search
Підписатися

logo

Як вибрати посудомийну машину, яка працює ефективно й економічно

20 Листопада, 2017, 10:27 12

Посудомийна машина є незамінним помічником на сучасній кухні, яка здатна звільнити масу часу господині, адже їй не потрібно більше мити посуд.

Лише одного разу скориставшись посудомийною машиною, ми можемо відразу і не зрозуміти, як же раніше нам вдавалося обходитися без цього чуда техніки. Якщо раніше нам доводилося проводити величезну кількість часу біля мийки, то зараз весь цей час звільняється для того, щоб ми провели його з великим задоволенням. Вся річ у тому, що посудомийна машина здатна зробити мийку навіть самого брудного посуду повністю самостійно. З нашого ж боку потрібно лише закласти цей самий посуд у спеціальні кювети, що висуваються, та встановити спеціальну «таблетку» з мийним засобом і сіллю для пом’якшення жорсткої води та вибрати необхідну програму.

Посудомийна машина

Таким чином, більше не буде сімейних сварок, під час яких з’ясовується, хто ж сьогодні митиме посуд. Крім усього іншого, посудомийна машина, встановлена ​​на нашій кухні, здатна не тільки економити наш час, який ми більше не витрачаємо на миття посуду, але і наш бюджет. Вся річ у тому, що сучасна посудомийка витрачає воду на миття посуду в три, а часом навіть у чотири рази менше, ніж витратимо ми, коли будемо мити той же обсяг брудного посуду вручну. Всі вигоди володіння посудомийною машиною на нашій кухні очевидні, тому сьогодні давайте розглянемо, як же найкраще вибрати посудомийну машину, але не просто так, а щоб вона була ще й економною.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

  1. Які бувають посудомийні машини?
  2. Основні параметри посудомийних машин
  3. Найбільш корисні програми посудомийної машини
  4. Найекономніша посудомийна машина

Які бувають посудомийні машини?

Миємо посуд

Захопившись ідеєю придбати посудомийну машину, іноді ми навіть і не розуміємо, що спочатку ми можемо опинитися перед складним вибором. Вся річ у тому, що, як і будь-яка інша побутова техніка, посудомийні машини бувають різні. Таким чином, вибір посудомийної машини для нашої кухні є суто індивідуальним процесом, який багато в чому залежить від розміру сім’ї та приміщення, в якому буде встановлена ​​посудомийка, адже далеко не завжди ми можемо дозволити собі встановлювати габаритні прилади на своїй, часто, маленькій кухні.

Посудомийна машина, що окремо стоїть

Посудомийна машина, що окремо стоїть. Даний тип посудомийки один з найбільш популярних. Після того, як така машина буде підключена до водопостачання, її вже можна повноцінно використовувати. При її покупці варто враховувати, що така посудомийна машина може бути вузька або ж повногабаритна. Ширина вузької посудомийки становить 45 см, а повногабаритної – 60 см. Відповідно, завантаження повногабаритної моделі буде відрізнятися в більшу сторону, у порівнянні з вузькою посудомийною машиною. Посудомийку, що окремо стоїть, можна вбудовувати в меблі, але тільки лише під стільницю, а фасад пристрою залишається заводським.

Вбудована посудомийна машина

Вбудована посудомийна машина. Все більшої популярності в нашому побуті набуває вбудована техніка. Не виключенням стають і посудомийні машини. Їх основна суть точно така ж, як і у випадку з посудомийками, що окремо стоять, ось тільки вбудовується варіант повністю інтегрується в меблі та не виділяється із загального інтер’єру кухні. Габарити вбудованої посудомийної машини мають ширину 45 см і 60 см. У тому випадку, якщо розміри вашої кухні дозволяють встановити повногабаритну посудомийку, то зупинити свій вибір краще саме на ній. Вся річ у тому, що витрата води в повногабаритній посудомийці всього на кілька літрів більше, ніж у вузькій, але помити ми зможемо куди більше посуду.

Настільна посудомийна машина

Настільна посудомийна машина. Якщо ж місця на кухні зовсім недостатньо, але руками мити посуд ми більше не хочемо, то кращим рішенням може стати настільна посудомийна машина. Вона займає місця не більше ніж настільна духовка та трохи більше, у порівнянні з мікрохвильовою піччю. За один раз помити весь посуд, швидше за все, вона не зможе, адже її внутрішня камера невелика. Але якщо встановити на малогабаритній кухні іншу посудомийку немає можливості, то настільний варіант все одно краще ручного миття посуду.

Основні параметри посудомийних машин

Посудомийні машини-вибір

Визначитися з типом посудомийної машини досить просто. Справа стоїть за малим, нам необхідно лише оцінити габарити своєї кухні, щоб зрозуміти, який обсяг посудомийної машини ми зможемо розмістити в ній, згадати про те, скільки ж людин у нашій родині, щоб визначити, чи варто встановлювати більшу посудомийку, а так само ми повинні визначитися, чи будемо ми вбудовувати нашу техніку в меблі або ж станемо встановлювати її окремо.

 Ефективний та економний варіант

Тоді, коли ми вже визначилися у своєму виборі, нам потрібно буде вибрати найбільш ефективний та економний варіант для свого побуту. А ось це вже більш складніше задача. У нашу з вами сучасність вкрай важливо розуміти, що техніка повинна бути не тільки ефективною, але й економною, адже, напевно, кожен з нас у курсі того, наскільки високі тарифи на побутові послуги сьогодні. Таким чином, для нас вкрай важливо вибрати таку посудомийну машину, яка буде витрачати мінімум ресурсів для миття максимального обсягу посуду.

Посуд у посудомийці

Для того щоб вибрати економну посудомийну машину, варто слідувати головному правилу – чим менше посудомийка, тим вона більше витрачає воду на кожну тарілку. Таким чином, якщо ми розглядаємо варіант з настільною посудомийкою, то це найбільш витратний вид подібних пристроїв, тому вони можуть розглядатися лише в разі, якщо під більший пристрій недостатньо місця. Якщо ж питання стоїть перед вибором повногабаритної посудомийки з шириною 60 см і вузькою, яка має ширину 45 см, то краще зупинитися на повногабаритному варіанті. Вся річ у тому, що витрата води в повногабаритній машині всього на кілька літрів більше, ніж у вузької, але її внутрішня камера дозволяє завантажити в неї куди більше посуду.

Кількість програм у посудомийній машині

Наступним досить важливим параметром посудомийної машини можна назвати її програмне забезпечення. Іншими словами, ми можемо звернути увагу на кількість програм мийки, якими оснащена посудомийка. Кількість програм у посудомийній машині може досягати 10 або навіть 12, але варто розуміти, що така кількість для посудомийки, в більшості випадків, не потрібна, а найбільш оптимальними стануть 5-6 програм.

Найбільш корисні програми посудомийної машини

Правильне розташування посуду в посудомийці

Дивлячись на те, наскільки брудним є посуд, під час ручного миття ми коригуємо свої дії, роблячи їх більш інтенсивними або, навпаки, менш. Тоді, коли ми миємо брудний посуд, ми, в обов’язковому порядку, враховуємо, що саме ми миємо. Це може бути просто тарілка, може бути крихкий келих, а може бути важка сковорода або каструля. Таким же чином, надходить і посудомийна машина. У той час, коли ми вибираємо програму миття скла або інтенсивну мийку, посудомийна машина діє так чи інакше.

Посудомийна машина кухня

Швидка мийка. Дана програма відноситься до найбільш використовуваних і затребуваних. Вона найбільше підійде для слабо забрудненого посуду, її тривалість невелика, а витрата води найменша. У тому випадку, якщо посуд не дуже брудний, то найкращим варіантом його мийки може стати саме цей режим. Але варто розуміти, що швидка мийка, частіше за все, не передбачає сушіння посуду, а в деяких моделях, вона може називатися ополіскування.

Відкрита посудомийна машина

Скло. Кожна господиня знає, що делікатний посуд не сприймає високих температур, тому під час його миття необхідно використовувати воду, розігріту приблизно до 45 ° С. Під час ручного миття, подібну пропорцію холодної та гарячої води підтримувати не так легко, але посудомийка зробить це досить просто. Так само як і попередня програма, програма Скло не передбачає серйозних забруднень, але вона передбачає сушку посуду та її тривалість більше.

Інтенсивна мийка

Інтенсивна мийка. Якщо ж наш посуд має досить серйозні забруднення, можливо навіть він досить довго був без миття, від чого залишки їжі висохли та стали важко виведеними, то найкращим рішенням для його миття стане програма Інтенсивна мийка. Температура води під час миття посуду в такій програмі становить приблизно 65-70 ° С, а тривалість цієї мийки зазвичай становить більше ніж дві години.

Половинне завантаження. Подібний режим розрахований для тих випадків, коли нам необхідно помити обсяг посуду, який не досягає повного завантаження посудомийної машини. Наприклад, якщо наша посудомийка вміщує 11 комплектів посуду, а нам необхідно вимити всього 7, 6 або навіть 5, то режим половинного завантаження допоможе нам заощадити в витраті ресурсів. Звичайно ж, витрата буде не наполовину меншою, але економію близько 15-25% води, мийних засобів та електроенергії подібна програма нам забезпечить. Найбільш затребуваним такий режим є в повногабаритних посудомийках.

Найекономніша посудомийна машина

Повна посудомийна машина

Для того щоб вибрати для себе не тільки ефективну та функціональну посудомийну машину, але ще й економну, нам необхідно підійти до її вибору досить прагматично. Для початку варто зрозуміти, що купивши посудомийку у свій будинок одного разу, швидше за все, ми не станемо змінювати її через два-три роки. Подібний пристрій купується, як правило, мінімум на десятиліття. Для того щоб наша нова посудомийна машина виявилася економною, нам необхідно дотримуватися наступних принципів:

  • Найбільш раціональною, в питанні використання води, є повногабаритна посудомийна машина;
  • Найкращим показником енергоефективності посудомийної машини, є клас цієї самої енергоефективності, який залежить від енергоспоживання. Найбільш енергоефективними є посудомийні машини класу А +++, далі йдуть А ++, А + і А;
  • Для найбільшої ефективності та економності роботи, посудомийна машина повинна мати достатню кількість програм. Їх не повинно бути занадто мало, але і не потрібно, щоб їх було багато;
  • Однакові за габаритами посудомийні машини можуть відрізнятися по місткості на 1-2 комплекту посуду, можуть споживати різну кількість води за повний цикл мийки. На це необхідно звертати увагу при її виборі;
  • Тип посудомийної машини (за винятком настільних посудомийок) не впливає на її економність чи ефективність. Вбудована машина не відрізняється за параметрами від свого аналога, що окремо стоїть.
91407 0 cookie-check Як вибрати посудомийну машину, яка працює ефективно й економічно

Читайте також:

Android Pay в Україні: все про новий сервіс безконтактної оплати та як ним користуватися
Android Pay в Україні: все про новий сервіс безконтактної оплати та як ним користуватися
17 Листопада, 2017, 07:45 892 10
З 1 листопада в Україні був запущений сервіс безконтактних платежів Android Pay. З його допомогою на касі можна розрахуватися лише за допомогою смартфона. Так, не...
Смотреть результаты
Як перетворити Android-смартфон в iPhone X
Як перетворити Android-смартфон в iPhone X
Мабуть, найгучнішою подією цього місяця став початок продажів нового смартфона Apple під назвою iPhone X. Навіть якщо у вас немає коштів на покупку цієї новинки,...
Смотреть результаты
Як помити пилосос, щоб не довелося купувати новий
Як помити пилосос, щоб не довелося купувати новий
Дуже часто поломки пилососа трапляються саме після того, як ми його помиємо. Як же зробити це так, щоб не зіпсувати працюючий пилосос? Пилосос вже давним-давно...
Смотреть результаты