search
Підписатися

logo

Якої фірми вибрати бойлер: розбираємося в брендах водонагрівачів

12 Червня, 2017, 08:55 4

У сучасних побутових умовах, напевно, вже мало хто розраховує на те, щоб з крана гарячої води пішла саме гаряча вода. Тому, щоб не позбавляти себе елементарних зручностей у власній оселі, ми встановлюємо водонагрівачі. Ці, на вигляд дуже прості, побутові прилади повернули в наші будинки ту саму жадану гарячу воду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Бойлер – який краще? Критерії вибору
 2. Ariston
 3. Gorenje
 4. Atlantic
 5. Perfezza
 6. Bosch
 7. Окрім ТОП-5

Уявіть собі, яким було б наше з вами життя, якби не придумали звичайнісінький водонагрівач. Цей прилад істотно спрощує наш побут, адже як було б незручно мити посуд в холодній воді. Або, щоб не мити посуд в холодній воді, довелося б нагрівати її окремо, витрачаючи на це багато часу і сил.

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель на кухне

Водонагрівач допомагає нам не тільки на кухні, він так само є незамінним помічником для нашої ванної кімнати. Прийняти ванну або душ не вдасться, якщо у Вас не буде водонагрівача.

воднонагреватель в интерьере

А можливо і добре, що наявність гарячої води в нашому будинку стала залежати саме від водонагрівачів, а не від держави. Добре це тому, що температурою води, її нагріванням і часом її використання займаєтеся і керуєте виключно ви самі, незалежно від будь-яких сторонніх чинників.

Водонагрівач досить простий пристрій, якщо порівнювати його з більшістю інших побутових приладів, але, тим не менш, водонагрівачі не позбавлені своїх нюансів і фірмових інновацій провідних фірм-виробників. Саме в таких нюансах ми постараємося розібратися сьогодні.

Бойлер – який краще? Критерії вибору

При виборі водонагрівача слід враховувати наступні нюанси:

 • Об’єм. Мабуть, найважливіший критерій. Ємність вибирається залежно від кількості мешканців та їх потреб. Наприклад, пристроїв об’ємом 10-15 л цілком достатньо для миття рук і посуду. Якщо передбачається обслуговування декількох кімнат, краще придбати модель на 50 л і більше. Варто зазначити: чим більше водонагрівач, тим довше він гріється.
 • Спосіб установки. Прилади бувають вертикальними, горизонтальними й універсальними (можуть прикріплюватися як вертикально, так і горизонтально). У горизонтальних моделях вода гріється швидше.
 • Форма. Виробники пропонують прямокутні та циліндричні накопичувачі води. Найдоступніший і поширеніший варіант – циліндричний. У нього є логічне продовження – Slim-водонагрівачі. Вони зменшені в об’ємі. Прямокутні моделі краще тримають тепло.
 • Матеріал виготовлення. Баки можуть бути виготовлені з емальованої і нержавіючої сталі. У першому випадку водонагрівач буде дешевше. Складно однозначно сказати, який краще купити бойлер – з емальованої або нержавіючої сталі. Обидва матеріали надійні та довговічні. При виборі матеріалу накопичувача віддайте перевагу тієї моделі, у якої більше термін гарантії.

Нагрівальний елемент. Водонагрівачі забезпечуються так званими “мокрими” і “сухими” ТЕНами. Мокрий – за принципом дії нагадує кип’ятильник. Він нагріває воду, торкаючись до неї. Сухий нагрівач захищений спеціальним корпусом, він не торкається води. Такий елемент прослужить довше і може застосовуватися стосовно до жорсткої води.

Ariston

Разбираемся в брендах_водонагреватель – водонагреватель ariston

Італійський виробник побутової техніки досить відомий в світі завдяки своїм пральним і посудомийним машинам, холодильникам, газовим і електричним плитам. Однак для нас бренд Ariston в першу чергу асоціюється з водонагрівачами. Поняття водонагрівач і бренд Ariston протягом довгих років стали чи не синонімами. Це й не дивно, адже ще буквально 15-20 років тому у даного виробника просто не було ніяких конкурентів, які могли б хоча б приблизно виробляти водонагрівачі схожої якості. Водонагрівачі Ariston в той час були найнадійнішими і якісними.

Саме тому домогосподарки «зі стажем», вибираючи новий водонагрівач, навіть і не уявляють іншого бренду крім Ariston.

разбираемся в брендах_водонагреватель - электронное управление ariston

Водонагрівачі Ariston виробляються в різних обсягах, мають різні форми бака і корпусу, застосовують різні технології звичайного і сухого Тена. Не забуває виробник і про різноманітні технології у виробництві матеріалів бака.

У наш час стали досить популярними моделі, які оснащені баком з нержавіючої сталі. Вважається, що такі баки мають істотно більший термін служби, порівняно зі звичайною емальованою сталлю. Це дійсно так, але компанія Ariston вирішила не зупинятися на масовому використанні нержавійки, а застосувала в провідних моделях своїх водонагрівачів бак зі сталі, але з напиленням срібла. Такий бак має підвищений терміни експлуатації і найсприятливіший вплив на воду, яка потрапляє в такий бак для нагріву.

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель ariston

Ariston володіє одним з найбільших асортиментів в своєму модельному ряді. Ви зможете підібрати як водонагрівачі виключно для кухні, так і повністю на весь будинок в різних обсягах і з різними формами монтажу, вертикальним і горизонтальним. Ariston так само не обмежує Вас і в дизайні своїх приладів, які вписуються навіть у найвишуканіші інтер’єри.

Переваги водонагрівачів Ariston:

 • тривалий експлуатаційний термін;
 • надійність;
 • відповідність усім нормам електробезпеки;
 • захист від бактерій;
 • високі показники продуктивності;
 • широкий модельний ряд і, відповідно, варіативні ціни;
 • простота використання;
 • економне споживання води й електрики;
 • інтелектуальність (сучасні моделі оснащуються ЖК-дисплеями).

Недоліків у агрегатів практично немає.

 Gorenje

Разбираемся в брендах_водонагреватель – водонагреватель gorenje

Відомий словенський бренд, який виробляє побутову техніку є одним з головних конкурентів компанії Ariston у виробництві і продажу водонагрівачів. Водонагрівачі Gorenje в останні роки стали гідною альтернативою всім відомим Ariston. Відсутність конкуренції часто розслабляє виробника, а поява на ринку водонагрівачів бренду Gorenje підштовхнуло, як Ariston, так і Gorenje до нових розробок у даній сфері і новим інноваціям.

водонагреватель gorenje simplycity

Gorenje склав конкуренцію провідним виробникам водонагрівачів абсолютно у всіх сферах. Водонагрівачі Gorenje виробляються як в стандартних циліндричних формах, так і в нестандартних вузьких формах (так звані форми slim), як  із сухими так і зі звичайними ТЕНами.

Для нестандартних форм установок передбачені варіанти бойлерів Gorenje з можливістю горизонтального монтажу. Іншими словами варіанти установок і форм корпусів і баків водонагрівачів Gorenje просто безмежні. Такий асортимент робить бренд Gorenje одним з найпопулярніших виробників в даній сфері, який нічим не поступається італійському бренду Ariston.

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель gorenje в ванной

Одним з найголовніших атрибутів, крім ТЕНна у водонагрівачі є його бак. Моделі водонагрівачів Gorenje виробляються як зі звичайним емальованим баком, так і з баком з нержавіючої сталі. Деякі пристрої оснащуються двома ТЕНами, які сприяють більш швидкому нагріванню великої кількості води, або ж навпаки, меншому споживанню енергії в разі, якщо швидке нагрівання не потрібно.

Переваги водонагрівачів Gorenje:

 • якість і надійність комплектуючих;
 • можливість регулювати температуру;
 • наявність “сплячого режиму” для роботи в холодну пору року, коли є гаряча вода;
 • тривалий експлуатаційний термін;
 • практичність;
 • розумні розцінки і широкий модельний ряд.

Пристрої бренду завоювали відмінну репутацію на ринку побутової техніки. Власники водонагрівачів словенського виробництва практично не помічають в них недоліків.

Atlantic

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель atlantic

Французький бренд Atlantic є незвичним для нашого слуху, адже на українському ринку даний виробник з’явився відносно недавно. Atlantic, хоч і є французьким, тим не менш, це і трохи наш вітчизняний бренд, адже водонагрівачі Atlantic для українського споживача збираються на території України. Однак особливо цінним для нас у водонагрівачі Atlantic є той факт, що виготовляючись в Україні, Atlantic застосовує всі найпередовіші  французькі технології у виробництві даного виду техніки.

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель atlantic в шкафу

Як і основні конкуренти, бренд Atlantic має в своєму асортименті моделі різних форм, як стандартних, так і нестандартних. Монтаж різних моделей доступний так само в різних варіантах, стандартному вертикальному і нестандартному для нас горизонтальному монтажі.

водонагреватель atlantic на кухне

Основні свої розробки Atlantic направив на поліпшення технології баків своїх водонагрівачів. На сьогоднішній день Ви зможете зустріти моделі водонагрівачів Atlantic зі звичайним емальованим баком, з баком, який містить цирконій, а так само емальований бак з вмістом титану і кобальту. Баки з чистою нержавіючої сталі бренд Atlantic нам запропонувати не зможе, але ось сталь зі склокерамічним покриттям в модельному асортименті присутній.

Всі такі технології у виробництві баків для водонагрівачів сприяють більш довговічному використанню приладу, а найпередовішими технологіями в даній темі вважається додавання титану і кобальту в сплав бака.

Переваги техніки Atlantic:

 • європейський рівень якості;
 • надійний захист від корозії;
 • висока продуктивність;
 • швидкий нагрів води;
 • безпека;
 • теплоізоляція;
 • захист від надмірного тиску;
 • тривала експлуатація;
 • екологічність;
 • великий вибір приладів;
 • різні ціни.

Серед недоліків варто зазначити той факт, що у деяких моделей водонагрівачів Atlantic висока енергоємність. Для них потрібна потужна проводка та розетки. В іншому мінуси відсутні.

Perfezza

Разбираемся в брендах_водонагреватель – водонагреватель perfezza

У сфері виробництва і популярності брендів водонагрівачів в нашій країні присутні три, так званих «кити», це Ariston, Gorenje і Atlantic. Обмежуючись одним лише брендом, ви зможете підібрати необхідний водонагрівач за формою, технічними характеристиками і способу монтажу. Та разом з цим є і  більш бюджетні варіанти, які в деяких випадках не менш затребувані, ніж моделі від відомих брендів.

Український бренд з незвичним для нашого слуху назвою Perfezza, має невеликий модельний ряд. Всі водонагрівачі Perfezza збираються на українських заводах. Дані водонагрівачі відмінно підійдуть для невибагливого споживача, якого влаштує стандартний бойлер циліндричної форми, якому не потрібен сухий ТЕН, або горизонтальний монтаж водонагрівача.

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель perfezza

Всі водонагрівачі Perfezza володіють звичайним емальованим баком і механічним управлінням, яке приховано під спеціальною панеллю. Для коригування температури нагріву води вам необхідно буде відкрутити таку панель викруткою і лише потім поміняти температуру нагрівання води.

Водонагрівачі Perfezza не мають індивідуального дизайну або дорогих технологій, проте відмінна якість таких пристроїв робить їх прекрасним рішенням для стандартної установки недорогого водонагрівача в квартиру або, наприклад, на дачу.

Переваги приладів українського виробництва:

 • висока якість;
 • відмінні показники потужності;
 • демократичні розцінки;
 • простота експлуатації;
 • наявність захисту;
 • хороша підтримка температури всередині бака.

Про недоліки говорилося вище – це неможливість регулювання температури та непримітний дизайн.

Bosch

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватель bosch под мойкой

Замикає п’ятірку найпопулярніших брендів водонагрівачів в нашій країні відомий німецький бренд Bosch. Збірка водонагрівачів Bosch сконцентрована в основному в Болгарії, але гірше від цього бойлери Bosch не стали. Особливістю даних водонагрівачів стала їх потужність. Водонагрівачі Bosch нагріють необхідний обсяг води максимально швидко, адже більшість за пропонованих моделей даного бренду має потужність у 2000 Вт (при стандартних 1500 Вт).

разбираемся в брендах_водонагреватель - водонагреватели bosch

Водонагрівачі даного бренду мають як стандартну циліндричну форму, так і прямокутну. Монтаж водонагрівачів Bosch так само доступний в різних формах, в стандартній вертикальній і нестандартній горизонтальній.

Моделі бойлерів Bosch доступні як зі звичайним ТЕНом, так і з сухим, який розташований в захисній колбі, яка ізолює нагрівач від згубного впливу жорсткої води.

Бак водонагрівачів Bosch Доступний в двох варіантах, зі звичайною емальованою сталлю і зі склокерамічним покриттям. Останній варіант зробить експлуатацію бойлера більш тривалою.

Інженери компанії постійно працюють над поліпшенням експлуатаційних властивостей водонагрівачів. Лінійки регулярно поповнюються новинками з інноваційними можливостями.

Переваги водонагрівачів Bosch:

 • різноманітний модельний ряд і варіативні ціни;
 • захист від корозії;
 • тривалий термін служби;
 • просте та точне управління;
 • економічність.

Як зазначають власники техніки Bosch, недоліки в неї відсутні.

Окрім ТОП-5

При виборі водонагрівача не варто обмежуватися лише п’ятьма брендами. Існує безліч інших виробників, які пропонують водонагрівальну техніку. Серед усіх варто зазначити болгарську марку Eldom. Вона користується великою популярністю в США та на Близькому Сході. Прилади Eldom випускаються з сухим ТЕНом та емальованим покриттям, яке запобігає корозії. У модельний ряд входять прилади проточного та накопичувального типу. Є вертикальні та горизонтальні моделі. Недолік – відсутність у лінійках пристроїв з мокрим ТЕНом.

Який краще купити бойлер? Водонагрівач Eldom - бюджетний і надійний варіант

Бренд RODA поповнив ряди українських виробників агрегатів для нагріву води. Прилади мають великий попит у країнах Європи, Америки та Азії.

Достоїнства техніки:

 • велика різноманітність моделей;
 • строгий контроль якості;
 • безвідмовність;
 • впровадження інноваційних технологій;
 • безпека.

Бойлер - який краще? Однозначно RODA!

Єдиний недолік пристроїв цього бренду – висока вартість. Вона обумовлена ретельним підбором матеріалів і комплектуючих.

Якість і надійність водонагрівачів Nova Tec визнана в 30 країнах. Українська марка завоювала високу репутацію на ринку водонагрівальної техніки. Її агрегати мають такі достоїнства, як простота установки та експлуатації, економічність, захист від корозії і нальоту, безпека та демократична ціна. У пристроїв Nova Tec єдиний недолік – однотипний дизайн. В іншому прилади показують блискучі результати багаторічної роботи.

 Водонагрівач Nova Tec. Який краще купити?

Ще одна компанія, про яку варто згадати, – ZANUSSI. Це відомий виробник домашніх помічників. Присутні в його лінійці й водонагрівачі. Вони мають такі плюси, як збільшений експлуатаційний термін, низька енергоємність, безпека й інноваційна функціональність. Єдиний мінус устаткування – висока ціна.

 Водонагрівач Zanussi

Складно сказати, якої фірми вибрати бойлер. Кожен бренд працює над підвищенням показників своїх приладів та пропонує високоякісну техніку.

35748 0 cookie-check Якої фірми вибрати бойлер: розбираємося в брендах водонагрівачів

Читайте також:

Яка мікрохвильовка краще – розбираємося в брендах мікрохвильових печей
Яка мікрохвильовка краще - розбираємося в брендах мікрохвильових печей
12 Червня, 2017, 08:48 2232 10
Зміст: Яка мікрохвильовка у Вас Samsung Saturn Panasonic LG Gorenje Підводячи підсумок Підписуйтесь на наш Telegram-канал Яка мікрохвильовка у Вас? Поступово зникають з пам’яті ті...
Смотреть результаты
Розбираємося в брендах: мультиварки
Розбираємося в брендах: мультиварки
Всі ми пам’ятаємо відому казку братів Грімм «Горщик каші», де в центрі сюжету був чарівний горщик, який по команді «горщик, вари» варив так багато каші,...
Смотреть результаты
Як встановити на Windows 10 несумісні драйвера принтера
Як встановити на Windows 10 несумісні драйвера принтера
  Не дивлячись на те, що більшість виробників намагаються регулярно випускати нові драйвера для своїх пристроїв, про старе обладнання вони іноді «забувають». Що робити, якщо...
Смотреть результаты