Вибираємо кондиціонер до 10 000 гривень

23 Червня, 2019, 09:35 8

Напевно, багато хто з нас, а може навіть кожен, в тій чи іншій мірі намагається контролювати свій бюджет і планує його на місяць, два, півроку або навіть рік. Але трапляється так, що часом дещо йде зовсім не за планом і ми змушені вишукувати додаткові кошти на покупку чого-небудь. Наприклад, жарким і спекотним літом, не витримавши теплового удару, ми можемо вирішити екстрено придбати кондиціонер.

Відповідаємо на питання: Чи можна користуватися кондиціонером, якщо в будинку маленька дитина?

У тому випадку якщо до цього ми зовсім не планували цю покупку, то не дивно, що бюджет на всю цю справу буде обмежений. Але навіть в таких умовах присутні відмінні шанси купити якісний кондиціонер з відмінним сучасним функціоналом. Давайте з’ясуємо, як це зробити, і на що потрібно звернути увагу при виборі кондиціонера до 10 000 гривень, щоб не помилитися.

Які бувають кондиціонери?

Різновидів кондиціонерів зараз, насправді, не багато. Канули в лету віконні кондиціонери, які поряд зі своєю компактністю, доступністю і простотою установки, виявилися вкрай непрактичними і малоефективними. Тому немає сенсу в розгляді віконників в сьогоднішньому нашому матеріалі. А розберемо ми два основних типи кондиціонерів, які принципово відрізняються один від одного конструкцією, формою і способом використання і установки.

Выбираем кондиционер до 10 000 - сплит система черного цвета

Спліт-система – найбільш поширений тип кондиціонера, який складається з внутрішнього і зовнішнього блоку. Працює такий кондиціонер ефективно як на обігрів, так і на охолодження. Проте, спліт-система вимагає професійної установки і використання додаткових матеріалів при цьому, таких як міжблочна мідна трубка і кріплення для обох блоків системи.

Выбираем кондиционер до 10 000 - мобильный кондиционер

Мобільний кондиціонер – відносно новий різновид кондиціонерів, який відрізняється установкою на підлозі і простотою монтажу. В такому кондиціонері немає масивного зовнішнього блоку, але все одно необхідно вивести гофру діаметром приблизно 15 см на вулицю, щоб була можливість відведення теплого повітря. Мобільний кондиціонер можна переміщати по кімнаті, поки це дозволяє довжина використовуваної гофри.

Як вибрати кондиціонер до 10 000 гривень?

Звертаємо увагу на площу приміщення і зіставляємо її з потужністю кондиціонера

Після того, як ми прийняли рішення про те, який тип кондиціонера виявиться для нас найбільш гідною кандидатурою, потрібно з’ясувати, яка потужність нам необхідна. Зробити це зовсім не складно, потрібно лише зрозуміти, яку площу має обслуговувати наш новий кондиціонер. При визначенні площі варто враховувати той факт, що кондиціонер зможе охолодити ту кімнату, в якій він встановлений і суміжні з нею, якщо двері будуть відкриті. Тому не варто розраховувати на те, що один кондиціонер середньої потужності зможе охолодити 4-кімнатну квартиру цілком.

Выбираем кондиционер до 10 000 - кондиционер в комнате

Далі приступаємо до вибору потужності кондиціонера. Найчастіше стелі наших квартир, та й будинків теж, не перевищують позначки 2,5 метри. Тому для виявлення потрібної потужності будемо відштовхуватися від площі кімнати саме з такою висотою стель. Якщо ж ваші стелі вище, то краще звернути увагу на більш потужні моделі. Варто також враховувати, що краще купувати кондиціонер з невеликим запасом потужності. Виходячи з нашого бюджету, ми можемо розраховувати на покупку кондиціонера, здатного обслуговувати до 35 м².

Порівняльна таблиця потужності сучасних кондиціонерів до 10 000

Потужність кондиціонера Площа, що обслуговується
7 BTUДо 20 м²
9 BTUДо 25 м²
12 BTUДо 35 м²

 

Comfy рекомендує: Arctic ARC-07HOF1 – найдешевша спліт-система на ринку України

Інверторні технології в кондиціонерах до 10 000 гривень

Незважаючи на те, що наш бюджет обмежений, і ми вибираємо відносно недорогий кондиціонер, це зовсім не означає, що новомодна технологія інверторних кондиціонерів пройде повз нас. Насправді інверторні технології стали настільки популярні і затребувані, що їх почали застосовувати навіть в недорогому сегменті. Тому, володіючи бюджетом до 10 000 грн, ми маємо право розраховувати на те, щоб придбати кондиціонер з сучасним інвертором.

Выбираем кондиционер до 10 000 - кондиционер возле окна

Давайте розглянемо всі переваги, які ми отримуємо з даною технологією:

  • Економічність – інверторні кондиціонери витрачають від третини до половини менше електроенергії, порівняно зі звичайними.
  • Довговічність – термін служби інверторного кондиціонера майже вдвічі більше.
  • Точність підтримки температури – в той час, як звичайний кондиціонер підтримує температуру в приміщенні з відхиленням 2-4 ° С, інверторний утримує її з точністю до градуса.
  • Тиша – при роботі інверторного кондиціонера створюється мінімум шуму, ми можемо і зовсім не помічати працює чи ні кондиціонер в нашій кімнаті.
  • Обігрів в мороз – у той час як звичайні кондиціонери не здатні включатися на обігрів при температурі нижче -5 ° С, інверторні ефективно зігріють нас навіть якщо на вулиці температура -15 ° С, а іноді навіть нижче.

Найнеобхідніші програми роботи кондиціонера

Після того, як ми правильно підібрали потужність нового кондиціонера відповідно до тієї площі, яку ми хочемо охолодити, саме час звернути увагу на те, щоб в його функціоналі були доступні всі найнеобхідніші програми. Звичайно ж, сучасна спліт-система здатна як охолодити приміщення, так його і обігріти, і нічого важливішого цих двох режимів немає, але присутні додаткові програми, які зможуть зробити використання кондиціонера максимально комфортним.

Выбираем кондиционер до 10 000 - кондиционер во время сна

Нічний режим – спекотним літом навіть вночі температура може виявитися виснажливою. Тому вкрай важливо, щоб кондиціонер мав можливість працювати вночі, але не просто працювати, а робити це так, щоб не заважати нам під час сну. Під час використання нічного режиму, кондиціонер працює максимально тихо, але при цьому здатний підтримувати оптимальну температуру.

Вентиляція – навіть коли температура в приміщенні нормальна і робота кондиціонера не потрібна, може знадобитися просто провітрити кімнату і запустити свіже повітря. Відкрити вікно не варіант, адже шум і пил з вулиці легко проникнуть в будинок. Режим вентиляції, без зміни температури здатний наповнити ваш будинок свіжим повітрям з вулиці.

Цікава інформація: Розбираємося в брендах: кондиціонери (спліт-системи)

Осушення – нерідко ми купуємо в свій будинок зволожувачі, щоб наситити повітря вологою. Але трапляється і так, що цієї вологи вже дуже багато і може з’являтися навіть цвіль і вогкість на стінах. В цьому випадку незамінною програмою кондиціонера може виявитися «Осушення», завдяки якій спліт-система видалить зайву вологу з приміщення.

Дизайн і зовнішній вигляд внутрішнього блоку

Безумовно, важливо і те, як буде виглядати кондиціонер, перебуваючи в нашій квартирі. На зовнішній блок мало хто звертає увагу, адже він буде зовні, але ось внутрішній – зовсім інша справа. Внутрішній блок будь-якого кондиціонера стає частиною загального інтер’єру і здатний або поліпшити його, або зіпсувати. Пам’ятаючи про те, що на покупку нового кондиціонера у нас є всього 10 000 гривень і ні копійкою більше, розуміємо, що дизайнерський кондиціонер за типом серії ArtCool від LG ми дозволити собі не зможемо.

Выбираем кондиционер до 10 000 - черный или белый кондиционер

Проте, псувати інтер’єр банальною білою коробкою теж немає ніякого бажання. Тому на завершальному етапі вибору кондиціонера зверніть увагу на те, щоб той мав або найбільш відповідний колір, або мав хоч якісь кольорові вставки на білому корпусі. Але разом з цим, не виключена і можливість установки білосніжного внутрішнього блоку, коли світлий дизайн вашого інтер’єру вимагає такого рішення.

Comfy рекомендує: Vestfrost VFE07AF5 – відмінне поєднання ціни та якості

Додаткові корисні режими і технології сучасного кондиціонера

Сучасні кондиціонери можуть мати або не мати ряд корисних режимів і технологій, які здатні спростити наш побут і зробити його більш комфортним. Таким чином, не зайвим при виборі новенького кондиціонера буде уточнити в магазині, а чи є такі режими в обраній вами моделі.

Выбираем кондиционер до 10 000 - ионизация в кондиционере

  • Іонізація – режим, який здатний зробити повітря більш свіжим і безпечним. іонізація позбавляє нас від всіляких запахів в повітрі, алергенів і хвороботворних організмів. Такий режим особливо корисний, коли в будинку є алергіки або хвора людина. В цьому випадку одужання проходить значно швидше.
  • Турборежим – коли ми повертаємося додому після робочого дня, кондиціонер, як правило, виключений. Заходячи в будинок, ми його включаємо і деякий час ще очікуємо, коли ж він створить оптимальну температуру. Набагато швидше все буде відбуватися, якщо в кондиціонері передбачений турборежим, який за лічені хвилини виведе навколишню температуру повітря на необхідний рівень.

Крім цього сучасна спліт-система може мати додаткові фірмові технології, які не вимагають активації або включення, але вони, безумовно, стають перевагою певної моделі і схиляють нас до вибору саме цього кондиціонера, а не будь-якого іншого.

  • 3D Air Flow – подібну технологію роботи кондиціонера застосовують різні виробники, такі як Vestfrost, Haier або Midea. Суть її полягає в тому, що нам не потрібно направляти жалюзі спліт-системи в певному напрямку, адже обдув прохолодним повітрям відбувається в трьох протилежних сторонах. Дуже ефективно, коли потрібно охолодити приміщення максимально швидко.
  • Антиалергенний фільтр – не секрет, що кондиціонер відводить тепло з нашого будинку на вулицю і запускає охолоджене повітря всередину. При цьому ми могли б отримати чимало алергенів і пилу з вулиці, але цьому перешкоджають фільтри пристрою. У тому випадку, якщо вони антиалергенні, мінімізується можливість захворіти і відчути дискомфорт.
  • Wi-Fi – навіть в категорії недорогих кондиціонерів до 10 000 грн, можна розраховувати на те, що спліт-система буде мати функцію віддаленого управління. Так, повертаючись з роботи додому, ми можемо включити кондиціонер і налаштувати його на необхідну температуру. Або навпаки, якщо ми забули його вимкнути, то зможемо зробити це, навіть перебуваючи в автомобілі.

Установка кондиціонера

Перед тим як оплачувати обраний кондиціонер на касі в магазині, варто віддавати собі звіт в тому, що його необхідно якось встановити у вашій квартирі. Зробити це повинен майстер, який володіє відповідними навичками та може надати гарантію не тільки на виконані роботи, а й на матеріали, які він використовував в процесі монтажу.

Выбираем кондиционер до 10 000 - установка кондиционера

Не рідко подібні послуги надають в самому магазині, де купується кондиціонер. Як правило, в цьому випадку майстер набагато більше зацікавлений в якісному виконанні своїх обов’язків, адже він відповідає не тільки за момент установки, але і подальше обслуговування. А адміністрація магазину ні в якому разі не обдурить вас з некваліфікованим монтажником, адже ви повинні ще не один раз повернутися за новими покупками.

Корисна інформація: Літо в самому розпалі. Як вибрати кондиціонер?

Окрему увагу щодо установки кондиціонера ми приділяємо не просто так, адже на відміну від установки інших видів побутової техніки, при монтажі кондиціонера, майстер втручається в саму конструкцію пристрою і від якості його роботи залежить подальша ефективність спліт-системи.

Підведемо підсумок

Вибір кондиціонера досить відповідальний і непростий захід, особливо якщо бюджет обмежений до 10 000 грн. Але, ми вкрай сподіваємося на те, що нам вдалося розкрити тему і детально роз’яснити вам алгоритм дій в такому випадку. Єдине, що відрізняє спліт-системи від решти побутової техніки – установка. Недостатньо буде просто прикрутити пару трубок до нього і видалити гвинти, як це передбачено, наприклад, в пральній машині.

Выбираем кондиционер до 10 000 - сплит система в интерьере

Справа в тому, що під час монтажу спліт-системи, майстер втручається в конструкцію пристрою, тому якщо він не розуміє, як все влаштовано, то не зможе провести грамотну установку. Саме тому так важливо користуватися тільки кваліфікованим сервісом.

81572 0 cookie-check Вибираємо кондиціонер до 10 000 гривень

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Ось це так! Найпопулярніші і епатажні тренди в світі йоги
23 Червня, 2019, 08:55 8
21 червня, в день літнього сонцестояння, весь світ відзначає Міжнародний день йоги. Багатьом з нас вона допомогла розвинути гнучкість і витривалість, розтягнути м’язи і зміцнити...
Смотреть результаты
PlayStation 5 - все, що відомо про нову консоль
Ігрова консоль PlayStation 4 вийшла ще в далекому 2013 році і вже зовсім скоро ми розраховуємо на те, щоб побачити нове п’яте покоління приставки. Ні...
Смотреть результаты
Вибираємо пральну машину до 10 000 гривень
Незаперечним є той факт, що ми повинні дуже грамотно розпоряджатися своїм бюджетом. Напевно ви вже помітили, що з кожним роком ціни на різноманітні товари зовсім...
Смотреть результаты