search
Підписатися

logo

Декілька простих способів, як підключити смартфон до телевізора

26 Грудня, 2017, 10:06 9

Спочатку підключення смартфона до телевізора може здатися непростим заходом, але, якщо слідувати кільком простим правилам, то це зробити зможе кожен.

Підключити смартфон до телевізора може знадобитися абсолютно для різних цілей. Якщо нам все ж вдалося під’єднати свій смартфон або навіть планшет до телевізора, ми можемо проводити різноманітні операції, які можуть служити в різних сферах. Наприклад, вивести зображення зі свого смартфона на великий екран телевізора може знадобитися як у звичайних побутових або домашніх цілях, так і в професійних. Таким чином, ми зможемо провести детальну та барвисту презентацію на роботі, яку в реальному часі транслюватимемо на великий екран телевізора. Завдяки такому кроку абсолютно кожен співробітник і ваш колега зможуть без зусиль бачити все те, що ви хочете їм продемонструвати.

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-televizor-v-interere

Ще однією важливою причиною для підключення смартфона до телевізора може стати бажання подивитися всією сім’єю фотографії або зняті відеоролики зі спільної відпустки або проведеного свята. Особливо актуально це може бути, наприклад, напередодні новорічних і різдвяних свят. Проте будь-яка блага мета може бути повністю зіпсована незнанням елементарних принципів підключення і сполучення свого гаджета з сучасним телевізором. І якщо ви зараз замислилися над тим, як же сполучити обидва пристрої один з одним і не знайшли відповіді на питання “Як же це правильно зробити?”, не варто зневірятися, адже в реальності це дуже просто, важливо лише знати декілька простих кроків, які ми і розглянемо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Як найлегше підключити свій смартфон до телевізора?
 2. Як підключити смартфон до телевізора через Wi-Fi Direct?
 3. Як підключити смартфон до телевізора через USB?
 4. Як підключити смартфон до телевізора через HDMI?

Як найлегше підключити свій смартфон до телевізора?

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-smartfon-s-televizorom-cherez-wi-fi

Нескладно здогадатися, що способів підключення смартфона до телевізора декілька. Таким чином, кожен з нас може вибрати для себе найбільш оптимальний і зручний залежно від того, яку мету він переслідує. Варто так само розуміти, що для того, щоб підключити один до одного смартфон з телевізором, обидва пристрої повинні мати певні технічні параметри. Але ось якщо ви маєте досить сучасний смартфон і телевізор, які ви придбали, наприклад, не більше двох років тому, то вони, практично напевно, мають усі необхідні функції для сполучення один з одним. Так ми можемо виділити три основні методи підключення смартфона до телевізора: безпровідне підключення за допомогою мережі Wi-Fi, підключення за допомогою кабелю USB і підключення через HDMI.

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-wi-fi-direct

Для того, щоб ми могли підключити свій смартфон до телевізора без зайвих кабелів і дротів, ми повинні переконатися в тому, що наш смартфон підтримує відповідну функцію, яка називається WI-FI Direct. Якщо цієї функції в нашому смартфоні не опиниться, то і подальші заходи по його підключенню до телевізора без дротів виявляться даремними, і нам треба буде звертатися до інших способів. Якщо ж ця функція на смартфоні доступна, то слід переконатися в тому, що телевізор має вбудований WI-FI модуль. Якщо всі ці чинники є, то ми можемо приступати до підключення.

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-transliruem-izobrazhenie-na-televizor

Наступний метод підключення передбачає використання кабелю, а саме кабелю USB. Це може виявитися навіть комплектний USB-кабель, з одного боку якого розташований microUSB штекер, а з іншого стандартний і звичний для нас USB. Варто відразу обмовитися, що зробивши таке підключення, ми не зможемо транслювати зображення з екрана смартфона на телевізор безпосередньо, наш смартфон виступатиме в ролі під’єднаного накопичувача.

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-odna-kartinka

Ще одним цікавим способом підключення смартфона до телевізора може виявитися можливість їх об’єднати за допомогою HDMI. Як і у разі безпровідного з’єднання через WI-FI, ми зможемо транслювати зображення з екрана смартфона на екран телевізора, але для цього нам знадобиться спеціальний кабель, з одного боку якого розташовуватиметься microUSB, а з іншого – HDMI.

Як підключити смартфон до телевізора через Wi-Fi Direct?

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-smartfon-i-televizor-cherez-wi-fi

Як ми вже розібралися, для того, щоб підключити смартфон до телевізора у безпровідному режимі, наш смартфон повинен мати відповідну функцію, яка називається Wi-Fi Direct. Переконатися в тому, що ця функція в нашому телефоні є, ми можемо, перейшовши до меню налаштувань, де в розділі Wi-Fi підключень і зможемо знайти режим Wi-Fi Direct. Якщо він є, то підключення можливе. Від телевізора ж потрібно лише наявність модуля Wi-Fi. Варто зазначити, що на сьогодні можливість підключення смартфона до телевізора за допомогою технології Wi-Fi Direct є найбільш зручною та сучасною. Завдяки тому, що нам не треба буде використовувати ніяких дротів і кабелів, ми легко сполучаємо свій девайс з телевізором і спостерігаємо за своїм контентом на величезному екрані.

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-besprovodnaya-svyaz

Що ж необхідно зробити, щоб підключити смартфон до телевізора через Wi-Fi Direct?

 • Першим кроком нам необхідно перейти до меню налаштувань і знайти розділ Wi-Fi підключень. Він може знаходитися в розділі “Безпровідні підключення” або в окремому розділі. Саме там повинен знаходитися пункт під назвою Wi-Fi Direct, який ми і повинні активувати.
 • Після цього ми повинні звернути свою увагу на телевізор. У меню налаштувань телевізора нам необхідно вибрати розділ під назвою “Мережа”. Потрапити в цей розділ найчастіше вдається завдяки меню налаштувань, а на пультах управління деяких моделей ми можемо виявити окрему кнопку для прямого переходу в цей розділ налаштувань. Опинившись у цьому розділі, ми зможемо вибрати декілька способів підключення, серед яких необхідно вибрати спосіб Wi-Fi Direct.
 • Після того, як ми зробили всі необхідні маніпуляції, перед нами з’явиться список доступних для підключення пристроїв. Нам необхідно вибрати саме те ім’я пристрою, який відповідає нашому смартфону. Через декілька митей зображення дисплея нашого смартфона з’явиться на екрані телевізора, і ми можемо сміливо вважати, що наша мета досягнута.

Як підключити смартфон до телевізора через USB?

Якщо в нашому смартфоні не виявилося функції Wi-Fi Direct, то не варто зневірятися, адже ми цілком можемо звернутися до допомоги дротяного підключення смартфона до телевізора. Одним з таких способів є під’єднання через USB-кабель. Між іншим, у такому разі нам навіть не треба буде додатково купувати кабель, адже ми можемо використати той, який входить у комплект до смартфона під час його купівлі. З одного боку такий кабель повинен мати роз’єм microUSB, а з іншого стандартний USB.

Будь-який сучасний телевізор має роз’єм USB, тому сполучити таким чином обидва пристрої не складе труднощів, ось тільки ми не зможемо передавати зображення смартфона на екран телевізора, адже наш смартфон виявиться для нашого телевізора лише накопичувачем.

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-raz'yomyi-smartfona

Як же правильно підключити смартфон до телевізора через кабель USB?

 • Після того, як ми з’єднали наш смартфон з телевізором за допомогою кабелю USB (який роз’єм підключати до якого краю кабелю, можна легко визначити, адже зробити це неправильно не вийде), ми повинні будемо вибрати режим підключення смартфону як “USB-накопичувач”.
 • Далі нам необхідно взяти пульт від телевізора та за його допомогою перейти в режим читання зовнішніх файлів. Для цього ми повинні вибрати підключене джерело через USB. Після цього нам може знадобитися вибрати тип файлів, які ми плануємо показувати на телевізорі, але це залежить як від телевізора, так і від операційної системи, яка встановлена на ньому.
 • Після всіх цих операцій ми просто вибираємо ті файли, які хочемо показати на телевізорі і демонструємо їх. Після закінчення нам треба буде повернути телевізор у колишній режим для перегляду телеканалів, робиться це таким же чином, найчастіше за допомогою клавіші на пульті управління під назвою Source.

Як підключити смартфон до телевізора через HDMI?

Наступний спосіб підключення смартфона до телевізора так само передбачає використання спеціального кабелю. Але ось тільки в даному випадку цей кабель зовсім не є комплектним, і нам необхідно буде потурбуватися про придбання такого кабелю. Нам треба буде знайти цей кабель і, відповідно, виділити на його придбання деякі кошти. Але ось навіщо нам це треба робити, якщо є звичайний кабель USB? Відповідь проста: якщо ми підключимо наш смартфон до телевізора через роз’єм HDMI, то ми доб’ємося того ж ефекту, начебто підключали свій смартфон до телевізора за допомогою функції Wi-Fi Direct. Іншими словами ми транслюватимемо зображення з дисплея смартфона на екран телевізора.

Neskolko-prostyih-sposobov-kak-podklyuchit-smartfon-k-televizoru-perehodnik-HDMI

Як ми можемо правильно підключити смартфон до телевізора через HDMI?

 • Перед початком підключення краще всього вимкнути обидва пристрої – смартфон і телевізор. Об’єднавши їх відповідним кабелем, ми можемо сміливо увімкнути їх. Як правило, налаштування обох пристроїв проходять автоматично.

Якщо відразу ж після увімкнення ми не побачили зображення на телевізорі, яке відповідає дисплею нашого смартфона, то нам всього лише треба буде вибрати джерело сигналу HDMI, що робиться через клавішу на пульті управління під назвою Source. Таким чином ми зможемо побачити все те, що відбувається на дисплеї смартфона на великому екрані телевізора.

72871 0 cookie-check Декілька простих способів, як підключити смартфон до телевізора

Читайте також:

М’ясні страви на Новорічний стіл
М'ясні страви на Новорічний стіл
21 Грудня, 2017, 09:52 1051 6
Всім привіт! Напередодні свят, все частіше нас відвідують думки: «А що ж новенького приготувати?». З любов’ю накритий стіл з безліччю смачних страв у колі рідних...
Смотреть результаты
Для чого потрібна турбощітка для пилососа? Для турбочистоти!
Для чого потрібна турбощітка для пилососа? Для турбочистоти!
У комплектації сучасного пилососа ми можемо виявити безліч різноманітних щіток. Часом ми не завжди розуміємо, як деякі з них правильно використовувати. Всі ми вже давно...
Смотреть результаты
Корисний лайфхак: як підключити флешку до смартфона
Корисний лайфхак: як підключити флешку до смартфона
Сучасний смартфон практично не поступається домашнього комп’ютера у функціональності та дозволяє нам підключати до себе різноманітні носії інформації. Не секрет, що вимоги до будь-якого гаджету...
Смотреть результаты