Як розблокувати телефон, якщо забув пароль

29 Грудня, 2018, 11:34 7

Сучасний телефон – це джерело особистої інформації, фотографій, доступу до банківських додатків і особистого спілкування. Не дивно, що багато хто прагне зробити гаджет абсолютно приватним. У смартфонах на Android є можливість встановлювати цифрові, буквені і графічні паролі на екран. І хоч раз кожен з адептів повної конфіденційності і особистого простору, стикався з ситуацією, коли забув пароль на телефоні. Панікувати не варто, у смартфонів досить способів, щоб увійти в систему, хоча деякі з них досить жорсткі. Зараз розповімо вам про всі способи, як зняти блокування телефону, якщо забув пароль. Зверніть увагу, що не всі способи можуть спрацювати на вашому мобільному пристрої, все залежить від технічних його можливостей, доступу до root прав і підключенню до інтернету.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Як розблокувати телефон через Google
 2. Як розблокувати телефон через додаток
 3. Як розблокувати смартфон Samsung і Sony
 4. Як скинути пароль на телефоні
 5. Як розблокувати телефон, якщо забув графічний ключ
 6. Як видалити графічний ключ

Як розблокувати телефон через Google

Перший спосіб – це скидання пароля за допомогою підключеного Гугл аккаунта до пристрою. Відповідно, що і скористатися ним може користувач, який синхронізував телефон з профілем. При цьому смартфон повинен бути підключений до WI-FI або до мобільного інтернету. Якщо в момент, коли заблокувався телефон ви не були підключені до Всесвітньої павутини, то зазвичай бічна або верхня висувна вкладка доступна і інтернет можна підключити без входу в систему. Це самий простий і швидкий варіант відновлення роботи гаджета, якщо забули пароль на Андроїд.

Розблокування телефону через Google

Щоб скористатися ним, необхідно певну кількість разів ввести невірний код, після чого з’явиться активний рядок: “Забули пароль”. Натиснувши на неї, вас попросять ввести дані від аккаунта Гугл. Якщо ви не пам’ятаєте його, то скористайтеся стаціонарним комп’ютером, щоб змінити спочатку забутий пароль від профілю Google. У разі, якщо після введення неправильного коду подібне посилання не з’явиться на екрані, необхідно натиснути активну клавішу «Додому» і повторно ввести невірний пароль кілька разів. Після цих маніпуляцій автоматично виконається вхід в систему, де ви зможете змінити пароль.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 4/64GB Neptune Blue

3999 грн

Купить

Смартфон Apple iPhone Xs 64Gb Space Grey

25699 грн

Купить

Смартфон Samsung Galaxy A51 4/64Gb Blue (SM-A515FZBU)

6599 грн

Купить

Читайте також: Розблокування смартфона по обличчю. Як це працює?

Як розблокувати телефон через додаток

Додатки для віддаленого розблокування телефону

Є спеціальні додатки від Гугл, які можна встановити або вони йдуть вже в смартфоні. Вони стануть в нагоді, коли потрібно розблокувати телефон. Наприклад, якщо ви людина завбачливий і зробили настройку додатку Smart Look від Гугл, то розблокувати Андроїд можна в лічені секунди. Для цього віддалено підключаєте «довірений» пристрій вашого смартфона через Bluetooth або WI-FI. Коли відбудеться двостороннє з’єднання між вашим телефоном та іншим пристроєм, то виконується автоматичний вхід в гаджет. Щоб скористатися подібним додатком обов’язково потрібно, щоб обидва пристрої були в зоні доступу інтернету. Якщо до того, як знадобилося розблокувати телефон, додаток не було налаштовано, то їм скористатися не вийде.

Читайте також: Що робити з заблокованим смартфоном після його скидання.

Як розблокувати смартфон Samsung і Sony

Деякі виробники смартфонів заздалегідь потурбувалися про те, щоб ви знали, як обійти пароль на телефоні. Для цього власникам надаються додаткові інструменти для розблокування. Наприклад, користувачі Samsung можуть скористатися їх сервісом – Find My Mobile. Для цього ви повинні бути підключені до сервісу, а заблокований телефон, повинен бути в мережі інтернету. Для скидання пароля на смартфоні знадобитися стаціонарний комп’ютер, ноутбук або інший мобільний пристрій, також підключений до інтернету.

 Розблокування Самсунга за допомогою Find My Mobile

Покрокова інструкція розблокування телефону Samsung:

 1. Заходьте на їх сервіс і авторізуетесь.
 2. На головній сторінці Find My Mobile є відповідні підрозділи для віддаленого блокування або розблокування смартфона.
 3. Вибираєте вкладку «Розблокувати мій пристрій».
 4. Через кілька хвилин на екрані з’являється повідомлення, що ваш пристрій розблоковано.
 5. Після цього ви можете включити смартфон і повторно встановити пароль, скинути його або взагалі скасувати.

Самсунг не єдиний виробник, який створив свою систему, коли телефон заблоковано і ви забули пароль. Наприклад, компанія Sony створила для всіх своїх смартфонів Xperia можливість, як розблокувати телефон за допомогою екстреного виклику. Для цього на дисплеї екстреного виклику потрібно набрати спеціальну комбінацію – *#*#7378423#*#*.

Розблокування Sony Xperia

Після виклику з’явиться меню від виробника з розділом Service Test, після цього з’являться додаткові пункти, серед яких вам потрібно вибрати NFC → Dag Test. Після всіх маніпуляцій натисніть клавішу додому і ви увійдете до свого мобільного пристрою.

Читайте також: Як легко перенести свої додатки і дані налаштування зі свого старого смартфона на новий.

Як скинути пароль на телефоні

Найжорстокіший спосіб, як зняти блокування з телефону – скидання всіх параметрів до заводських. Жорстокість методу в тому, що вся інформація з мобільного пристрою буде втрачено. Для того щоб скинути настройки необхідно одночасно натиснути комбінацію зовнішніх кнопок на вимкненому смартфоні:

 • Зменшення гучності і включення.
 • Збільшення гучності і включення.
 • Збільшення і зменшення гучності + включення (всі три одночасно).

Повернення до початкових заводських установок, кнопка "Додому"

 • Збільшення гучності, кнопка «Додому» (якщо є) і включення.
 • Збільшення, зменшення гучності і кнопка «Додому».
 • Збільшення і зменшення гучності.

Утримувати кнопки потрібно 10-15 секунд, викликаючи режим Recovery. Після чого повинно з’явитися невелике меню. З приблизно такими пунктами – reset, formatting і т.д. Вам потрібен пункт «reset». Вибираєте його, а слідом «wipe data». Буквально через 5 хвилин телефон розблокується, але буде абсолютно порожнім, допомогти тут зможе тільки резервна копія, якщо була зроблена незадовго до того, як ви зважилися скинути пароль на Андроїд.

Читайте також: Як зрозуміти, що телефон прослуховують.

Як розблокувати телефон, якщо забув графічний ключ

Графічний ключ надійно береже вашу особисту інформацію, але його також легко забути, як і цифровий. Якщо ви забули графічний ключ на Андроїд, то для нього діють всі вище викладені можливості розблокування. Але є й інші дієві способи, як розблокувати графічний ключ на телефоні за допомогою, наприклад, підключення до комп’ютера і інших маніпуляцій. Розглянемо інші методи, коли постає питання, що робити, якщо забув графічний ключ, крім тих, які ми вже описали:

 1. Найпростіший метод, яким можна скористатися для розблокування графічного ключа – розрядити мобільний пристрій. Для цього потрібно дочекатися, коли рівень заряду знизиться настільки, що система попередить вас про це. Тоді у вас з’явиться можливість увійти в управління харчування смартфона, яке знаходиться якраз в місці потрібних нам налаштувань, в тому числі і безпеки – просто міняєте графічний ключ і доступ до користування відкритий.

Розблокування графічного ключа

 1. Якщо ви маєте root права, то ви зможете обійти пароль графічного ключа за допомогою кастомної системи Recovery. У цьому режимі ви можете видалити файл Gesture Key без скидання налаштувань до заводських. Після чого просто перезавантажте свій пристрій і користуйтеся.

Для того щоб уникнути в майбутньому проблем з тим, як зламати графічний ключ на телефоні. Рекомендується все-таки синхронізувати своє пристрої з Гугл аккаунтом.

Як видалити графічний ключ

Для тих, хто хоче знати, як скинути графічний ключ на Андроїд і хоче скористатися цим методом, потрібно завантажити спеціальні програми для подальшого видалення файлу Gesture Key або Password Key (якщо хочете видалити цифровий пароль). Є мінімум два софта, які вам допоможуть:

 1. ADB Run. Програма встановлюється на ПК. До комп’ютера підключається смартфон і запускається програма. Після чого виберіть Unlock Gesture Key. → Metod 1 / Metod 2. Якщо ви виберете «Метод 1», то з папки data / System буде видалений графічний пароль. При виборі «Метод 2» пароль скинеться через видалення файлу system.db.

Видалення графічного ключа за допомогою комп'ютера

 1. Програма AROMA Filemanager. Різниця між ADB Run в тому, що графічний ключ видаляється, але через перенос папки програми на саме мобільний пристрій. Для початку скачайте zip-файл з програмою на комп’ютер, а потім вам необхідно скопіювати файл в такому вигляді на CD-карту телефону. Після чого вам потрібно увійти в меню Recovery і вибрати команду, що дає дозвіл на установку програмного забезпечення з CD-карти. Коли програма встановиться, знайдіть файл Data / System, яка знаходиться в ОС пристрою. А потім знайдіть потрібний нам Gesture Key і видаліть його.

Є багато інших програм для видалення графічного ключа, якщо забули його, але ці два методи найпоширеніші.

66439 28 cookie-check Як розблокувати телефон, якщо забув пароль

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Як зрозуміти, що телефон прослуховують
29 Грудня, 2018, 11:03 16609 10
В Україні Конституцією гарантується збереження телефонних розмов в таємниці. Прослушка мобільного телефону – справа кримінально карана. Однак, незважаючи на це, завжди знаходяться недобросовісні особи, які...
Смотреть результаты
Як підключити SSD
Установка SSD – це простий, але вірний спосіб прискорити роботу комп’ютера або ноутбука, без покупки нового пристрою. Навіть сама бюджетна модель твердотільного накопичувача буде працювати...
Смотреть результаты
Що значить відновлений Айфон
Компанія Apple тільки планує відкриття своїх сервісних центрів в Європі, тому проблеми, що виникають з iPhone, вирішуються радикально. У разі виникнення поломки, пристрої знову надходять...
Смотреть результаты