search
Підписатися

logo

PlayStation 5 – все, що відомо про нову консоль

20 Червня, 2019, 09:54 9

Ігрова консоль PlayStation 4 вийшла ще в далекому 2013 році і вже зовсім скоро ми розраховуємо на те, щоб побачити нове п’яте покоління приставки. Ні для кого не повинно бути дивним те, що японська корпорація Sony, яка власне і робить культову консоль, вже не перший рік працює над розробкою та підготовкою PlayStation 5.

Корисна інформація: Як почистити консоль PlayStation 4

Всі ми з вами очікуємо чогось незвичайного, а може навіть революційного. Але поки не було офіційної презентації консолі, а до її виходу залишається ще достатньо часу, нам залишається лише смакувати і стежити за невеликою кількістю новин і витоків, які періодично з’являються. Нам вдалося зібрати деяку інформацію про прийдешню велику подію в ігровій індустрії, і ми нею з вами поділимося.

Нова консоль – нова продуктивність

PS4 вийшла в 2013 році, і не дивлячись на те, що улюблена консоль за цей час кілька разів еволюціонувала в PS4 Slim і PS4 Pro, все одно основні параметри продуктивності залишилися на початковому рівні. Вихід нової консолі п’ятого покоління повинен бути ознаменований і новою продуктивністю. Як і раніше, розробкою процесора для PlayStation займається компанія AMD. Це буде 7-нм 8-ядерний процесор.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - консоль с джойстиками

Збільшення продуктивності нової консолі надає можливість розробникам створювати і більш вимогливі ігри. Для нас же плюсом стане збільшення швидкості роботи консолі в цілому, а крім цього нові ігри, які ми отримаємо вже після релізу PS5, повинні стати максимально реалістичними і барвистими.

Нова консоль буде сумісна з PS4

Перед виходом PlayStation 5 може виникнути неоднозначне питання. А чи варто зараз купувати нові ігри для своєї PS4, якщо вже зовсім скоро вийде PS5? І що робити з усією накопиченою бібліотекою ігор? Невже все доведеться викинути і почати купувати ігри заново? Насправді все набагато оптимістичніше, ніж можна було б припустити.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - джойстик

Нова консоль PlayStation 5 буде сумісна з усіма іграми минулої версії себе і навпаки – PlayStation 4 повинна буде підтримувати ігри, які будуть виходити після релізу п’ятого покоління. Це дуже зручно, а що накопичилася за довгий час бібліотека ігор не стане марною, в улюблені іграшки можна буде продовжити грати на п’ятій «плойці».

У PlayStation 5 буде дисковод Blu-Ray і твердотільний накопичувач SSD

Достовірно відомо, що консоль від Sony п’ятого покоління збереже дисковод, здатний читати диски Blu-Ray. Це означає, що ми як і раніше альтернативою онлайн покупки ігор можемо купувати диски, а потім обмінюватися ними з друзями або навіть продавати, як це робиться зараз. На окрему увагу заслуговує внутрішній диск п’ятої консолі. Точний обсяг внутрішньої пам’яті на даний момент поки не відомий, але ми вже точно знаємо, що це буде SSD.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - джойстик в руках

Як результат, застосування в консолі твердотільного накопичувача SSD значно збільшує швидкість завантаження, як самих ігор, так і ігрового процесу. Для порівняння швидкість завантаження порівняно з PS4 збільшується більш ніж в 15 разів. Як запевняють розробники компанії Sony гравці усього світу з виходом новенької консолі забудуть про довгий процес завантажень, адже все відбуватиметься за частку секунди.

PlayStation Now буде розвиватися

Ми вже згадали про те, що гравці нерідко обмінюються дисками або продають їх. Це може дещо дратувати розробників, адже в цьому випадку вони недоотримують досить велику частку прибутку. Але, не дивлячись на те, що дисковод в новій консолі буде збережений, і у нас залишиться можливість купувати і продавати диски, Sony продовжить розвивати PlayStation Now.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - играем на консоли

Це сервіс для стрімінга ігор, який дозволяє запускати їх, в тому числі і на консолі, без фактичної установки і використання диска. Тому, можна припустити, що з часом ми зможемо побачити нову реінкарнацію консолі PS5, яка не буде обладнана дисководом, а буде спрямована лише на онлайн покупку ігор і використання сервісу PlayStation Now.

Консоль п’ятого покоління буде підтримувати здатність 8К!

PlayStation 4 спочатку підтримувала максимальну здатність в своїх іграх формату Full HD, але з часом еволюціонувала до PlayStation 4 Pro і отримала підтримку 4К. Проте, консоль не здатна відтворювати контент в 4К більш ніж 30 к / сек. Кардинальні зміни в цьому плані відбудуться в консолі п’ятого покоління. Завдяки новій графічній системі вона буде підтримувати здатність 8К, що в 4 рази більше UHD, підтримуваного попередником.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - презентация консоли

При цьому крім здатності 8К, нова консоль PlayStation 5 буде здатна запускати ігри в роздільній здатності 4К, з частотою 60 к / сек. Це значно покращить візуалізацію найбільш культових ігор і принесе з собою нові враження. Але не варто забувати про те, що телевізор, до якого ми підключимо консоль, так само повинен підтримувати відповідні параметри. Тому якщо ви твердо вирішили грати в здатності 8К, то саме час приступити до вибору нового телевізора з підтримкою такої здатності.

Аудіосистема консолі буде об’ємною

PlayStation 5 отримає підтримку об’ємного звучання, чого раніше не було в консолях попередніх поколінь. Так, очікується, що під час ігрового процесу у нас з’явиться можливість чітко розрізняти з якого боку виходить звук, і розрізняти те, що видає звук біля нас, наприклад, тупіт від чобіт, і той звук, який відбувається далеко.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - очки виртуальной реальности

Швидше за все, підтримка об’ємного звучання в консолі п’ятого покоління в першу чергу спрямована на розвиток технології PlayStation VR. Завдяки об’ємному звуку ігри в режимі віртуальної реальності будуть максимально сприяти відчуття того, що ми не в грі, а в дійсності Крадемося до ворога або змагаємося на великому спортивному турнірі. Ця, здавалося б, незначна деталь, зробить ігровий процес на консолі п’ятого покоління більш інтригуючим і захоплюючим.

Назва консолі може виявитися несподіваною для нас

Всі ми звикли до того, що «плойка» – це PlayStation, а в офіційній назві консолі змінюється лише цифра, яка означає покоління приставки. Все почалося з PlayStation в 1994 році, а далі з’явилися PS2, PS3, PS4 … Здавалося б, все йде до того, що наступна консоль матиме офіційно назву PlayStation 5, але чи так це насправді?

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - красный джойстик

Швидше за все, що так і буде, адже бренд PlayStation за роки свого існування став дуже популярним і впізнаваним, можливо навіть, не менше впізнаваним, ніж сам, бренд Sony. Але перед офіційною презентацією компанією Sony все ще ходять наполегливі чутки про те, що наступне покоління консолі буде носити не п’ятий номер, а умовну назву або повноцінне ім’я, яке зробить нову PlayStation більш індивідуальною.

Коли консоль PlayStation 5 з’явиться у продажу?

Викладемо всі карти на стіл відразу – офіційної дати релізу нової консолі на даний момент немає! Довгий час ходило чимало чуток про те, що PS5 з’явиться вже в 2019 році, а саме в грудні, але вже сьогодні відомо, що це не відповідає дійсності. На даний момент попередньо існує думка про те, що влітку 2020 року відбудеться офіційна презентація консолі, а вже восени майбутнього року вона надійде в продаж.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - консоль с диском

Але є і альтернативна думка, яка говорить нам про те, що все може затриматися до 2021 року. Насправді, якщо простежити історію виходу нових консолей PlayStation, можна помітити, що проміжок між еволюцією з покоління в покоління не перевищував семирічний термін, тому у нас є всі мотиви очікувати нове покоління консолі PS через сім років у 2020 році, але не пізніше .

Відео: Ігрова гарнітура для PS4 і не тільки> Огляд HyperX Cloud Blue

Скільки буде коштувати PlayStation 5?

Найбільш важливе питання для кожного з нас. А скільки ж буде коштувати нова консоль PlayStation 5? З кожним разом ми бачимо, що цінник нового покоління приставок від Sony росте, виросте він і на PlayStation 5, порівняно з попередником 2013 року. Але чи буде сильно відрізнятися ціна, якщо порівнювати її, наприклад із сучасною PS4 Pro?

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - консоль в черном цвете

Згідно з нашою інформацією, цінник на консоль PlayStation 5 буде в області від 400 до 500 $, що кардинально не відрізняється від сьогоднішньої ціни на PS4 Pro. Упевнений, що читаючи ці рядки, багато хто здивується, адже наші очікування щодо ціни на нову консоль, швидше за все, були куди менш оптимістичні, і ми очікували цінник ближче до 1 000 $. Що і сказати, консоль виявляється доступніше, ніж ми самі того очікували!

Що в підсумку?

Ми вправі очікувати від нової консолі PlayStation 5 значного прогресу, порівняно з попереднім поколінням. Це й не дивно, адже PS4 вийшла в уже далекому 2013 році. Дивовижно, як в сучасному світі електроніки, що так швидко розвивається, компанія Sony протягом такого часу зберігала актуальність своєї культової ігрової консолі. Незважаючи на те, що до офіційної презентації PS5 ще близько року (а то і більше), вже сьогодні стали відомі деякі факти про неї.

PlayStation 5_всё что известно о новой консоли - игровой процесс

Дивно, але PlayStation 5 отримає повноцінну підтримку 8К, що ще зовсім недавно здавалося немислимим. Крім цього, Sony продовжить розвивати технологію віртуальної реальності, для чого була розроблена технологія об’ємного звуку. Створюється враження, що сучасні розробники ігор прагнуть створити для нас зовсім інший світ, який цілком зможе занурити нашу свідомість в ігровий процес. Можливо, такі технології з’являться вже зовсім скоро, наприклад, з виходом PlayStation 6?

81515 0 cookie-check PlayStation 5 – все, що відомо про нову консоль

Читайте також:

Вибираємо пральну машину до 10 000 гривень
Вибираємо пральну машину до 10 000 гривень
19 Червня, 2019, 08:07 1195 7
Незаперечним є той факт, що ми повинні дуже грамотно розпоряджатися своїм бюджетом. Напевно ви вже помітили, що з кожним роком ціни на різноманітні товари зовсім...
Смотреть результаты
Топ-5 бездротових навушників, про які мріє кожен
Топ-5 бездротових навушників, про які мріє кожен
Хотіли б ви чути те, чого не чують інші? Якщо ваша відповідь так, то ви, напевно, вже є власником навушників. Саме завдяки їм ми можемо...
Смотреть результаты
З Кракова з любов’ю: попередній огляд польського гейм-хоррора Blair Witch
З Кракова з любов'ю: попередній огляд польського гейм-хоррора Blair Witch
Цього літа нас чекає нова крута гра від польських розробників – трешовий хоррор Blair Witch, розроблений краківською студією Bloober Team, яка раніше випустила відомі серед...
Смотреть результаты