search
Підписатися

logo

Як правильно сушити волосся феном? 🧡 Beauty

09 Липня, 2019, 10:52 7

https://www.youtube.com/watch?v=V24ACOsZ6WI

Як в домашніх умовах домогтися професійного результату, щоб волосся виглядало, ніби тільки з салону краси? Блищали, були хвилястими і доглянутими? Досить дотримуватися кількох правил.

  1. Перед сушінням завжди прибирати з волосся зайву вологу.
  2. Пасма розділяти на окремі зони.
  3. Фен тримати в провідній руці.
  4. Струмінь повітря направляти тільки зверху-вниз.
  5. Після сушіння наносити на локони трохи кокосової олії.

Сьогодні поговоримо на знайому всім тему, особливо дівчатам, – сушка волосся феном. Здавалося б, що може бути простіше – взяти та посушити … Але насправді, є безліч «підводних каменів». Головне, дотримуватися кількох важливих правил, і все вийде!

Зміст:

  1. Правило №1: позбавляємося від вологи
  2. Правило №2: забезпечуємо термозахист
  3. Правило №3: вибираємо хороший фен
  4. Загальні рекомендації по сушці

Правило №1: позбавляємося від вологи

Отже, перше, з чого повинна починатися сушка волосся, – це навіть не фен, а рушник. Не варто відразу приступати до фену, краще промокнути волосся рушником. Зауважимо – не терти, не вичавлювати. А ще краще – зав’язати рушник на голові, щоб ввібрав з волосся вологу. Тоді вам знадобиться менше часу, щоб висушити волосся феном.

Підготовка волосся за допомогою рушника

Чим більше вологи залишається в вашому волоссі, тим негативніше фен може впливати на них. Тому дайте своєму волоссю трохи підсохнути природним чином і після цього приступайте до фену. До речі, ось цей варіант «Повністю висохнуть самі» не дуже хороший. Як відомо, волосся складаються з дрібних лусочок. Так ось, коли волога в них накопичується, вони розбухають, і тоді волосся стає дуже ламким, більш уразливими.

Ще один важливий момент. Не розчісуйте волосся, коли вони в мокрому вигляді. Дочекайтеся того моменту, коли вони будуть повністю сухі, тому що у мокрому вигляді вони дуже ламкі і слабкі.

Правило №2: забезпечуємо термозахист

Друге важливе правило – це захист. Багато хто вважає фен своїм ворогом з-за можливого перегріву волосся. Щоб цього не сталося, використовуйте спеціальні засоби термозахисту. Вони скоротять вам час сушки і не дадуть волоссю пересохнути. Також можете використовувати спеціальну олію. Але, як правило, вона наноситься тільки на кінчики волосся.

Засоби для термозахисту

Правило №3: вибираємо хороший фен

Третє важливе правило в сушінні феном – це, власне, правильний фен. Вибирайте пристрій потужний, з можливістю перемикання між різними температурними режимами – від самого холодного до самого гарячого. Будь ласка, не використовуйте найвищий температурний режим. Спробуйте на тильній стороні долоні, щоб потік повітря був для неї комфортним.

Звертайте увагу на те, щоб у фена була вузька насадка. Тоді повітря буде подаватися щільним струменем, а не поширюватися на всі боки. Ви коли-небудь пробували гладити кішку проти її шерсті? Навіть якщо немає, знайте – їй це не сподобається. Так само не сподобається і вашому волоссю, якщо ви будете їх сушити за допомогою фена без вузької насадки. Якщо така є, то тоді вона зможе пригладжувати усі лусочки вашого волосся, і волосся будуть завжди виглядати гладкими, красивими.

Фени з вузькими насадками

Вибирайте фен з кнопкою холодного режиму, щоб завжди можливо було зручно переключити на холодне повітря і остудити волосся. А також з функцією іонізації. Її плюси в тому, а точніше мінуси, адже це ж негативно заряджені іони … Втім, дівчатам не обов’язково глибоко розбиратися у фізиці. Головне, просто знати, що такий фен містить в своєму потоці повітря безліч іонів.

По-перше, іони розбивають воду на поверхні волосся на безліч мікроскопічних крапель. Завдяки цьому волосся висохне швидше і не перегріються. По-друге, іони знімають статичну електрику, яка накопичилася у волоссі. Тому волосся не розпушуються і не перетворюються в одну величезну кульбабу. По-третє, якщо ви будете часто використовувати фен з іонізацією, то ваше волосся буде менш жирне. А якщо воно буде менш жирне, вам доведеться рідше мити голову. А якщо рідше мити, значить рідше сушити. У цьому плюс.

Загальні рекомендації по сушці

Підходимо до найголовнішого – як правильно сушити волосся? Це означає на відстані 10-15 сантиметрів від коренів, направляючи потік повітря не в голову, а перпендикулярно волоссю. Не забувайте постійно переміщати фен над головою, щоб не допускати перегріву якоїсь однієї ділянки голови. Стилісти, наприклад, використовують спеціальні затискачі для волосся, щоб не перегрівати по багато разів одні й ті ж локони.

Загальний час сушіння феном обчислити досить складно. Це індивідуально залежить від довжини і товщини волосся. Наприклад, на сушку густого і пористого волосся йде приблизно 10-15 хвилин. Якщо ж ви поспішаєте, рекомендую вибирати більш високий швидкісний режим фена, а не температурний. Після сушіння потрібно буде остудити волосся холодним потоком.

Якщо ж ви хочете створити гарну укладку за допомогою фена, то використовуйте брашінг. З ним вам вдасться і випрямити волосся, і навіть накрутити. Якщо ж ви все-таки вирішили задіяти прилади для стайлінгу, то пам’ятайте, що їх краще використовувати тільки на сухому волоссі.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал і отримуйте ще більше корисних порад!

71790 0 cookie-check Як правильно сушити волосся феном? 🧡 Beauty

Читайте також: