search
Підписатися

logo

Кручу-верчу, розмішати хочу … Як вибрати міксер

09 Червня, 2017, 04:49 10

Уже багато десятиліть міксер залишається незамінним помічником на будь-якій кухні. Цей невеликий за габаритами прилад вражає співвідношенням своєї простоти і функціональності. Без міксера не обходиться приготування омлетів, замішування тіста, а іноді навіть і приготування коктейлів. Сучасний міксер здатний полегшити багато рутинних справ на кухні.

Миксер

Міксер – пристрій корисний, а зайвий раз підтверджує це той факт, що міксер входить в комплектацію практично будь-якого кухонного комбайна, і іноді вінчиками міксера комплектуються блендери.

Проте, кухонні комбайни не належать до кухонних приладів в доступній ціновій категорії. Це досить дорогий пристрій, який не завжди виявляється доступним для пересічної української сім’ї. Але ось міксер, який виконує найнеобхідніші процедури на кухні, доступний практично кожному.
Ручной миксер

У свою чергу виробники сучасних міксерів намагаються розширити функціонал своїх пристроїв за допомогою додаткових режимів, функцій і насадок. Таким чином, до вибору міксера потрібно підійти відповідально. Так само як і ряд інших видів обладнань, неправильно підібраний міксер може розчарувати своєю роботою, але от якщо до вибору підійти з усією відповідальністю і вибрати міксер згідно з усіма тим вимогам, які необхідні, то міксер стане найнезаміннішим  приладом на Вашій кухні.

Основними параметрами, на які слід звертати першочергову увагу при виборі міксера, є його потужність, тип міксера (ручний або стаціонарний) і необхідні насадки.

Ручний міксер
Ручной миксер

Говорячи про міксер, найчастіше згадується саме ручний тип міксера. Це найпростіший тип, який не має власною чаші і під час його роботи ви самостійно контролюєте перемішування і збивання продукту, тримаючи міксер в руці. У той же час це найдоступніший за ціною вид міксерів та компактний. Для зберігання ручного міксера не потрібно багато місця, якого так часто не вистачає для всіх кухонних приладів.

Крім того, збірка і підготовка до роботи ручного міксера проходить практично миттєво. Необхідно лише встановити вінчики для збивання (або гаки для замісу тіста), встановити необхідну потужність роботи міксера і все, пристрій готовий функціонувати.

ручной миксер в работе

Найголовнішим параметром при виборі такого міксера є потужність, яка вимірюється у ВАТ. Чим потужніший  міксер, тим швидше він впорається з поставленим перед ним завданням. У той же час, недостатньо потужний прилад може і зовсім не впоратися, наприклад, з замісом тіста або недостатньо якісно створить однорідну масу.

Пам’ятайте, що потужність хорошого міксера не повинна бути менше 300 Вт. і обов’язково міксер повинен мати регулювання потужності, хоча б на кілька режимів.

управление мощностью

Якщо Ви плануєте використовувати міксер лише для збивання і перемішування, то моделі потужністю 300-350 Вт. буде цілком достатньо, але якщо Вам необхідний міксер ще й для замісу тіста, то краще вибрати модель потужністю вище 400 Вт.

ручной миксер с насадками

Вибираючи потрібний міксер, не забудьте переконатися в наявності всіх необхідних насадок. У стандартну комплектацію ручного міксера входять два вінчика для збивання і перемішування і два гака для замісу тіста. Проте, міксери  деяких  марок можуть доукомплектовуватись блендерною  ніжкою, яка допоможе при приготуванні коктейлів, подрібнювачем для овочів, необхідним при приготуванні салатів, чашею стаціонарного блендера невеликого обсягу. Так само іноді в комплектацію додають мірну склянку (найчастіше як додаток до насадки « блендерна ніжка»).

Але не варто забувати, що міксер не зможе повноцінно замінити блендер, навіть маючи в своїй комплектації всі необхідні доповнення. Адже потужність, наприклад 450 Вт., Для міксера вважається досить високою, але для сучасного блендера цього зазвичай мало.

ручной миксер в металлическом корпусе

Корпус практично будь-якого ручного міксера – пластиковий. Цього не варто боятися, адже сучасний пластик досить міцний і не важкий, порівняно з металевим корпусом. Адже ручний міксер тому й ручний, що під час своєї роботи він буде перебувати у вашій руці. Уявіть, наскільки швидко втомиться ваше зап’ястя від важезного міксера в металевому корпусі.

Папка «Фото», Как выбрать миксер – ручной миксер для десертов

Підведемо підсумок. Найоптимальніший ручний міксер матиме потужність 400-450 Вт., Що дозволить впоратися такому міксеру як зі  взбиванням, так і з замісом. Укомплектований такий міксер повинен бути вінчиками для збивання і гаками для замісу тіста. Усе інше, швидше за все, буде зайвим, адже блендер краще мати на кухні окремо, не залежно від міксера. Корпус міксера – пластик.

Вартість такого міксера становитиме в середньому 900 грн.

Стаціонарний міксер

Как выбрать миксер - миксер с чашей на кухне

Стаціонарний міксер має власну чашу, де і відбувається збивання або заміс продукту. Такий міксер буде зручніший  тим, що під час його роботи вам не потрібно буде тримати його в руках. Міксер встановлюється на базу і самостійно працює. Таким чином, ви отримуєте додатковий вільний час, поки Ваш міксер займається кухонними справами.

Стаціонарний міксер легко може перетворюватися в ручний, досить лише зняти його з чаші.

Папка «Фото», Как выбрать миксер – миксер с весами

Єдиним мінусом стаціонарного міксера, порівняно з ручним є некомпактне зберігання. Крім самого міксера вам необхідно буде знайти місце, де розташувати ще й його чашу.

Як і у випадку з ручним міксером, найголовнішим параметром при виборі стаціонарного міксера буде його потужність. Однак, стаціонарні міксери в більшості випадків зустрічаються з потужністю вище 400 Вт., Адже вони значно частіше ручних використовуються для замісу тіста. Тому при виборі міксера з чашею зверніть увагу на те, щоб його потужність  була не  менше 400 Вт.

Как выбрать миксер - миксер с чашей в работе

Стаціонарний міксер має такі ж насадки, як і ручний. У стандартних варіантах – два вінчика і два гака, додатковими насадками можуть служити блендерна ніжка, чаша стаціонарного блендера, подрібнювач для овочів. Але, як і у випадку з ручним міксером, додаткові насадки найчастіше виявляються непотрібними.

Папка «Фото», Как выбрать миксер – чаша миксера

При виборі стаціонарного міксера слід звернути увагу на чашу.

  • Чаша може бути виготовлена з пластику, металу або скла. Скло, звичайно ж, є найгігієнічнішим матеріалом для приготування, але не варто забувати, що скло б’ється, і будь-яке необережне поводження з чашею може привести до того, що Вам необхідно буде купувати новий міксер, адже знайти окремо чашу під конкретну модель не так легко . Тому для міксера оптимальними будуть металеві або ж менш дорогі пластикові чаші.
  • Чаша обов’язково повинна обертатися під час роботи міксера. У недорогих моделях, чаша не обертається автоматично, тому в таких міксерах існує ризик неякісного збивання або перемішування. Можуть просто залишатися непотрібні грудочки.
  • Чаша міксера повинна мати достатній обсяг, щоб ви помістили в неї всі продукти. Іншими словами, якщо ваша сім’я чимала, то і чашу міксера слід вибирати більших розмірів. Це дозволить обробити все за один раз і тим самим заощадити час і прискорити процес приготування.

Папка «Фото», Как выбрать миксер – миксер с чашей в работе

Підведемо підсумок. Найоптимальніший стаціонарний міксер повинен мати потужність не менше 450 Вт., Адже такі міксери значно частіше використовуються для замісу тіста, ніж ручні. У комплектацію обов’язково повинні входити пара вінчиків і пара гаків для замісу (деякі виробники роблять фірмові насадки для замісу тіста, наприклад к-подібна або а-подібна, але суті це не міняє). Чаша повинна бути виготовлена з пластику достатньої міцності. Скляну чашу найлегше пошкодити, а металева призведе до непотрібного подорожчання приладу. Чаша обов’язково повинна обертатися.

Вартість такого міксера становитиме в середньому 1700 грн.

Додаткові параметри міксерів

Папка «Фото», Как выбрать миксер – ручной миксер филипс

Крім усього іншого, який би тип міксера ви не обрали, якісний хороший міксер повинен володіти турборежимом або імпульсним режимом. Обидва цих режиму збільшують швидкість роботи міксера до максимальних обертів, що дозволяє позбутися  зайвих грудочок.  Включаються ці режими зазвичай на кілька секунд, адже робота міксера на максимальній межі може призвести до перегріву двигуна.

Рідше міксери мають додатковий захист двигуна від перегріву. Цей захист автоматично відключає двигун в разі перевантажень.

Папка «Фото», Как выбрать миксер – миксер и кексы

Велику популярність отримала технологія планетарного обертання насадок міксера. Раніше найчастіше такий метод обертання використовувався в комбайнах і міксерах Kenwood, але зараз таку технологію перейняли й інші виробники. Суть планетарного обертання полягає в тому, що вінчики під час обертання не стоять на місці, а обертаються по всьому радіусу чаші. Це призводить до більш якісного перемішування і збивання продукту.

Збільшити ефективність збивання міксерів без технології планетарного обертання насадок дозволяє чаша, розташована під нахилом. У такій чаші всі зайві грудочки концентруються в одному місці, таким чином, їх легше розбити вінчиками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

35695 0 cookie-check Кручу-верчу, розмішати хочу … Як вибрати міксер

Читайте також:

Як вибрати плиту, яка стане центром вашої кухні
Як вибрати плиту, яка стане центром вашої кухні
09 Червня, 2017, 04:43 1945 9
Плита – це серце будь-якої кухні. Без цього пристрою не обходиться практично жодна кухня. Адже, в основному, саме на цьому пристрої відбувається приготування всього того,...
Смотреть результаты
Як вибрати духову шафу
Як вибрати духову шафу
Все частіше і частіше при виборі побутової техніки рядовий український споживач зупиняє свій вибір на вбудовуваній техніці. Це й не дивно, адже вбудована техніка ідеально...
Смотреть результаты
Як вибрати варильну панель
Як вибрати варильну панель
Вбудована техніка заслужено отримала величезну популярність у всьому світі. На сьогодні існує маса кухонних приладів, які можуть бути вбудованими в меблі, завдяки чому ви економите...
Смотреть результаты