search
Підписатися

logo

Огляд сучасних мікрохвильовок

20 Жовтня, 2017, 04:32 6

Без мікрохвильовки на сучасній кухні обійтися, напевно, вже не можливо. Саме цей пристрій робить наші обіди не холодними.

Величезна популярність мікрохвильових печей обумовлена ​​не тільки тим, що вона може нагрівати наші сніданки, обіди та вечері. Ще одним фактором, який сприяє популяризації даного типу побутової техніки, є його простота. Розігрів в мікрохвильовій печі відбувається вкрай швидко, а запустити мікрохвильовку в роботу зможе навіть дитина. Можливо, хтось зможе посперечатися і припустити, що розігріти обід можна і, наприклад, на газовій плиті. Але це не вдасться зробити так само швидко, а допускати дитину до газової плити не завжди безпечно. Іншими словами, мікрохвильова піч твердо зайняла свої позиції на наших кухнях і не планує їх здавати.

Что нельзя греть в микроволновой печи

Ще зовсім недавно такий пристрій як мікрохвильова піч був доступний лише досить забезпеченим сім’ям, але вже сьогодні мікрохвильовкою може володіти чи не кожен. Її можна зустріти на кожній кухні, а бувають НВЧ-печі (так ще називають мікрохвильовки) абсолютно різними як зовні, так і функціонально. Серед великого асортименту мікрохвильовок зустрічаються печі лише для розігріву і розморожування, оснащені грилем, конвекцією або навіть такі, що вбудовуються. Крім усього іншого, в кожному типі печі ми можемо вибрати для себе ту, яка найкраще впишеться в інтер’єр нашої кухні і найбільш зручну своєю панеллю керування. Давайте ж розглянемо найбільш популярні і затребувані моделі на сьогоднішній день.

Мікрохвильовка для розігріву

Такі мікрохвильові печі називаються соло, вони використовуються суто для розігріву або ж для розморожування. Такі печі найдешевші і, як правило, готувати в них не можна. Вони можуть бути оснащені механічним керуванням або ж електронним. Крім цього соло-печі на сьогодні є одними з найбільш затребуваних як і  мікрохвильовки з грилем. Обсяг таких мікрохвильовок найчастіше коливається від 17 до 26 літрів і рідко, але все ж буває більше. При виборі мікрохвильової печі для розігрівання в першу чергу рекомендуємо звертати увагу на її потужність, обсяг і тип управління.

Samsung ME81KRW-1 / BW

Обзор современных микроволновок - микроволновка для разогрева Samsung

Дана модель є однією з найпростіших, але при цьому і однією з найбільш надійних мікрохвильових печей. Вона має звичне механічне управління, реалізоване двома поворотниками. Одним з них ми регулюємо потужність роботи мікрохвильовки, а другим – час приготування. Внутрішній об’єм камери досить великий і становить 23 літри, при цьому покриття камери – біокерамічне. Це досить міцний матеріал, який легко мити, а виробник надає на нього окрему гарантію, термін якої становить 10 років. Крім цього піч має гарну потужність. Споживаючи 1150 Вт, вихідна потужність мікрохвильовки від Samsung становить 800 Вт. Серед додаткових особливостей даної моделі варто так само виділити технологію T.D.S., яка полягає в тривимірному розподілі мікрохвиль і сприяє більш ефективному і рівномірному розподілу цих самих мікрохвиль.

LG MS2535GIS

Обзор современных микроволновок - микроволновка для разогрева LG

Наступна модель печі хоч і відноситься до категорії тих, які здатні лише розігріти або розморозити наші продукти, можна сміливо віднести до категорії преміальних. Вона оснащена сучасним сенсорним управлінням і ефектним зовнішнім виглядом. Обсяг даної мікрохвильовки становить 25 літрів, а внутрішнє покриття під назвою Easy Clean є спеціальною міцною емаллю. На дане покриття компанія LG надає гарантію 10 років. Вихідна потужність печі складає 1000 Вт, що забезпечить швидкий і ефективний розігрів. При цьому НВЧ-піч LG так само має тривимірний розподіл мікрохвиль, але в ній він носить назву i-wave. Головною ж особливістю даної моделі є інверторна технологія, яка дозволяє контролювати вихідну потужність пристрою. Таким чином, дана мікрохвильова піч працює тихіше, вона економніша і більш довговічна.

Мікрохвильовка з грилем

Микроволновая печь что нельзя класть

Даний тип мікрохвильових печей дозволяє нам не тільки розігрівати в них щось, а й повноцінно готувати. Цьому сприяє вбудований зверху спеціальний електричний гриль. Він може включатися окремо, а може комбінуватися з мікрохвилями. Гриль може бути різним, він може мати вигляд звичайного ТЕНа, може бути галогенним або кварцовим. У кожного з таких типів є як свої переваги, так і недоліки один перед одним. Купуючи мікрохвильову піч з грилем, в першу чергу необхідно звернути увагу на достатній обсяг печі, адже вона повинна бути трохи більше звичайної соло печі тому не рекомендується купувати мікрохвильовку з грилем менше 20-23 літрів.

Samsung GE-83KRW-2 / BW

Обзор современных микроволновок - микроволновка с грилем Samsung

Мікрохвильова піч від корейського виробника є однією з найбільш базових серед подібного типу НВЧ-печей. Однак, незважаючи на всю простоту даної моделі, вона оснащена електронною панеллю управління, що має на увазі 50 вбудованих автоматичних рецептів. Споживана потужність мікрохвильової печі становить 1200 Вт, при цьому вихідна потужність мікрохвиль складає 800 Вт, що є досить хорошим результатом. Гриль має форму звичайного ТЕНа з потужністю 1100 Вт. Серед головних особливостей даної моделі можна виділити надміцне біокерамічне покриття внутрішньої камери печі і технологію тривимірного розподілу мікрохвиль T.D.S. Комплектація мікрохвильовій печі цілком стандартна і включає в себе поворотний стіл і решітку для гриля.

Panasonic NN-GT264MZTE

Обзор современных микроволновок - микроволновка с грилем Panasonic

Мікрохвильову піч від компанії Panasonic так само не можна віднести до категорії преміальних, проте вона підкуповує своїм сучасним дизайном і надійністю японських технологій. Дана модель оснащена електронним сенсорним управлінням, яке має на увазі безліч автоматичних режимів для розігріву і приготування. Загальний обсяг печі становить 20 літрів, що може здатися невеликим, але гриль в мікрохвильовій печі використовується кварцовий і розташований він в спеціальній ніші. Завдяки цьому він не займає простору внутрішньої камери, і корисний об’єм в НВЧ-печі Panasonic зовсім не поступається попередній моделі. Саме гриль з потужністю 1000 Вт є головною особливістю даної моделі. Кварцовий гриль, як правило, економніше аналогів у вигляді ТЕНа, а його структура сприяє ефекту приготування на відкритому вогні.

Мікрохвильовка з конвекцією

как выбрать микроволновую печь СВЧ Главная

Найбільш функціональним типом мікрохвильових печей є мікрохвильова піч з конвекцією. Даний тип НВЧ-печі поєднує в собі не тільки елементи мікрохвильової печі, а й звичайної духовки. Конвекція має на увазі наявність спеціального вентилятора на задній або на бічній стінці, який здатний розганяти гаряче повітря і розподіляти його рівномірно у всіх куточках. Часом такий вентилятор оснащується не потужним  нагрівальним елементом і виробляє додатковий нагрів. Якщо ви власник конвекційної мікрохвильової печі, то вона дозволить вам не тільки розігрівати або підсмажувати що-небудь, але й випікати. Мікрохвильові печі з конвекцією вже мають на увазі наявність гриля, а їх обсяг і маса істотно більші, ніж у інших печей.

Samsung CE107MNR-B / BWT

Обзор современных микроволновок - микроволновка с конвекцией Samsung

Дана мікрохвильова піч є не просто мікрохвильовкою, а повноцінноїюдуховкою. Забезпечує дану характеристику вбудований конвектор, завдяки якому ми зможемо випікати в такій печі. Серед традиційних особливостей, які виділяють печі Samsung серед інших – біокерамічне покриття внутрішньої камери, відоме своєю міцністю і практичністю, технологія рівномірного розподілу мікрохвиль T.D.S. і сучасний дизайн мікрохвильовки з електронним управлінням. Для того щоб ми могли готувати в мікрохвильовці випічку не порційно, а в потрібному нам обсязі, габарити її камери становлять 28 літрів. При цьому в її комплектацію входить не тільки стандартний поворотний стіл і решітка для гриля, а й блюдо для хрусткої скоринки, яке дозволить готувати так само як і у фритюрі, але без масла.

LG MJ3965AIS

Обзор современных микроволновок - микроволновка с конвекцией LG

Якщо поглянути на мікрохвильовку від компанії LG з середини, то відрізнити її від звичайної духовки практично неможливо. Якщо ви плануєте поєднати на своїй кухні мікрохвильову піч з повноцінною духовкою, то саме ця модель може стати  найкращим варіантом. Головним зовнішнім нюансом печі від LG є система відкриття дверцят камери, які відкриваються не справа наліво, а зверху вниз, як в традиційній духовці. Крім цього дана мікрохвильова піч володіє значним обсягом внутрішньої камери, який становить 39 літрів. Такий обсяг дозволить не тільки підсмажити бутерброди в мікрохвильовій печі, але і повноцінно запекти, наприклад, курку чи качку. Основною перевагою даної печі є сучасна інверторна технологія, переваги якої ми вже не раз обговорювали.

Вбудована мікрохвильова піч

духовой шкаф с микроволновкой

Вбудовувані мікрохвильові печі ми найрідше можемо зустріти на вітринах магазинів. Тим не менш, це один з найбільш цікавих типів мікрохвильових печей. Цікавим для нас такий тип може бути завдяки тому, що таку піч ми можемо легко вбудувати в свої кухонні меблі, і вона зовсім не буде виділятися із загального інтер’єру нашої кухні. Такі мікрохвильовки можуть бути як звичайними, наприклад, для розігріву, вони можуть бути оснащені грилем, а іноді навіть і конвекцією. Обсяги внутрішніх камер таких НВЧ-печей, як правило, невеликі і рідко перевищують 20-25 літрів. Іноді бувають меншими, а ще рідше бувають більшими.

Zanussi ZBM 17542 XA

Обзор современных микроволновок - встраиваемая микроволновка Zanussi

Як ми вже сказали вище, вбудована мікрохвильова піч повністю інтегрується в меблі і стає частиною екосистеми вашої кухні. При цьому вбудована мікрохвильова піч не стане виділятися на загальному тлі інтер’єру, а навпаки – стане його частиною. Проте, зворотним боком такої медалі стає вартість таких печей, яка в рази вища. Яскравим  прикладом може служити мікрохвильова піч від компанії Zanussi, яка має сучасний зовнішній дизайн, функціональне електронне управління, але не має гриля або конвекції. Внутрішній об’єм такої печі становить всього 17 літрів. Такого обсягу може бути достатньо для розігріву або розморожування якихось продуктів, але ось вартість такої печі в рази вища за невбудовані  аналоги.

Hansa AMM20BMXH

Обзор современных микроволновок - встраиваемая микроволновка Hansa

Незважаючи на те, що вбудовані  мікрохвильові печі коштують на багато дорожче своїх не вбудованих аналогів, навіть в такому типі печей можна знайти недорогі, але цілком якісні прилади. Одним з таких прикладів може служити 20-літрова вбудована мікрохвильова піч від компанії Hansa, оснащена механічним керуванням. Вона поєднує в собі не тільки невисоку вартість, але й оптимальні параметри. Крім розморожування і розігрівання в мікрохвильовій печі від Hansa передбачений гриль для підсмажування і хрусткої скоринки, а її обсяг становить оптимальні 20 літрів. Суттєво ця модель не буде відрізнятися від стандартних мікрохвильовок з грилем, а її головною особливістю є можливість вбудовування в загальний інтер’єр нашої сучасної кухні.

42597 0 cookie-check Огляд сучасних мікрохвильовок

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Правила зливу води з бойлера
Правила зливу води з бойлера
18 Жовтня, 2017, 04:17 1208 8
Часто при виникненні будь-яких проблем з нашою побутовою технікою ми  звертаємося до сервісних центрів або до фахівців, які надають приватні послуги. Для цього нам просто...
Смотреть результаты
Як користуватися стікерами і додатками в iMessage на iPhone і iPad
Як користуватися стікерами і додатками в iMessage на iPhone і iPad
Сьогодні iMessage є не просто текстовим засобом комунікації, а являє собою справжнісінький центр веселощів. Ви можете відправляти стікери, ефекти, намальовані повідомлення і навіть грати в...
Смотреть результаты
Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11
Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11
 В iOS 11 з’явилася нова чудова функція «Instant Markup», яка дозволяє швидко робити скріншоти, редагувати їх, і відправляти своїм друзям. У цій статті ми розповімо,...
Смотреть результаты