search
Підписатися

logo

Корисний лайфхак: як підключити флешку до смартфона

22 Листопада, 2017, 10:52 11

Сучасний смартфон практично не поступається домашнього комп’ютера у функціональності та дозволяє нам підключати до себе різноманітні носії інформації.

Не секрет, що вимоги до будь-якого гаджету у сучасних умовах ростуть дуже швидко. Те, що було нормою ще рік, а тим більше два роки тому, сьогодні вважається недостатнім для сучасних умов. Якщо розглядати в розрізі сучасного прогресу IT-індустрію, то найбільш динамічно сьогодні розвиваються смартфони. Згадайте, як ви могли зв’язатися зі своїми родичами, друзями або просто знайомими ще близько 10 років тому. Напевно це був звичайний кнопковий мобільний телефон, найчастіше чорно-білий, а в деяких випадках звичайний стаціонарний домашній телефон. Порівняйте з тим, як сьогодні ви можете зв’язатися зі своїм другом. Ви просто виймаєте смартфон з кишені та телефонуєте …

Розмова по смартфону

Це цілком нормальна ситуація, адже з плином часу ми не тільки отримуємо більш комфортну комунікацію, а й великі можливості у плані використання персональних мобільних пристроїв, які в нашу з вами сучасність називаються смартфонами. А з часом і з розвитком сучасного прогресу, головною проблемою наших гаджетів стає пам’ять. Якщо ви володієте смартфоном, який ви придбали рік або два тому, то сьогодні ви можете відчути недолік фізичної або оперативної пам’яті, що, часом, відбивається на продуктивності самого пристрою. На продуктивність застарілого пристрою ми вплинути не можемо, але ось розширити його пам’ять іноді можна.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

  1. Основна проблема пам’яті на сьогодні
  2. Як найпростіше розширити пам’ять свого смартфона
  3. Як ще додати пам’яті у смартфон?
  4. Підведемо підсумок

Основна проблема пам’яті на сьогодні

 Пам'ять смартфону

Спочатку може здатися дивним, навіщо нам може знадобитися підключати флешку до свого смартфону. Але от якщо розібратися з цим питанням більш детально, то ми розуміємо, що з розвитком сучасних технологій, мобільні пристрої поступово заміщають нам домашні комп’ютери. У той час, коли наш домашній ПК або ноутбук володіє пам’яттю приблизно в 500 Гб, а іноді навіть і більше, то пам’ять більшості наших смартфонів не перевищує 16 Гб, і лише за деяким винятком становить 32 Гб, 64 Гб або ж більше.

Додатки на смартфоні

Більшість мобільних пристроїв, таких як смартфони або планшети, на сьогодні, працюють за допомогою операційних систем Android або iOS. І якщо компанія Apple зі своєю iOS не дозволяє розширювати пам’ять своїх пристроїв за допомогою карт пам’яті microSD, то Android-пристрої цілком схильні до придбання додаткової пам’яті. Таким чином, якщо ви володієте, наприклад, смартфоном, який працює на ОС Android, то, швидше за все, його пам’ять можна розширити за допомогою додаткової картки пам’яті microSD. Її максимальний обсяг залежить від виробника і моделі смартфона.

 Карта пам'яті MicroSD

Втім, можливість розширення пам’яті у вашому смартфоні зовсім не залежить від операційної системи, на якій він працює. Вся річ у тому, що смартфони Apple доступні у різної редакції, яка залежить від обсягу внутрішньої пам’яті. Смартфони від інших виробників найчастіше доступні на ОС Android і виробляються в одній або двох редакціях пам’яті, але вони дозволяють розширити пам’ять свого пристрою. Варто розуміти, що у найбільш пізніх версіях Android не підтримує перенесення встановлених програм з пам’яті пристрою на пам’ять знімного носія. Таким чином, питання про додаткову пам’ять стає більш гостро.

Як найпростіше розширити пам’ять свого смартфона

Купуючи новенький, навіть найсучасніший смартфон, ми повинні розуміти, що він володіє своєю пам’яттю, якою його нагородив виробник. Розширити цю пам’ять не представляється можливістю, вона залишиться незмінною до самого кінця використання такого смартфона. Однак існує два найбільш основних способи доповнити пам’ять нашого смартфона, які не суперечать вимогам виробника і не викликають будь-яких труднощів у користувача.

Карта пам'яті у смартфон

Найбільш популярним методом розширення основної пам’яті смартфона є доповнення його обсягу об’ємом пам’яті спеціальної карти microSD. Для того щоб доповнити нею пам’ять у вашому смартфоні повинен бути спеціальний слот під цю саму карту. Додатковим нюансом такого розширення є максимально допустимий обсяг карти пам’яті, яка підтримується пристроєм. Таким чином, якщо ваш смартфон здатний розпізнавати максимально карту пам’яті до 32 Гб, то він не зможе побачити microSD на 128 Гб. Крім цього варто розуміти, що в найбільш пізніх версіях Android програми не переносяться на карту пам’яті (як ми, власне, вже говорили), а на ній ми зможемо зберігати свої фотознімки, відзняті відеоролики, музику і так далі.

Хмарне сховище

Але ось деякі пристрої не підтримують розширення пам’яті за допомогою карти microSD. Або ж деякі смартфони мають гібридний слот, коли під час використання двох сім-карт ми не можемо встановлювати карту пам’яті. Що ж робити у цьому випадку? Тоді ми можемо просто доповнити пам’ять свого смартфона за допомогою додаткових сервісів, які називаються хмарними сховищами. Для того, щоб використовувати ці самі сховища, нам не потрібно встановлювати у свій смартфон додаткових карт, ми повинні лише зареєструвати акаунт на відповідному сервісі. Головною умовою використання хмарного сховища є постійне підключення до мережі Інтернет.

Як ще додати пам’яті в смартфон?

Перехідник під карту пам'яті

Що ж робити, якщо жоден з цих методів не прийнятний для нашого смартфона? Що, якщо ми не можемо встановити карту пам’яті, наприклад, через те, що нам необхідно використовувати дві сім-карти, а наш девайс володіє гібридним слотом? В той самий час ми можемо не мати доступу до мережі Інтернет, щоб скористатися сервісами хмарних сховищ. Таким чином, ми ризикуємо опинитися сам на сам з вбудованою пам’яттю свого смартфона, якої дуже часто може не вистачати.

 OTG кабель

У таких випадках нам на виручку може прийти звичайна комп’ютерна USB-флешка. Вона може мати різний обсяг пам’яті, але, незалежно від цього, вона може доповнити собою пам’ять нашого смартфона. Крім цього, так само, ми можемо витягти або прочитати дані, коли нам це буде необхідно, з флеш-накопичувача, за допомогою нашого смартфона. Для такого заходу нам необхідно буде додаткове обладнання, адже на корпусі свого смартфона, ви, швидше за все, не знайдете роз’ємів, схожих на стандартні USB 2.0 або, тим більше USB 3.0 і 3.1.

Смартфон з флешкою

Для того щоб наш смартфон зміг отримати доступ до вмісту USB-флешки, нам потрібен буде спеціальний перехідник під назвою OTG-кабель. З одного його боку ми маємо роз’єм microUSB, а з іншого вхід під флешку USB. Таким чином, підключивши такий кабель до свого смартфону, ми зможемо підключати до нього додатково звичайні комп’ютерні флешки. Але варто розуміти, що це доступно не на кожному смартфоні, а лише на тих, які підтримують цю саму функцію OTG.

 Перехідник під флешку

Щоб перевірити, чи зможе ваш смартфон не просто підключити до себе USB-флешку, а розпізнавати її та бачити її вміст, вам необхідно буде зробити практичне дослідження. Іншими словами, якщо ви не хочете розбиратися в технічних параметрах, які надав виробник, то потрібно просто підключити флешку через OTG-кабель і спробувати відкрити її. Якщо нічого не вийшло, то розширити пам’ять за допомогою такого способу не вийшло …

 Розширюємо пам'ять смартфона

Крім варіанту з OTG-кабелем існують так же і спеціально призначені флешки, які вже володіють вбудованим перехідником microUSB. Таку флешку ви можете підключати до свого смартфону або планшету безпосередньо, без додаткових OTG-кабелів. Якщо ж ваш смартфон не розпізнає встановленого таким чином накопичувача, то можна отримати до нього доступ за допомогою установки root прав, але блог Comfy настійно не рекомендує робити цього недосвідченим користувачам, адже у разі невдалих дій ви можете привести свій девайс у неробочий стан.

Підведемо підсумок

Накопичувачі різних типів

Найчастіше ми прагнемо підключити USB-флешку до свого смартфона з метою розширення пам’яті, коли іншої можливості для цього немає. Часом, підключити флешку до смартфона необхідно в цілях непередбаченої необхідності отримати доступ до тих чи інших файлів. Наприклад, якщо ви перебуваєте на роботі, а в професійних цілях, вам необхідно отримати текстовий файл, розташований на флешці. Комп’ютера або ноутбука під рукою немає, а допомогти може лише смартфон. Для багатьох це може виявитися знайомою ситуацією. Підключаючи до смартфона зовнішні накопичувачі, варто розуміти, що вони здатні істотно розширити пам’ять смартфона, але вони, у свою чергу, витрачають заряд його батареї. Таким чином, ми можемо легко підключати до смартфону флеш-накопичувачі, але підключення до нього зовнішніх жорстких дисків вкрай небажано, адже недолік живлення може нашкодити працездатності даного пристрою.

90430 0 cookie-check Корисний лайфхак: як підключити флешку до смартфона

Читайте також:

16 секретних можливостей браузера Google Chrome для Windows і Mac
16 секретних можливостей браузера Google Chrome для Windows і Mac
21 Листопада, 2017, 05:48 1869 11
  Google Chrome – це найпопулярніший в світі браузер, яким активно користуються як шанувальники Windows, так і шанувальники Mac. Незважаючи на широку поширеність браузера, більшість...
Смотреть результаты
Як влаштована пральна машина: принцип роботи
Як влаштована пральна машина: принцип роботи
Дуже популярний спосіб сучасного релаксу – спостерігати за обертовим барабаном пральної машини. Однак ми зовсім не думаємо про ті механізми, які в цей час працюють....
Смотреть результаты
Як вибрати посудомийну машину, яка працює ефективно й економічно
Як вибрати посудомийну машину, яка працює ефективно й економічно
Посудомийна машина є незамінним помічником на сучасній кухні, яка здатна звільнити масу часу господині, адже їй не потрібно більше мити посуд. Лише одного разу скориставшись...
Смотреть результаты