати його якість, а також не забудьте поставити галочку поруч з “Завантажити субтитри” і напроти потрібної мови перекладу.

Програма для закачування субтитрів і відео 4K Video Downloader

За допомогою програми 4K Video Downloader можна не тільки завантажити субтитри з Youtube, а й впровадити їх у відео. Для цього виберіть вкладку: інтегрувати субтитри в відео, якщо це можливо.

Копіювати субтитри з Ютуб

Є рідний інструмент на відеохостингу Ютуб, що дозволяє скопіювати субтитри до відео в текстовому форматі. Для цього до контенту повинні йти субтитри, які відображаються в правому нижньому кутку. Після цього натисніть на три точки під роликом, що знаходяться поруч з “Поділитися / Зберегти”. З’явиться невелике меню, де необхідно вибрати рядок “Подивитися розшифровку відео”. У правому верхньому куті відкриється вікно з субтитрами до відео.

Скопіювати субтитри з Ютуб

Внизу цього вікна, можна вибрати доступну мову субтитрів. Такий варіант може знадобитися для тих, хто вивчає іноземні мови або потребує у субтитрах для свого відеоконтенту.

Онлайн-ресурс для завантаження субтитрів – DownSub

Програма DownSub – одна з багатьох, що пропонує скачати субтитри з Ютуба без інсталяції на комп’ютер, ноутбук або планшет. Скористатися їй може кожен бажаючий без необхідності реєстрації. Для завантаження субтитрів достатньо скопіювати посилання з ролика і вставити її на сайті з додатком.

Онлайн-ресурс для завантаження субтитрів - DownSub

Веб-програма може стати помічником в збереженні субтитрів не тільки з популярного відеохостингу, а й інших сайтів. У разі, коли в, відео вшиті субтитри під вікном для посилання з’явиться відповідне попередження: “На жаль, немає субтитрів для цього відео.”

Інструмент для завантаження субтитрів з Youtube – Google2SRT

Безкоштовний додаток, призначений для завантаження субтитрів. Для його використання необхідно встановити програму Google2SRT на свій гаджет. Можливості програми:

  • Завантажити субтитри.
  • Конвертація субтитрів Ютуб в SRT.
  • Одночасне їх завантаження з різним перекладом.
  • Розпізнавання мови.
  • Одночасне завантаження субтитрів з різних відео.

Інструмент для завантаження субтитрів з Youtube - Google2SRT

Для використання програми Google2SRT, як і в попередніх, необхідно скопіювати url-адреса і вставити у відповідний рядок. Після цього у вікні програми можна вибрати субтитри з потрібною мовою перекладу або в декількох варіантах. Тиснете “Go” і за кілька секунд вони будуть завантажені на ваш гаджет.

80171 0 cookie-check Як скачати субтитри з Youtube

Читайте також:

Чому батарея смартфона швидко розряджається?
Чому батарея смартфона швидко розряджається?
05 Червня, 2019, 09:09 1200 9
Відразу ж після покупки нового смартфона, ми можемо бути вражені тим, як довго той працює, не вимагаючи додаткової підзарядки. Навіть не дивлячись на те, що...
Смотреть результаты
Топ-5 портативної акустики. Беремо з собою на літній відпочинок і не тільки
Топ-5 портативної акустики. Беремо з собою на літній відпочинок і не тільки
Портативна акустика виявилася здатна зробити справжнісіньку музичну революцію в нашому світі! Вдумайтеся, адже вже зараз, навіть якщо вам не хочеться слухати або не подобається той...
Смотреть результаты
Закладає вуха: причини
Закладає вуха: причини
Іноді людина відчуває дискомфорт і зниження гостроти слуху. На жаль, нам не завжди відомо від чого закладає вуха. Звичайно буває і так, що можна обійтися...
Смотреть результаты