search
Підписатися

logo

Який бойлер краще? Три рейтингу бойлерів 2019 від Блогу Comfy

15 Серпня, 2019, 05:27 10

Кожен раз, коли планово або позапланово відключають гарячу воду, ми говоримо собі, що ось вже тепер точно прийшов час купити бойлер. І кожен раз забуваємо про свою обіцянку. А все чому? Тому що вибір бойлерів настільки великий, що просто не хочеться розбиратися у всіх тонкощах і особливостях мільйона моделей. Правда?

Спеціально для економії вашого часу, блог Comfy склав не один, а відразу три свіжих і актуальних рейтингу бойлерів 2019 року. Ми просто і коротко розповімо про види, дамо розумні поради щодо вибору та запропонуємо товари для будь-якого бюджету.

Підписуйтеся на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Види бойлерів
 2. «Мокрий» або «сухий» ТЕН: в чому різниця?
 3. Поради та рекомендації щодо вибору бойлерів
 4. Рейтинг бойлерів з мокрим Теном
 5. Рейтинг бойлерів з сухим ТЕНом
 6. Рейтинг самих економічних бойлерів
 7. Підіб’ємо підсумок

Види бойлерів

Основне завдання бойлера – нагрівати воду, тому виробники виділяють два види водонагрівачів, в залежності від типу нагрівального елементу (ТЕН).

ТЕН проходить по всій довжині водонагрівача і рівномірно нагріває рідину. Нагрівальні елементи можуть бути відкритими (їх ще називають «мокрими») або в спеціальній трубці (частіше їх називають «сухими»). Про різницю цих двох видів ми поговоримо трохи пізніше.

У бойлерах з внутрішнім типом нагріву виділяють:

 1. Електричні моделі – принцип роботи у них наступний: вода набирається в бак і нагрівається до певної температури, після чого температура її підтримується, як в термосі.
 2. Проточні моделі – їх врізають в саму систему подачі води. Плюс таких бойлерів в тому, що вода в них нагрівається моментально, мінус – вони неекономічні.

Також бойлери прийнято ділити на підлогові і настінні моделі, і за обсягом, наприклад, 10, 15, 50, 80, 100 і більше літрів.

«Мокрий» або «сухий» ТЕН: в чому різниця?

Як ми вже говорили, «мокрий» ТЕН контактує з водою, а «сухий» – захований в спеціальну колбу. Щоб більш наочно показати різницю, проведемо аналогію:

 1. «Мокрий» або «відкритий» ТЕН – це звичайний кип’ятильник, який потрібно опустити в воду, щоб її нагріти;
 2. «Сухий» чи «закритий» ТЕН – це електрочайник, де нагрівальний елемент захований.

 мокрий або сухий тен

Головна перевага відкритого Тена в низькій ціні, а от мінусів кілька. По-перше, потрібно зливати всю воду, щоб замінити деталь,  яка вийшла з ладу. По-друге, через постійний контакт з водою ТЕН через час обростає накипом, тому рекомендується проводити профілактичну чистку щороку.

Сухий ТЕН більш вдалий варіант. По-перше, можна замінити деталь без зливу води з бака. По-друге, накип хоч і буде утворюватися, але на роботу Тена впливати не буде. І найголовніше, із за компактних розмірів виробники можуть використовувати не один, а відразу два нагрівальних елемента в бойлері. Результат, вода гріється швидше, прилад служить довше. Єдиний мінус – ціна таких бойлерів буде вище.

Поради та рекомендації щодо вибору бойлерів

Перед тим, як перейти до рейтингу бойлерів за якістю, необхідно дізнатися, на які параметри потрібно звертати увагу саме вам. Адже, кращий бойлер для однієї людини може абсолютно не підійти іншому. Отже, на що звертати увагу при виборі водонагрівача?

 1. Обсяг. У цьому питанні все залежить від розмірів вашої родини. Для однієї людини підійде бойлер обсягом 10-15 л, дві людини – 30-50, три людини – 80-100, чотири людини – 100-120 л, п’ять чоловік – більше 150 літрів.

який обсяг бойлера потрібен

 1. Потужність. Найчастіше водонагрівачі мають у своєму розпорядженні потужністю 1000-2500 Вт. Для прикладу, бойлер на 100 літрів потужністю 1500 Вт буде нагріватися від 3 до 5 годин. Отже, чим більший об’єм і вище потужність, тим швидше буде нагріватися вода, але і електроенергії пристрій споживатиме більше.
 2. Форма бака. Бувають циліндричні, прямокутні і Slim-бойлери. Найпопулярніші – циліндричні, самі економічні та комфортні для розміщення – прямокутні. Slim-бойлери невеликі в діаметрі, але при цьому циліндричної форми, підходять для розміщення в малогабаритних просторах.

Тобто якщо ви вибираєте найекономічніший бойлер, варто звернути увагу на накопичувальні моделі з відкритим Теном і невеликого обсягу – 50-80 літрів. Щоб не заплутатися в моделях і виробниках, ми склали три рейтингу:

 1. Рейтинг бойлерів з мокрим Теном;
 2. Рейтинг бойлерів з сухим ТЕНом;
 3. Рейтинг самих економічних бойлерів.

Рейтинг бойлерів з мокрим Теном

13 місце – водонагрівач Thermex SPR 80 V

Thermex SPR 80 V– універсальний і практичний бойлер накопичувального типу. Форма бака – Slim, при цьому обсяг може досягати 100 літрів. Потужність даного апарату – 2500 Вт. Дана модель цікава наявністю не одного, а двох тенів, що значно збільшує її термін експлуатації. Бак виготовлений з нержавіючої сталі, а всередині покритий біостеклофарфоровим покриттям, який перешкоджає появі і розмноженню грибка, а також корозії.

водонагрівач Thermex SPR 80 V

Переваги:

 1. Стильний дизайн;
 2. Компактні габарити;
 3. Збільшена потужність;
 4. Швидкий нагрів (1 година 45 хвилин);
 5. Покриття з біостеклофарфору, що запобігає появі корозії;

Недоліки:

 1. Механічне управління регулюванням температури;
 2. Відсутність термометра, що позбавляє можливості контролювати температуру води. На захист можна сказати, що вище 75 градусів вода не нагріється.

12 місце – водонагрівач Gorenje TGR 50 SNGV9

Бренд Gorenje пропонує новинку – модель TGR 50 SNGV9. Даний бойлер відноситься до накопичувального типу з одним відкритим Теном. Форма бака – Slim, що дозволяє розміщувати апарат навіть в невеликих ванних кімнатах. Внутрішнє покриття бака – емальована сталь з подвійним антикорозійним захистом. Середня ринкова ціна робить дану модель привабливою, якщо ви шукайте невеликий бойлер для часткового, а не постійного використання.

Переваги:

 1. Швидкий нагрів (1 година 55 хвилин);
 2. Захист від замерзання;
 3. Захист від перегріву;
 4. Водонагрівач виготовлений з матеріалів, які на 100% переробляються;
 5. Високоякісна теплоізоляція.

Недоліки:

 1. Тільки один доступний обсяг – 50 літрів;
 2. Один ТЕН, а не два, як в інших моделях.

11 місце – водонагрівач Gorenje EWH 80 NGV9

Універсальна модель Gorenje EWH 80 NGV9 на 80 літрів підійде для сім’ї з трьох осіб: двоє дорослих і дитина. Погружной ТЕН, хоч і контактує безпосередньо з водою, але при цьому виготовлений з міді, що продовжує термін служби і захищає від появи корозії. Від корозії також захистить надчиста емаль і великий магнієвий анод. Ще одна особливість даної моделі – наявність регулятора, за допомогою якого можна встановити бажану температуру.

водонагрівач Gorenje EWH 80 NGV9

Переваги:

 1. Мідний ТЕН і емалеве внутрішнє покриття бака захищають від появи корозії;
 2. Наявність запобіжного клапана;
 3. Один з найдешевших бойлерів;
 4. Великий вибір обсягів від 50 до 100 літрів;
 5. Захист від перегріву;
 6. Високоякісна теплоізоляція.

Недоліки:

 1. Довгий час первинного нагріву – 4 години;
 2. Циліндрична форма бака досить габаритна і підійде не для всіх приміщень.

10 місце – водонагрівач Ariston LYDOS R 80 V

Італійська компанія Арістон представляє свою бюджетну модель бойлера LYDOS R 80 V на 50, 80 і 100 літрів. Це перший водонагрівач з тепловим насосом енергоефективністю класу А, що дозволяє знизити витрати електроенергії на 50%, при цьому потужність пристрою становить всього 1500 Вт. Крім цього, виробники впровадили інноваційну технологію iMemory, яка відстежує годинник найбільш частого споживання гарячої води і підлаштовується під режим кожної окремо взятої родини. Завдяки сенсорному екрану можна легко регулювати температуру води і стежити за індикатором готовності душа і іншими параметрами.

водонагрівач Ariston LYDOS R 80 V

Переваги:

 1. Економія електроенергії;
 2. Швидкий нагрів води;
 3. Легка установка;
 4. Приховане підключення;
 5. Великий вибір обсягів;
 6. Доступна ціна;
 7. Європейське виробництво.

Недоліки:

 1. Один нагрівальний елемент;
 2. Кругла форма бака займає багато місця і може не підійти для малогабаритних приміщень.

9 місце – водонагрівач Bosch Tronic 1000 TR1000T 80 B

Компанія Bosch представила цікаву модель водонагрівача Tronic тисяча TR1000T 80 B. На перший погляд, це стандартний циліндричний бойлер накопичувального типу. Але, насправді, у нього є одна дуже цінна і важлива перевага – наявність відразу двох тенів по 1000 Вт кожен. Що це означає? На відміну від моделей з одним Теном, цей водонагрівач прослужить удвічі довше. Крім цього, електроенергії він буде споживати вдвічі менше, але час нагрівання не сильно відрізнятиметься від більшості аналогів. Внутрішнє покриття у нього склокерамічне, тому про корозії можна забути надовго.

 водонагрівач Bosch Tronic тисячу TR1000T 80 B

Переваги:

 1. Наявність двох тенів по 1000 Вт кожен;
 2. Менше споживання електроенергії в порівнянні з аналогами;
 3. Внутрішнє склокерамічне покриття;
 4. Ціна нижче середньоринкової.

Недоліки:

 1. Відсутня регулювання температури на панелі;
 2. Кріплення не поставляється в комплекті з бойлером;
 3. Форма бака циліндрична, може не підійти малогабаритним приміщенням.

8 місце – водонагрівач Thermex ERS 80 V silverheat

У моделі Thermex ERS 80 V виробники застосували спеціальну технологію silverheat. Принцип її роботи досить простий, але, як то кажуть, все геніальне – просто. Справа в тому, що нагрівальний елемент в бойлері – срібний, тому при кожному нагріванні відбувається термоемісія іонів срібла і вода очищається від бактерій. Крім цього, срібний ТЕН значно збільшує термін служби водонагрівача. Це відмінна модель для сім’ї з трьох осіб, де води вистачить для водних процедур і миття посуду.

водонагрівач Thermex ERS 80 V silverheat

Переваги:

 1. Використання інноваційної технології silverheat, яка збагачує воду іонами срібла і очищує її.
 2. Великий вибір обсягів, аж до 150 літрів.
 3. Збільшений термін служби.
 4. Найнижча ціна серед конкурентів.

Недоліки:

 1. Слабка потужність – всього 1500 Вт, як результат, час нагріву – майже 3 години.
 2. Досить габаритний пристрій з циліндричною формою бака.
 3. Відсутнє регулювання температури на панелі.

7 місце – водонагрівач Atlantic PC 30

Французький концерн Atlantic представив модель бойлера PC 30 з ексклюзивною технологією додаткового захисту від корозії. Технологія заснована на омічному опорі. Простими словами, струм між елементами, які знаходяться всередині бака, зменшується, за рахунок чого термін служби і продуктивність роботи бойлера збільшується. Завдяки компактній формі бака, модель PC 30 можна встановлювати в місцях з обмеженим простором. Вода в бойлері нагрівається дуже швидко – всього за 57 хвилин, що також вигідно відрізняє дану модель від конкурентів.

водонагрівач Atlantic PC 30

Переваги:

 1. Компактні розміри бака.
 2. Висока потужність в 2000 Вт.
 3. Швидкий нагрів – всього 57 хвилин.
 4. Вибір обсягів бака до 75 літрів.
 5. Ідеальне співвідношення «ціна-якість».
 6. Простий монтаж.

Недоліки:

 1. Немає зовнішнього екрана з показником температури.
 2. Відсутнє регулювання температури на панелі.

6 місце – водонагрівач Novatec NT-S 80

Вітчизняний виробник Novatec приємно здивував своєю моделлю бойлера NT-S 80. Даний водонагрівач отримав відразу кілька інноваційних розробок. По-перше, тут використовується титанова емаль, яка не містить органічних домішок. Завдяки тому, що емаль наноситься рідким способом, а потім обпалюється в печі, в результаті, виходить покриття, здатне захистити ТЕН навіть від самої жорсткої водопровідної води. По-друге, в моделі NT-S 80 була застосована авторська запатентована система «Антимікс», яка не допускає перемішування вже нагрітої і ще холодної води. Завдяки такій розробці, ви зможете забути про температурні перепади, які бувають так недоречно.

водонагрівач Novatec NT-S 80

Переваги:

 1. Низька ціна.
 2. Добре і довго тримає температуру.
 3. Захищає від температурних перепадів.
 4. Унікальний спосіб нанесення емалі допомагає захистити пристрій від появи корозії і продовжити термін служби.

Недоліки:

 1. Через низьку потужності (1500 Вт) і великого обсягу бака, вода нагрівається досить довго – 4 години.
 2. Відсутнє регулювання температури на панелі.
 3. Немає прямого доступу до термостата.

5 місце – водонагрівач Ariston SG1 50 V (ITA)

Модель бойлера SG1 50 V (ITA) від італійського бренду Арістон відкриває «екватор» нашого рейтингу кращих бойлерів з мокрим Теном. І це не просто так. Дана модель відрізняється довговічністю, швидким нагріванням, простотою кріплення і низьким показником енерговитрат. Особливість моделі в її круглій формі. Такий бойлер зручно розташувати прямо над раковиною, наприклад, у кухні. Внутрішнє покриття – нержавіюча сталь, покрита емаллю з іонами срібла. Таке покриття дозволяє збільшити термін експлуатації бойлера.

водонагрівач Ariston SG1 50 V (ITA)

Переваги:

 1. Просте управління.
 2. Елегантний і компактний дизайн.
 3. Наявність блоку з показником температури.
 4. Простий монтаж.
 5. Доступна ціна.
 6. Запобіжний клапан.

Недоліки:

 1. Один ТЕН.
 2. Нестандартна форма, не підійде для маленьких приміщень.

4 місце – водонагрівач Atlantic Opro Classic VM 80 N4 (1200W)

Представляємо економічну пропозицію від французького концерну Atlantic – модель Opro Classic VM 80 N4 (1200W). Традиційна конструкція з магнієвим анодом і мідним ТЕНом зробила цю модель хітом-продажу не тільки в Україні, але і в Європі. Адже така конструкція не тільки захищає нагрівальний елемент від утворення корозії, але і продовжує термін служби самого бойлера. Незважаючи на невелику потужність – всього в 1200 Вт – нагрів води відбувається досить швидко, при цьому відсутні перевантаження електромережі. Універсальна модель бойлера підійде для побутового використання.

 водонагрівач Atlantic Opro Classic VM 80 N4 (1200W)

Переваги:

 1. Доступна ціна.
 2. Наявність блоку з показником температури.
 3. Магнієвий анод і мідний ТЕН захищають від появи корозії.
 4. Швидкий нагрів води.

Недоліки:

 1. Нестандартна форма, не підійде для маленьких приміщень.Максимальна температура води – 65 градусів.

3 місце – водонагрівач Regent NTS 50V 1,5K (RE)

Срібло в нашому рейтингу кращих водонагрівачів з мокрим Теном займає модель Regent NTS 50V 1,5K (RE), яку представив французький концерн Арістон. Це легкий, простий в управлінні і монтажі бойлер, який відмінно впорається з будь-якими побутовими завданнями. У нашому списку – це ідеальне співвідношення ціни і якості. За мінімальну ціну ви отримуєте максимально ефективний апарат – хорошу «робочу конячку», який прослужить вам довгий час.

 водонагрівач Regent NTS 50V 1,5K (RE)

Переваги:

 1. Аналоговий дисплей, де відображаються дані про температуру.
 2. Просте управління.
 3. Швидкий монтаж.
 4. Є моделі різних обсягів, аж до 100 літрів.
 5. Ідеальне співвідношення ціна-якість.

Недоліки:

 1. Досить великі габарити, можуть підійти не в усі приміщення.

2 місце – водонагрівач Gorenje SG 80 / V9

Gorenje SG 80 / V9 – це Mercedes в світі водонагрівачів. Гарантія на бак – 5 років, подвійний антикорозійний захист, наявність захисту від перегріву – і це тільки мала частина того, що може запропонувати бойлер французької компанії Гореньє. Модель SG 80 / V9 відрізняється помірною потужністю у 2000 Вт, але при цьому економною витратою електроенергії. Вода нагрівається швидко, що не може не радувати, особливо в зимовий період. Якщо ви давно шукали надійний і довговічний бойлер – Gorenje SG 80 / V9 – це те, що вам потрібно.

водонагрівач Gorenje SG 80 / V9

Переваги:

 1. Великий вибір обсягів бака.
 2. Висока потужність нагрівального елементу.
 3. Швидкий нагрів води.
 4. Подвійний антикорозійний захист.
 5. Виготовлений з матеріалів, які на 100% переробляються, а значить, бойлер не шкодить навколишньому середовищу.
 6. Відповідність європейським стандартам якості.

Недоліки:

 1. Ціна вище середньоринкової.
 2. Відсутнє регулювання температури на панелі.

1 місце – водонагрівач Ariston BLU1 R 80 V

Переможець нашого рейтингу кращих бойлерів з мокрим Теном –Ariston BLU1 R 80 V. Перемогу цьому бойлеру ми присуджуємо за відповідність усім вимогам сучасних покупців. Цей бойлер має достатній обсяг 80 літрів, помірну потужність в 1500 Вт, швидке нагрівання, безперебійну роботу, його легко встановлювати і використовувати. Це простий, зрозумілий і ефективний апарат, який дозволить вам надовго забути про покупку і вибору нового бойлера.

 водонагрівач Ariston BLU1 R 80 V

Переваги:

 1. Відмінно тримає температуру.
 2. Швидко нагрівається.
 3. Працює безшумно.
 4. Ідеальне співвідношення ціни і якості.
 5. Стильний дизайн і компактний розмір.

Недоліки:

 1. Відсутнє регулювання температури на панелі.

Рейтинг бойлерів з сухим ТЕНом

8 місце – водонагрівач Bosch ES 050-5 1600W BO H1X-CTWRB

Цікава модель ES 050-5 1600W BO H1X-CTWRB від виробника Bosch, має нестандартні розміри які можуть не підійти в малогабаритні приміщення. Однак це з лишком компенсується функціоналом бойлера. Потужність в 1600 Вт дозволяє швидко нагрівати воду в бойлері і при цьому не розоритися на оплату рахунків за електроенергію. У даній моделі один ТЕН, а внутрішнє покриття – нержавіюча сталь і склокераміка. Все це в комплексі перешкоджає утворенню корозії, навіть при взаємодії з дуже жорсткою проточною водою.

водонагрівач Bosch ES 050-5

Переваги:

 1. Простота монтажу.
 2. Відмінна термоізоляція.
 3. Конструкція створена таким чином, щоб уникнути утворення накипу.
 4. Гріє воду швидко.
 5. Безшумний.
 6. Температуру тримає довго.

Недоліки:

 1. Максимальна температура води – 65 градусів.
 2. 1 ТЕН, в той час, як у аналогів зустрічаються моделі з двома ТЕНами.

7 місце – водонагрівач Banzai DT30V20F (KD)

Banzai DT30V20F (KD)– надійна і компактна модель з поліпшеною конструкцією. Внутрішній бак покритий титано-кобальтовою емаллю, яка не тільки запобігає утворенню корозії і розмноження бактерій, але і збільшує термін служби бойлера. Сам ТЕН знаходиться в сталевій гільзі, тому замінювати нагрівальний елемент можна, не порушуючи герметичність бака.

 водонагрівач Banzai DT30V20F (KD)

Переваги:

 1. Висока потужність у 2000 Вт, як результат, швидке нагрівання води – всього 42 хвилини.
 2. Компактні розміри і легка вага – всього 16 кг.
 3. Цифровий дисплей, де відображається температура води.
 4. Можливість регулювати температуру за допомогою механічного термостата.
 5. Не шумить.
 6. Довго тримає температуру.

Недоліки:

 1. Наявність одного Тена.
 2. Висока ціна.

6 місце – водонагрівач WetAir WWH-50L

Бойлер WetAir WWH-50L помітно відрізняється від аналогічних моделей конкурентів. По-перше, у виробництві використовується унікальне емалеве покриття, створене на основі дрібної дисперсії. Таке покриття дозволяє захистити водонагрівач від появи корозії і накипу. По-друге, при перегріванні водонагрівача спрацьовує система автоматичного відключення, ця ж система спрацює, якщо в баку закінчиться вода. По-третє, розібратися з настройками і управлінням бойлера зможе навіть дитина – настільки все просто і зрозуміло. І найголовніше, бойлер WetAir WWH-50L відноситься до найвищого класу «А», що свідчить про мінімальне споживання електроенергії і низьких рахунках за світло.

водонагрівач WetAir WWH-50L

Переваги:

 1. Надійне внутрішнє покриття, яке не тільки подовжує термін служби бойлера, а й перешкоджає появі корозії і накипу.
 2. Бойлер відноситься до класу «А», що дозволяє значно економити електроенергію і знизити витрати.
 3. У комплекті поставляються діелектричні перехідники, які захищають патрубки від утворення корозії.

Недоліки:

 1. Один ТЕН, в той час, як у аналогів зустрічаються моделі з двома ТЕНами
 2. Середня потужність 1500 Вт.

5 місце – водонагрівач Novatec NT-DD 80

Особливість вітчизняного водонагрівача Novatec NT-DD 80 в тому, що в ньому не один, а два Тена по 800 Вт. Чим це може бути корисно для користувача? По-перше, наявність двох тенів збільшує термін служби бойлера в два рази. По-друге, невелика потужність допомагає економити на електроенергії, що, погодьтеся, в наш час важливо. Ще одна «фішка» даного бойлера у використанні титанової емалі, яка не містить органічних домішок і може захистити пристрій навіть від самої жорсткої водопровідної води.

водонагрівач Novatec NT-DD 80

Переваги:

 1. Виробник використовує запатентовану технологію «Антимікс», яка запобігає змішуванню холодної і вже нагрітої води, як результат, гаряча вода витрачається більш розумно, і немає температурних стрибків.
 2. Є відкритий регулятор температури на корпусі.
 3. Емальований сталевий бак.
 4. Наявність двох тенів по 800 Вт.
 5. Низька ціна, як для моделі з сухим ТЕНом.

Недоліки:

 1. Середня потужність, тому час нагрівання досягає двох з половиною годин.
 2. Вага – 23 кг.
 3. Досить габаритна модель, підійде не в усі приміщення.

4 місце – водонагрівач Thermex ERD 50 V

Компактний, простий в управлінні і надійний водонагрівач Thermex ERD 50 V може похвалитися 7- ма роками гарантії на бак, в той час як конкуренти пропонують тільки 5 років гарантійного терміну. Корпус бойлера відноситься до серії safedry, де у виробництві використовують сталевий бак і теплоізолюють його екологічно чистим пінополіуретаном. Також варто відзначити скляне фарфорове внутрішнє покриття і наявність магнієвого анода, який перешкоджає появі корозії, тим самим, продовжуючи термін експлуатації бака. Ви можете вибрати бак будь-якого обсягу від 50 до 100 літрів.

водонагрівач Thermex ERD 50 V

Переваги:

 1. Компактні розміри.
 2. Магнієвий анод і скляне фарфорове покриття запобігають появі корозії.
 3. Простий монтаж.
 4. Безшумна робота.
 5. Довго тримає тепло.

Недоліки:

 1. Максимальна температура води +65 градусів.
 2. Немає можливості ручного регулювання температури.

3 місце – водонагрівач Atlantic STEATITE VM 080 D400-2-BC

Стильний і яскравий представник лінійки STEATITE – модель французького концерну Атлантик VM 080 D400-2 -BCзаслуговує на особливу увагу. Магнієвий анод і запобіжний клапан служать додатковим захистом бойлера, а керамічне внутрішнє покриття запобігає появі корозії і накипу. Особливість моделі VM 080 D400-2-BC в наявності зовнішнього регулятора температури. Це не тільки дозволяє економити на витратах електроенергії, але і більш розумно використовувати гарячу воду. Бойлер представлений в різних обсягах від 50 до 100 літрів. Монтаж і установка водонагрівача максимально прості і не займуть багато часу.

водонагрівач Atlantic STEATITE VM 080 D400-2-BC

Переваги:

 1. Магнієвий анод і захисний клапан захищають бойлер від корозії і накипу.
 2. Європейське виробництво і гарантія – 8 років.
 3. Наявність зовнішнього механічного регулятора температури.
 4. Працює безшумно.

Недоліки:

 1. Максимальна температура води +65 градусів.
 2. Досить габаритний бойлер, може не підійти для маленьких приміщень.

2 місце – водонагрівач Atlantic Vertigo 100 MP 080 F220-2-EC

Срібло нашого рейтингу бойлерів з сухим теном забирає представник французького концерну Атлантик – модель Vertigo 100 MP 080 F220-2-EC. Це перший плоский бойлер з двома стеатитовими сухими ТЕНами. Модний плоский дизайн і компактні розміри дозволяють використовувати водонагрівач в інтер’єрі будь-якої кімнати. Технологія стеатит (STEATITE) надійно захищає ТЕН від корозії. Крім цього, у бойлері використовуються відразу два бака, в кожному з яких встановлений нагрівальний елемент. Кожен бак нагрівається по черзі, що дозволяє розумно витрачати гарячу воду і заощаджувати на рахунках за електрику. Окремо варто згадати про зовнішню панель моделі Vertigo 100 MP 080 F220-2-EC. Ви можете вибрати режим нагріву, температуру і стежити за роботою водонагрівача. А інтелектуальна технологія управління SMART запам’ятовує в який час і скільки гарячої води ви витрачаєте і самостійно оптимізує енергоспоживання, тим самим, підлаштовуючись під звички і стиль життя саме вашої родини.

водонагрівач Atlantic Vertigo 100 MP 080 F220-2-EC

Переваги:

 1. Компактні розміри і можливість встановити бойлер, як вертикально, так і горизонтально.
 2. Наявність двох баків, в кожному з яких знаходиться сухий ТЕН.
 3. Інтелектуальне управління SMART, яке оптимізує енергоспоживання.
 4. Великий вибір обсягів – від 25 до 80 літрів.
 5. Стильний дизайн.
 6. Можливість регулювати температуру і управляти роботою бойлера за допомогою зовнішньої панелі.

Недоліки:

 1. Немає обсягів на 100 і 150 літрів.
 2. Висока ціна.

1 місце – водонагрівач Gorenje GBF-50 / UA

Переможцем рейтингу бойлерів з сухим ТЕНом стає модель –Gorenje GBF-50 / UA. Якщо ви хотіли купити надійний, простий в управлінні водонагрівач за розумні гроші – то це модель Gorenje GBF-50 / UA. в цьому бойлері все так, як повинно бути: великий вибір обсягу баків від 50 до 100 літрів, два сухих Тена, два бака, антикорозійний захист і наявність запобіжних клапанів. Є зовнішній регулювальник температури і термометр, щоб стежити за роботою водонагрівача. Монтаж простий і зрозумілий, а головне ціна – середня ринкова. Без сумнівів, це той водонагрівач, який ми можемо рекомендувати нашим покупцям.

водонагрівач Gorenje GBF-50 / UA

Переваги:

 1. Великий вибір баків – від 50 до 100 л.
 2. Два сухих Тена.
 3. Подвійний антикорозійний захист.
 4. Запобіжний клапан і захист від перегріву.
 5. Ручне управління за допомогою зовнішнього регулятора.
 6. Високоякісна теплоізоляція.
 7. Гарантія на бак – 10 років.
 8. Доступна ціна.

Недоліки:

 1. Звертайте увагу на габарити, тому що бойлер може підійти не в усі приміщення.

Рейтинг самих економічних бойлерів

Часто так буває, що водонагрівач потрібен лише на час відключення централізованої гарячої води, для дачі або для знімною квартири. Потреби в великому водонагрівачі немає, та й навіщо за нього переплачувати? Саме для таких випадків ми склали рейтинг найбільш економічних бойлерів, максимальний обсяг яких не перевищує 10-15 літрів.

4 місце – водонагрівач Gorenje GT-10 O / B9

Відмінний представник свого класу – водонагрівач Gorenje GT-10 O / B9. У ньому є все, що вам може знадобитися: подвійний антикорозійний захист, ручне зовнішнє управління, за допомогою якого можна регулювати температуру, захист від перегріву і запобіжний клапан. Тип нагрівального елементу у цього бойлера відкритий, в наявності один ТЕН, якого більш ніж достатньо. Час нагріву води – всього 22 хвилини. А завдяки компактним розмірам ви зможете встановити бойлер, як над раковиною, так і під нею. Економний, практичний, надійний – розумний вибір.

водонагрівач Gorenje GT-10 O / B9

Переваги:

 1. Наявність зовнішнього ручного управління.
 2. Захист від корозії.
 3. Захист від перегріву.
 4. Простий монтаж.
 5. Компактні розміри.
 6. Швидкий нагрів.
 7. Доступна ціна.

Недоліки:

 1. Немає термометра для стеження за температурою води.
 2. Висока ціна для даного сегмента.

3 місце – водонагрівач Bosch TR 2000 15 B

Срібло в нашому рейтингу найбільш економних бойлерів присуджується моделі TR 2000 15 B виробництва компанії Bosch. Невеликий і функціональний бойлер має тільки один об’єм бака – 15 літрів. Форма бака прямокутна, тому його можна встановити прямо над раковиною. Головна відмінна риса даної моделі – два регулювальника, які розташовані на лицьовій панелі бака. Вони допомагають встановлювати потрібну температуру води і регулювати роботу бойлера. Дана модель має захист від перегріву, а також режим «антизамерзання», що робить її ідеальним варіантом для дачі або заміського будинку.

водонагрівач Bosch TR 2000 15 B

Переваги:

 1. Подвійна антикорозія.
 2. Потужний ТЕН.
 3. Можливість зовнішньої регулювання температури води.
 4. Унікальна система теплоізоляції товщиною 18 мм, яка знижує тепловтрати.
 5. Зручне і просте підключення.
 6. Доступна ціна.

Недоліки:

 1. Немає термометра для стеження за температурою води.

2 місце – водонагрівач Thermex H 15 U (pro)

Друге місце в рейтингу найбільш економних бойлерів займає модель Thermex H 15 U (pro) за те , що крім доступної ціни, в ньому є режим економії. У режимі економії вода нагрівається не більше +40 градусів. Цією температури достатньо, щоб помити посуд або вмитися. Крім цього, в моделі Thermex H 15 U (pro) є зовнішній регулятор, який допомагає встановлювати температуру води і стежити за роботою бойлера. Окремо хочеться відзначити стильний дизайн водонагрівача. Світло-сіра комбінація кольорів вигідно впишеться в будь-який сучасний інтер’єр.

 водонагрівач Thermex H 15 U (pro)

Переваги:

 1. Наявність режиму економії.
 2. Зовнішнє регулювання температури.
 3. Простий монтаж.
 4. Внутрішнє біоскляне фарфорове покриття захищає від появи корозії і накипу.
 5. Швидкий нагрів води.
 6. Низька ціна.

Недоліки:

 1. Немає термометра для стеження за температурою води.

1 місце – водонагрівач Ariston BLU EVO R 15U / 3

Стильний представник французького концерну Арістон – модель BLU EVO R 15U / 3 по праву займає перше місце в нашому рейтингу. По-перше, дизайн цього бойлера настільки універсальний і хороший, що його навіть шкода ховати під раковину. По-друге, завдяки зовнішньому управлінню, можна відрегулювати температуру води і тим самим економити на рахунках за електрику. По-третє, в самому бойлери були застосовані всі сучасні технології та розробки, тому він має антикорозійне покриття, захист від перегріву і замерзання. Словом, це той апарат, про покупку якого потім ви не будете шкодувати.

водонагрівач Ariston BLU EVO R 15U / 3

Переваги:

 1. Антикорозійне покриття.Зовнішнє регулювання температури.
 2. Просте підключення.
 3. Стильний дизайн.
 4. На вибір моделі на 10 і 15 літрів.
 5. Компактні розміри.
 6. Європейське виробництво.

Недоліки:

 1. Немає термометра для стеження за температурою води.

Підіб’ємо підсумок

Що хотілося б сказати в кінці. Перед тим як вибирати бойлер чітко визначте для яких цілей ви його купуєте, скільки людей будуть користуватися гарячою водою, де ви плануєте його встановлювати. Якщо вам потрібна робоча конячка за недорогою і доступною ціною – тоді рейтинг бойлерів з мокрим Теном вам допоможе визначитися з вибором. Якщо ви хочете сучасний, стильний і довговічний бойлер, тоді вибирайте з моделей з сухим теном. Якщо ж вам потрібна просто допоміжна модель для нерегулярного використання – рейтинг супер-економічних і недорогих ТЕНів прийде вам на допомогу.

Читайте блог Comfy і дізнавайтеся про технічні новинки першими.

85502 0 cookie-check Який бойлер краще? Три рейтингу бойлерів 2019 від Блогу Comfy

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

за хронологією
за рейтингом спочатку нові за хронологією

Читайте також:

Як вибрати якісний термос? 5 порад щодо вибору
Як вибрати якісний термос? 5 порад щодо вибору
15 Серпня, 2019, 05:02 2481 11
Незамінний помічник вдома, у офісі, на природі – якісний термос. З його допомогою легко заварити вдома трав’яний чай, зробити самостійно пряжене молоко, натуральний йогурт. В...
Смотреть результаты
Як навчитися швидкочитанню
Як навчитися швидкочитанню
Кілька років тому світ книголюбів струсонув бум швидкочитання. Підбиралися методики, описувалися дослідження західних фахівців в цій області. Все для того, що з’ясувати, як навчитися швидко...
Смотреть результаты
Міні-гайд для байкерів: як вибрати відеореєстратор для мотоцикла?
Міні-гайд для байкерів: як вибрати відеореєстратор для мотоцикла?
Відеореєстратори сьогодні є практично в кожному автомобілі, і це не дивно, адже такі гаджети дуже корисні для безпеки як машини, так і її власників. А...
Смотреть результаты