search
Підписатися

logo

Огляд сучасних мікрохвильовок

20 Жовтня, 2017, 04:32 6

Без мікрохвильовки на сучасній кухні обійтися, напевно, вже не можливо. Саме цей пристрій робить наші обіди не холодними.

Величезна популярність мікрохвильових печей обумовлена ​​не тільки тим, що вона може нагрівати наші сніданки, обіди та вечері. Ще одним фактором, який сприяє популяризації даного типу побутової техніки, є його простота. Розігрів в мікрохвильовій печі відбувається вкрай швидко, а запустити мікрохвильовку в роботу зможе навіть дитина. Можливо, хтось зможе посперечатися і припустити, що розігріти обід можна і, наприклад, на газовій плиті. Але це не вдасться зробити так само швидко, а допускати дитину до газової плити не завжди безпечно. Іншими словами, мікрохвильова піч твердо зайняла свої позиції на наших кухнях і не планує їх здавати.

Что нельзя греть в микроволновой печи

Ще зовсім недавно такий пристрій як мікрохвильова піч був доступний лише досить забезпеченим сім’ям, але вже сьогодні мікрохвильовкою може володіти чи не кожен. Її можна зустріти на кожній кухні, а бувають НВЧ-печі (так ще називають мікрохвильовки) абсолютно різними як зовні, так і функціонально. Серед великого асортименту мікрохвильовок зустрічаються печі лише для розігріву і розморожування, оснащені грилем, конвекцією або навіть такі, що вбудовуються. Крім усього іншого, в кожному типі печі ми можемо вибрати для себе ту, яка найкраще впишеться в інтер’єр нашої кухні і найбільш зручну своєю панеллю керування. Давайте ж розглянемо найбільш популярні і затребувані моделі на сьогоднішній день.

Мікрохвильовка для розігріву

Такі мікрохвильові печі називаються соло, вони використовуються суто для розігріву або ж для розморожування. Такі печі найдешевші і, як правило, готувати в них не можна. Вони можуть бути оснащені механічним керуванням або ж електронним. Крім цього соло-печі на сьогодні є одними з найбільш затребуваних як і  мікрохвильовки з грилем. Обсяг таких мікрохвильовок найчастіше коливається від 17 до 26 літрів і рідко, але все ж буває більше. При виборі мікрохвильової печі для розігрівання в першу чергу рекомендуємо звертати увагу на її потужність, обсяг і тип управління.

Samsung MS23F302TAS/UA

Мікрохвильова піч (НВЧ) Samsung MS23F302TAS/UA

Нова мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAS UA MS23F302TAS BW має привабливий дизайн. Передню панель практично повністю займають дверцята з глянцевого чорного скла. Дисплей з красивим синім підсвічуванням і срібним перемикачем відмінно гармоніює зі стильним оформленням НВЧ.

Ще одна важлива особливість – ручка замість кнопки. Вона міцна і прекрасно доповнює витриману лінію в дизайні.

має 4 стандартні режими:

  • автоматичне приготування – для приготування різних страв досить тільки вибрати в меню тип продуктів і приблизну вагу страви. Все інше мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAS UA виконає за вас;
  • розморожування – очікувано, це розморожування продуктів. Для успішного результату потрібно вказати вагу продуктів і піч самостійно поставить час для розморожування;
  • видалення запахів – дуже важливий і потрібний режим. Після приготування страви з різким специфічним запахом піч Samsung MS23F302TAS UA запускає вентилятор, який в буквальному сенсі «виганяє» неприємний запах із девайса;
  • енергозбереження – режим, який дозволяє економити електроенергію під час приготування страв, тим самим зменшуючи суму в платіжках.

У моделі Samsung MS23F302TAS UA все інакше – біокерамічне покриття легко прибирається, навіть краплі жиру з нього можна витерти м’якою мочалкою. Воно не піддається утворенню подряпин і не знебарвлюється. До того ж, біокераміка має антибактеріальне покриття, саме тому вона не «вбирає» запахи.

LG MS2042DARB

Мікрохвильова піч (НВЧ) LG MS2042DARB

Покриття LG EasyClean має спеціальну структуру, стійку до подряпин і появи жирного нальоту. Тепер прибирання не вимагає надмірних зусиль, адже залишки їжі не прилипають до внутрішньої поверхні мікрохвильової печі і їх легко можна усунути за допомогою звичайної губки.

Завдяки технології i-Wave ваша улюблена страва рівномірно підігріється з усіх сторін. Спеціальна конструкція задньої стінки забезпечує більш ефективне розподілення мікрохвиль по всій камері. Тож можете бути впевненими у рівномірному та швидкому приготуванні своїх кулінарних шедеврів.

Енергозберігаюча система EСO ON – технологічна інновація мікрохвильових печей LG. На зручній панелі керування достатньо натиснути кнопку EСO ON, щоб припинити споживання електроенергії в режимі очікування. Крім того, мікрохвильова піч самостійно вимикає дисплей та підсвітку, якщо нею ніхто не користується протягом 5 хвилин.

Мікрохвильовка з грилем

Микроволновая печь что нельзя класть

Даний тип мікрохвильових печей дозволяє нам не тільки розігрівати в них щось, а й повноцінно готувати. Цьому сприяє вбудований зверху спеціальний електричний гриль. Він може включатися окремо, а може комбінуватися з мікрохвилями. Гриль може бути різним, він може мати вигляд звичайного ТЕНа, може бути галогенним або кварцовим. У кожного з таких типів є як свої переваги, так і недоліки один перед одним. Купуючи мікрохвильову піч з грилем, в першу чергу необхідно звернути увагу на достатній обсяг печі, адже вона повинна бути трохи більше звичайної соло печі тому не рекомендується купувати мікрохвильовку з грилем менше 20-23 літрів.

Samsung ME83XR/UA

Мікрохвильова піч (НВЧ) Samsung ME83XR/UA

Зносостійкість і міцність керамічної емалі роблять її найдовговічнішим покриттям внутрішньої частини печі. А ще вона не змінює свій колір протягом довгих років експлуатації.

Керамічне покриття камери запобігає розвитку бактерій, забезпечуючи гігієнічне середовище приготування.

Глянцеве керамічне покриття відштовхує забруднення. Просто протріть мікрохвильову піч вологою серветкою, і вона знову буде як нова.

Внутрішня поверхня з керамічної емалі не вбирає вологу, запах чи аромат, тому під час наступного процесу приготування немає передачі запаху чи аромату.

Bosch  FFL020MW0

Мікрохвильова піч (НВЧ) Bosch FFL020MW0

З легкістю готуйте, розморожуйте та розігрівайте свої страви за допомогою зручної функції встановлення часу та 5 різними рівнями потужності: від 90 Вт до 800 Вт!

Обертовий скляний столик на 27 см Bosch FFL020MW0 забезпечує рівномірне нагрівання, приготування та розморожування найсмачніших страв.

Без зусиль готуйте страви різного розміру та об’єму за допомогою великої робочої камери мікрохвильової печі Bosch FFL020MW0, яка яскраво підсвічується енергозберігаючим LED-освітленням.

Швидке очищення:

  • змішайте кілька крапель рідини для миття посуду зі склянкою води
  • поставте чашку в центр камери Bosch FFL020MW0, встановіть потужність у 600 Вт з позначкою «Clean » та запустіть програму очищення
  • після закінчення програми не відкривайте дверцята ще протягом 3 хвилин
  • протріть робочу камеру м’яким рушником та залиште дверцята відкритими для просушування.

Мікрохвильовка з конвекцією

как выбрать микроволновую печь СВЧ Главная

Найбільш функціональним типом мікрохвильових печей є мікрохвильова піч з конвекцією. Даний тип НВЧ-печі поєднує в собі не тільки елементи мікрохвильової печі, а й звичайної духовки. Конвекція має на увазі наявність спеціального вентилятора на задній або на бічній стінці, який здатний розганяти гаряче повітря і розподіляти його рівномірно у всіх куточках. Часом такий вентилятор оснащується не потужним  нагрівальним елементом і виробляє додатковий нагрів. Якщо ви власник конвекційної мікрохвильової печі, то вона дозволить вам не тільки розігрівати або підсмажувати що-небудь, але й випікати. Мікрохвильові печі з конвекцією вже мають на увазі наявність гриля, а їх обсяг і маса істотно більші, ніж у інших печей.

Gorenje  MO 17 E1S

Мікрохвильова піч (НВЧ) Gorenje MO 17 E1S

Завдяки своїй компактності, вона легко поміщається на вашій кухні, забезпечуючи швидке та ефективне приготування найулюбленіших страв. Gorenje MO 17 E1S може похизуватися зручним управлінням, режимом розморожування та функцією швидкого старту. Для забезпечення довговічності та легкості догляду внутрішня поверхня Gorenje MO 17 E1S покрита емаллю, а високоякісний стійкий корпус гармонійно поєднується зі сріблястими деталями, створюючи привабливе доповнення до будь-якого дизайну кухні.

Очистіть свою мікрохвильову піч без використання агресивних хімікатів! Просто налийте воду в миску, поставте її в мікрохвильову піч Gorenje MO 17 E1S і ввімкніть функцію AquaClean. Пара розм’якшить забруднення на стінках камери, що дозволить легко витерти бруд вологою ганчіркою.

Захисний вимикач для мікрохвильової печі гарантує безпечне використання, автоматично припиняючи роботу Gorenje MO 17 E1S, якщо дверцята камери відкриті.

Вбудована мікрохвильова піч

духовой шкаф с микроволновкой

Вбудовувані мікрохвильові печі ми найрідше можемо зустріти на вітринах магазинів. Тим не менш, це один з найбільш цікавих типів мікрохвильових печей. Цікавим для нас такий тип може бути завдяки тому, що таку піч ми можемо легко вбудувати в свої кухонні меблі, і вона зовсім не буде виділятися із загального інтер’єру нашої кухні. Такі мікрохвильовки можуть бути як звичайними, наприклад, для розігріву, вони можуть бути оснащені грилем, а іноді навіть і конвекцією. Обсяги внутрішніх камер таких НВЧ-печей, як правило, невеликі і рідко перевищують 20-25 літрів. Іноді бувають меншими, а ще рідше бувають більшими.

42597 0 cookie-check Огляд сучасних мікрохвильовок

Читайте також:

Правила зливу води з бойлера
Правила зливу води з бойлера
18 Жовтня, 2017, 04:17 1585 8
Часто при виникненні будь-яких проблем з нашою побутовою технікою ми  звертаємося до сервісних центрів або до фахівців, які надають приватні послуги. Для цього нам просто...
Смотреть результаты
Як користуватися стікерами і додатками в iMessage на iPhone і iPad
Як користуватися стікерами і додатками в iMessage на iPhone і iPad
Сьогодні iMessage є не просто текстовим засобом комунікації, а являє собою справжнісінький центр веселощів. Ви можете відправляти стікери, ефекти, намальовані повідомлення і навіть грати в...
Смотреть результаты
Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11
Як користуватися інструментарієм «Instant Markup» в iOS 11
 В iOS 11 з’явилася нова чудова функція «Instant Markup», яка дозволяє швидко робити скріншоти, редагувати їх, і відправляти своїм друзям. У цій статті ми розповімо,...
Смотреть результаты