search
Підписатися

logo

Як помити пилосос, щоб не довелося купувати новий

07 Листопада, 2017, 02:29 9

Дуже часто поломки пилососа трапляються саме після того, як ми його помиємо. Як же зробити це так, щоб не зіпсувати працюючий пилосос?

Пилосос вже давним-давно замінив для нас звичайний віник. Багато з нас, ті хто відносяться, як правило, до більш молодого покоління, не пам’ятають того часу, коли ми позбавлялися від небажаного пилу та сміття за допомогою звичайного віника і совка. Як би це багатьом не здавалося неможливим, але молоде покоління, найчастіше, не уявляє собі такої простої процедури, як прибирання сміття, за допомогою віника та  совка. У їхньому уявленні, небажане сміття, яке з’являється в квартирі або будинку найбільш ефективно видаляється за допомогою пилососа. Найчастіше таке твердження викликає посмішку, а іноді навіть глузування. Але, насправді, прибирання за допомогою віника йде в минуле остаточно!

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - веник и совок

Мало хто з нас ще прибирає сміття за допомогою віника та совка, адже навіть найзвичайніший пилосос доступний практично кожному. Вся справа в тому, що вартість сучасного пилососа варіюється від 700 до 70 000 гривень. У рідкісних випадках дешевше або дорожче. Таким чином, виділити мінімум 700 гривень, щоб забезпечити порядок в своєму домі, здатний практично кожен. Проте, варто розуміти, що використовуючи, навіть найсучасніший пилосос, необхідно за ним відповідно доглядати. Для того щоб пилосос ефективно звільняв нас від небажаного сміття, ми повинні ефективно чистити такий пилосос.

Які бувають пилососи

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - пылесос в интерьере

Пилососи, які використовуються в нашому будинку, можуть бути абсолютно різними. Таким чином,  прибирання та догляд за ними, так само відрізняються один від одного. Наприклад, пилосос, до якого ми так звикли, може виявитися мішковим, колбовим, миючим, з аквафільтром або звичайним автомобільним … різновидів пилососів багато. Кожен з цих пилососів вимагає індивідуального підходу, а відповідно і різного підходу до його чищення та миття.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - мешок в пылесосе

Пилосос може бути звичайним мішковим, до якого ми з вами найбільш звикли. У такому різновиді  пилососа сміття збирається в мішок, який може бути постійним або одноразовим. Серед переваг такого виду пилососа варто виділити високу потужність всмоктування, що дозволяє видаляти пил та сміття навіть із самих густих та щільних килимів та паласів  в нашій квартирі.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - колбовый пылесос

Практичнішими і більш сучасними можна вважати пилососи з колбою для збору сміття, замість мішка. Однак варто розуміти, що колбові пилососи мають як переваги, так і недоліки, порівняно з іншими типами пилососів. Завдяки тому, що нам не потрібно буде витрушували запорошений і дуже брудний мішок, колбові пилососи можуть вважатися найбільш практичними та гігієнічними пилососами.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - моющий пылесос

Якщо ж, нам необхідно зробити мийку підлоги або навіть наших килимів та паласів,  ми можемо скористатися миючим пилососом. Звичайний користувач має неоднозначні знання про такі пилососи, адже нам потрібно не тільки правильно зібрати його перед прибиранням, але й правильно почистити і помити, щоб в ньому не збиралися хвороботворчі організми.

Догляд за мішковим пилососом

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - пылесос с мешком

Як ми вже зазначили вище, пилососи різного виду вимагають різної уваги до себе. Таким чином, пилосос з мішком, після закінчення  прибирання, не вимагає  негайного видалення зібраного сміття зі свого мішка і очищення своїх основних фільтрів в терміновому порядку. Вся справа в тому, якщо ми не видалимо сміття з мішка, який не наповнився ущерть, то потужність роботи пилососа в такому випадку особливо не постраждає. Пилосос із мішком найбільш звичний для нас, адже саме такий тип пилососа ми використовували на зорі їх появи.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - мешки для пылесоса

У нашому розумінні, пилосос, який оснащений мішком для збору пилу, досить простий, а догляд за ним зовсім не повинен викликати жодних труднощів. Зазвичай, якщо ми використовуємо пилосос, який є мішковим, то все сміття спочатку потрапляє в мішок. Для тих, хто досить глибоко і детально обізнаний в конструкції пилососа, відомі ще  й фільтри пилососа. Кожен пилосос має  передмоторний та вихідний фільтри. Перший з них – передмоторний, захищає двигун від всмоктуваного сміття, другий – найбільш важливий, оберігає від випуску найменшого сміття, яке потрапляє в мішок пилососа.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - уборка пылесосом

Найбільш гігієнічними такі пилососи вважаються, якщо ми використовуємо одноразові мішки. Якщо ж ми використовуємо багаторазові пилозбірники, нам необхідно, після наповнення таких мішків, взяти і видалити з них пил. Зазвичай це відбувається за допомогою витрушування мішка. Однак ні в якому разі не варто прати його або мити!

Догляд за колбовим пилососом

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - убираем комнату пылесосом

Пилосос, який оснащений колбою замість мішка, може здатися спочатку більш сучасним і зручним пристроєм. Це й не дивно, адже замість того, щоб витрушували від пилу мішок, нам необхідно просто спустошити пластикову колбу. Ця процедура здається простою, адже більшість з нас не знає про те, що крім того, що ми повинні просто прибрати сміття зі спеціального пластикового контейнера, ми повинні слідувати декільком простим правилам, які дозволять стабільно і правильно працювати нашому пилососу.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - пылесос в работе

Якщо розглядати основну процедуру прибирання та миття пилососа з колбою, то вона може здатися більш кропіткою, ніж процедура очищення та мийки пилососа з мішком. Вся справа в тому, що після кожного прибирання ми повинні видаляти сміття з колби, адже її наповнення сприяє втраті потужності всмоктування пилососа. Крім усього іншого, варто розуміти,  якщо ми стаємо володарем колбового пилососа, то абсолютно після кожного прибирання ми повинні будемо мити або прати предмоторний фільтр. В іншому випадку, робота пилососа стане менш ефективною.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - пылесос с колбой

Ми можемо відразу відзначити те, що догляд за колбовим пилососом більш кропіткий, ніж за мішковим. Проте, прибираючи свій будинок за допомогою колбового пилососа, ми не контактуємо з пилом, як при витрушуванні багаторазового мішка, наповненого пилом та сміттям. Але ось, якщо ми, хоча б кілька разів не промиємо передмоторний фільтр, він просочиться пилом, а наш пилосос втратить всю ту потужність всмоктування, яку він мав в момент його покупки.

Догляд за миючим пилососом

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - пылесос для мойки полов

Миючі пилососи є більш функціональними пристроями, які ми, зі свого боку, можемо навіть називати агрегатами. Вся справа в тому, що володіючи досить широким функціоналом, миючі пилососи вимагають до себе і більш уважного ставлення. Якщо поглянути на такий пилосос поглядом недосвідченого користувача, то ми можемо виявити не тільки пару фільтрів – передмоторний та випускний, але й безліч нюансів, таких як використання миючих розчинів, а також  догляду за безліччю фільтрів.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - пылесос Томас

За своєю суттю миючий пилосос є універсальним пристроєм. Завдяки такому пилососу ми можемо провести як звичайне прибирання, так і вологе. Але варто розуміти, що миючий пилосос не тільки має великі габарити, він ще й має потребу в більш скрупульозній  мийці. Щоб провести чистку миючого пилососа, ми повинні докласти трохи  більше  зусиль, ніж в інших випадках. Будучи універсальним пристроєм, миючий пилосос доглядається  по різному. Якщо він використовується як пилосос з мішком, то його очищення здійснюється саме так, як ви використовуєте звичайний пилосос з мішком. Якщо ж ви його використовуєте, як пилосос колбовий або пилосос з аквафільром, то доглядати за ним  слід так, як  вимагає того догляд за подібним  пилососом.

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - уборка моющим пылесосом

Для того щоб прибрати і помити миючий пилосос, нам необхідно докласти трохи більше зусиль, ніж в інших випадках. Вся справа в тому, що миючий пилосос, зважаючи на свою універсальність має  велику кількість фільтрів, які слід періодично промивати або навіть міняти.

Основні правила догляду за пилососом

Виходячи з усього вищесказаного, варто розуміти, що працездатність пилососа безпосередньо залежить від того, як ми за ним доглядаємо. Якщо ми регулярно чистимо і миємо наш пилосос, згідно з вимогами заводу виробника, то він, безумовно, прослужить нам дуже довго, а його робота буде надійною та безвідмовною. Якщо підсумувати все те, що ми з вами сьогодні розглянули, то найбільш правильною поведінкою після прибирання будинку за допомогою пилососа стануть наступні дії:

  • Варто пам’ятати, якщо ми володіємо колбовим або миючим пилососом, то видалити сміття, що накопичилося в пилозбірнику, варто відразу ж після прибирання;
  • Якщо ми володіємо колбовим пилососом, то нам необхідно після прибирпння помити передмоторний фільтр, який, як правило, знаходиться під колбою, в яку збирається сміття;

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - уборка в комнате

  • Варто розуміти, якщо ми володіємо колбовим  пилососом, то це зовсім не означає, що ми можемо його використовувати з водою – такий пилосос може працювати лише для сухого прибирання;
  • Якщо ми використовуємо мішковий пилосос, то ми можемо використовувати його мішок не для одноразового прибирання, а до повного його наповнення, але при цьому варто враховувати, що довготривале зберігання використаного мішка може утворити неприємний запах;
  • Якщо ми не хочемо витрушували багаторазовий мішок, який змушує нас контактувати з пилом, ми повинні будемо купувати одноразові мішки – це додаткова стаття витрат в нашому сімейному бюджеті;

Как помыть пылесос чтобы не пришлось покупать новый - одноразовый мешок

  • У разі якщо ми володіємо миючим пилососом, то варто розуміти, що найчастіше ми використовуємо його як звичайний пилосос для сухого прибирання, а лише один-два рази на місяць миємо ним підлогу;
  • Після прибирання, фільтри миючого пилососа вимагають більш ретельного чищення, ніж у звичайних пилососах.
90186 0 cookie-check Як помити пилосос, щоб не довелося купувати новий

Читайте також:

Як форматувати замітки на iPhone та iPad
Як форматувати замітки на iPhone та iPad
06 Листопада, 2017, 05:01 909 9
Додаток “Замітки” дозволяє записувати на iPhone та iPad будь-які ідеї, формувати контрольні списки, створювати замальовки і т.д. У цій статті ми розповімо вам, як відформатувати...
Смотреть результаты
Вибираємо індукційну плиту
Вибираємо індукційну плиту
Кожна хазяйка мріє про якісну техніку для кухні. Вибір плити – завдання нелегке. Саме плита стає центром усієї кухні, адже на ній готується їжа. Тому...
Смотреть результаты
Огляд сучасних мікрохвильовок
Огляд сучасних мікрохвильовок
Без мікрохвильовки на сучасній кухні обійтися, напевно, вже не можливо. Саме цей пристрій робить наші обіди не холодними. Величезна популярність мікрохвильових печей обумовлена ​​не тільки...
Смотреть результаты