search
Підписатися

logo

Для чого потрібна турбощітка для пилососа? Для турбочистоти!

24 Листопада, 2017, 11:55 8

У комплектації сучасного пилососа ми можемо виявити безліч різноманітних щіток. Часом ми не завжди розуміємо, як деякі з них правильно використовувати.

Всі ми вже давно освоїли такий корисний побутовий прилад, як пилосос. Завдяки йому нам більше не потрібно витрачати багато часу і зусиль на прибирання своїх осель за допомогою старомодних віника і совка. Обзавівшись сучасним потужним пилососом, процес збирання проходить значно швидше і легше. Але ось навіть якщо ми вже використовуємо пилосос в своєму побуті, а його робота нас повністю влаштовує, ми можемо дуже сильно здивуватися, що далеко не завжди ми використовуємо наш пилосос раціонально або навіть правильно. Вся справа в тому, що в комплекті деяких пилососів може перебувати відразу декілька щіток, багато з яких ми просто не використовуємо.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-shhyotka-pyilesosa

Найпопулярнішою і використовуваною щіткою в наших пилососах є щітка, яку називають підлога/килим. Це універсальна щітка, яку можна використовувати на будь-якому підлогове покриття, вона присутня в комплекті будь-якого пилососа і саме її ми найчастіше використовуємо для прибирання свого будинку. Рідше ми можемо використовувати маленькі додаткові щітки для важкодоступних місць. Завдяки своїм маленьким розмірам, вони можуть проникнути туди, куди основна щітка дістати не може. Найчастіше це основний або навіть єдиний арсенал під час прибирання пилососом. Однак в коробці від пилососа можуть марно знаходитися паркетна щітка або турбощітка. Можливо, ми все знаємо про існування таких щіток, але ось як ними правильно користуватися знають далеко не всі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

  1. Що таке турбощітка?
  2. Типи турбощіток
  3. Переваги турбощітки
  4. Як почистити турбощітки?

Що таке турбощітка?

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-turboshhyotka-dyson

Головним інструментом пилососа, яке використовується безпосередньо для чищення підлогового покриття, є щітка. Як ми вже встигли помітити, найбільш часто використовується лише одна щітка, а саме універсальна підлога/килим. Вона може використовуватися для всіх підлогових покриттів. Але в той же час, не варто забувати і про спеціалізовані щітках. Їх перевагою є вузька спеціалізація на конкретному підлоговому покритті, що додає їм ефективності. Таким чином, використовуючи такі вузькоспеціалізовані щітки, ми можемо істотно заощадити час і збільшити ефективність прибирання. Найбільш поширеними спеціалізованими щітками є турбощітка і паркетна щітка.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-uborka-kovrov

Сьогодні ми вирішили детальніше розібратися в тому, що ж собою являє ця сама турбощітка. Напевно кожен з нас хоча б раз щось чув про турбощітки, але чи всі розуміють, як її правильно використовувати і що насправді це таке. Головна суть турбощітки полягає в обертовому валі, розташованому безпосередньо в місці забору пилу. На цьому валі розташовується довгий жорсткий ворс, який сприяє ефективному проникненню вглиб різноманітних ворсистих покриттів. Це головна відмінна риса, по якій ми можемо зрозуміти, що перед нами саме турбощітка.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-e`ffektivnaya-uborka-kovrov

Зазвичай турбощітка використовується для прибирання килимів, паласів, килимів та інших ворсистих підлогових покриттів. Завдяки своїй конструкції, турбощітка стане куди ефективніше звичайної щітки підлога/килим саме на таких типах підлог. Справа в тому, що під час своєї роботи, вал турбощітки дуже швидко обертається і проникає вглиб килима або паласу, що дозволяє більш ефективно очистити його від забруднень. Ще одним вдалим застосуванням турбощітки можна вважати видалення з підлоги шерсті тварин або волосся. Обертаючийся вал за короткий час збере з підлоги волосся, що накопичилося або шерсть від улюбленого вихованця.

Типи турбощіток

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-turboshhyotka-samsung

Правильно скориставшись турбощіткою лише одного разу, ми відразу ж відчуємо її позитивний вплив на процес прибирання приміщення. Завдяки такій щітці підлога стає ще чистішою, а зусиль для прибирання необхідно застосовувати менше. Це одна з головних переваг сучасної турбощітки. Однак варто розуміти, що не всі турбощітки однакові, вони можуть істотно відрізнятися одна від одної. Давайте ж розберемося, які типи турбощіток існують і чим вони відрізняються.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-miniturboshhyotka

Всі щітки пилососа можна умовно розділити на основні і додаткові. До додаткових можна віднести такі щітки як щілинні, меблеві або для важкодоступних місць. До основних ж відносяться щітки підлога/килим, паркетна і власне турбощітка. Проте, турбощітка, хоч і відноситься до основних типів щіток, вона має різновид під назвою міні-турбощітка. Такий тип турбощітки відрізняється від основного різновиду своїми габаритами. Іншими словами принцип роботи міні-турбощітки нічим не відрізняється від звичайної турбощетки, але вона істотно вже і менше. Міні-турбощітки можна використовувати для прибирання шерсті або волосся з меблів, особливо м’якою, або просто прибирати нею невеликі килимові доріжки.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-turboshhyotka-philips

Ми вже розібралися в тому, що головною особливістю турбощітки є спеціальний обертовий вал з довгим і жорстким ворсом. Цей вал найчастіше обертається під потужністю повітряного потоку, який створює пилосос або ж після контакту з покриттям підлоги. Однак є така турбощітка, якій ні перше, ні друге не потрібно. Це електротурбощітка, а в рух вона приводиться спеціальним механізмом, який живиться від самого пилососа. Безумовною перевагою такої турбощітки є постійно висока сила обертання, адже вона не залежить від потужності всмоктуючої сили пилососа.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-val-turboshhyotki

Варто так само розуміти, що турбощітка може мати і деякі конструктивні відмінності. Так, є звичайні турбощітки, що володіють лише валом для збору сміття. Як правило, в рух вони приводяться завдяки потоку повітря і контакту з покриттям підлоги. Іншим же різновидом можуть вважатися турбощітки, які оснащені додатковою турбіною. Завдяки наявності такої турбіни, для обертання валу турбощітки досить лише потоку повітря, який створює пилосос. Таким чином, лише включивши пилосос, турбощітка з турбіною вже починає обертатися.

Переваги турбощітки

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-shhyotka-s-nadpisyu-turbo

Ми вже говорили про те, що турбощітка має величезну перевагу перед іншими під час збирання ворсистого підлогового покриття. Це дійсно так, але це зовсім не означає, що на твердому покритті, такому як паркет або ламінат, туброщітка не буде корисною. Насправді турбощітка володіє масою корисних властивостей і характеристик, які вигідно виділяють її серед усіх інших щіток.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-turboshhyotka-ubiraet-sherst

Головною і незаперечною перевагою турбощітки є її відмінна здатність швидко і ефективно збирати шерсть наших вихованців, а так само просто звичайні волосся. Якщо ж ми вирішимо прибирати все це звичайною щіткою підлога/килим, то для того, щоб зробити підлогу повністю чистою нам потрібно буде витратити більше часу, а найголовніше затратити в рази більше сил. Таким чином, якщо у вас в будинку проживає пухнастий вихованець, то володіння турбощітки для вас буде вкрай важливим.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-turboshhyotka-ubiraet-kover

Завдяки своєму обертаючому валу і довгому жорсткому ворсу на ній, турбощітка так само володіє серйозною перевагою перед іншими щітками під час прибирання килимів, паласу або ковроліну. Через ворсисті поверхні, інші щітки стануть помітно гірше прибирати такі поверхні. Вся справа в тому, що вони просто не зможуть ефективно проникати в густі волокна килима або навіть паласу. Турбощітка, в свою чергу, завдяки своїй будові здатна швидко і ефективно витягує все сміття і пил навіть з найбільш пухнастих і густих килимів.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-turboshhyotka-ubiraet-parket

Певною перевагою турбощітка може володіти і на твердих підлогових покриттях. Таку перевагу вона може отримати, знову ж таки, завдяки своєму валу, який, обертаючись, підштовхує пил і сміття саме до щітки пилососа, і не відштовхує її від неї. Таким чином, опинившись біля щітки, пил потрапляє під дію сили всмоктування пилососа і надходить в мішок.

Як почистити турбощітку?

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-razbiraem-turboshhyotku

Будь-яка щітка пилососа ефективна в різних сферах її застосування. Про переваги конкретно турбощітки ми вже поговорили і з’ясували місця найкращого її застосування. Але варто розуміти, що турбощітка, роблячи наш будинок чистіше, сама під час збирання стає брудною. Таким чином, турбощітка періодично потребує чищення. На жаль окремого приладу, для чищення щіток пилососа, поки ще не придумали, тому робити це необхідно буде своїми руками.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-mehanizm-turboshhyotki

Особливістю брудної турбощітки є шерсть або волосся, які намотуються на її вал. Часом їх може виявитися настільки багато, що для їх видалення потрібно розрізати весь цей «кокон», щоб відокремити його від самої щітки. У самому жалюгідному випадку турбощітка може виявитися не розбірною, таким чином видаляти скупчине волосся необхідно буде через невеликий отвір для забору сміття. Набагато легший захід з чищення щітки пройде, якщо щітка розбирається, а тим більше, якщо вал можна дістати, адже тоді чистка пройде куди швидше і легше.

Dlya-chego-nuzhna-turboshhyotka-dlya-pyilesosa_Dlya-turbochistotyi-chistim-turboshhyotku

Чистити ж щітку життєво необхідно, адже якщо ми не будемо цього робити, то ефективність прибирання різко зменшується. У самих запущених випадках, вал щітки і зовсім припиняє обертатися, що робить нашу турбощітку марною.

73193 1 cookie-check Для чого потрібна турбощітка для пилососа? Для турбочистоти!

Читайте також:

Корисний лайфхак: як підключити флешку до смартфона
Корисний лайфхак: як підключити флешку до смартфона
22 Листопада, 2017, 10:52 973 11
Сучасний смартфон практично не поступається домашнього комп’ютера у функціональності та дозволяє нам підключати до себе різноманітні носії інформації. Не секрет, що вимоги до будь-якого гаджету...
Смотреть результаты
16 секретних можливостей браузера Google Chrome для Windows і Mac
16 секретних можливостей браузера Google Chrome для Windows і Mac
  Google Chrome – це найпопулярніший в світі браузер, яким активно користуються як шанувальники Windows, так і шанувальники Mac. Незважаючи на широку поширеність браузера, більшість...
Смотреть результаты
Як влаштована пральна машина: принцип роботи
Як влаштована пральна машина: принцип роботи
Дуже популярний спосіб сучасного релаксу – спостерігати за обертовим барабаном пральної машини. Однак ми зовсім не думаємо про ті механізми, які в цей час працюють....
Смотреть результаты