search
Підписатися

logo

Який компресор краще вибрати для холодильника

20 Вересня, 2017, 12:18 11

Холодильник є одним з найнеобхідніших побутових приладів. Завдяки цьому пристрою ми можемо зберігати довше свіжими наші найулюбленіші продукти.

Холодильник є вкрай необхідним пристроєм в нашому домі, можна навіть з усією сміливістю назвати його незамінним. У тому випадку, якщо у нас зламався наш старий агрегат, то відстрочити покупку нового вже, швидше за все, не вийде, необхідно буде терміново відвідати магазин побутової техніки та приступити до вибору нового побутового приладу. Більшість з нас при виборі холодильника звертає увагу на безліч нюансів, починаючи від розмірів та зовнішнього вигляду холодильника, закінчуючи системою його заморозки і можливістю роздільного регулювання температури холодильного і морозильного відділень. Але вкрай мало покупців звертають увагу на найголовніше. А найголовнішим в будь-якому холодильнику є його компресор.

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - холодильник в интерьере

На що ж варто звернути увагу, коли стає питання про те, який же компресор повинен бути в нашому холодильнику? Невже ми повинні вчити і запам’ятовувати безліч різноманітних виробників компресорів, про які раніше ми нічого не чули і не знали, чи достатньо просто вибрати компресор, наприклад, не китайського виробництва? Дані питання, безумовно, важливі, але більш важливим питанням в підході вибору компресора є розуміння його технологій. Багато сучасних  виробників  застосовують в своїх холодильниках компресори  більш нового  сучасного типу. Вони вважаються більш економічними, тихими і, що найбільш важливо, більш довговічними. Давайте ж спробуємо розібратися в тому, які компресори ми можемо зустріти в сучасних холодильниках.

Холодильник Bosch KGN36XL306

14399 грн

Купити

Холодильник Samsung RB33J3000SA/UA

21999 грн

Купити

Колекторний компресор

Заглиблюватися в технічні нетрі принципів роботи того чи іншого типу компресора ми не плануємо. Сьогодні ми спробуємо лише розібратися в тому, які ж основні типи компресорів для холодильників ми зможемо зустріти в сучасних умовах, і чим вони один від одного відрізняються. Розглянути ці питання ми спробуємо з тієї сторони, яка стане найбільш зрозумілою нам з вами, як звичайним покупцям, які прийшли в магазин за новим холодильником.

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - холодильник СБС

Отримуючи інформацію про нові сучасні холодильники, ми можемо чути або читати на різноманітних джерелах інформацію про холодильники  з так званим звичайним компресором. Відразу ж може виникнути питання про те, якщо є звичайні компресори, значить, існують і незвичайні. Під звичайним компресором мається на увазі той самий колекторний компресор, який встановлюється в більшість холодильників. Колекторний компресор працює за звичним для більшості з нас принципом і технологією, які були розроблені і застосовані в життя вже багато десятиліть тому. Якщо говорити просто, то холодильник з колекторним компресором працює до тих пір, поки в камерах холодильника не буде встановлена ​​необхідна температура, після чого компресор відключається.

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - белый холодильник на кухне

Таких компресорів в холодильнику може бути один або два. У тому випадку якщо їх два, то один з них працює на холодильну камеру, а другий на морозильну. Проте, в сучасних холодильниках все рідше і рідше застосовується відразу два компресори через більшу практичність одного агрегату. Компресори подібного типу встановлюються в більшій мірі в недорогі або навіть бюджетні холодильники. У холодильниках з колекторними компресорами може бути застосована як крапельна (статична), так і суха система заморозки (No Frost). Головною перевагою колекторного компресора перед іншими є його невисока вартість, адже холодильники, оснащені звичайним компресором, коштують  куди дешевше інших.

Інверторний компресор

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - ретро кухня с холодильником

Однак якщо ми зацікавлені в більш сучасному типі холодильника, то нам варто звернути увагу на інверторний компресор. Як правило, холодильник не купується на короткострокову перспективу, адже такий пристрій працює в наших будинках часом не одне десятиліття. Таким чином, якщо ви вирішили поміняти свій старий холодильник з якоїсь  невідомої нам причини, то, швидше за все, ви можете бути не в курсі сучасних тенденцій в цьому напрямку і могли зовсім нічого не чути про холодильники  з інверторними компресорами.

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - белый холодильник на кухне

Головною особливістю таких компресорів є те, що під час його роботи інверторний компресор не зупиняється, а просто знижує обороти свого компресора. Головною перевагою такої системи є те, що під час включення звичайний компресор виходить на свій пік, а за один день роботи, таких включень може відбуватися безліч. Виходячи на пік своєї роботи, компресор піддається швидшому  зносу, а термін його служби, таким чином, скорочується. На відміну ж від звичайних компресорів, інверторні не припиняють своєї роботи навіть тоді, коли температура в камерах холодильника досягла необхідної позначки, а лише знижує свої обороти. Знос деталей компресора, таким чином, істотно знижується, а його термін експлуатації більш тривалий.

Головним розробником інверторних компресорів для своїх холодильників на сьогоднішній день вважається компанія Samsung. Саме їх холодильники стали першими, які масово стали оснащувати інверторними компресорами. Дуже часто виробники холодильників, в яких застосовується інверторний компресор, дають 10 років гарантії на роботу компресора. Це може служити ще одним свідченням надійності такого типу компресорів. Основними перевагами інверторних компресорів можна вважати довговічність їх експлуатації, тишу їх роботи, що важливо в сучасних побутових умовах, та економічність використання такого типу компресорів.

Лінійний компресор

Роспись холодильника

Відвідавши магазин побутової техніки, ми крім звичайного компресора і инверторного можемо зустріти ще додатковий тип компресора, який представлять нам, під назвою лінійний. Суть роботи такого компресора схожа відразу з двома типами компресорів, які ми з вами розглянули трохи раніше. Проте, варто відразу зазначити той факт, що лінійні компресори є більш новим видом компресорів, ніж звичайні колекторні компресори, що означає, якщо такий тип компресора встановлений у вашому холодильнику, він буде істотно тихішим  та  економічнішим  того, який оснащений звичайним компресором.

разбираемся в посуде_часть3_посуда из стекла - стеклянная посуда в холодильнике

Лінійний компресор має схожу будову з інверторним компресором на підставі того, що в ньому так само немає зайвих точок тертя, так як поршні такого компресора працюють за рахунок електромагнітного поля. Це виключає зайвий шум під час роботи компресора і, що важливо, виключає додатковий знос деталей компресора. Однак є і відмінності лінійного компресора від инверторного. Головною такою  відмінністю можна вважати те, що на відміну від инверторного, лінійний компресор, після досягнення заданої температури в камерах холодильника, відключається, а в необхідний момент заново відновлює свою роботу.

Какая температура должна быть, чтобы продукты не портились - яйца в холодильнике

Таким чином, лінійний компресор об’єднує в собі всі як переваги, так і недоліки обох типів компресорів. Головним ідеологом впровадження лінійного типу компресора в сучасні холодильники є компанія LG. Проте, завдяки фірмовим технологіям різних виробників, холодильники з лінійними компресорами мало чим поступаються тим, які оснащені інверторними компресорами, а якщо порівнювати їх з тими, які використовують в своїй конструкції звичайні колекторні компресори, то явна перевага простежується за лінійними аналогами. Компресори лінійного типу найчастіше використовуються в холодильниках з сухою системою заморозки (No Frost) і мають роздільну систему регулювання температури в різних камерах холодильника.

Так який же все-таки компресор краще?

Оптимизируем работу холодильника

Ставлячи питання про те, який же компресор все-таки краще, відповісти на дане питання досить складно. Все залежить від того, який холодильник вам буде потрібен, які його параметри для вас першорядні і який виробник холодильників для вас найбільш привабливий. Вся справа в тому, що деякі виробники холодильників розробляють власні компресори для своїх холодильників, найбільш популярними і відомими в цьому плані виробниками є розглянуті нами сьогодні компанії Samsung і LG. Давайте спробуємо резюмувати переваги і недоліки тих чи інших компресорів, які найбільш поширені на сьогодні.

расположение холодильника

Переваги колекторних компресорів:

Компресори колекторного типу ще відомі під назвою звичайні компресори. Вони встановлюються в більшості сучасних холодильників. Їх головною перевагою є те, що холодильники з таким типом компресорів коштують значно дешевше своїх аналогів з іншими типами компресорів.

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - девушка возле холодильника

Переваги інверторних компресорів:

Інверторні компресори є більш сучасним видом компресорів і застосовуються в холодильниках з системою заморозки No Frost. Така система заморозки не вимагає регулярного розморожування холодильника, а сам компресор вдало підлаштовується під температурний режим навколишнього середовища і той, який встановлюється всередині його камер. Завдяки тому, що інверторні компресори можуть регулювати потужність своєї роботи, вони працюють тихіше звичайних, та  мають більш тривалий термін своєї експлуатації.

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - холодильник подмигивает

Переваги лінійних компресорів:

На перший погляд може здатися, що лінійні компресори ввібрали в себе все те краще, що мають в собі обидва типи компресорів – інверторні та колекторні. Вони працюю так само тихо і точно підтримують температурний режим всередині камер холодильника, а їх вартість практично не відрізняється від аналогів з колекторним компресором. Проте, лінійний компресор, так само як і звичайний, має періодичність своєї роботи і ті моменти, коли він вмикається і вимикається.

Таким чином, розглянувши всі найкращі сторони різних компресорів холодильників, вам буде не так складно вибрати для себе найбільш оптимальний.

41108 0 cookie-check Який компресор краще вибрати для холодильника

Читайте також:

Сюрприз! Смартфон на подарунок, який сподобається кожному
Сюрприз! Смартфон на подарунок, який сподобається кожному
18 Вересня, 2017, 04:43 994 7
Вибір подарунка – справа тонка. Іноді годинами ходиш по магазинах, консультуєшся  з десятками продавців, борешся з сотнею сумнівів, купуєш «як для себе», презентуєш … І...
Смотреть результаты
5 порад, які допоможуть отримати максимальну віддачу від Galaxy Note 8
5 порад, які допоможуть отримати максимальну віддачу від Galaxy Note 8
Якщо ви є одним із щасливчиків, які недавно стали володарями смартфона Samsung Galaxy Note 8, ця стаття для вас! Отримайте максимальну віддачу від нового флагмана,...
Смотреть результаты
Яка температура повинна бути, щоб не псувалися продукти.
Яка температура повинна бути, щоб не псувалися продукти.
Величезна різноманітність продуктів харчування, які потрапляють на нашу кухню, вимагають до себе дбайливого зберігання, а іноді навіть індивідуальну температуру в холодильнику. У кожного з нас...
Смотреть результаты