search
Підписатися

logo

Як вибрати блендер?

11 Січня, 2021, 10:08 0

Сучасна кухня наповнена всілякою технікою, яка допомагає нам готувати. Але як правильно вибрати блендер, соковижималку чи овочерізку? Адже без таких «помічників» час, проведений за приготуванням, прирівнювався б до якоїсь повинності або покарання. А ось із можливістю використовувати кухонні комбайни, м’ясорубки, блендери, міксери та інше, час на кухні минає практично непомітно, готувати можна із задоволенням. За допомогою кухонної техніки можна одночасно виконувати відразу кілька операцій, не побоюючись зіпсувати щось.

3 корисних коктейлі в блендері Tefal BL936E38

Але не варто забувати про те, що кухонна техніка, як і решта побутових приладів, буває різною. Дуже схожі зовні моделі можуть дуже відрізнятися технічними характеристиками. Відповідно до вибору потрібної моделі перед покупкою в магазині варто поставитися дуже відповідально.

Як вибрати блендер – один з найбільш корисних і функціональних помічників на кухні? Це може бути стаціонарний або занурювальний блендер, які відрізняються один від одного принципово. Давайте розберемося, як правильно та раціонально підійти до вибору даної техніки.

Як вибрати стаціонарний блендер?

Призначення стаціонарного блендера – приготування коктейлів, смузі чи супів-пюре. Цей пристрій представлено руховим блоком та чашею різного об’єму. Відмінно підходить для поціновувачів здорового харчування.

Основні характеристики, на які слід звернути основну увагу перед тим, як вибрати стаціонарний блендер:

 • Матеріал, з якого виготовлено чашу;
 • Об’єм основної чаші;
 • Потужність рухового блоку;
 • Особливості керування.
 • Матеріал чаші

Усі маніпуляції з продуктами у стаціонарному блендері відбуваються у чаші, на дні якої розташовані ножі. При виборі стаціонарного блендера перше, на що необхідно звернути увагу – матеріал чаші, з якого та виготовлена. Бюджетний варіант передбачає наявність пластикової чаші. Стінки такої чаші тонші, вона більш тендітна, ніж та, яка буде виготовлена ​​зі скла. Головною перевагою стаціонарного блендера з пластиковою чашею є цінник, який буде нижчим за інші.

Стационарный блендер Бош

Іншим аналогом є чаша, що виготовлена ​​зі скла. Стінки такої чаші товщі, вона має більшу міцність, ніж пластикова. Скляна чаша частіше застосовується в середньому сегменті та преміальному. Стаціонарний блендер зі скляною чашею відмінно підходить для колки льоду, адже дрібні уламки, врізаючись у товсті скляні стінки, не здатні завдати їм шкоди.

Об’єм чаші

Іншим важливим параметром, який потрібно врахувати, щоб правильно вибрати стаціонарний бліднер є об’єм його чаші, незалежно від того, з якого матеріалу вона виготовлена ​​– це об’єм чаші. І тут немає єдиного ідеального рішення, підхід вкрай індивідуальний. Чаша в стаціонарному блендері може мати обсяг близько 500 мл або вміщати більше 2 літрів продукту.

Чаша внутри

У питанні вибору об’ємів чаші необхідно орієнтуватися виключно з передбачуваних об’ємів приготування. Наприклад, якщо ви плануєте готувати молочний коктейль для сім’ї з 4-5 осіб, краще звернути увагу на об’єм чаші 2 літри і більше. Якщо ж ви плануєте готувати смузі або тонізуючий коктейль лише для себе, можна зупиняти вибір на чаші з об’ємом від 0,5 л до 1 л.

Потужність рухового блоку

Спочатку може здатися, що чим потужніший двигун стаціонарного блендера, тим краще. З одного боку, це так і є, але з іншого, слід раціонально підходити до розрахунку необхідної потужності двигуна, щоб правильно вибрати блендер. Чим потужніший стаціонарний блендер, тим ефективніший і швидше він зможе переробити жорсткі продукти. Наприклад, якщо ви плануєте готувати смузі з м’яких фруктів, то надмірно потужний двигун у блендері не знадобиться. Якщо ви плануєте виробляти колку льоду за допомогою блендера, краще звернути увагу на потужніші моделі.

Блендер с продуктами

Як правило, потужність двигуна відбивається і на ціннику. Більш потужні моделі стаціонарних блендерів коштують трохи дорожче за свої аналоги з меншою потужністю. Рекомендуємо вибрати стаціонарний блендер із оптимальною потужністю в діапазоні від 500 до 800 Вт.

Панель управління

Як тільки ви визначилися з найважливішими параметрами стаціонарного блендера, вибрали оптимальний матеріал чаші, підібрали достатній об’єм та потужність рухового блоку, слід звернути увагу на панель управління пристрою. Нехай це не найважливіший параметр, але завдяки правильному вибору ми зможемо вибрати найбільш зручний блендер для себе.

Блендер в работе

Найчастіше панель управління стаціонарарного блендера механічна. Вона може мати 2-3 режими роботи в бюджетних моделях. Але найбільш оптимальним рішенням є багатоступінчастий програматор. При перемиканні режимів ножі на дні чаші можуть обертатися повільніше або інтенсивніше.

Панель управления

Другим варіантом панелі керування є електронна панель. Вона застосовується в більш дорогих рішеннях і дозволяє проводити ті самі операції, що і з механікою, але режими роботи відображаються на дисплеї.

Як вибрати занурювальний блендер?

Найбільшою популярністю користується занурювальний тип блендера. Він має функціонал дещо ширше, ніж стаціонарний, але це залежить від суб’єктивних факторів. За допомогою занурювального блендера ми не тільки зможемо готувати коктейлі, смузі або супи-пюре, а й домашні майонези, паштети, переробляти м’ясо на рубаний фарш, шаткувати, натирати, подрібнювати тощо.

Блендерные ножки

Основні параметри, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете правильно вибрати занурювальний блендер:

 • Комплектація, що визначає повний функціонал конкретної моделі;
 • Потужність моторного блоку;
 • Тип керування.

Як комплектується занурювальний блендер

Перше, на що необхідно звернути увагу при покупці занурювального блендера, це його комплектація. Стандартний комплект має на увазі наявність блендерної ніжки, чаші-подрібнювача, віночка та мірної склянки. В окремих випадках у комплекті може бути відсутній віночок або подрібнювач. У бюджетних варіантах комплектація обмежується лише блендерною ніжкою.

Погружной блендер в работе

Окремим підтипом занурювального блендера є блендер із міні-комбайном. У цьому випадку замість невеликої чаші-подрібнювача передбачена велика з можливістю подрібнювати, шаткувати і натирати овочі. У деяких моделях можна навіть виготовляти заміс тіста.

Ви можете вибрати блендер із потрібними вам аксесуарами. До нестандартної комплектації занурювального блендера, яка також може зустрічатися в окремих моделях, можна віднести насадку для приготування картопляного пюре, насадку для супу-пюре, для нарізки кубиками. Багато популярних брендів передбачають можливість доукомплектації своїх виробів, що дуже зручно.

Оптимальна потужність

Другим важливим фактором при покупці занурювального блендера стає визначення необхідної потужності. У сучасних виробах вона може коливатися від 250 до 1000 Вт, рідше менше або більше. Зазвичай більш потужні блендери мають трохи більший цінник, порівняно з менш потужними аналогами. Вважають, що оптимальна потужність для блендера – 600 Вт і більше.

 мощность блендера

Справді, якщо вибрати такий блендер з великою потужністю – він буде здатний допомогти у приготуванні салатів, рубаного фаршу, коктейлю та інших смаколиків. Але насправді підхід до визначення оптимальної потужності досить індивідуальний і залежить від того, що саме ви плануєте переробляти за допомогою блендера.

Насадки мини-комбайна

Не варто також виключати можливість того, що ваші плани в процесі експлуатації можуть змінитися і замість приготування смузі, блендер може знадобитися для колки льоду. Відповідно, краще звертати увагу на моделі з більшою потужністю.

Тип управління

У разі занурювального блендера тип управління та його зручність відіграє важливу роль. Справа в тому, що в процесі роботи ми постійно тримаємо пристрій у руці. Бюджетні моделі блендерів можуть мати лише одну кнопку ввімкнення, яка активує роботу пристрою на максимальних параметрах. Інші моделі, трохи дорожчі, мають дві кнопки – перша включення для основної роботи, друга відповідає за роботу в турбо-режимі.

Погружной блендер

Рекомендуємо вибрати блендер із можливістю ступінчастого регулювання потужності. Регулювання може бути представлене колесом прокручування або кнопкою у вигляді «педалі» – чим глибше ми її топимо, тим потужніші оберти блендера.

Додаткову безпеку забезпечується блокуванням від випадкового включення. Але є вона далеко не у всіх моделях. Поки ми не натиснемо певну кнопку, блендер не ввімкнеться.

Підіб’ємо підсумок, як правильно вибрати блендер

Блендер є досить невеликим пристроєм, але дуже важливим і функціональним. За допомогою блендера ми готуємо величезну кількість страв, тому при покупці нового пристрою в магазині ми маємо бути дуже уважними. Радимо, перш ніж вибрати блендер – ретельно аналізувати всі параметри, які безпосередньо впливають на функціонал та якісні характеристики.

Чаша блендера

Короткий алгоритм, як вибрати блендер для дому

 1. Вибираємо тип пристрою – стаціонарний або занурювальний блендер;
 2. Якщо це стаціонарний блендер, вибираємо матеріал чаші – краще скло;
 3. Після цього вибираємо необхідний обсяг чаші – як правило, коливається від 500 млдо 2 літрів;
 4. Якщо це занурювальний блендер, спочатку слід визначитися з необхідною комплектацією – це буде стандартний комплект або необхідний міні-комбайн, можливо, додаткові індивідуальні насадки;
 5. Як у стаціонарному, так і в занурювальному блендері слід уважно вибрати пристрій із достатньою потужністю;
 6. Також слід вибирати пристрій із зручним керуванням, особливо, якщо справа стосується занурювального блендера, адже під час його роботи ми постійно триматимемо його в руці.
120084 0 cookie-check Як вибрати блендер?

Читайте також:

ТОП-10 кращих флагманів року
ТОП-10 кращих флагманів року
07 Січня, 2021, 09:41 1966
В кінці року прийнято підводити підсумки, складати рейтинги, вибирати кращих. Цю справа ми любимо. Тримайте-но добірку кращих флагманських смартфонів за версією COMFY. Зміст статті Apple...
Смотреть результаты
Оновлюємо техніку вдома – топ товарів
Оновлюємо техніку вдома - топ товарів
Техніка не буває вічною, тому, як би нам того не хотілося, рано чи пізно необхідно буде замінити старий холодильник на новий, поміняти плиту на варильну...
Смотреть результаты
8 ручних пилососів, які можуть працювати довго
8 ручних пилососів, які можуть працювати довго
Відмінною особливістю більшості ручних пилососів, крім компактності і чудової маневреності, є можливість використання такого пилососа без підключення до електромережі. Так, ми стаємо більш вільними під...
Смотреть результаты