search
Підписатися

logo

РОЗБИРАЄМОСЯ В БРЕНДАХ-холодильник

31 Травня, 2017, 02:44 8

А який холодильник у вас?

Давно минули ті часи, коли холодильник був розкішшю, яку дозволити собі могли тільки дуже багаті і заможні люди. На сьогоднішній день без холодильника не обходиться ні одна сім’я, він є в кожному домі. Упевнені, що він є і у вас.

А придавали ви коли-небудь значення тому, холодильник якої фірми стоїть у вашому домі? Швидше за все, ні. Адже при покупці нового холодильника частіше за все обирають новий пристрій, виходячи з того, як часто треба буде його розморожувати ( чи треба буде це взагалі робити), розмірів холодильника, а також вибирають колір щоб він імпонував загальному дизайну кухні. І частіше за все в останню чергу покупець дивиться на те, яка фірма виробила холодильник.

холодильник с кулером

Але це не зовсім вірний підхід. Звичайно можна зрозуміти рядового українського споживача. Адже в наших магазинах пропонують величезну кількість різноманітних холодильників  від десятків або навіть сотень різних брендів. Саме тому так важливо орієнтуватися хоч би в технологіях і розробках найпопулярніших виробників.

Багато виробників, що добре зарекомендували себе на ринку, уже давно запровадили фірмові технології і розробки в свої холодильники і продовжують запроваджувати нові. Саме такі запантетовані напрацювання вигідно відрізняють їх від конкурентів.

Что нельзя хранить в холодильнике

Чим же конкретно відрізняється , наприклад, , Samsung від Indesit і чи відрізняються взагалі чим-небудь холодильники LG від холодильників Zanussi,допоможе розібратися ця стаття. Далі ми розглянемо п’ять найпопулярніших брендів, під якими виробляються сучасні холодильники.

Samsung

Компанія Samsung виробляє найпопулярніші холодильники в Україні. Холодильникам Samsung віддають перевагу , завдяки їх стабільній надійності і привабливому дизайну. Модельний ряд холодильників від цього виробника досить великий і має в своєму асортименті багато різних кольорів, форм і форматів. Samsung виготовляє як однокамерні так і двокамерні холодильники. Також в лінійці виробника компанії Samsung присутні морозильні камери. Серед двокамерних холодильників Samsung найбільший асортимент приходиться на холодильники з нижньою морозильною камерою. Менший вибір серед холодильників side-by-side и найменший асортимент в  непопулярних серед покупців холодильників з верхньою морозильною камерою.

Разбираемся в брендах_холодильники – холодильник samsung

Для Українського ринку холодильники Samsung виробляються в Кореї ( холодильники з нижньою морозильною камерою і side-by-side), Польщі (холодильники з нижньою морозильною камерою) і Китаї (холодильники з верхньою морозильною камерою і side-by-side).

Абсолютно всі сучасні холодильники від компанії Samsung використовують систему заморозки NoFrost  Завдяки цьому холодильники Samsung не потрібно розморожувати. Крім цього на всі холодильники Samsung встановлено інверторний компресор. Сучасний інверторний компресор зробив холодильники від корейського виробника одним із най економніших і тихих холодильників.
Разбираемся в брендах_холодильники – вольтконтроль

Якщо в вашому домі буде стояти холодильник Samsung  то він буде повністю захищений від перепадів напруги в електромережі, адже кожний такий холодильник оснащений системою VoltControl. Така система дозволяє витримувати пристрою скачки напруги до 400 В.

Це найосновніші технології, що виділяють холодильники Samsung серед конкурентів. Але є й інші, які не застосовуються масово у всіх моделях. Наприклад система подвійного охолодження застосовується для того, щоб запахи всередині холодильника не мали ніяких шансів перемішатися. У такому випадку використовується дві окремі системи охолодження для холодильної і морозильної камер окремо.
ХОЛОДИЛЬНИКИ SAMSUNG

Примітно і те , що холодильники Samsung оснащені своїм власним компресором, який виробляється конкретно під холодильники Samsung. Компресори від інших виробників корейський бренд просто не використовує.

Indesit
холодильник indesit

Італійський бренд Indesit на сьогоднішній день відомий  в сфері виробництва холодильників., як виробник бюджетних, або, іншими словами, доступних по ціні холодильників. Саме цей фактор більше від інших вплинув на велику популярність холодильників Indesit на українському ринку.

Indesit виробляє холодильники з  верхньою і нижньою морозильними камерами, а також морозильні камери. Виробництво холодильників Indesit для українського ринку зосереджено в Польщі (переважно холодильники з нижньою морозильною камерою., рідше з верхньою), Росії ( холодильники всіх форматів і морозильні камери) і Китаї (деякі моделі холодильників з верхньою камерою).
холодильник Indesit на кухне

Холодильник Indesit може мати як статичну систему заморозки так і систему NoFrost. Холодильники зі статичною системою (ще її називають крапельною) необхідно буде регулярно розморожувати. Періодичність складає приблизно раз в 6-8 місяців. Такі холодильники найдешевші в модельному ряді Indesit.

Холодильники з системою NoFrost розморожувати не прийдеться, але і коштувати вони будуть дорожче.

Також відносно недавно у продаж в Україні поступила лінійка холодильників Indesit з комбінованою системою заморозки. Така система поєднує в собі переваги крапельних холодильних відділень і морозильної камери з системою NoFrost. Такі холодильники також треба розморожувати.
холодильник indesit в стальном цвете

Невисока ціна холодильників Indesit зумовлена ще й тим, що холодильники від Італійського бренду оснащені компресорами масового виробництва, вартість яких в рази дешевше, наприклад інверторних компресорів Samsung  Але через таку економію холодильники Indesit як правило, мають більш високі показники  у витраті електрики і працюють більш шумно. Строк експлуатації таких компресорів менший.

Гарантія на холодильники Indesit складає 1 рік.

LG
холодильник lg на кухне

Компанія LG є головним конкурентом Samsung в різних галузях виробництва. Не виключення і виробництво холодильників. Більше того, і технології обох фірм  дуже схожі. Після того, як компанія Samsung почала встановлювати інверторні компресори у всі моделі своїх холодильників, а не тільки в преміальні, за ними підтягнулись і LG. Практично відразу ж весь модельний ряд став оснащатися компресорами лінійного типу. Принцип роботи такого компресора інший, порівняно з інвертор ним, але результат виявився схожим. В результаті холодильники LG стали економніші, тихіші і всі компресори отримали 10 років гарантійного строку.
Разбираемся в брендах_холодильники - линейный компрессор

Деякі моделі отримали також в комплектацію компресори інверторного типу, аналогічні Samsung.

Компанія LG була заснована і базується  на сьогодні в Південній Кореї. Але на українському ринку Ви не знайдете корейський холодильник від LG. У більшості випадків холодильники LG для українського споживача збираються в Польщі(холодильники з нижньою морозильною камерою і side-by-side),  Індонезії ( холодильники з верхньою морозильною камерою), Росії і КитаЇ (холодильники з нижньою морозильною камерою і side-by-side),
холодильники LG

Всі холодильники LG мають систему заморозки NoFrost завдяки якій  не потрібно буде його розморожувати. Крім того в багатьох холодильниках компанії LG застосовується технологія EcoFriendly, яка суттєво знизить витрати електроенергії. Така технологія буде дуже корисна, коли ви їдете, наприклад ,у відпустку.

На всі холодильники LG встановлюється компресор власного виробництва. Так само як і Samsung  компания  LG   не встановлює на свої холодильники компресори сторонніх виробників.

Гарантійний строк на холодильники LG складає 1 рік.

Atlant
холодильник атлант реклама

Білоруський виробник побутової техніки Atlant вже не перший рік стає одним з найпопулярніших виробників холодильників в Україні. Така популярність багато в чому обумовлена прийнятною ціною для середньостатистичної української родини і хорошою якістю холодильників, що виробляються Білорусі.

Atlant виробляє холодильники однокамерні,двокамерні з нижнім розташуванням морозильної камери і верхнім, а також морозильні шафи і ларі.

В Україні холодильники Atlant отримали визнання ще й завдяки моделям з двома компресорами. Холодильники Atlant виробляються як з системою заморозки NoFrost  так і з статичною системою. Однак двокомпресорні моделі мають виключно статичну систему заморозки, що являється основним недоліком такої технології.
продукция атлант

Проте моделі з двома компресорами можуть похвалитися роздільним регулюванням температури в холодильному і морозильному відділеннях. А деякі моделі мають можливість відключення окремо холодильника або морозильної камери.

Не дивлячись на те, що багато холодильників Atlant оснащені двома компресорами, споживання електроенергії і шумові показники часто не перевищують показники моделей з одним компресором. Вся справа в тому, що двокомпресорні моделі оснащені менш потужними агрегатами, завдяки чому вони не  виробляють такий шум, як їх більш потужні однокомпресорні аналоги. Гарантійний строк для холодильників Atlant складає 3 роки.

Liebherr
холодильник liebherr

Німецький виробник холодильного обладнання Liebherr в нашій країні відомий  завдяки своїм преміальним і досить недешевим холодильникам. Проте мало хто знає, що компанія Liebherr також задіяна  у виробництві самоскидів, кранів, тощо.

Проте така різнобічність не заважає компанії Liebherr виробляти високоякісні холодильники і морозильні камери, що дозволило їм отримати значну долю ринку в цій сфері.

Liebherr

Холодильники Liebherr не тільки для України але і для всього світу виробляються на трьох заводах в Австрії,Німеччині,Болгарії.

Liebherr відомий здебільшого завдяки своїм моделям з комбінованою системою охолодження. Крапельна холодильна камера зберігає оптимальну вологість для зберігання продуктів і не завітрюючи їх. А завдяки морозильній камері NoFrost холодильники Liebherr не потребують розморозки. Але в модельному ряді німецького виробника також є моделі з повністю статичними системами і повним NoFrost.
холодильник liebherr на кухне

Холодильники Liebherr цікаві завдяки запатентованій системі SmartFrost. Така система суттєво знижує кількість інею  на заморожених продуктах і внутрішніх стінках холодильника, що робить якість заморозки в рази вище.

Також холодильники від німецької компанії відомі  свєю ручкою-штовхачем. Завдяки такій зручній ручці відкривати холодильник стає набагато легше, а ущільнювач на дверцятах холодильників Liebherr слугує набагато довше. Гарантія на холодильники Liebherr складає 3 роки.

Крім ТОП-5
Роспись холодильника

Вище ми розглянули п’ять найпопулярніших брендів холодильників в Україні за останні декілька років. Проте крім п’ятірки лідерів є виробники які, хоч і поступаються поки ще в народній популярності, проте радують нас не менш якісними холодильниками.

Наприклад, практично для будь-якої української родини важлива велика місткість холодильної камери, щоб була можливість ставити туди великі каструлі і трилітрові банки..Збільшеним внутрішнім простором можуть похвалитися  холодильники німецької компанії Bosch серії VarioXL Внутрішній об’єм таких холодильників збільшений на 23%

Також для українського споживача важлива доступна ціна при оптимальній якості. Таким співвідношенням можуть похвалитися холодильники від компанії із США Whirlpool. На нових моделях холодильників  Whirlpool  стоять компресори з 10-річною гарантією.
холодильник

І Bosch и Whirlpool досить відомі і шановані в Україні, холодильники цих двох брендів зарекомендували себе з найкращої сторони, до п’ятірки лідерів  їм не вистачає зовсім трошки.

Також досить популярними залишаються всім відомі литовські Snajge, Турецькі Beko італійські Zanussi  і шведські Electrolux

Якихось особливих технологій в своїх холодильниках ці виробники не застосовують, та завдяки добротній якості і довгому строку експлуатації, вони не розгубили своїх високих позицій в рейтингах народної популярності.

35210 0 cookie-check РОЗБИРАЄМОСЯ В БРЕНДАХ-холодильник

Читайте також:

Як правильно вибрати праску – розбираємося в брендах
Як правильно вибрати праску - розбираємося в брендах
31 Травня, 2017, 12:45 2055 10
Важливість праски у сучасних реаліях   Дуже часто у статтях нашого блогу ми розповідали, наскільки важливо в сучасних реаліях виглядати охайним та доглянутим. Однак раніше...
Смотреть результаты
РОЗБИРАЄМОСЯ В ПОСУДІ: ЧАСТИНА 2 – ПАТЕЛЬНІ
РОЗБИРАЄМОСЯ В ПОСУДІ: ЧАСТИНА 2 – ПАТЕЛЬНІ
  ЯКИМ ПАТЕЛЬНЯМ ВИ ВІДДАЄТЕ ПЕРЕВАГУ? Одним з головних інструментів будь-якої домогосподарки на кухні є пательня. За допомогою пательні на обідньому столі вашої кухні з’являється...
Смотреть результаты
Топ-5 головних фішок нових iPhone 7
Топ-5 головних фішок нових iPhone 7
Осінь люблять далеко не всі. Але її завжди чекають шанувальники бренду Apple. За славною доброю традицією в перший місяць осені компанія анонсує нове покоління своєї...
Смотреть результаты