search
Підписатися

logo

Як відстежити свій Andriod-телефон

02 Лютого, 2017, 08:38 11

Переживали ви коли-небудь, що втратите телефон або, що ще гірше, його можуть вкрасти? Стримуйте свої страхи і просто встановіть систему відстеження, щоб будь-який з перерахованих вище сценаріїв не став ударом, в повній мірі, для вас.

Для самої точної інформації про розташування вашого пристрою необхідно, щоб воно було підключено до Wi-Fi, але сигнали GPS і від базових станцій сотового зв’язку теж дають досить точне місце розташування. Також ви повинні мати обліковий запис Google для будь-яких сервісів відстеження – вбудованих або встановлених самостійно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Як визначити місце розташування телефону за допомогою Google
 2. Як увімкнути додаток Віддаленого Управління
 3. Як знайти свій телефон за допомогою Google
 4. Як знайти свій телефон за допомогою сторонніх додатків
 5. Сімейний локатор
 6. Cerberus для захисту від угону
 7. Prey Anti Theft
 8. Lost Android
 9. Where’s My Droid
 10. Найкраще рішення

Як визначити місце розташування телефону за допомогою Google

Більшість сучасних Android-телефонів йдуть з встановленим додатком Віддаленого Управління (Android Device Manager). Ця служба буде автоматично відстежувати ваш телефон, так що навіть якщо він пропаде ви можете скористатися будь-яким ноутбуком або навіть телефоном друга, щоб знайти його останнє відоме місце розташування. Виявивши його, на нього можна зателефонувати, якщо він в безпосередній близькості від вас, або ж заблокувати/видалити всі дані з нього, якщо ви підозрюєте, що він був вкрадений і мало шансів його повернути.

Найголовніше, що потрібно зробити – це провести всі налаштування до того, як телефон пропав. Тобто, краще це зробити в перші дні після покупки, щоб уже не забути.

Як увімкнути додаток Віддаленого Управління

У нових телефонах на Android додаток Віддаленого Управління вже встановлено і готове до використання. Однак, навіть якщо ви не можете його знайти, ви завжди можете завантажити його з Play Google. Цей сервіс місцезнаходження вже інтегрований прямо в систему Google, для зручності використання. Вам потрібно лише відрегулювати кілька параметрів.

 1. Запустити «Налаштування».
 2. Вибрати «Безпека».
 3. Натиснути «Адміністратори пристрою».
 1. Поставити галочку в Диспетчер пристрою Android.
 2. Натиснути кнопку «Назад» у лівому верхньому куті екрану.
 3. Натиснути кнопку «Назад» ще раз в лівому верхньому кутку.
 1. Вибрати «Місцезнаходження».
 2. Торкніться перемикача поруч з «Місцезнаходження», у верхній частині екрану, увімкнувши його.
 3. Потім виберіть «Режим».
 1. Встановіть режим «Висока точність», поставивши крапочку напроти нього.
 2. Натисніть кнопку «Назад» у лівому верхньому куті екрану.
 3. Виберіть «Історія місцезнаходжень Google».
 1. Торкніться перемикача під «Історія місцезнаходжень», увімкнувши його.
 2. Натисніть на перемикач на екрані поруч з вашим пристроєм, увімкнувши його.

Як знайти свій телефон за допомогою Google

Якщо трапилося так, що ви втратили телефон, ви можете знайти його місце розташування за допомогою свого облікового запису Google, зайшовши до ного з будь-якого комп’ютера або мобільного телефону.

 1. Запустіть Веб-браузер.
 2. Перейдіть на сторінку пошуку Google (на випадок, якщо це не ваш пошуковий сервіс за замовчуванням або НЕ стартова сторінка).
 3. Напишіть «знайти мій телефон android».
 1. Натисніть на «Віддалене управління Android» (зазвичай це один з перших результатів пошуку).
 2. Введіть ваш Логін (поштова адреса) і Пароль точно так, як нібито ви перевіряєте свою пошту. Якщо ж у вас увімкнена двоетапна верифікація в облікового запису Google – то необхідно виконати всі кроки цього процесу.

Коли ваш телефон знайдений, у вас є три варіанти дій, на вибір:

 • Ви можете зателефонувати на свій телефон (навіть якщо увімкнено режим «без звуку») – це буде корисно, коли ви знаєте, що телефон перебуваєпоруч з вами (згідно з даними на карті), але ви його не бачите. Телефон буде дзвонити з максимальною гучністю, тому ви зможете почути і знайти його.
 • Ви можете заблокувати телефон, так що той, хто знайшов його не зможе отримати доступ до основного меню телефону та домашнього екрану. Це особливо корисно, якщо раніше телефон не був захищений паролем або відбитком пальця.
 • Ви можете стерти всі дані на телефоні. Це найкращий варіант, коли ви розумієте, що повернути телефон, швидше за все, не вдасться.

Якщо ви намагаєтеся знайти свій телефон через «Віддалене управління Android» і виглядає так, ніби це не працює, найбільш ймовірна причина такої ситуації полягає в тому, що ваш телефон в даний момент не підключений до мережі інтернет за допомогою Wi-Fi або мобільної мережі. Тут важливо продовжувати спроби з регулярною періодичністю, так як в момент, коли у нього з’явиться цей зв’язок – він зявиться на карті.

Якщо ви хочете встановити мобільний додаток для відстеження вашого телефону через страх перед його втратою, є кілька варіантів таких. Про них ми вам розповімо, щоб допомогти з вибором.

Як знайти свій телефон за допомогою сторонніх додатків

У той час як найкращим варіантом вбудованих функцій з пошуку телефону є Google, ось кілька сторонніх мобільних додатків, які ви швидше за все захочете встановити. Ми розташували список кращих, на наш погляд, додатків нижче.

Сімейний локатор

Мобільний додаток Сімейний локатор від розробника Life360 – це, по суті, GPS трекер для телефонів, який буде особливо корисний сім’ям з кількома телефонами на Android. Члени вашої родини створюють «Круг» – так в додатку називається закрита група людей, які дають згоду на відстеження їх телефонів в реальному часі. Члени вашої родини з’являться на карті у вигляді маленьких іконок – так що ви зможете бачити де хто з них знаходиться в будь-який момент.

Додаток дозволяє спілкуватися з людьми в вашому колі або ж транслювати розташування і час для зустрічі. І, звичайно, якщо якийсь телефон з Круга буде коли-небудь загублений або викрадений – додаток буде відслідковувати його на карті.

Завантажити Сімейний локатор:

Skachat-Semeynyiy-lokator

Cerberus для захисту від угону

Це мобільний додаток – локатор від Cerberus пропонує вражаючий набір функцій віддаленого управління щоб знайти ваш телефон, який був втрачений або вкрадений. Ви як і раніше можете зателефонувати на телефон, заблокувати його або видалити всі дані, але також ви можете отримати доступ до камери вашого телефону або увімкнути гучний сигнал тривоги на ньому, навіть якщо він переключено на беззвучний режим.

Розширені можливості дозволяють заховати Cerberus серед ваших додатків так, що він зможе залишитися непоміченим, якщо і коли ваш телефон кимось знайдений або вкрадений. Ваш зниклий телефон буде передавати дані через сайт Cerberus або за допомогою СМС на інший телефон, з встановленим мобільним додатком Cerberus.

Завантажити Cerberus:

Skachat-Cerberus

Prey Anti Theft

В першу чергу даний мобільний додаток вражає тим, що може захищати до трьох мобільних пристроїв під вашим обліковим записом. У вас є можливість, щоб телефон видав звуковий сигнал сирени, зробив скріншот, якщо він використовується або заблокувати, коли ви зрозуміли, що він пропав. Після установки додатка, він запустить серію посібників користувача, щоб показати вам, як використовувати Prey Anti Theft для відстеження телефону. Сам додаток безкоштовний і не вимагає додаткових покупок для доступу до просунутим опцій і налаштувань.

Завантажити Prey Anti Theft:

Skachat-Prey-Anti-Theft

Lost Android

Lost Android дозволяє отримати віддалений доступ до вашого телефону через власний веб-сайт. Через нього ви можете стерти конфіденційну інформацію, якщо ви боїтеся, що телефон уже може не повернутися вам у руки або відправляти повідомлення на телефон, в надії що його хтось знайде і зможе повернути вам.

Крім того, ви можете вибрати – перенаправляти вам дзвінки на інший номер та записувати список викликів і повідомлень, а також фотографії, зроблені телефоном.

Завантажити Lost Android:

Skachat-Lost-Android

Where’s My Droid

У базовій версії мобільного додатка Where’s My Droid ви можете зателефонувати на телефон, якщо втратили його, знайти його на картах Google, за допомогою GPS і встановити пароль на ваш телефон, щоб запобігти несанкціоновані операції в додатках на вашому телефоні. Режим Stealth Mode зможе захистити телефон від перегляду особистої інформації (наприклад, повідомлення та дзвінки) третіми особами – замість цього він буде відображати слова попередження (які ви можете заздалегідь відредагувати) про те, що телефон загублений або був вкрадений.

У платній Pro-версії програми ви можете використовувати навіть стаціонарний телефон, щоб отримати доступ до загубленого мобільному телефону, щоб видалити дані з нього або заблокувати.

Завантажити Where’s My Droid:

Skachat-Wheres-My-Droid

Найкраще рішення

Безумовно вбудовані інструменти від Google, по визначенню місця розташування вашого телефону – ваш кращий вибір, особливо, коли ви пройшли весь процес налаштувань і створення облікових записів. Це те, що повинно бути увімкнено на кожному пристрої, про який ви дбаєте або, по крайній мірі, на якому є особиста інформація. Особливо, враховуючи, яким легким Google зробив процес пошуку загубленого пристрою.

Звичайно, одним з переваг Android є можливість налаштувати все за власним бажанням. Якщо ж, з якихось причин, додатків Google не досить для вас, то варто вдатися до допомоги сторонніх додатків – наприклад тих, які ми описали вище. У них присутні деякі додаткові інтелектуальні функції, які дадуть більшу порцію душевного спокою, на випадок якщо щось трапиться з вашим телефоном.

Врахуйте, якщо ваш телефон був загублений і знову знайдений, але було зроблене скидання до заводських налаштувань (стирання всіх даних) і в нього не внесені ніякі налаштування, то ви вже не можете покладатися ні на які мобільні додатки, поки не внесете заново все налаштування в телефон. Справа в тому, що стирання всієї інформації призводить до видалення з пристрою даних про всі облікові записи, логіни та паролі, а також всіх внесених до нього налаштувань.

І ми радимо завжди проявляти обережність і встановлювати всі перераховані вище налаштування, як тільки ви купуєте новий телефон. Особливо слід бути обережними, при покупці телефонів «з рук» – завжди перевіряйте в першу чергу ці опції і встановлюйте свої налаштування так швидко, як можливо, щоб упевнитися, що раніше до вас цього ніхто не зробив. Якщо ж у вас не вийшло цього зробити – то поверніть телефон або відразу звертайтеся в поліцію. Ну а те, що доведеться повозитися при покупці – окупиться потім для вас в гіршому випадку можливістю не втратити телефон, а в кращому – бути спокійним за його безпеку і збереження його даних.

72384 0 cookie-check Як відстежити свій Andriod-телефон

Читайте також:

Що краще для комп’ютера: гібернація, сплячий режим або вимкнення?
Що краще для комп'ютера: гібернація, сплячий режим або вимкнення?
25 Січня, 2017, 05:51 1675 9
Кожен з нас щодня включає і вимикає свій комп’ютер, але який з режимів краще: гібернація, сплячий режим або повноцінне вимкнення? У цій статті ми розглянемо...
Смотреть результаты
Що таке режим планшета в Windows 10
Що таке режим планшета в Windows 10
Режим планшета, відомий також як режим Continuum, призначений для власників смартфонів, планшетів, та інших пристроїв із сенсорними екранами. У цій статті ми розповімо вам, якими...
Смотреть результаты
Google Keep: інструкція по використанню
Google Keep: інструкція по використанню
Google Keep – це простий та інтуїтивно зрозумілий додаток для нотаток, який доступний для пристроїв під управлінням операційної системи Android. Якщо Ви ще не почали...
Смотреть результаты