search
Підписатися

logo

Відповідаємо на поширені питання покупців. Пральна машина

09 Червня, 2017, 05:20 7

Ті хто тільки збирається придбати пральну машину і ті хто давно нею користуються, досить часто стикаються з низкою запитань. Давайте розглянемо основні з них:

Яка пральна машинка краще: з фронтальним або вертикальним завантаженням?

Чи можна встановити пральну машинку самостійно?

Чи потрібна додаткова фільтрація води?

Чи небезпечні для пральної машинки скачки напруги?

Як впливає на роботу пральної машинки недовантаження і перевантаження?

Яка пральна машина краще: з фронтальним або вертикальним завантаженням?

При виборі пральної машини це питання турбує багатьох. Існує думка, що пральні машини з фронтальною(горизонтальною) закладкою менш надійні ніж вертикальні. Ця думка базується на тому, що машинки з вертикальним завантаженням мають кріплення барабана з двома опорами, а фронтальні з однією.

Так, якщо подивитися у віконце машинки під час віджимання і справді здається, що барабан в горизонтальній машинці  ось – ось зірветься. Однак це велика помилка. Барабан надійно закріплений в обох видах машинки і принцип його кріплення ніяк не впливає на роботу самої машинки.

Однак у кожного з видів завантаження  все ж є свої переваги і недоліки. Пральна машинка з вертикальним завантаженням більш компактна. Якщо у Вас маленька ванна кімната це чудовий варіант. Ви зможете поставити машинку до стіни будь-якою стороною. А ось до недоліків можна віднести не зручні завантажувальні дверцята. Заклавши білизну необхідно повністю їх закрити. У разі, якщо не досить щільно їх закрити, може обірватися ремінь. Так само користувачі пральних машин з вертикальним завантаженням повинні не забувати, що вони бояться перевантаження.

Стиральная машина - Встроенная серая

Фронтальна пральна машина займає набагато більше місця – це головний її недолік. Але якщо ви не щільно закриєте дверцята, машинка просто не запуститися. Перевантажувати звичайно не потрібно ні яку машинку, але горизонтальні легке перевантаження перенесуть без поломок.

Так, що горизонтальна або вертикальна пральна машинка – це питання смаку і наявності простору.

Правильный выбор

Чи можна встановити пральну машинку самостійно?

Купуючи таку дорогу техніку дуже хочеться встановити її без додаткових витрат. Краще все ж звернутися  за допомогою до фахівців, вони встановлять вашу машинку, перевірять рівень і дадуть гарантію. Однак загалом установка пральної машини не дуже складна процедура і ви можете впоратися  з нею самостійно, суворо дотримуючись інструкції.

Установка стиральной машины.

Отже, Ви придбали пральну машинку і ось вона вже вдома. Відразу визначтеся, де вона буде стояти, чи  рівна  там підлога. Далі:

  • Акуратно зніміть упаковку. Її слід зберігати до закінчення гарантійного терміну;
  • Обов’язково прибираємо болти, які існують для транспортування і фіксують рухомі частини пральної машинки під час перевезення . Якщо ви забудете прибрати болти, то машинка може пошкодиться при першому ж запуску;

Расположение болтов

  • Отвори в яких знаходилися болти необхідно закрити пластиковими заглушками;
  • Підключіть пральну машинку до шлангу подачі води. При підключенні Ви можете встановити сітку – фільтр, вона допоможе захистити машинку від забруднення у воді. В процесі експлуатації не забувайте час від часу чистити фільтр;

Сетка - фильтр

  • Підключіть пральну машинку до електромережі. Підключаючи, не забувайте про необхідність заземлення;
  • Підключіть пральну машину до каналізації або киньте шланг для зливу води в раковину;
  • За допомогою будівельного рівня вирівняйте машину;

Мастер

  • Тепер можна провести перший пробний запуск машинки. Запустіть порожню машинку на будь-якому режимі і уважно поспостерігайте за її роботою. В процесі роботи не повинно бути підтікання, барабан повинен крутитися, а машинка не «стрибати» в процесі роботи.

стиральная машина

Все машинка готова до експлуатації.

Чи потрібна додаткова фільтрація води?

Поставити перед пральною машиною фільтр не завадить, тому що якість води у водопроводі не висока і частки магнію і кальцію або іржі можуть значно зменшити термін експлуатації вашої пральної машинки.

фильтр

Однак мова повинна йти про хороші, якісні фільтри. Якщо у вас централізований водогін, то ставити фільтр грубої очистки немає сенсу,  бо від великих часток вода вже очищена. Краще поставити магістральний, поліфосфатний або магнітний фільтр. Перший очистить всю воду, що потрапляє в вашу квартиру, а другий і третій захистить конкретно пральну машину. Поліфосфатний фільтр пом’якшує воду, що  потрапляє в машинку. Магнітний фільтр зручно кріпиться, безпосередньо на шланг, що  йде до пральної машини.

фото фильтры

Який саме фільтр поставити – вибір залишається за вами, але його необхідність підтверджена вже не одним користувачем.

Чи небезпечні для пральної машинки скачки напруги?

Стиральная машина - 3 Фронтальная загрузка

Кількість електроприладів в кожній хаті росте з кожним роком, збільшуються обсяги споживаної електроенергії, в зв’язку з цим скачки напруги просто неминучі.

Для сучасних пральних машин скачки напруги досить шкідливі. Робота сучасної пральної машинки зав’язана на електроніці, а при скачках напруги першою виходить з ладу саме електроніка. Найбільш небезпечні скачки напруги для машинок фірм Індезіт, Арістон, Зануссі та Веко. У цих машин слабші модулі і вони реагують навіть на невеликі скачки напруги. Але якщо напруга підвищується сильно або на тривалий час будь-яка машинка незалежно від фірми і ціни може вийти з ладу. Якщо напруга низька, то машинка просто не стане прати.

Увага!!! Абсолютно не важливо чи працює пральна машинка чи ні в момент стрибка напруги, постраждає вона однаково. На жаль запобіжних приладів, для пральних машин поки не передбачено. Щоб убезпечити свою машинку, відключайте її від електромережі, коли вона не працює.

стиральная машина в интерьере

Як впливають на роботу пральної машинки недовантаження і перевантаження?

Папка фото – «Полный барабан».

Кожна пральна машинка має свою мінімальну і максимальну вагу завантаження білизни. Коли починаєш закладати речі в барабан, розумієш, що їх або дуже мало, або досить багато.

Якщо ви заклали малу кількість білизни, тобто  недовантажили машинку – це не небезпечно. Тим більше практично всі сучасні пральні машинки мають швидкий режим прання, де обсяг закладки просто мізерний. Запускаючи напівпорожню машинку, ви, хіба що, не економите свої фінанси за комунальні послуги.

Що насправді небезпечно для пральних машин це перевантаження. Здається, що ось ще один рушник гірше не зробить. Ні, краще розділити речі на два прання. Для вертикальних пральних машин, перевантаження взагалі неприпустимо категорично.

Разбираемся в брендах_стиральные машины - стиральная машина whirlpool в интерьере

Від перевантажень машинка не зламається відразу, але поступово від сильного навантаження ламаються підшипники, а так само можуть деформуватися дверцята. Ці поломки звичайно підлягають ремонту, але їх можна уникнути.

Так, що якщо не хочете постійно ремонтувати пральну машинку краще не перевантажувати її.

Папка фото – «Последнее фото».

35714 0 cookie-check Відповідаємо на поширені питання покупців. Пральна машина

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Огляд холодильників Samsung RB33
Огляд холодильників Samsung RB33
09 Червня, 2017, 05:14 1108 7
Новенький холодильник Samsung Модельний ряд в побутовій техніці оновлюється не так інтенсивно, як це відбувається в електроніці. Наприклад, один і той же виробник всього за...
Смотреть результаты
Огляд LG Watch Sport і LG Watch Style мабуть кращі гаджети на Android Wear 2.0
Огляд LG Watch Sport і LG Watch Style мабуть кращі гаджети на Android Wear 2.0
Після свого початкового успіху, Android Wear втратив свою привабливість, яку він мав протягом двох років. Компанія Google виконала величезну роботу, впроваджуючи різні інтерфейси і підтримку...
Смотреть результаты
Кручу-верчу, розмішати хочу … Як вибрати міксер
Кручу-верчу, розмішати хочу ... Як вибрати міксер
Уже багато десятиліть міксер залишається незамінним помічником на будь-якій кухні. Цей невеликий за габаритами прилад вражає співвідношенням своєї простоти і функціональності. Без міксера не обходиться...
Смотреть результаты