Як підібрати холодильник за обсягом, щоб на все вистачило. ТОП моделей з кожної категорії

17 Серпня, 2018, 12:08 9

Підписуйся на наш Telegram-канал

Ми упевнені, що такий необхідний і навіть незамінний побутовий прилад як холодильник є в кожній родині. Тому розглядати його як  агрегат, що купується «з нуля» зовсім немає сенсу. Кожного з нас може мотивувати на покупку нового холодильника тільки 3 причини – не вистачає старого (або не влаштовує якість його роботи), поламався старий або у вас з’явився ще один будинок, квартира, дача, куди теж потрібен холодильник.

А так як холодильник є одним з найпопулярніших побутових пристроїв у світі, то і виробників цього чуда техніки хоч відбавляй. Як же правильно підібрати холодильник і врахувати, при цьому, всі необхідні критерії? Читайте далі.

Читайте також:

Топ-7 холодильників для всієї родини (літо 2018)

Зміст:

Розміри і об’єм

Розморожування

Холодильна камера

Функції і можливості холодильників

Поради щодо вибору

Підсумки і висновки

Розміри і об’єм

Как подобрать холодильник по объему 2

Найбільш частим рішенням більшості сімей є придбання великого холодильника. З одного боку, таким чином, вирішується безліч проблем, пов’язаних з нестачею місця в ньому. Багатьом же знайома ситуація, коли нікуди поставити каструлю з борщем, недоїдену птицю або громіздкий торт. Все це добре, але ж це той випадок, коли розмір ще не основний критерій вибору. Безумовно, місткий холодильник – це дуже зручно, але що ми знаємо про нього, крім обсягу?

Кожна сім’я, вибираючи такий важливий побутовий прилад як холодильник, керується ж якимись принципами? І ось тут виникає резонне питання – на що звертати увагу, коли потрібен просто великий і місткий холодильник ?!

Перш за все вам потрібно визначити, що буде зберігатися в ньому, крім стандартного «споживчого кошика», так би мовити. У кожній родині існує свій певний список продуктів, наявність яких постійно підтримується в холодильнику. В основному для них може вистачити місця на одній-двох полицях. Далі ж кожен вже керується особливостями сімейного харчування, традиціями застілля і, звичайно, кількістю членів сім’ї.

Якщо ви звикли з нагоди дня народження, нового року і інших знаменних для вас подій накривати розкішний стіл, збираючи всіх рідних, то вам, мабуть, буде потрібно дуже пристойна місткість холодильника. Якщо такі свята у вас лише пару раз на рік, то, можливо, ще не все так критично і вистачить стандартних рішень. Але якщо ви готуєте на велику сім’ю і часто – то ваш вибір однозначно повинен падати на двометрових гігантів або навіть величезних Side-by-Side представників цього класу пристроїв.

Переконайтеся, що кількість полиць вас задовольняє, так як всі виробники по-своєму трактують зручність внутрішнього простору холодильника. Всі полиці повинні бути знімними, регульованими по висоті, а нижні один-два ящики висувними. Відмінно буде, якщо холодильна камера буде обладнана «зоною свіжості», для зберігання м’яса, риби і фруктів з овочами.

Читайте також:

5 корисних порад для тих, хто хоче купити хороший холодильник

Розморожування

Как подобрать холодильник по объему 3

Будь- який холодильник виробляє іній всередині корпусу. І в залежності від системи розморожування, яку ви виберете, буде ясно де саме цей іній буде утворюватися. Чи то все буде оптимізовано і в автоматичному режимі – коли всі процеси приховані від вас і відбуваються всередині холодильника, або ж вручну, з необхідністю відключати його, відкривати, чекати …

Вже давно добре зарекомендували себе системи No-Frost що самостійно справляються з позбавленням вас від криги, інею і інших намерзлих в непотрібних місцях брил льоду. З огляду на ці можливості – ми б однозначно рекомендували звертати увагу тільки на такі моделі. Адже різниця у вартості хоч і помітна, але тільки уявіть, що кожні кілька місяців вам доведеться мати справу з розморожуванням морозильної камери! Хто з цим стикався – напевно вже вдруге добровільно на це не піде.

Разгрузи свой холодильник! Как выбрать функциональную морозилку для дома?

Холодильна камера

Как подобрать холодильник по объему 4

З холодильним відсіком все не так однозначно. З одного боку, в моделях з повним No-Frost, коли обидві камери працюють за цим принципом, взагалі не утворюється іній. І це дуже комфортно. З іншого ж боку – у системи No-Frost є певні мінуси, стосовно холодильної камери. Вся система працює, грубо кажучи, за принципом кондиціонера (або кондиціонер за принципом холодильника J), а це означає, що вона висушує повітря. З одного боку, ви скажете – ну і нехай, зате немає льоду. І будете частково праві. Але всім тим, хто любить зберігати в холодильнику безліч зелені, овочів, фруктів і навіть масло, сир, ковбасні вироби доведеться належним чином упаковувати і ховати в спеціальні контейнери всі ці продукти. Бо інакше всі вони ризикують стати швидко засохлими, обвітреними і втратити не тільки привабливий вигляд, але і смак.

Альтернативою ж є крапельна система охолодження, яка з роками поліпшується і вдосконалюється. Безліч світових гігантів по виробництву холодильного обладнання, таких як Bosch, Liebherr пропонують холодильники з подібною системою охолодження. Основний принцип роботи в ній полягає в тому, що іній утворений на задній стінці, періодично тане і стікає в спеціальний отвір. Далі ця рідина виводиться за межі холодильної камери і випаровується у відкритому просторі приміщення – власне, повертається туди, звідки і потрапила в холодильник.

Такі системи тихіші, економічніші і навіть роблять холодильну і морозильну камери трохи більшими, за рахунок спрощеної системи роботи.

Функції і можливості холодильників

Как подобрать холодильник по объему 5

Щоб правильно вибрати великий холодильник для будинку, вам також необхідно визначитися якого типу ви хочете техніку в кухні. Звичайну або ж вбудовану, щоб весь інтер’єр був в одному стилі.

Щоб вибрати вбудований холодильник великого об’єму, необхідно, звичайно ж підготувати відповідне місце під нього і точно виміряти мінімально-необхідні розміри. Варто врахувати, що найбільші за обсягом холодильники – це моделі з двома (або чотирма) великими дверцятами, так звані Side-by-Side. Ці моделі зазвичай нижче 180 см, але в 1,5-2 рази ширше своїх звичайних побратимів. Так що  у випадку, коли вам необхідний найбільший холодильник, то зверніть увагу на цей тип.

Ми вже згадували, що холодильники з зоною свіжості вважаються більш висококласними пристроями і дуже допоможуть вам у побуті. Вони вміють зберігати багато продуктів при температурі 0 градусів, тим самим і не заморожуючи їх, і мінімізуючи можливість швидко зіпсуватися. Крім цього в сучасних холодильниках використовується LED-освітлення, що зручно і довговічно – вибирайте моделі з даним типом ламп.

Як доглядати за холодильником і уникнути його поломки

Поради щодо вибору

Как подобрать холодильник по объему 6

Важливим фактором є внутрішній обсяг кожної з камер. Прийнятним об’ємом для сім’ї з 3-х чоловік вважаються моделі з 270-літровим обсягом холодильної камери  і 75-літровим морозильної. Ці обсяги можуть бути більшими, але, бажано, не меншими – тоді ви не будете проходити випробування дискомфортом, намагаючись вмістити всі ваші продукти в будь-яку з камер пристрою.

Звертайте увагу на ступінь економічності обраного пристрою – чим більше на ньому «+» після букви A, тим більш економічним він буде. Ідеальним варіантом є прилади з A +++ ступенем енергоефективності, але це більше ідеал і зовсім небагато холодильників великого обсягу можуть похвалитися подібним.

Холодильники з об’ємною морозильною камерою стануть корисними всім, хто любить робити запаси будь-яких напівфабрикатів або сезонних продуктів. Адже дуже зручно, коли взимку у вас завжди є свіжа, хоч і заморожена, малина, полуниця, перець та інші продукти, характерні для нашої місцевості. У сезон їх вартість досить низька, та й на смак багато з них найчастіше краще будь-яких привізних – це як раз і є причиною популярності подібних заготовок.

Якщо ви, підібравши холодильник за характеристиками, зробили висновок що у вас поміщається холодильник типу Side-by-Side, то, прочитавши всі за і проти, без роздумів купуйте його. Адже його розміри – це, мабуть, лише один основний його недолік і більшість квартир просто взяти і так раптово вмістити метрову «шафу» не можуть дозволити собі, якщо ви спочатку не планували його розміщення. До речі, обов’язково продумайте як вам будуть заносити його, бо це цілком може стати неприємним сюрпризом.

Як довго зберігати продукти свіжими? Кращі бренди холодильників на ринку України

Підсумки і висновки

Как подобрать холодильник по объему 7

У даній статті ми розглядали загальні концепції того, як підібрати холодильник за параметрами. За основи була взята необхідність великого і місткого агрегату, який був би здатний задовольнити потреби середньої за розміром сім’ї. Також ми постаралися врахувати побажання всіх тих, хто любить пишні застілля, великі заготовки сезонних ягід, а також різних напівфабрикатів.

Найбільш оптимальним рішенням, на наш погляд, є холодильник Side-by-Side. Він поєднує в собі велику морозильну камеру, яка знаходиться на рівні з холодильною. У ній так само зручно щось зберігати і діставати з неї, як зі звичайного відсіку. І при цьому місткість і однієї і другої камери значно вище, ніж у випадку з «класичним» форм-фактором холодильника, який ми знаємо. Мінусів, як таких, у цій конструкції немає – хіба що вага під 100 кг і збільшені габарити. Але, це якраз той випадок, коли ви розумієте, заради чого ви встановлюєте цей пристрій у себе вдома.

На випадок же, якщо з якихось причин вам не підходить подібна модель холодильника, то найкращим варіантом буде містка двометрова холодильна шафа. Ці моделі бувають різні по ширині, внутрішньому об’єму і характеристикам. Враховуйте ті дані, що ми вказували вище і не прогадаєте. Вам залишається зробити найважливіше – вибрати його колір і стиль, бо цей величезний апарат буде стояти у вас «посеред» кухні постійно, і він обов’язково повинен радувати око. Ну, або як мінімум, не дратувати 🙂

Бажаємо вам надійної техніки та легкого вибору!

56751 0 cookie-check Як підібрати холодильник за обсягом, щоб на все вистачило. ТОП моделей з кожної категорії

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Кращі вбудовані витяжки для маленької кухні
17 Серпня, 2018, 11:05 978 9
Сучасні домогосподарки дуже люблять готувати щось надзвичайне, перетворюючи часом домашню кухню в справжнісінький ресторан з екзотичними стравами. Зміст: Функціонал Співвідношення ціна/ якість Співвідношення ціна /...
Смотреть результаты
Перший фотоапарат для юного фотографа: яку камеру вибрати для підлітка?
Підписуйся на наш Telegram-канал У міру того, як мода на дзеркальні фотоапарати спадає і той «цифровий бум», який обрушився на всіх за останні 10 років...
Смотреть результаты
Які міксери краще мати на своїй кухні? Експертна думка від Comfy
Підписуйся на наш Telegram-канал Досить складно уявити кулінара, що займається приготуванням складних і не дуже страв, без спеціальних пристроїв для змішування і збивання продуктів. Вдома,...
Смотреть результаты