Як легко перенести свої додатки і дані налаштування зі свого старого смартфона на новий

07 Січня, 2019, 04:26 10

Ні для кого не секрет, що Google синхронізував, синхронізує і буде синхронізувати календарні події, документи, контакти, настройки Gmail і всю іншу інформацію про акаунт між різними гаджетами. А з появою Android 5.0 ми змогли переносити на нові девайси і додатки. З Marshmallow, ця функція почала переносити дані додатків, так само як і налаштувань системи, в хмару, тим самим даючи нам більше можливостей.

Якщо користуватися Google Старт, фон робочого столу, іконки, також розташування віджетів, і структура папок будуть зберігатися в хмарі, що в подальшому дозволить відновити всі необхідні настройки на новому девайсі і відтворити макет головного екрану.

А зберігається це все на диску у вигляді резервної копії матеріалів. Google виділяє під кожен додаток 25 MB. Ті дані, що використовуються системою резервного копіювання, у квоті збереження не враховуються. У той же час користувачі можуть самі вибирати, інформація яких саме додатків буде відправлено в резервне копіювання на хмару.

Ось кілька порад, як можна відновити додатки і налаштування на новому Android-смартфон.

Зміст:

 1. Як включити сервіс резервного копіювання
 2. Як відновити додатки і сервіси на новому Android-смартфоні
 3. Як перевірити обсяг даних, які синхронізуються в хмару
 4. Як перенести СМС з Андроїда на Андроїд
 5. Переносимо контакти
 6. Як перенести календар з Андроїда на Андроїд

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Як включити сервіс резервного копіювання

Варто для початку упевнитися, що ваш смартфон має службу резервного копіювання, і вона працює на пристрої, що ви зараз використовуєте.

 1. Відкрийте Налаштування через головний екран або як розділ Меню.
 2. Зайдіть в розділ Резервного копіювання і скидання.
 3. Натисніть на Резервне копіювання моїх даних.

Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

 1. В цьому розділі переключіть Включити.
 2. Поверніться назад до Архівації даних і скидання.
 3. Перевірте, чи правильний обліковий запис Google пов’язан з Резервним аккаунтом.
 4. Увімкніть Автоматичне відновлення для відновлення налаштувань і даних, коли необхідні додатки встановляться.

-Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

Створення резервних копій від Android, завдяки цим діям, включено, і всі системні настройки і дані додатків автоматично збережуться на Диску. Потім, при переході на новий гаджет, ви зможете розраховувати на даний сервіс, який відновить всі додатки і пов’язану з ними інформацію, також як і необхідні настройки.

Примітка: Розмітка меню на вашому девайсі може виглядати абсолютно по-іншому, ніж описано вище. Але всі смартфони, які працюють на версії Android Lollipop і вище, повинні мати функцію Резервного копіювання і скидання.

Читайте також: Як розблокувати телефон, якщо забув пароль.

Як відновити додатки і сервіси на новому Android-смартфоні

Якщо ви використовуєте смартфон на версії Android Lollipop і вище, вам не складе труднощів відновити всі необхідні додатки. Дані настройки будуть доступні для смартфонів, які включаються вперше, або які були скинуті до заводських налаштувань.

 1. Натисніть стрілку на екрані Привітання, для того щоб почати налаштовувати ваш смартфон.
 2. Виберіть мову системи.
 3. Підключіться до домашньої мережі Wi-Fi

Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

 1. Натисніть пункт Прийняти і продовжити.
 2. Ви можете легко скопіювати ваш Google аккаунт, додатки і дані з іншого пристрою, але зараз, ми цю опцію використовувати не будемо.
 3. Увійдіть до свого облікового запису Google (у вас включена функція двухфакторной перевірки автентичності, чи не так?)

Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

 1. Натисніть Прийняти, щоб увійти в свій Google аккаунт.
 2. У розділі Google Послуг можна буде включити сервіс резервного копіювання для вашого облікового запису.
 3. Вирішіть на свій розсуд робити це чи ні, і натисніть кнопку Далі.
 4. Якщо у вас є інша електронна пошта і ви захочете її також додати, це можна буде зробити в розділі Додавання додаткової електронної пошти. Якщо ж немає, виберіть Не зараз і натисніть Далі.

Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

 1. Ми підійшли до розділу Який пристрій?, в якому необхідно вибрати гаджет, з якого ви хочете перенести дані.
 2. У цьому пункті вам буде доступний список всіх ваших попередніх пристроїв, і час їх останнього використання.
 3. Виберіть свій пристрій, щоб побачити всі наявні програми для відновлення.
 4. Натисніть Відновити, якщо ви хочете відновити всі програми і налаштування.

Papka-Foto-Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-

 1. В іншому випадку, поряд з кнопкою Відновити все клікніть на стрілку.
 2. Виберіть, які саме програми ви хочете відновити.
 3. Натисніть Відновити, щоб витягти додатки і налаштування зі сховища.

Papka-Foto-Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

 1. Тепер ви можете налаштувати блокування екрану смартфона і включити сервіс Google Now.

Papka-Foto-Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

На цьому все! Після завершення початкового налаштування, вам будуть доступні настройки і додатки зі старого гаджета, які будуть відновлені в фоновому режимі.

Як перевірити обсяг даних, які зберігаються в хмару

На жаль, інформацію, яка переходить в резервне копіювання на хмару, побачити не можна. Але ви можете перевірити обсяг даних додатків, які там зберігаються. Ось алгоритм дій, який допоможе вам це зробити:

 1. Відкрийте Google Диск з головного екрану або розділу Меню.
 2. В Моєму Диску клікніть на значок меню з верхнього лівого кута.
 3. Перейдіть в розділ Налаштування.

Papka-Foto-Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

 1. Виберіть Управління резервного копіювання.
 2. Вам буде показаний список всіх додатків, які на даний момент використовують сервіс резервного копіювання.

Papka-Foto-Kak-legko-perenesti-svoi-prilozheniya-i-dannyie-nastroek-so-starogo-smartfona-na-novyiy-and

Система Резервного копіювання добре відновлює програми та системні настройки, але перенесення даних додатків залишається проблемою. Коли я очистила Marshmallow на Moto G4 Plus і використовувала функцію відновлення, додатки, такі як Fenix, були вже завантажені, і мої налаштування для додатка Twitter збереглися від попереднього телефону. Проте не всі програми використовують в своїх інтересах резервне копіювання, особливо додатки, які були побудовані на рівні 23 API (додатки зроблені для Marshmallow) і вище. Є більш старі додатки, які не використовують дану службу.

Функція Відновлення додатків і налаштувань присутня на всіх сьогоднішніх смартфонах, що працюють на Android 6.0 і вище, але є і виключення. Останні смартфони Xiaomi, наприклад, не пропонують послуги відновлення взагалі. Я повинна була вручну встановлювати додатки з Магазину Google Play, як ніби на дворі 2013. У таких країнах, як Індія, де налагоджені поставки китайських гаджетів з сильно переробленим інтерфейсом, призначеним для користувача, ця проблема є мало не в кожному девайсі.

На західних ринках така проблеми вже не повинна вас турбувати. При покупці смартфону від іменитих брендів, таких як Samsung, LG, HTC, Sony, Motorola, або ж іншого виробника, який вже міцно закріпив свої позиції, ви зможете використовувати функцію відновлення, щоб з легкістю відновити ваші програми і дані налаштувань.

Як перенести СМС з Андроїда на Андроїд

Для перенесення повідомлень не працюють класичні методи використання, наприклад, Bluetooth або резервного копіювання, як для контактів. Для перенесення СМС з Андроїда на Андроїд можна скористатися спеціальними сервісами від виробників смартфонів або універсальним, безкоштовним додатком Backup & Restore. Додаток скачується з Гугл Плей, а працює через доступ до ваших особистих повідомленнях і контактам, який потрібно дозволити під час установки програми.

Перенесення повідомлень з Андроїд на Андроїд

Спочатку розглянемо, які рідні додатки пропонують виробники смартфонів і яку інформацію за допомогою них можна перекинути зі старого мобільного пристрою на Андроїд на нове:

 1. НТС. Компанія створила свій повноцінний продукт – HTC Transfer Tool, який за своїм функціоналом і можливостями значно спрощує процес перенесення інформації. Так, всього лише за пару кліків, користувач може перенести контакти, СМС, замітки, календар і іншу важливу інформацію. Природно, що програма працює тільки між двома пристроями однієї торгової марки.
 2. Це виробник створив додаток LG Backup, яке робить перенос повідомлень з Андроїда на Андроїд швидким і зрозумілим для користувача. Також за допомогою нього можна переносити календар, замітки, фото і відео файли. Працює програмне забезпечення на мобільних пристроях з андроїдом починаючи з покоління 4.х.
 3. Motorola. Їх застосування Motorola Migrate створено для перенесення важливої інформаціі, підтримується усіма пристроями, але тільки торгової марки Motorola.
 4. Samsung. Компанія постійно працює над покращенням сервісу, тому не дивно, що у них є власний продукт для зручного перенесення всієї інформації, включаючи перенесення повідомлень з одного телефону на інший. Також підтримується всіма пристроями, скачати і встановити ПЗ можна за допомогою Google Play.
 5. Для SONY Xperia компанія створила багатофункціональний додаток Xperia Transfer Mobile, який можна використовувати для завантаження всіх важливих даних, віддаленого розблокування телефону. Програмне забезпечення працює не тільки на Андроїд, але і на інших операційних системах.

Самий універсальний спосіб, який підходить для всіх мобільних пристроїв і допоможе перенести СМС зі старого телефону на новий – додаток Backup & Restore. Інструкція по перенесенню повідомлень через додаток:

 1. Необхідно запустити додаток в роботу і натиснути активну клавішу “Створити резервну копію”

Резервна копія СМС на Андроїд

 1. З’явиться вікно, де потрібно вибрати, куди зберігати інформацію. Рекомендується для цього використовувати хмарне сховище від Google.

Бекап СМС на Андроїд з допомогою Google аккаунт

 1. На наступному етапі вибираєте інформацію, яку хочете зберегти.

Перенесення СМС зі старого телефону на новий

 1. Додаток просить ввести свої дані Гугл аккаунта.
 2. Натискаєте далі і починається процес Бекап.

Після створення резервної копії, встановлюєте додаток на інший телефон, заходите в нього і вибираєте вкладку відновлення через Google Drive. І все СМС повідомлення виявляються на новому гаджеті.

Переносимо контакти

Перенести контакти зі старого телефону на новий можна декількома способами. Самий простий – це зробити резервну копію на сім карту телефону. Робиться весь процес вручну, крім автоматичного створення копії. Для цього потрібно зайти в “Контакти”, вибрати функцію “Опції”. У ній з’явиться підменю, в якому потрібно натиснути рядок зі словом “Експорт”. Після того, як резервне копіювання закінчиться, виймайте сім карту і вставляйте в новий телефон. Також доходите до вкладки “Імпорт/Експорт” і вибираєте імпорт. Після цього телефонна книга автоматично завантажуються в ваш новий гаджет.

Перенести контакти зі старого телефону на новий можна за допомогою SD карти. Для цього, також потрібно зайти в телефонну книгу-Опції-Експорт/Імпорт, тільки для створення копії виберіть не телефон, а SD карту. Після збереження, вставте карту в новий девайс і проведіть процес імпорту збережених даних. Знайти контакти Ви можете вручну в папці “Моє пристрій” з розширенням “.vcf”.

Перенесення контактів зі старого телефону на новий за допомогою CD карти

Останній варіант передбачає перенесення контактів за допомогою облікового запису Google. Для цього необхідно увійти в налаштування мобільного пристрою, далі в облікові записи і вибрати вкладку Google. Після цього вас попросять увійти в свій обліковий запис і відкриється доступ до синхронізації роботи смартфона і аккаунта. Там переведіть тумблер навпаки Включити.

Збереження контактів за допомогою Гугл

На наступних етапах вибираєте Опції-Синхронізація. Після цього прив’язуєте новий телефон до цього ж аккаунту Гугла і завантажуєте дані на нього. Є одна умова, таким чином ви можете перекинути тільки ті контакти, які зберігалися на смартфоні.

Як перенести календар з андроїда на андроїд

Щоб перенести календар з Андроїда на Андроїд можна використовувати 3 методи:

 1. Перенесення за допомогою облікового запису Google, методика перенесення така ж, як і контактів.
 2. Перенесення за допомогою спеціальних пропозицій від виробників.
 3. Перенесення календаря за допомогою безкоштовних додатків, які можна завантажити з Google Play на обидва мобільних пристрої.

Для кожного із способів вам знадобитися включений інтернет на обох смартфонах.

Джерела фото:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Не забудь поделиться с друзьями:

67218 0 cookie-check Як легко перенести свої додатки і дані налаштування зі свого старого смартфона на новий

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Як налаштувати Smart-TV самостійно
07 Січня, 2019, 03:03 2378 6

Зміст: Перший запуск телевізора Налаштування Smart-TV И все ж таки… краще звернутися до фахівця Безкоштовне телебачення для Смарт ТВ Підписуйтесь на наш Telegram-канал Налаштування Smart-TV...
Смотреть результаты

Як відключити повідомлення Galaxy Apps на смартфонах Samsung

Власники таких смартфонів, як Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge і Note 5 відчули на собі всю міць бажання Samsung відокремити свої Android-смартфони від...
Смотреть результаты

Що робити, якщо комп'ютер не бачить телефон. 15 способів підключитися до ПК

Зміст: Як підключити Андроїд до комп’ютера – USB-кабель і безпровідні мережі Як вирішити проблеми з синхронізацією Чому комп’ютер не бачить телефон. Інші способи передачі даних...
Смотреть результаты

Дякую!

Тепер редактори знають.