search
Підписатися

logo

Що подарувати батькам на Новий Рік – топ подарунків

06 Грудня, 2022, 10:09 0

Новий Рік був і залишається традиційним святом, яке відзначає практично кожен житель нашої країни, та й не лише нашої. По всьому світу відраховують секунди, щоб почути бій годинника о дванадцятій і особисто сфотографувати момент відходу старого року і настання нового. Це дуже важливий момент, адже в новому році кожен очікує нових звершень, покращень, більше позитивних емоцій та вражень.

Свято настання Нового Року по праву вважається сімейним святом, адже цієї ночі за столом збираються абсолютно всі. У кожній сім’ї сформовані власні традиції, як відзначати Новий Рік, де це робити і з яким розмахом. Проте однією загальною традицією, напевно, для кожної сім’ї, стає процедура дарування подарунків близьким людям.

З цим постає проблема, який подарунок вибрати, що подарувати? Особливо гостро це питання може ставати з батьками, які, здається, вже мають усе необхідне. Давайте розглянемо варіанти найбільш успішних подарунків батькам.

Рекомендації від YASNO:

Які прилади допоможуть пережити вимкнення електроенергії
Як зменшити споживання електроенергії

Кавомашина

Щоб зробити по-справжньому вдалий подарунок і справити найкраще враження на своїх батьків, необхідно чітко розуміти їх захоплення і смаки. Ось, наприклад, якщо ваші батьки дуже люблять каву, особливо в різних її проявах, але досі використовують неавтоматичні кавоварки, такі як крапельні або еспресо, то чудовим подарунком на Новий Рік стане кавомашина.

Кофемашина на столе

Можливість приготувати улюблений кавовий напій лише одним натисканням кнопки на панелі управління, безумовно порадує кожного. Варто також подбати про наявність або відсутність автоматичного капучинатора, адже якщо серед переліку улюблених напоїв присутні ті, що готуються з молоком, він буде просто незамінним.

Не забувайте супроводити подарунок доповненням у вигляді упаковки з ароматною кавою в зернах. Упевнений, перша чашка кави з нової кавомашини буде приготовлена ​​саме з неї та її смак з усіма позитивними емоціями та враженнями надалі нагадуватиме про вдалий вибір та подарунок.

Смартфон

Нерідко трапляється так, що наші батьки не завжди швидко адаптуються до сучасних технологій та використовують не найінноваційніші гаджети. Особливо правильне це твердження у тому випадку, коли батьки все ще користуються кнопковим телефоном.

Мотивується це тим, що використовувати кнопковий телефон набагато легше, ніж сенсорний, а всі ці новомодні функції в смартфонах їм зовсім не потрібні. Насправді використовувати сучасний смартфон не складніше за кнопковий телефон, просто батьки звикли до свого старенького телефону і міняти його не хочеться.

Але не хочеться його змінювати лише доти, доки не розберешся у всіх премудростях та перевагах нового смартфона. Як зручно стає, коли в будь-який час можна зробити відеодзвінок близькій людині, подивитися улюблене кулінарне шоу (або будь-яке інше), сфотографуватися на прогулянці та інше.

Таким чином, якщо ваші батьки все ще користуються кнопковим телефоном, найбільш вдалим подарунком на Новий Рік 2021 стане новий смартфон. Але не забудьте продемонструвати всі його переваги перед старим кнопковим. Покажіть, як можна зробити відеодзвінок та побачити на дисплеї ваше обличчя навіть якщо ви знаходитесь дуже далеко один від одного. Зробіть фотографію та покажіть наскільки вона якісна та деталізована.

Також загляньте:

Світло, газ, вода – що робити, якщо їх не буде. Рекомендації Мінінтеграції

Робот пилосос

Прибирання у будинку є ​​досить рутинною справою, на яку витрачається чимало часу. Займаєтесь цим не лише ви у своєму будинку, а й ваші батьки. Так як новорічний подарунок повинен бути не тільки доречним, але ще й корисним, хорошим рішенням виявиться подарувати батькам новомодний робот-пилосос.

Поки тато з мамою займатимуться своїми справами по будинку або підуть на прогулянку до парку або скверу, робот-пилосос самостійно почне прибирання в будинку і зможе прибрати абсолютно всі куточки, а при необхідності зробить навіть вологе прибирання підлоги.

Перш ніж дарувати робот-пилосос, слід переконатися в тому, що підлога в будинку рівна, на ній немає високих порогів і перепадів рівня між кімнатами. В іншому випадку використання робота-пилососа може виявитися недоцільним.

При врученні подарунка обов’язково розпакуйте його і здійсніть пробний запуск, адже самостійно вдома батьки можуть не розібратися, як користуватися такою дивовижною річчю. Покажіть, як розмістити зарядну станцію і як робити запуск робота-пилососа.

Посуд на кухню

Як же вчинити, Якщо все-таки складається враження, що у ваших батьків є абсолютно все і вдалий подарунок на Новий Рік підібрати не вдається. Насправді все геніальне просто! Зверніть увагу на посуд, адже він завжди доречний і, якщо зробити правильний вибір, він виявиться дуже корисним в домашньому побуті.

Набор кастрюль

При згадці слова “посуд” у багатьох виникають асоціації у вигляді ложок, виделок, тарілок та іншого. Насправді ж, при виборі посуду, асортимент куди ширший і різноманітніший.

Так, можна вибрати вдалий набір посуду, який складатиметься з різних каструль, сковорідок, ковшів та іншого. Крім цього, можна приготувати подарунок у вигляді френч-пресів або заварників, які також можуть претендувати на звання вдалого подарунка на Новий Рік.

А ось якщо кавоварка у ваших батьків вже є, слід звернути увагу на вражаючі склянки та чашки для кави з подвійними стінками. Вони дуже зручні, адже їх зовнішні стінки не нагріваються, а також ефектні, адже кава в них виглядає дуже вражаюче.

 Фітнес-браслет

В останні роки великої популярності набуває здоровий спосіб життя – горезвісний ЗОЖ. Не обходить він стороною всі вікові категорії і їм, цілком резонно, можуть бути захоплені ваші батьки. Відповідно, якщо це дійсно так, то у вигляді новорічного презенту можна приготувати функціональний фітнес-браслет, який виявиться чудовим помічником при здійсненні прогулянок та занять фізкультурою.

Хороший фітнес-браслет допоможе нашим батькам відстежувати пройдену відстань у кількості кроків або відстані за метри, відстежувати серцевий ритм, вимірювати пульс. Деякі моделі обладнані можливістю наочно демонструвати, як проводити фізичні вправи.

Коли фітнес-браслет вручатиметься, не варто забувати про те, що батькам може знадобитися допомога в першому запуску цього пристрою. Допоможіть синхронізувати браслет зі своїм смартфоном, завантажте фірмовий додаток і покажіть основні функції пристрою.

Очищувач повітря

Домашній комфорт дуже актуальний для багатьох з нас. Але для батьків комфорт найбільш важливий, особливо якщо вони вже перебувають у пенсійному віці і більшу частину свого часу проводять вдома. Домашній комфорт залежить не тільки від наявності всієї необхідної техніки, але й якості повітря в будинку. Напевно, ні для кого не стане здивуванням те, що в наших містах найчастіше не найсприятливіша екологічна обстановка.

Це означає, що ця ситуація відбивається і на якості повітря в наших будинках і квартирах. Але якщо на загальну екологічну обстановку кардинально вплинути ми не можемо, поліпшити її в межах своєї квартири ми цілком здатні. Для цього можна використовувати очисник повітря або кліматичну станцію, які здатні значно покращити якість повітря всередині окремо взятої квартири.

Очисник повітря зможе значно покращити самопочуття всіх людей, які проживають у будинку, тому він стане чудовим подарунком на Новий Рік для батьків, адже користь такого пристрою переоцінити складно.

Ручний пилосос

У деяких випадках звичайний пилосос з мішком або колбою розгортати для короткочасного прибирання або збирання невеликої кількості сміття, досить обтяжливо. Його потрібно дістати, підготувати для роботи, потім видалити сміття або витрусити мішок і знову скласти на зберігання. У цьому випадку набагато вдаліше використовувати компактний і легкий ручний пилосос, які ще називають стіками.

Ручной пылесос на паркете

Звичайно ж, у більшості випадків ручний пилосос виявляється лише вдалим доповненням основному, але ключове слово в даному випадку є «вдалим». Це означає, якщо ваші батьки все ще використовують тільки традиційний пилосос, на наступний Новий Рік слід подарувати їм ручний стік.

Але при виборі подарунка не слід забувати про широкий функціонал ручних пилососів, адже вони можуть бути призначені тільки для сухого прибирання, мати можливість проведення вологого прибирання і навіть застосовувати паровий цикл. Обов’язково оберіть найбільш підходящу модель і не забудьте ознайомити своїх батьків з усім доступним функціоналом їхнього подарунка.

Підведемо підсумок

Зробити вдалий подарунок виявляється дуже непростим заходом, особливо коли справа стосується наших батьків. З одного боку, може здатися, що вони вже мають усе, що необхідно, але з іншого, як багато всього, що можна було б подарувати їм на Новий Рік.

Щоб не припуститися помилки при виборі подарунка і піднести презент саме такий, який вплине не тільки на позитивне враження, але й стане корисним і функціональним, необхідно розібратися у всіх уподобаннях, смаках і, найголовніше, потребах ваших батьків.

На своєму блозі ми виділили кілька найбільш вдалих, на нашу думку ю, варіантів подарунків на Новий Рік для батьків:

  • Кавомашина – безцінний варіант подарунка для справжніх шанувальників кавових напоїв;
  • Смартфон – якщо батьки все ще користуються кнопковим телефоном, саме час показати їм усі переваги сучасних смартфонів;
  • Робот-пилосос – звільніть своїх батьків від рутини щоденного прибирання, нехай це робить замість них робот;
  • Посуд на кухню – найбільш раціональний подарунок, якщо ви вважаєте, що ваші батьки мають все необхідне для комфортного життя;
  • Фітнес-браслет – неоціненний помічник при регулярних прогулянках та заняттях фізкультурою;
  • Очисник повітря – чисте повітря в будинку виявляється запорукою комфорту та міцного здоров’я;
  • Ручний пилосос – відмінне доповнення до основного традиційного пилососа, який має бути в кожному будинку.
120770 0 cookie-check Що подарувати батькам на Новий Рік – топ подарунків

Читайте також:

Як приготувати качку в духовці
Як приготувати качку в духовці
05 Грудня, 2022, 10:05 42396 10
Качине м’ясо складно назвати дієтичним через достатньо жирну шкірку. Але саме м’ясо вважається корисним для людей, які страждають зниженим гемоглобіном, адже воно насичене корисними мікроелементами:...
Смотреть результаты
Купити холодильник — ТОП-10 гарних моделей
Купити холодильник — ТОП-10 гарних моделей
Коли потрібно купити новий холодильник, далеко не завжди є час на вдумливі пошуки відповідної моделі. Якщо ця покупка є плановою, то тут зазвичай усе ок...
Смотреть результаты
Cyber Monday 2022 у COMFY — знижки та ТОП-5 популярних гаджетів по акції
Cyber Monday 2022 у COMFY — знижки та ТОП-5 популярних гаджетів по акції
Ви вважаєте, що якщо розпродажі на Black Friday добігають кінця, то і знижки в COMFY закінчуються? А ось і ні, адже настає час Кіберпонеділка —...
Смотреть результаты