search
Підписатися

logo

Розбираємося в смартфонах Huawei

06 Березня, 2017, 02:06 10

Всі ми знаємо про бренд Huawei, однак смартфони під даним брендом часто залишаються для нас чимось загадковим. Давайте розберемося!

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

  1. Бюджетні смартфони
  2. Середній сегмент
  3. «Замінники» флагманів
  4. Смартфони бізнес класу
  5. Підсумкова класифікація смартфонів Huawei

Відвідавши абсолютно будь-який магазин, де продаються смартфони Huawei, ми зможемо побачити масу схожих один на одного смартфонів, які мають різні цінники. Причому ціна на цих самих цінників може коливатися від 2 000 грн до 15 000 грн. Придивившись до цих смартфонів більш детально, розуміємо, що вони багато в чому можуть відрізнятися і далеко не тільки програмно. Значні відмінності можуть стосуватися матеріалу корпусу, розмірів екрану і технічних можливостей смартфона. Як же не розгубитися в такому достатку?

Смартфони Huawei

Більшість виробників вже давно пішли шляхом суворої класифікації своїх лінійок. Мовляв, ось так позначаються недорогі смартфони, ось так середній сегмент, а ось так Ви можете розпізнати дорогий смартфон-флагман. Компанія Huawei не шукає легких шляхів і поки ще не зібрала воєдино різні моделі смартфонів у лінійки по так званим «кастам». Однак прагнення до цього вже зараз простежується і розбивка на різні категорії та класи гаджетів вже сьогодні існує.

Різні категорії і класи гаджетів

Ми спробували самостійно розібратися у тих моделях смартфонів Huawei, які сьогодні представлені на українському ринку і спробували систематизувати їх на свій власний розсуд. Як нам це здалося, наш розсуд став досить системним і додав лінійкам смартфонів Huawei якийсь сенс і визначеність.

Бюджетні смартфони

Бюджетна лінійка

Бюджетна лінійка у компанії Huawei досить велика і може надати Вам смартфон, як зі самими базовими характеристиками, так і з тими, які вже наближені до середнього цінового сегмента. Причому такий бюджетний сегмент може запропонувати нам моделі аж до смартфонів з 8-ядерним процесором. У модельному ряді класифікація смартфонів Huawei, які відносяться до самого недорогого сегмента смартфонів, призначених для покупців, які вибирають смартфон з суворою оглядкою на наявний бюджет, позначаються у назві моделі буквою «Y». Якщо у моделі смартфона Huawei Ви бачите у заголовку букву «Y», а за нею якийсь набір цифр, то знайте, це смартфон бюджетної серії. На сьогоднішній день до них можна віднести моделі Y3II, Y625, Y5II, Y6 Pro і Y6II.

 Бюджетна серія «Y».

Вартість таких смартфонів на сьогодні може досягати 4 999 грн. Всі моделі мають пластиковий корпус і екран від 4,5 “до 5,5”. Найдорожчі моделі, наприклад Y3II, все ще комплектуються TN-екраном. Інші ж моделі мають сучасну матрицю IPS. Втім, бюджетна лінійка смартфонів Huawei досить обширна і може запропонувати моделі під абсолютно різні цілі і вимоги. Так модель Y6 Pro володіє містким акумулятором у 4 000 мАг, модель Y6II оснащена 8- ядерним процесором, а смартфон Y5II може вважатися одним з кращих у своїй ціні у співвідношенні наявних технічних параметрів і своєї вартості.

Середній сегмент

Середній ціновий сегмент

Середній ціновий сегмент смартфонів Huawei представлений, напевно, всього однією моделлю GT3, на яку сама компанія Huawei покладає чимало надій. Якщо ж порівняти Huawei GT3 з бюджетною серією смартфонів цієї ж компанії, то відмінностей одночасно як багато, так і дуже мало. Вся річ у тому, що компанія Huawei вирішила не проводити чіткі межі між різними лінійками своїх смартфонів, щоб не було величезною «прірви» між технічними параметрами різних моделей. Це дозволяє вибрати найбільш оптимальну модель смартфона, яка дозволить об’єднати два найголовніших інгредієнти – оптимальні технічні параметри гаджета і наявний бюджет на покупку.

Huawei GT3

Однак є кілька нюансів, які вигідно відрізняють Huawei GT3 від моделей з серії «Y». Одним з таких нюансів є його корпус. Він на відміну від бюджетних смартфонів Huawei має металеву задню кришку. І хоча каркас і передня панель смартфона залишаються пластиковими, все одно GT3 завдяки вставці з металу має більш дорожчий і солідний вигляд. Ще одне доповнення, яке є у GT3, але яке відсутнє у бюджетних смартфонах – це сканер відбитку пальців. Даний сканер дозволить користувачеві Huawei GT3 заблокувати свій смартфон і персональні дані в ньому від небажаної уваги з боку сторонніх осіб. Так само, у смартфоні Huawei GT3 екран має дозвіл формату Full HD, чого так само немає у серії «Y».Це самі принципові відмінності середньо цінового сегмента смартфонів Huawei від бюджетного, однак, якщо розглянути обидва класу смартфонів більш глибоко, то дізнаємося, що GT3 має більш потужний процесор і загальна продуктивність смартфона так само вище.

«Замінники» флагманів

 «Замінники» флагманів від Huawei

Звичайно ж, з усією сміливістю до середнього сегмента можна віднести й такі моделі смартфонів, проте їх схожість і фактична «спорідненість» з найдорожчим смартфоном-флагманом від компанії Huawei просто зобов’язує нас надати даними моделям окремий статус. Якщо розглядати технічні параметри, так званих, «замінників» флагманів від Huawei, то їх можливості більше відносяться до середніх, ніж до флагманів, та й вартість таких смартфонів відносно не висока. Проте, вони неймовірно схожі на найголовніший смартфон Huawei, у параметрах якого приховані всі напрацювання і самі передові технології компанії Huawei. До подібного роду смартфонів ми сміливо можемо віднести Huawei P9 lite і P8 lite 2017. Саме приставка «lite» повідомляє нам про приналежність даних моделей до спрощених і полегшеним версіями флагмана.

 P8 lite 2017.

Чим же так принципово відрізняються «замінники» від своєї старшої моделі і чому вони настільки дешевше? Перше, що кидається в очі, так це корпус смартфона. У P8 lite 2017 і P9 lite, корпус виготовлений із пластику, у той час як корпус основної моделі – алюмінієвий. Крім цього, при однаковій діагоналі екрану 5,2 “, рамки корпусу у більш дешевших P8 lite 2017 і P9 lite більше, що робить їх корпус більш потужним. Процесор смартфонів-замінників хоч і 8-ядерний, як і в старшій P9, але має дещо іншу архітектуру, що дозволяє бути старшої моделі могутніше. А ще P8 lite 2017 і P9 мають удвічі менше вбудованої пам’яті – 16 Гб і всього лише одну основну камеру, замість модних нині двох, як у P9.

Смартфони бізнес класу

  GR5 2017

Моделі смартфонів бізнес класу від компанії Huawei мають досить високу вартість, хорошу продуктивність та ефектний зовнішній вигляд. Подібні смартфони, крім того, що можуть вразити Ваших співрозмовників, мають можливість виробляти всі необхідні операції, починаючи з професійних робочих завдань, закінчуючи банальними іграми під час дозвілля. До подібного роду смартфонів Huawei ми віднесли моделі GR5 2017 і Huawei Nova. Обидві моделі виготовлені з металу, мають велику діагональ екрану і відмінні параметри продуктивності. Однак кожна з цих моделей має свої унікальні особливості, які виділяють їх серед інших.

Huawei Nova.

Наприклад, серед особливостей Huawei GR5 можна виділити наявність відразу двох основних камер. Одна з них має дозвіл 12 Мп, а друга 2 Мп. Причому друга камера призначена для зміни фокусування камери і застосування спеціальних фільтрів вже після того, як фотографія була зроблена. Дисплей GR5 2017 становить 5,5 “. У свою чергу Huawei Nova є більш компактною і акуратною моделлю смартфона з екраном на 5 “. Nova володіє всього однією основною камерою, проте її можливість відеозйомки у форматі 4К, привертає до себе чимало шанувальників і любителів створення домашніх відеороликів у відмінній якості. Обидві моделі оснащені 8-ядерними процесорами, проте Huawei GR5 2017 має «на борту» фірмовий Kirin 650, Nova – Snapdragon 625. Обидві моделі знаходяться приблизно в одній ціновій категорії, однак розраховані на різний смак та уподобання кінцевого споживача.

 Huawei P9.

Будь-який виробник смартфонів всі найпередовіші та сучасні розробки й інновації представляє у своєму найдорожчому, але разом з тим і найдосконалішому смартфоні, який він може представити громадськості. Компанія Huawei не стала винятком і представила своїм шанувальникам свій смартфон-флагман, яким на сьогодні є модель Huawei P9. Це не найдорожчий флагман серед основних і найпопулярніших брендів, проте, його характеристики і основні параметри досить вражаючі. Варто відзначити, що дана модель є флагманом 2016 року, а вже в цьому році ми очікуємо її поліпшену модифікацію з більш сучасними параметрами.

Дві камери

І, тим не менше, що ж приховує в собі флагман від компанії Huawei? Основною родзинкою Huawei P9 є її камера, вірніше відразу кілька камер. Всі ми звикли вважати, що першопрохідцем у 2016 році в провадженні відразу двох основних камер стала компанії Apple зі своїм iPhone 7 Plus, проте у цьому ж 2016 році Huawei спільно з компанією Leica представили модель P9 так само володіє двома камерами. Крім цього відмінну продуктивність забезпечить фірмовий 8-ядерний процесор Kirin 955 з тактовою частотою роботи 2,5 ГГц.

Корпус смартфона P9 металевий, що надає моделі більш дорожчий вид і додаткову міцність. А великий асортимент кольорових рішень так само дозволить вибрати найбільш підходящий дизайн конкретно для Вас.

Підсумкова класифікація смартфонів Huawei

Логотип Huawei

Лінійка смартфонів Моделі смартфонів
Бюджетні смартфони Y3II, Y625, Y5II, Y6 Pro, Y6II
Середній сегмент GT3
«Замінники» флагмана P9 lite, P8 lite 2017
Бізнес клас GR5 2017, Nova
Флагман P9

Рекомендуємо прочитати:

Огляд «двоствольного» флагмана Huawei P9

Огляд компактного смартфона Huawei Nova – майже флагмана

Перший погляд на Huawei P10: менше, тонше, розумніше

Перший погляд на Huawei Watch 2

88433 0 cookie-check Розбираємося в смартфонах Huawei

Читайте також:

Як користуватися додатком Google Календар на Android-пристрої
Як користуватися додатком Google Календар на Android-пристрої
01 Березня, 2017, 09:07 1883 6
Google Календар – це зручний кросплатформений додаток для планування подій, справ і зустрічей з прив’язкою до календаря. За допомогою цієї програми Ви можете відстежувати важливі...
Смотреть результаты
Як налаштувати новий iPhone: Керівництво для початківців
Як налаштувати новий iPhone: Керівництво для початківців
Якщо Ви купили новий iPhone, і не знаєте, як його налаштувати, спеціально для вас ми створили цей посібник. У ньому ми розповімо, як перенести дані...
Смотреть результаты
Як відстежити свій Andriod-телефон
Як відстежити свій Andriod-телефон
Переживали ви коли-небудь, що втратите телефон або, що ще гірше, його можуть вкрасти? Стримуйте свої страхи і просто встановіть систему відстеження, щоб будь-який з перерахованих...
Смотреть результаты