search
Підписатися

logo

Розбираємося в брендах: мультиварки

12 Червня, 2017, 08:42 9

Всі ми пам’ятаємо відому казку братів Грімм «Горщик каші», де в центрі сюжету був чарівний горщик, який по команді «горщик, вари» варив так багато каші, поки не надійде зворотна команда «більше не вари». Саме такий горщик перейшов зі старої доброї казки в сучасний побут домогосподарок. За нетривалий час свого існування сучасна мультиварка стала таким же бажаним пристроєм для кухні, як і електрична м’ясорубка або блендер.

Схожість з казковим горщиком, який варив кашу, мультиварці надає її автоматизм. Адже хороша мультиварка здатна приготувати  потрібну страву від початку до кінця без вашої  в цьому участі. Від вас буде потрібно лише закласти в чашу необхідні продукти і вибрати необхідні режими приготування. Решта мультиварка зробить сама.

мультиварка и овощи

Величезна споживча популярність мультиварок призвела до того, що цей пристрій почав  вироблятися  під безліччю всіляких брендів, які з часом стали використовувати власні розробки в своїх виробах. Виробники мультиварок розробляють свої фірмові програми для приготування, спеціальні багатошарові покриття для чаш, щоб ті служили максимально довго, впроваджують в мультиварки бездротові технології.

Для того щоб більш детально розібратися в тих технологіях і інноваціях, які нам пропонують різні виробники, ми традиційно розглянемо п’ять найпопулярніших брендів мультиварок, які користуються найбільшим попитом серед покупців, і розглянемо їх основні переваги та вади перед конкурентами.

Philips

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – мультиварка philips

Виробник кухонної техніки з Нідерландів пропонує нам зі свого асортименту як звичайні мультиварки, так і мультиварки з режимом скороварки. Популярність мультиварок Philips обумовлена традиційною високою якістю виробленої техніки під брендом Philips і великою кількістю різних технологій, які спрощують використання мультиварок.

Мультиварки Philips так само цікаві і тим, що потужність більшості моделей (в тому числі і бюджетних) не нижче 980 Вт, що, безумовно, важливо для підтримки високої температури і більш швидкого приготування, порівняно з аналогами, які мають меншу потужність.

чёрная мультиварка philips

Однією з найважливіших розробок інженерів компанії Philips є нанокерамічне  п’ятишарове  покриття чаші, яке відрізняється неймовірною стійкістю до механічних впливів і довговічністю її експлуатації. Таке покриття називається ProKeram і використовується в більшості чаш моделей мультиварок Philips. Покриття ProKeram дозволяє використання не тільки дерев’яних або пластикових лопаток, але й металевих. За запевненням виробника, металеві лопатки і ложки не зашкодять міцному покриттю.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – мультиварка Philips с продуктами

Технологія VitaPlus стала не менш популярною в мультиварці Philips, ніж ProKeram завдяки ефективному збереженню вітамінів під час використання даного режиму. Суть технології полягає в подвійному ТЕНі на дні мультиварки. Він забезпечує рівномірний нагрів страви, що готується без найменших пригорань, зі збереженням максимальної кількості вітамінів.

Негативним явищем стало те, що останні моделі мультіварок Philips перестали комплектуватися стандартними лопатками і ложками. Тепер їх потрібно буде докуповувати окремо.

Redmond

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – мультиварка Redmond с комплектацией

Спочатку компанія Redmond виробляла суто мультиварки, але з плином часу бренд Redmond став зустрічатися нам і серед іншої побутової техніки, наприклад, серед  електричних чайників, прасок  і навіть пилососів. Більш того, компанія сьогодні є передовою в облаштуванні «розумного будинку»

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – скороварка redmond

Redmond має один з найбільших асортиментів різних моделей мультиварок, починаючи від найдешевших  і закінчуючи преміальним дорогим сегментом. Компанія Redmond виробляє, як мультиварки, так і скороварки.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – мультиварка с r4s

У своїх Мультиварках  компанія Redmond використовує чаші, як з керамічним, так і з антипригарним покриттям. Антипригарне покриття чаш мультиварок Redmond використовується від компанії Daikin, яке, до речі, так само використовується і в деяких колекціях пателень  Rondell. ANATO є керамічним покриттям, яке відрізняється високою зносостійкістю. Обидва типи покриття мають антипригарні властивості і багатошарову основу.

Redmond одна з небагатьох компаній, яка виробляє мультиварки з можливістю дистанційного керування. Технологія Ready for sky дозволить керувати вашою мультиваркою за допомогою смартфона. Іншими словами, встановивши на свій смартфон спеціальний додаток ви будете поінформовані про час приготування, режимах, які запущені на мультиварці, зможете включити або вимкнути мультиварку  де б ви не знаходилися.

Мультиварки Redmond комплектуються найоб’ємнішими  книгами рецептів, які включають в себе від 100 до 200 рецептів.

Moulinex

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – мультиварка moulinex

Французький бренд Moulinex давно відомий нам, як якісний виробник кухонної техніки. Moulinex виробляє міксери, блендери, м’ясорубки, пароварки, хлібопічки і багато іншої техніки, якою ви ледь не щодня користуєтеся на своїй кухні. Цілком природно, що Moulinex не міг не представити широкій громадськості власну лінійку мультиварок. І вийшло у компанії Moulinex досить непогано, в основному без надмірностей, але добротно і якісно.

Moulinex став популярний більше завдяки своїм Мультиваркам з режимом скороварки. Скороварки Moulinex по праву вважаються одними з найкращих. Головною гордістю і флагманом серед скороварок Moulinex є модель Cool4me CE7011 і Cook4me USB CE7021.

 

Cool4me CE7011

 

Режим Fuzzy Logic більш відомий нам в сфері використання пральних машин. Fuzzy Logic більшою мірою асоціюється у нас з точним дозуванням води і рідких миючих засобів. Але тепер інтелектуальна система застосовується і в мультиварці  Moulinex. В даному випадку Fuzzy Logic визначить не кількість необхідної води для прання, а самостійно визначить сорт рису і круп, а так само самостійно підбере оптимальні налаштування для приготування.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – cook4me usb

Модель скороварки Cook4me USB CE7021 унікальна в своєму роді тим, що Ви зможете доповнювати її додатковими автоматичними режимами. Робиться це дуже просто. У комплекті з мультиваркою йде USB-флешка, на яку можна закачувати додаткові автоматичні програми з сайту виробника і завантажувати їх в мультиварку.

Panasonic

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – мультиварка panasonic

Японський виробник техніки Panasonic є першопрохідцем у виробництві мультиварок. Саме Panasonic запровадив еволюцію звичайних рисоварок в сучасні мультиварки. Звичайно, перша мультиварка Panasonic була досить примітивною порівняно з тими, які ми використовуємо сьогодні, але і вона мала досить широкий функціонал і здатна була приготувати велику кількість різноманітних страв. А в той час, коли ніяких аналогів мультиварок не існувало, це стало справжнім проривом в сфері виробництва кухонної техніки.

 

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – дисплей мультиварки panasonic

Panasonic більш відомий завдяки виробництву саме мультиварок, а не скороварок. Мультиварки Panasonic довгий час були найбільш затребуваними мультиварками  для будь-якої домогосподарки, але на сьогоднішній день вони поступилися своїм  лідерством  конкурентам.

Головною особливістю мультиварок Panasonic є її чаша з внутрішнім вугільним покриттям BINCHO. Таке покриття є наслідком розробок японських інженерів компанії Panasonic. Вугільне покриття BINCHO має антипригарні властивості, догляд за чашею з таким покриттям більш легкий, порівняно з антипригарним або навіть керамічним покриттям. Головною відмінною рисою вугільного покриття є його екологічна чистота і позитивний вплив на організм. За заявами виробника, продукти, приготовані  в чаші з вугільним покриттям, збільшують дію корисних вітамінів на 10%.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мультиварки – мультиварка Panasonic на столе

Крім того, вугільне покриття здатне очистити воду шляхом позбавлення її від усіляких домішок і хвороботворчих мікробів. Вугільне покриття чаш мультиварок Panasonic виробляється під назвою BINCHO і є запатентованою технологією японської компанії. Більш ніякі інші виробники не використовують покриття BINCHO в своїх мультиварках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

35741 0 cookie-check Розбираємося в брендах: мультиварки

Читайте також:

Як встановити на Windows 10 несумісні драйвера принтера
Як встановити на Windows 10 несумісні драйвера принтера
10 Червня, 2017, 11:05 1179 5
  Не дивлячись на те, що більшість виробників намагаються регулярно випускати нові драйвера для своїх пристроїв, про старе обладнання вони іноді «забувають». Що робити, якщо...
Смотреть результаты
М’ясорубку якої фірми краще купити – розбираємося в брендах м’ясорубок
М'ясорубку якої фірми краще купити - розбираємося в брендах м'ясорубок
Зміст: Про сучасні м’ясорубки Критерії вибору Zelmer Moulinex Kenwood Philips Panasonic Підводячи підсумок Підписуйтесь на наш Telegram-канал Про сучасні м’ясорубки Що найбільше цінується в звичайній...
Смотреть результаты
Розбираємось у брендах: смартфони. Частина 2 – Huawei, LG, HTC, Motorola, Prestigio
Розбираємось у брендах: смартфони. Частина 2 - Huawei, LG, HTC, Motorola, Prestigio
Раніше ми почувались набагато впевненішими, коли були одягнені у презентабельний костюм або управляли раритетним або дорогим автомобілем. З плином часу пріоритети та світогляд людства постійно...
Смотреть результаты