search
Підписатися

logo

ТОП-5 додатків, які полегшать життя школяра

09 Вересня, 2020, 04:26 0

Найрізноманітніших. Щоб підтягнути знання з основних шкільних предметів, нарешті заговорити на іноземній мові, навчитися швидко вирішувати математичні завдання, грамотно розпоряджатися своїм часом в рамках шкільного розкладу, вчасно засинати і висипатися. Загалом, додатки, які допоможуть все встигати і всюди бути на рівні. І їм місце в смартфоні кожного школяра, студента, а також батьків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст

  1. Підручник «Фоксфорд»
  2. Duolingo: Вчи мови безкоштовно
  3. PhotoMath
  4. Timetable
  5. Sleep Town

Підручник «Фоксфорд»

Фоксфорд.Учебник-лого

Платформи: Android та iOS

Вартість: безкоштовно, є преміум-версія

Для чого: щоб підготуватися до уроків, олімпіад, іспитів, прокачати себе в шкільних предметах, отримати круту інтерактивну шпаргалку

Це універсальний інтерактивний довідник з пояснювальними малюнками та схемами, необхідними формулами з точних наук, правилами російської мови, важливими історичними датами і таблицями з біології. Ну або хороша шпаргалка, якщо вам так більше подобається.

Додаток орієнтований на школярів. Тут вміщена шкільна програма з 4 по 11 клас з основних предметів: математики, російської мови, фізики, інформатики, суспільствознавства, хімії, історії, біології. Вона зручно структурована по класах, підручниках, розділах, главах. Є внутрішній пошук. Можна вибирати рівень складності (базовий, поглиблений, олімпіадний), додавати теми в обране.

Додаток не працює в офлайн-режимі. І це мінус. Але розробники вже працюють над тим, щоб повернути його в офлайн. Серед недоліків відзначимо і відсутність деяких обов’язкових до вивчення шкільних предметів, тієї ж географії.

Завантажити:

Google Play

App Store

Duolingo: Учи мови безкоштовно

Duolingo-лого

Платформи: Android та iOS

Вартість: безкоштовно, є преміум-версія Duolingo Plus

Для чого: для вивчення мов, вдосконалення знань на практиці

Підноситься як кращий спосіб вивчення англійської, іспанської, французької та німецької мов для російськомовних. Більш 150 млн установок.

Додаток завжди був, є і буде безкоштовним (підтримуються покупки), як і альтернативне Drops. Навчання в ігровій формі і без нудних лекцій. Ви просто виконуєте короткі завдання і відповідаєте на контрольні питання для закріплення знань.

У Duolingo високий бал в Google Play (4,7) і App Store (4,8). Користувачі скаржаться на неможливість паралельного вивчення іноземних мов (така є, наприклад, уBabbel  без русифікованого інтерфейсу). Зате в Duolingo є безкоштовний курс штучної клінгонської мови, якою розмовляють в Star Trek.

В цілому, це простий безкоштовний додаток з інтуїтивно зрозумілим барвистим інтерфейсом і не дуже настирливою ​​рекламою після кожного уроку. Якщо докупити невеликий пакет послуг, то без неї. У преміум-версії Duolingo Plus не тільки доступ без реклами, але і в автономному режимі, а також з можливістю щомісячного відновлення втраченої серії.

А тим, хто хоче вдосконалити свої знання з української мови, рекомендуємо Mova та Вчити українську мову  – 15.000 слів

Завантажити:

Google Play

App Store

PhotoMath

Photomath-лого

Платформи: Android та iOS

Вартість: безкоштовно, в додатку підтримуються покупки

Для чого: щоб навчитися вирішувати математичні завдання, для перевірки домашніх завдань і підготовки до іспитів

Один з найпопулярніших навчальних ресурсів з математики: безкоштовний і працює без Wi-Fi.

Для роботи PhotoMath використовує камеру смартфона. Вам потрібно навести її на задачку, і додаток видасть відповідь і відобразить покрокове рішення з поясненнями. Цього не вистачає багатьом подібним програмам: «Вперше бачу, щоб приклади вирішувалися настільки швидко, так ще й з поясненням, якого так не вистачає в багатьох таких додатках». «Дуже виручає, коли мій мозок не справляється. Спасибі за докладні кроки, це допомагає самим розібратися і зрозуміти рішення ». Такі відгуки користувачів і зумовили досить високий рейтинг програми: 4,6 в Google Play і 4,9 в App Store.

Правда, буває, що при введенні прикладу вручну на екрані спливає: «Ми поки що не можемо вирішити це завдання». Загалом, іноді додаток тупить. І це єдиний його серйозний недолік.

Додаток отримав недавнє оновлення. Тепер він може знаходити рішення для диференціальних рівнянь першого порядку і багато іншого.

Завантажити:

Google Play

App Store

Timetable

Timetable-лого

Платформи: Android

Вартість: безкоштовно

Для чого: для грамотної організації часу та управління шкільним або університетським життям

Позиціонується як найкрасивіший та інтуїтивний додаток для управління шкільним життям. Підійде і для студентів, а також викладачів.

Сюди можна внести свій розклад, іспити, канікули, домашні завдання. Timetable синхронізується з усіма Android-пристроями.

Налаштувань багато. Є світла і темна теми. На заняттях автоматично включається беззвучний режим.

Завантажити:

Google Play

Sleep Town

Вартість: безкоштовно, є платна версія

Для чого: щоб створювати здорові звички сну простим і цікавим способом, легко прокидатися і посміхатися, позбутися телефонної залежності, збільшивши тим самим тривалість відпочинку

Відмінний додаток для всієї родини. Актуально як для школярів і студентів, так і їх батьків. Якщо перед сном ви постійно зависаєте в смартфоні і є проблеми з дисципліною відбою і підйомів, якщо страждаєте від безсоння і хочете налагодити режим сну, він для вас.

Будуйте в SleepTown дивовижні будівлі, просто вчасно засинаючи і прокидаючись

Налагодити режим ви зможете в ігровій формі, побудувавши своє місто. Відкладаєте смартфон і лягайте спати, а на ранок на екрані виникає будівля або декорація, з яких і виростають цілі міста. У святкові дні їх можна прикрашати.

Є можливість налаштувати свій розклад. Наприклад, створити нагадування про час сну, встановити будильник для пробудження, вибрати два вихідних дня, в які недотримання режиму сну не вплине на загальний прогрес, в будь-який час поміняти в налаштуваннях час сну. Для легкого пробудження передбачена функція «Потряси телефон».

В оновленні розробники додали можливість загальних звичок здорового сну. Так, ви можете запрошувати друзів і родичів, а також заохочувати членів своєї групи, щоб створювати нові дивовижні скарби.

У додатку високі рейтинги. Ідея та реалізація на рівні. Інтерфейс зручний. Деяким користувачам не вистачає заспокійливих мелодій, як в Forest. До речі, SleepTown розроблено творцями цього додатка.

Завантажити:

Google Play

App Store

 

 

106693 0 cookie-check ТОП-5 додатків, які полегшать життя школяра

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Як захистити акаунт від злому? 6 простих правил
Як захистити акаунт від злому? 6 простих правил
03 Вересня, 2020, 04:30 1358
В сучасних умовах віртуальний світ тісно переплітається з нашою реальністю і буденністю. Абсолютно у кожного з нас є якийсь аккаунт в одній або декількох з...
Смотреть результаты
Смартфон для школяра: ТОП-5 моделей від Xiaomi і Huawei
Смартфон для школяра: ТОП-5 моделей від Xiaomi і Huawei
Ми підібрали для вашого школяра кілька актуальних моделей китайських брендів Xiaomi і Huawei. Студенту вони, до речі, теж сподобаються. Бюджет обмежений 6 000 гривень. Вкладемося,...
Смотреть результаты
Подарунок для школяра: ТОП крутих ідей
Подарунок для школяра: ТОП крутих ідей
Ми не про стандартні канцелярські товари і рюкзаки, а ті речі, які будуть мотивувати його розвиватися і зроблять навчальний рік по-справжньому цікавим. І всі вони...
Смотреть результаты