search
Підписатися

logo

Як правильно вибрати праску – розбираємося в брендах

31 Травня, 2017, 12:45 10

Важливість праски у сучасних реаліях

 

Дуже часто у статтях нашого блогу ми розповідали, наскільки важливо в сучасних реаліях виглядати охайним та доглянутим. Однак раніше ми розглядали це через призму використання засобів особистої гігієни, таких як тример, бритва або, наприклад, епілятор. Але є й не менш важливі пристрої, як пральна машина, яка теж багато в чому допомагає скластися вашому індивідуальному іміджу, не даючи йому стати занедбаним. Адже імідж сучасної людини складається не тільки з засобів особистої гігієни, а й з власного гардеробу, який теж має бути на висоті.

современный утюг

Уявіть собі такого собі «мачо» або «леді» з сучасності, які зовні доглянуті, хлопець, припустимо, гладко поголений, а дівчина має вишуканий макіяж, але їх гардероб недостатньо чистий і випрасуваний… Що ви про них подумаєте, та яким буде ваше враження від таких людей?

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_утюги – старый утюг

Упевнений, що враження від людини, у якої навіть елементарно не випрасувана сорочка, м’яко кажучи, буде не найприємнішим. Але в сучасних реаліях ми всі прагнемо до того, щоб наш зовнішній вигляд був максимально презентабельним та приємним для співрозмовника. Це важливо для професійної діяльності, яка дає нам кошти для життя, та це важливо для нашого особистого життя.

Дорожний утюг

Саме тому сьогодні ми розглянемо ту техніку, яка дуже часто допомагає нам ставати красивішими і презентабельнішими, але цю техніку ми часто не помічаємо та вважаємо її настільки буденною, що немає сенсу звертати на неї увагу. Це праски.

Ми вже розглядали, як правильно обирати праски, а зараз розглянемо, які бренди прасок відрізняються кращими технологіями та яка праска найкраще краще підходитиме саме вам.

Philips

утюг philips

Компанія з Нідерландів Philips славиться виробництвом надійної техніки для дому та кухні. Один тільки напис Philips на побутовому приладі вселяє впевненість, що даний пристрій буде служити довгі роки і виконає всі вимоги, які ви поставите перед ним ще на момент придбання. До речі, компанія Philips уникла збирання своїх прасок у Китаї, якому багато громадян нашої країни так часто не довіряють. Більшість прасок Philips збирається в Індонезії, хоча є й моделі, зібрані в Китаї.

утюги – steamglide

Головною особливістю прасок, в цілому, є їх якісна та надійна підошва. Саме тому більшість виробників сучасних прасок роблять акцент у своїх розробках саме на якісній підошві праски.

Саме тому компанія Philips розробила підошву для своїх прасок під назвою Steam Glide. За заявами виробника така підошва є максимально надійною щодо появи зовнішніх пошкоджень, таких як подряпини від ґудзиків і блискавок. Саме такі подряпини можуть в подальшому призвести до виникнення зачепів на ваших речах під час прасування. Однак, так як компанія Philips подбала про їх відсутність, то і появу їх під час використання прасок Philips мінімізовано.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_утюги – утюг Philips

Крім підошви Steam Glide компанія Philips встановлює на свої праски керамічну підошву. Така підошва так само має антипригарні властивості, але не має таких характеристик міцності. Окрім цих технологій, праски Philips мають функції «Крапля-стоп», яка не допускає протікання праски крізь парові отвори під час прасування на низьких температурах, і автовимкненням, яке забезпечить безпечне відключення праски у випадку, якщо ви залишите його включеним (хоча використовується ця функція не в усіх моделях).

Tefal

утюг tefal

Досить рідко у наш час буває так, що французька компанія, яка виробляє побутову техніку, збирає свої вироби безпосередньо у Франції або хоча б десь у Європі, а не в Китаї. Tefal став у цьому сенсі винятком і прикладом для всіх європейських виробників. Праски Tefal у своїй більшості проектуються і збираються на заводах, що розташовані у Франції, хоча, звичайно, є і свої винятки, що зібрані в Китаї. У Китаї збираються найпростіші і недорогі праски Tefal, у яких не використовуються фірмові технології.

утюги – ultraglis

 

Tefal, на відміну від Philips, використовує абсолютно інший тип підошви. Якщо у Philips це антипригарне покриття власної розробки, то у Tefal підошва керамічна з додаванням спеціальних металів, щоб зробити її максимально міцною. Звичайно ж такою міцністю як Steam Glide підошва прасок Tefal не володітимеме, але у неї є власна фішка – практично ідеальні показники ковзання. Прасувати прасками Tefal набагато легше, ніж будь-якими іншими. Саме завдяки таким характеристикам ковзання і популярні праски бренду Tefal.

Найпопулярнішими видами підошов прасок від компанії Tefal є Durilium, Ultragliss та Autoclean Catalys. Суть всіх таких підошов полягає в тому, що це металокераміка, яка забезпечує найкращі показники ковзання під час прасування. Такі показники значно полегшують процес прасування речей і покращують кінцевий результат.

В іншому праски Tefal мало чим відрізняються від Philips. Вони так само використовують технології «Крапля-стоп» і «Автовимкнення» у разі, якщо ви забули праску ввімкненою.

Braun

утюг braun

Праски Braun, так само як і Tefal, збираються на заводах, що розташовані в Європі, та за європейськими стандартами. Однак, на відміну від французького виробника, який праски збирає у власній країні, німецький виробник довірив збірку власних прасок заводу, щорозташований в Угорщині. І, відверто кажучи, угорські праски не розчарували. Якість збірки і застосування відповідних фірмових технологій зробили праски Braun одними з найпопулярніших серед споживчого попиту в Європі та Україні зокрема.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_утюги – eloxal

Праски Braun дуже часто використовують алюмінієву підошву в своїх прасках, яка відрізняється легкістю, через це і праска стає неважкою. Щоб зробити таку підошву міцнішою, інженери компанії Braun стали застосовувати у своїх прасках підошву Eloxal. Таке поєднання також популярне у машинобудуванні завдяки своїй надійності та стійкості до подряпин і зовнішніх пошкоджень.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_утюги – saphir

У більш дорогих моделях прасок Braun використовується підошва з нержавіючої сталі з напиленням Saphir. Така підошва має високі показники міцності, на рівні зі Steam Glide, не боїться стикання з блискавками і ґудзиками. Крім того, праски з такою підошвою мають велику масу, що дозволяє їм легше розгладжувати жорсткі тканини, такі як джинс, піджаки, штани, і так далі.

утюг

Крім фірмових технологій підошов, Braun виробляє праски з керамічною підошвою і підошвою з нержавіючої сталі. Зазвичай такі праски коштують дешевше у порівнянні з тими, у яких застосовуються підошви Eloxal або Saphir.

Rowenta

подошва rowenta

Німецька торгова марка Rowenta, яка виробляє побутову техніку для дому та кухні, також не оминула можливість зібрати потрібну для побуту праску. Rowenta є більш дорогим виробником прасок у порівнянні з Philips, Tefal або Braun. Однак, ціноутворення прасок даної марки не до кінця зрозуміле, бо жодних переваг, крім більшої потужності, вони не мають.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_утюги – утюг rowenta

Як і конкуренти, компанія Rowenta готова похизуватись своїми інноваціями в сфері винаходу неймовірно міцних підошов для своїх прасок. Такою інновацією Rowenta назвала технологію Microsteam 400 Platinum. Однак, які б характеристики не видавала дана підошва в рекламних роликах, порівняно з аналогами від конкурентів вона все одно залишається вразливою до пошкоджень та недостатньо міцною для гудзиків і блискавок.

подошва rowenta

Тим не менш, компанія Rowenta успішно реалізує у своїх прасках технології «Крапля-стоп», «Автовимкнення» та інші масові технології, які застосовують у своїх виробах різні бренди.

Не дивлячись на те, що Rowenta не використовує популярних технологій (так розрекламованих Philips або Tefal) у своїх прасках, ми цілком впевнені, що володіючи праскою Rowenta, ви є власником якісної і довговічною (в плані роботи) техніки.

Saturn

 

Разбираемся в брендах_утюги - утюг saturn

Як і у більшості випадків, одним з найпопулярніших варіантів під час підбору нової техніки, недорога техніка є однією з найбільш затребуваних. Недорогу техніку, як побутову, так і кухонну в нашій країні пропонує нам компанія Saturn. Не виключенням стала і сфера виробництва прасок. Праски Saturn у нашій країні відомі не завдяки високим фірмовим технологіям цієї компанії, а завдяки невисокій ціні на продукти від виробника Saturn.

Разбираемся в брендах_утюги - утюг saturn в работе

 

Праски Saturn виробляються як з керамічною, так і з антипригарною підошвою, але українському споживачеві дана марка більш відома завдяки невисокій ціні на свої пристрої.

Часом праска Saturn може стати найкращим рішенням для тимчасового використання, перед тим як купити необхідну якісний праску для будинку, або праскою, якою будуть тимчасово користуватись у санаторіях та закладах курортного типу.

35188 0 cookie-check Як правильно вибрати праску – розбираємося в брендах

Читайте також:

РОЗБИРАЄМОСЯ В ПОСУДІ: ЧАСТИНА 2 – ПАТЕЛЬНІ
РОЗБИРАЄМОСЯ В ПОСУДІ: ЧАСТИНА 2 – ПАТЕЛЬНІ
31 Травня, 2017, 12:30 1721 11
  ЯКИМ ПАТЕЛЬНЯМ ВИ ВІДДАЄТЕ ПЕРЕВАГУ? Одним з головних інструментів будь-якої домогосподарки на кухні є пательня. За допомогою пательні на обідньому столі вашої кухні з’являється...
Смотреть результаты
Топ-5 головних фішок нових iPhone 7
Топ-5 головних фішок нових iPhone 7
Осінь люблять далеко не всі. Але її завжди чекають шанувальники бренду Apple. За славною доброю традицією в перший місяць осені компанія анонсує нове покоління своєї...
Смотреть результаты
Розбираємось у брендах: кондиціонери (спліт-системи)
Розбираємось у брендах: кондиціонери (спліт-системи)
Для чого потрібен кондиціонер? Щороку з настанням спеки актуальним стає або вибір нового кондиціонера, або профілактичні заходи для вже встановленого пристрою. І часто ми навіть...
Смотреть результаты