search
Підписатися

logo

Розбираємось у брендах: пилососи

31 Травня, 2017, 03:15 12

Чи задоволені Ви своїм пилососом?

Пилосос став невід’ємним атрибутом будь-якого сучасного житла. Цей пристрій здатен виконувати величезну кількість функцій, які стосуються прибирання приміщень. На сьогоднішній день пилососи здатні прибирати пил, замінюючи таким чином віник, чистити меблі, проводити вологе прибирання, мити вікна і ще багато іншого.

Разбираемся в брендах_пылесосы - пылесос для окон

Сучасні пилососи все частіше стають тихішими, могутнішими та компактнішими. Найвідоміші виробники пилососів прагнуть застосовувати в своїх виробах все нові й нові інновації, щоб мати провідні позиції серед попиту покупців. На полицях магазинів ми часто бачимо незліченну кількість різних брендів і моделей. А який пилосос кращий за інших? Philips або Samsung? Thomas або Zelmer?

Втім, напевно у вас вже є чималий досвід використання пилососа якогось певного бренду, а можливо навіть і не одного. Таким чином, у вас вже склалося певне враження про нього. Найчастіше таке ставлення є неповним, адже пересічний український споживач, як правило, не використовує пилосос з усіма функціями, на які він здатний. Більш того, цілком може статися так, що ви й не підозрюєте, а, наприклад, пилосос LG або Philips можуть бути в рази кращі за той бренд, якому ви довіряєте і яким ви так задоволені.

Разбираемся в брендах_пылесосы - пылесос в интерьере

У цій статті ми постараємось розібратися, який з брендів пилососів може виявитися найкращим і найкориснішим саме у вашому випадку, та які марки пилососів користуються найбільшою популярністю серед покупців у нашій країні.

Samsung

Разбираемся в брендах_пылесосы пылесос samsung

Південнокорейський виробник Samsung є одним з найпопулярніших виробників пилососів в Україні. Бренд Samsung впізнаваний та популярний у будь-якій підкатегорії побутової техніки та електроніки. Проте, володіючи пилососом Samsung, ви володієте не лише популярним та престижним брендом, а цілою низкою інновацій і фірмових технологій. Для українського ринку пилососи Samsung виробляються переважно у В’єтнамі, але зустрічаються так само моделі з Китаю та Кореї.

Разбираемся в брендах_пылесосы - робот-пылесос samsung

Samsung виробляє абсолютно різнопланові пилососи. Серед виробів корейського виробника можна зустріти традиційні мішкові пилососи та колбові, так само велику популярність отримали пилососи Samsung з аквафільтром та миючі пилососи. Крім того, інженери компанії Samsung все більш активно намагаються впровадити на світовий ринок модельний ряд пилососів-роботів.

Разбираемся в брендах_пылесосы - cycloneforce multi

 

Однією з новітніх технологій від компанії Samsung, яка застосовується у сучасних пилососах від цієї компанії, є CycloneForce Multi. Завдяки такій системі циклону, фільтрація повітря, що проходить через пилосос, стає неймовірно ефективною, а повітря, яке виходить з пилососа залишається максимально чистим без алергенів і запаху пилу.

Суть технології CycloneForce Multi полягає у наявності 14 камер всередині колби, які створюють потужні потоки повітря. Такі вихрові потоки ефективно відокремлюють частинки пилу від повітря. Пил залишається всередині колби, а вже очищене повітря додатково проходить через щільний фільтр, щоб отримати остаточне очищення.

Разбираемся в брендах_пылесосы - dust sensor

Нові пилососи Samsung обладнані унікальним датчиком пилу, який здатний розпізнавати ділянки з великим скупченням сміття. В такому випадку датчик загорається червоним кольором, але після того, як забруднену ділянку буде прибрано, колір датчика зміниться на зелений.

Побутова техніка Samsung відома своєю надійністю і довговічністю, багато в чому завдяки інверторним технологіям. У нових моделях пилососів корейського бренду так само застосовується технологія інверторного двигуна. Завдяки такій технології, споживану потужність вдалося зменшити, тепер вона буде менше 1 кВт, але ефективність всмоктування при цьому не постраждала.

Philips

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_пылесосы – ручной пылесос philips

Компанія з Нідерландів Philips є одним з найкращих виробників дрібної побутової техніки для дому та кухні. Пилососи компанії Philips користуються великою популярністю завдяки своїй надійності, ефективності та хорошій фільтрації повітря. Використовуючи пилосос Philips в своєму будинку, ви навряд чи відчуєте хоч найменший запах пилу, так як пилососи голландського виробника відрізняються від конкурентів найефективнішою системою фільтрів. Для українського ринку пилососи Philips збираються в Китаї та Польщі.

пылесос philips

Компанія Philips найбільш популярна завдяки своїм мішковим пилососам. Саме у цій категорії інженери компанії реалізували найбільшу кількість інновацій та технологій. Проте, крім моделей пилососів з мішком, компанія Philips займається виробництвом моделей з колбою, пилососів-роботів та ручних пилососів.

Разбираемся в брендах_пылесосы - airflow max

Однією з найцікавіших технологій, які застосовуються в пилососах Philips, є технологія AirFlow Max. Суть технології полягає у збереженні максимальної потужності всмоктування на всіх етапах збирання. Технологія AirFlow Max складається з трьох елементів. Перший елемент це ребра у внутрішній камері, де розташовується мішок. Завдяки цим ребрам заповнений пилом мішок стикається з ребрами, а не зі стінками внутрішньої камери. Таким чином зберігається простір для циркуляції повітря і потужність всмоктування не втрачається навіть при заповненому пилозбірнику.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_пылесосы – s-bag

 

Технологія AirFlow Max передбачає збільшений об’єм пилозбірника, завдяки чому площа приміщення, яку можливо прибрати за один раз, збільшується. Це другий елемент технології. Третій елемент технології AirFlow Max – це фірмові мішки від компанії Philips S-bag. Такі мішки легко пропускають повітря крізь свою тканину, але ефективно утримують частинки пилу.

колбовый пылесос philips

У колбових пилососах Philips високу потужність всмоктування і фільтрації забезпечує технологія PowerCyclone. Під час прибирання пил надходить в колбу з системою PowerCyclone, потужний вихровий потік ефективно відокремлює пил від повітря. Всі частинки пилу осідають в колбі, а повітря виходить з камери, проходячи через фільтр для остаточної фільтрації.

Разбираемся в брендах_пылесосы - triactive

Окрім таких технологій, пилососи Philips відомі своїми фірмовими насадками-щітками. Наприклад, універсальна щітка AeroSeal – це вдосконалена щітка підлога-килим. Вона більш щільно прилягає до поверхні, таким чином, потужність потоку повітря використовується більш ефективно. Універсальна щітка TriActive має нестандартну форму, щоб більш ефективно прибирати пил з важкодоступних місць, таких як кути та стики стін.

Thomas 

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_пылесосы – пылесос Thomas

Німецький виробник пилососів Thomas дуже популярний в Україні багато в чому завдяки своїм миючим пилососам. Компанія Thomas має сторічний досвід у виробництві різноманітних пилососів, тому народна довіра до цього бренду невичерпна. Велику популярність миючі пилососи Thomas отримали завдяки своїй універсальності, адже їх так само можна використовувати і як пилосос для сухого прибирання високої ефективності фільтрації і надійності. Практично всі пилососи Thomas збираються у Німеччині.

моющий

Хоча найпопулярнішими пилососами Thomas у нашій країні є миючі моделі пилососів, німецький виробник так само має у своєму модельному ряді й пилососи для сухого прибирання з аквафільтром та мішком. До слова, такі пилососи, хоч і не проводять вологе прибирання, але виділяються своєю більшою компактністю, порівняно з миючими моделями пилососів.

 

Разбираемся в брендах_пылесосы - wet-jet

Гордістю і найпопулярнішою технологією, яку розробили інженери компанії Thomas, є технологія під назвою Wet-Jet. Така технологія забезпечує максимальну ефективність фільтрації повітря, забезпечуючи тим самим антиалергенний ефект. Суть технології Wet-Jet полягає у тому, що потік повітря з частинками пилу, проходячи через вхідний отвір до колби пилососа Thomas, долає ряд розташованих по колу пазів, з яких виходять струмені води. Створюється ефект душа. Він змочує частинки пилу, через що вона стає важкою та під власною вагою осідає у воді, відділяючись від потоку повітря. Далі очищене повітря проходить крізь щільні фільтри, щоб позбутися найдрібніших частинок сміття, та максимально чистим виходить назовні.

 LG 

пылесос LG презентация

Як зазначалося раніше в серії статей «Розбираємось у брендах», південнокорейська компанія LG є головним ідейним конкурентом Samsung у виробництві побутової техніки. Дуже часто в різних сферах виробництва ці дві компанії навіть технології використовують схожі, але у інженерів компанії LG завжди є свої «козирі в рукаві».

Збираються пилососи LG переважно в Китаї, однак присутні на нашому ринку і моделі з Кореї.

пылесос LG компрессор

На сьогоднішній день компанія LG зосередила свою основну увагу на виробництві моделей з колбою. Сучасний модельний ряд виключає з себе пилососи з мішковим пилозбірником. Так само ви навряд чи знайдете моделі з аквафільтром або миючі пилососи LG.

Разбираемся в брендах_пылесосы - kompressor

Найпопулярнішою та затребуваною технологією, яку розробили інженери компанії LG для своїх пилососів, є технологія Kompressor. Вона застосовується у колбових пилососах. Суть технології полягає в тому, що всередині колби знаходиться спеціальна пластикова лопатка, яка обертається під час роботи пилососа. Цей механізм поступово компресує пил у брикети, завдяки чому у невеликій за обсягом колбі пилососа LG поміщається в чотири рази більший обсяг пилу, порівняно зі звичайними. Крім того, скомпресований у брикети пил значно зручніше видаляти з мішка, адже він не потрапляє до легенів, не залишається на руках, а просто відправляється у сміття у вигляді щільних брикетів.

Разбираемся в брендах_пылесосы - sani punch

Інноваційна щітка від LG під назвою Sani Punch застосовується вже не перший рік, але її ефективність по праву оцінили багато споживачів. Вона застосовується переважно для чищення постільних речей та м’яких меблів. Її суть полягає не тільки у всмоктуванні сміття, а й в можливості вибивання пилу з м’яких волокон.

Dyson
пылесос dyson

Англійська бренд Dyson упізнаваний саме завдяки виробництву пилососів. Звичайно ж, крім пилососів компанія Dyson виробляє ще іншу техніку, таку як сушарки для рук та вентилятори. Але в першу чергу англійська компанія відома завдяки своїм пилососам преміум-класу. Всі знають, що пилососи Dyson дорогі, але мало хто знає чому. Компанія Dyson володіє однією з найбільших науково-технічних баз у сфері виробництва пилососів, а полягає вона у наявності більше 800 патентів, які і роблять пилососи Dyson особливими. Збірка пилососів Dyson для українського ринку відбувається в Малайзії та Китаї.

Разбираемся в брендах_пылесосы - модельный ряд dyson

Як зазначалось вище, Dyson – досить вузькоспеціалізована компанія. Основне виробництво англійського бренду орієнтоване саме на пилососи. Dyson виробляє переважно колбові пилососи, так само в асортименті даного виробника модельний присутній і ряд ручних пилососів.

Разбираемся в брендах_пылесосы - root cyclone

 

Одним з головних досягнень інженерів компанії Dyson є технологія Root Cyclone. Це система збору пилу і сміття, яка проходить в кілька етапів, а по її завершенні, пилососи Dyson випускають максимально чисте повітря без присутності навіть найдрібніших частинок пилу. Спочатку повітря зі сміттям потрапляє до контейнеру, де система циклон відокремлює частинки сміття від повітря. Потім повітря проходить через фільтр у вигляді сітки, який уловлює волосся та шерсть. На третьому етапі повітря потрапляє до системи з 14 маленьких циклонів, де і завершується робота технології Root Cyclone відділенням найдрібніших частинок пилу від повітря.

Разбираемся в брендах_пылесосы - ball

Цікавою інновацією у пилососах Dyson стала технологія Ball. Пилососи з такою технологією не мають коліс. Замість них використовується куля з поміщеним усередину неї двигуном. Така технологія забезпечує кращу маневреність і більш легке управління пилососом.

Крім ТОП-5

Разбираемся в брендах_пылесосы - пылесос в гостинной

Окрім брендів, які ми розглянули вище, на ринку сучасних пилососів присутні ще чимало гідних уваги виробників з не менш цікавими технологіями та новаціями. Наприклад, виробник побутової техніки Rowenta впровадив до своїх пилососів систему Ergo Comfort Silence, що дозволило зробити пилососи Rowenta одними з найтихіших пилососів. Модельний ряд пилососів Rowenta Silence Force Extreme відрізняється низькою споживаною потужністю при хороших показниках потужності всмоктування. Що в свою чергу робить його й неймовірно економним.

Разбираемся в брендах_пылесосы - aero pro

Пилососи Electrolux з фірмовими фільтрами Hygiene Filter і Allergy Plus роблять пилососи Electrolux одним з найкращих рішень для тих, хто страждає на алергію або шукає пилосос з максимально якісною фільтрацією. А система AeroPro, оснащена електричною щіткою, дозволить проводити ефективне прибирання на будь-якому типові покриття підлоги.

Велику популярність у нашій країні мають і недорогі бюджетні пилососи від брендів Saturn або Sencor, які не використовують будь-яких особливих технологій або систем фільтрації, але підкуповують своєю низькою вартістю.

35215 0 cookie-check Розбираємось у брендах: пилососи

Читайте також:

Який фірми вибрати пральну машину: розбираємося яка з пральних машин краще
Який фірми вибрати пральну машину: розбираємося яка з пральних машин краще
31 Травня, 2017, 02:52 5254 10
Зміст: Пральні машини–найіноваційніша сфера в побутовій техніці Bosch LG Electrolux Samsung Whirlpool Крім ТОП-5 Підписуйтесь на наш Telegram-канал Пральні машини–найіноваційніша сфера в побутовій техніці Найбільшим...
Смотреть результаты
РОЗБИРАЄМОСЯ В БРЕНДАХ-холодильник
РОЗБИРАЄМОСЯ В БРЕНДАХ-холодильник
А який холодильник у вас? Давно минули ті часи, коли холодильник був розкішшю, яку дозволити собі могли тільки дуже багаті і заможні люди. На сьогоднішній...
Смотреть результаты
Як правильно вибрати праску – розбираємося в брендах
Як правильно вибрати праску - розбираємося в брендах
Важливість праски у сучасних реаліях   Дуже часто у статтях нашого блогу ми розповідали, наскільки важливо в сучасних реаліях виглядати охайним та доглянутим. Однак раніше...
Смотреть результаты