search
Підписатися

logo

Міні-огляд фена Dyson HD01 Supersonic — розповідаємо, чим крута ця модель!

24 Вересня, 2020, 02:00 0

А ви задоволені своїм стареньким феном для сушіння та укладання волосся? Вас влаштовує у ньому все — від кількості доступних температурних режимів та регулювання сили обдування до його ваги та легкості управління? Якщо ваша відповідь «ні», то ми знаємо, що вам може сподобатися. Адже ви вже знайомі з таким крутим гаджетом, як Dyson HD01 Supersonic? Якщо і тут також відповідь «ні», то час терміново це виправляти, адже Dyson HD01 Supersonic — це не просто фен професійного рівня. Це інноваційна модель з потужним, але тихим мотором, надточним регулюванням температурних режимів та дуже стильним дизайном. О, такій крутій штучці точно знайдеться місце у вашому домі! 😉

Сушка волос феном

Регулювання температури Dyson HD01 Supersonic

Для того, щоб волосся було красивим і здоровим, йому потрібен правильний догляд, що передбачає багато важливих пунктів — від добре збалансованого харчування до правильного миття та делікатного сушіння. Причому останній момент особливо важливий, адже якщо під час сушіння та укладання волосся порушується температурний режим, і пасма пересушуються потоками занадто гарячого повітря, то постраждати від такого можуть навіть найміцніші та найздоровіші локони.

Щоб такого не траплялося, фен для сушіння волосся повинен не просто передбачати можливість регулювання сили обдування та температури гарячого повітря — він має підтримувати температуру на строго заданому рівні, не допускаючи перепадів і, тим паче, надмірного нагріву. І модель Dyson HD01 Supersonic не просто володіє цими функціями — вона виконує їх по вищому розряду!

Ще більше гаджетів для вашої краси: Dyson Corrale — і випрямить, і накрутить. Наш досвід використання!

Усього Dyson HD01 Supersonic передбачає чотири температурні режими (28, 60, 80 та 100 градусів за Цельсієм) й три рівні інтенсивності обдування, що налаштовуються окремо один від одного. При цьому максимальна температура нагріву залишається незмінно безпечною для здоров’я волосся — технологія Intelligent Heat Control не допускає нагрівання повітря, що видувається феном, до температури 150 градусів за Цельсієм та вище. Такий набір програм у поєднанні з системою контролю температур дозволяє налаштовувати гаджет таким чином, щоб максимально ефективно, але при цьому безпечно для структури волосся сушити та укладати локони.

Термодатчик Dyson HD01 Supersonic

Але можливість вибрати потрібний режим для сушіння волосся — це далеко не все, що може Dyson HD01 Supersonic. Ще одна крута фішка цього гаджета — можливість точно підтримувати обрану користувачем температуру, не допускаючи нерівномірного або занадто інтенсивного нагрівання. У цій моделі фена для волосся встановлений спеціальний термостат для вимірювання температури гарячого повітря, що видувається приладом, й інформація з цього датчика зчитується безперервно — 20 разів на секунду.

Исследования

Отримані дані про температуру нагрівання миттєво обробляються мікропроцесором, що контролює роботу нагрівального елементу. Настільки точна підтримка температурного режиму забезпечує максимально щадне, безпечне для здоров’я волосся сушіння локонів.

Потужний потік повітря

Ще одна незаперечна перевага фена для волосся Dyson HD01 Supersonic у тому, що він обладнаний інноваційною технологією Air Multiplier — власною розробкою інженерів бренда Dyson. Як працює Air Multiplier? Потік повітря подається не рівно, а під кутом у 20°, що створює трикратне збільшення інтенсивності обдування з ідеальним збереженням його рівномірності та спрямованості.

Распределение воздуха

Така техніка сушіння дозволяє уникнути пушіння пасом — локони під час укладання феном Dyson HD01 Supersonic м’яко вирівнюються, а лусочки на волосинках пригладжуються, що допомагає зберегти цілісність волосинок навіть за умови регулярних інтенсивних укладок. Пасма після таких сушок завжди рівні й гладенькі, вони виглядають здоровими, блискучими та менше січуться.

Сохранение структуры волос

Корисні поради тут: Професійний, для дому або дорожній — як вибрати надійний фен?

Згідно специфікаціям, зазначеним виробником, фен Dyson HD01 Supersonic створює потік повітря потужністю 13 літрів на секунду. Ширина повітряного струменя при цьому становить близько 27 міліметрів. В результаті потік гарячого повітря, що подається з фена, виходить на порядок потужнішим, аніж у більшості інших гаджетів для сушіння волосся, а ще завдяки спеціальній насадці-концентратору повітряний струмінь направляється дуже точно, майже не розсіюючись. Це дозволяє дуже акуратно висушувати та укладати кожне пасмо окремо, не чіпаючи решти маси волосся.

Контроль нагрева

Що стосується енергоспоживання, то тут у фена Dyson HD01 Supersonic все також просто чудово — пристрій у цьому плані дуже економічний. Максимальний рівень енергоспоживання цієї моделі становить 1600 Вт, тобто приблизно стільки ж, скільки витрачає більшість дорожніх моделей та звичайних, непрофесійних фенів для домашнього використання. При цьому сила обдування та функціонал фена Dyson відповідає рівню надпотужних професійних гаджетів для салонного використання.

Гучність роботи фена Dyson HD01 Supersonic

Ще одна перевага фена Dyson HD01 Supersonic у тому, що цей пристрій працює набагато тихіше, аніж більшість класичних фенів — як звичайних, так і професійних. Секрет у тому, що завдяки особливості конструкції гаджета під час його використання нам чутно лише шум повітряного потоку, що видувається. А основне джерело шуму — звук працюючого двигуна — практично відсутнє.

Двигатель

Інженери компанії Dyson домоглися такого ефекту шляхом збільшення кількості лопатей на крильчатці мініатюрного движка V9, що працює під цифровим управлінням. Ширина двигуна складає усього 27 міліметрів, а його 13 крихітних лопатей обертаються зі швидкістю до 110000 обертів на хвилину. В результаті звук роботи движка майже нечутний для людського вуха — ми просто не чуємо цих частот. Тому звуки, що видаються феном Dyson HD01 Supersonic під час роботи, більше схожі на неголосне шипіння затягнутого протягом повітря, а не на звичне трохи вібруюче гудіння працюючого фену.

Особливості конструкції Dyson HD01 Supersonic

Окрім незвичайного футуристичного дизайну, який впадає в око з першого ж погляду на цю модель, тут є й низка інших цікавих технічних особливостей. Наприклад, у цій моделі двигун (той самий просунутий движок V9 власної розробки Dyson) розташований не в основній частині корпусу, а всередині руків’я фена.

Стильный дизайн

Така конструкція дозволила перемістити центр ваги пристрою до його руків’я, завдяки чому процес сушіння і укладання волосся став набагато простішим — при такому розташуванні центра ваги рука, що тримає фен, значно менше втомлюється. Окрім того, розробники цієї моделі змогли домогтися зменшення ваги пристрою — завдяки особливій конструкції гаджета та використання полегшеного движка фен Dyson HD01 Supersonic важить усього 630 грамів.

Воздушная струя

Б’юті-гід від Блогу Comfy: Як правильно сушити волосся феном?

Ще одна особливість конструкції пов’язана з зоною забору повітря. У фенів класичного типу це місце знаходиться на тильній стороні корпусу. Це не завжди зручно через те, що ця зона під час використання приладу постійно знаходиться у безпосередній близькості до волосся, і тому тонкі пасма можуть буквально затягуватися до фільтра, що може призвести до пошкодження і волосся, і техніки.

Конструкція фена Dyson HD01 Supersonic ж передбачає зовсім інший підхід. Отвори для забору повітря у цій моделі розташовані на нижній частині руків’я та закриті знімним циліндричним фільтром. Таке рішення зводить до нуля ризики того, що під час сушіння волосся може виявитися затягнутими всередину корпусу, тому користуватися таким приладом набагато простіше та безпечніше.

Укладка диффузором

Окремої уваги заслуговує і спосіб кріплення насадок на фен. Насадки для моделі Dyson HD01 Supersonic оснащені магнітними кріпленнями, що дозволяють буквально одним рухом встановлювати та знімати їх. Просто піднесіть потрібний для укладання волосся концентратор або дифузор до основного розтруба фена, і вони самі зафіксуються в правильному положенні. Щоб зняти насадку з фена, досить легенько потягти за неї — аксесуар легко від’єднається від магнітних пазів, у яких його було зафіксовано.

Ну і, звісно ж, термобезпека — матеріал, з якого виготовлені насадки до фену Dyson HD01 Supersonic, має відмінну термостійкість, тому такі аксесуари майже не нагріваються під час сушіння волосся, й у будь-який момент їх можна зняти голими руками. Максимально просте та безпечне використання!

Хочете дізнатися більше про можливості такого просунутого фена для волосся та купити цю новинку для себе або для подарунка? Звертайтеся до консультантів магазинів мережі Comfy, і ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання. Купити фен Dyson HD01 Supersonic ви можете як онлайн — на сайті Comfy, так і офлайн — в наших фізичних магазинах.

Зверніть увагу, що для цього товару діють спеціальні умови безкоштовної доставки. Не бажаєте їхати до магазина особисто? Ви можете замовити фен Dyson HD01 Supersonic на нашому сайті, і кур’єр привезе вашу покупку за потрібною адресою в призначений час. Comfy завжди піклується про ваш комфорт! 😘

Джерела фото: Dyson

107179 0 cookie-check Міні-огляд фена Dyson HD01 Supersonic — розповідаємо, чим крута ця модель!

Читайте також:

USB-хаб — навіщо потрібен та як його вибрати? Корисні поради від Блогу Comfy
USB-хаб — навіщо потрібен та як його вибрати? Корисні поради від Блогу Comfy
17 Вересня, 2020, 01:52 2141
Брак вільних USB-портів на ПК та незручне їх розташування — хвора тема для багатьох користувачів. Особливо часто страждають від цього власники ноутбуків, оскільки на таких...
Смотреть результаты
Apple назвала дату вересневої презентації
Apple назвала дату вересневої презентації
А що у нас є? А чи-и-им ми тебе сьогодні потішимо? О, свіжесенькою презентацією новеньких гаджетів від бренду Apple, звісно ж! 🤩 Адже саме сьогодні,...
Смотреть результаты
ТОП-5 додатків, які полегшать життя школяра
ТОП-5 додатків, які полегшать життя школяра
Найрізноманітніших. Щоб підтягнути знання з основних шкільних предметів, нарешті заговорити на іноземній мові, навчитися швидко вирішувати математичні завдання, грамотно розпоряджатися своїм часом в рамках шкільного...
Смотреть результаты