search
Підписатися

logo

М’ясорубку якої фірми краще купити – розбираємося в брендах м’ясорубок

09 Червня, 2017, 06:10 9

Зміст:

 1. Про сучасні м’ясорубки
 2. Критерії вибору
 3. Zelmer
 4. Moulinex
 5. Kenwood
 6. Philips
 7. Panasonic
 8. Підводячи підсумок

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Про сучасні м’ясорубки

Що найбільше цінується в звичайній побутовій м’ясорубці? Найчастіше нам подобаються ті, які швидко переробляють м’ясо на фарш, тобто моделі з високою продуктивністю. Тому купуючи нову м’ясорубку, ми перш за все, звертаємо увагу на її потужність, номінальну і пікову. Крім цього ми впевнені, що кожен цінує надійну і зручну техніку. Тому кожен покупець, вибираючи м’ясорубку, звертає увагу на її корпус і найкраще співвідношення потужності і компактності пристрою. І, звичайно ж, максимальна функціональність пристрою теж досить вагомий аргумент для покупки тієї або іншої моделі м’ясорубки.

порубленый фарш

Як і в будь-якій сфері виробництва побутової техніки, виробники м’ясорубок прагнуть перевершити один одного і розробляють все більш потужні, компактні і укомплектовані всілякими додатковими насадками м’ясорубки. І якщо ще відносно недавно, купуючи м’ясорубку, ви купували просто пристрій для виробництва домашнього фаршу, іноді м’ясорубки комплектувалися додатково соковижималкою для томатів і ягід. Зараз же, сучасні м’ясорубки перетворилися на справжнісінькі кухонні комбайни. Це цілий комплекс пристроїв, які здатні готувати фарш, вичавлювати сік, шинкувати, натирати, перемішувати, замішувати тісто і навіть молоти каву, та крім цього ще багато іншого.

Критерії вибору

До вибору такого корисного побутового приладу треба підійти відповідально. Слід взяти до уваги наступні параметри:

 • Потужність і продуктивність. Це два головні взаємозв’язані чинники. Чим потужніше прилад, тим вище показник його ефективності. Потужний комбайн витримує велике навантаження. Зрозуміло, такі апарати коштуватимуть дорожче. Їх купівля доцільна, якщо Ви робите велику кількість заготівель. Вам буде досить пристрою 1000-1200 Вт. При виборі надпотужного приладу слід взяти до уваги, що навіть він не витримує дуже тривалої роботи. Мотор може перегрітися. В елітних брендових моделей може бути запобіжник від перегрівання. Але навіть він може не витримати тривалої роботи. Рекомендується працювати з комбайном не більше 10-25 хвилин.

 Яку купити м'ясорубку? Потужність і продуктивність - головні чинники при виборі.

 • Матеріал виготовлення корпусу. Він не сильно впливає на роботу комбайна. Бюджетні моделі оснащуються пластиковими корпусами. Промислові агрегати – металевими. Це обумовлено тим, що промислові прилади приймають велике навантаження. Метал запобігає пошкодження конструкції.

Яку купити м'ясорубку?

 • Матеріал виготовлення. Шнек, ножі та ґрати. Вони мають бути виконані з якісного матеріалу. Ножі для м’яса та інших твердих продуктів мають бути зроблені з металу. Насадки для теста, фруктів та інших м’яких консистенцій можуть бути виготовлені з пластика.
 • Додаткові насадки. Комбайн може комплектуватися насадками для овочів, домашніх ковбас, печива, котлет, макаронних виробів, а також соковижималкою для фруктів, цитрусових і томатів. Відносно типу та кількості насадок, складно сказати, яку купити м’ясорубку. Це питання вирішується індивідуально залежно від Ваших потреб.

Яку купити м'ясорубку? Насадки - важливий критерій вибору.

 • Захист. Важливий чинник. Бренди ігнорують цю характеристику, щоб здешевити комбайн. Зокрема, на параметр безпеки впливає висота горловини. Низька горловина вважається небезпечною. Варто вибирати модель з високою горловиною. Тоді виключається вірогідність того, що в горловину попаде палець. Небезпека таїться і в самому приладі. Це стосується заклинювання комбайна. Щоб цього не сталося, апарати оснащуються механічним, муфтовим або електричним захистом. Останній – найефективніший.

Яку купити м'ясорубку? Безпека - важливий параметр вибору

мясорубка

Зараз ми традиційно розглянемо п’ять найпопулярніших брендів.Цьго разу  нас будуть цікавити м’ясорубки. Спробуємо розібратися, хто ж з виробників сучасних м’ясорубок пропонує найбільш ефективні і функціональні пристрої для нас.

 Zelmer

мясорубка 1

Польський виробник дрібної побутової техніки для дому та кухні є одним з найпопулярніших брендів, який вибирають при покупці м’ясорубки. Найпопулярнішими насадками, які пропонуються виробником для своїх м’ясорубок є шнекова соковижималка, насадка шинковок і терок, укомплектована чотирма барабанами і насадкою для нарізки кубиками. Остання з перерахованих насадок є доповненням до насадки шинковок і терок, та працювати самостійно без них не буде, але дуже часто продається окремо від основної насадки. Збірка м’ясорубок Zelmer відбувається безпосередньо в Польщі.І це гарантує європейську якість. Варто зазначити, що виробник Zelmer працює більше 50 років.

мясорубка 2

Однією з головних особливостей м’ясорубок Zelmer є їх ножі. Вони досить масивні і, що найцікавіше, заточують самі себе. За запевненням виробника, ніж м’ясорубки розташований настільки близько до сітки, що під час роботи м’ясорубки постійно заточується об неї. Крім цього, ножі для м’ясорубок Zelmer двосторонні, таким чином, після чищення та миття м’ясорубки, зібрати її назад буде набагато легше, адже ніж можна встановлювати на шнек як завгодно.

Мясорубка 3

Корпус м’ясорубок Zelmer переважно пластиковий (є окремі моделі в металевому корпусі, але їх вкрай мало). Редуктор м’ясорубок теж пластиковий. Іншими словами спеціальна пластикова втулка буде ламатися в разі перевантажень двигуна, а повернути м’ясорубці Zelmer працездатність можна легко в домашніх умовах. Необхідно всього лише замінити цю саму втулку на нову за допомогою викрутки. До речі, одна запасна втулка обов’язково йде в комплекті з м’ясорубкою.

Zelmer 987.80

В середньому м’ясорубки Zelmer мають максимальну робочоу потужність 650 Вт і здатні переробити 2,3 кг / хв. Це досить хороший показник для звичайної побутової м’ясорубки. Потужність при блокуванні двигуна для більшості м’ясорубок Zelmer становить 1,9 кВт. Проте, в модельному ряді Zelmer присутні і менш потужні моделі.

Ще однією відмінною рисою м’ясорубок Zelmer є їх гарантійний термін. На більшість моделей виробник дає повну гарантію на 4 роки.

Переваги приладів цього бренду:

 • відмінна продуктивність;
 • мінімальний шум;
 • приємний дизайн;
 • великий вибір насадок;
 • система захисту двигуна.

Недоліків у пристроїв споживачі не помітили.

Moulinex

мясорубка moulinex

Французький бренд Moulinex широко відомий українським споживачам, завдяки виробництву якісної техніки для кухні. Як і у випадку з конкурентом у Moulinex  користуються попитом додаткові насадки – соковижималка для томатів і ягід,насадка для шинкування і терки, а так само насадка  для нарізки кубиками. Однак, на відміну від польського конкурента, дуже часто насадка шинковок і терок від Moulinex обладнана не чотирма барабанами, а п’ятьма. У той же час, насадка для нарізки кубиками може функціонувати, як окремий прилад, що не залежить від насадки шинковок і терок. Збірка м’ясорубок Moulinex відбувається у Франції. Жителі цієї країни відомі гурмани. Кожен побутовий прилад французького виробництва відрізняється чудовою якістю.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – мясорубка moulinex

Цей бренд відрізняється від моделей конкурентів своїми габаритами. Володіючи потужністю 2000 Вт і продуктивністю 2,3 кг / хв, корпус французьких м’ясорубок істотно компактніше, ніж у їх конкурентів. Іншими словами Moulinex домігся найкращого поєднання потужності і компактності в своїх м’ясорубках. Таким чином, м’ясорубки Moulinex дуже зручні в зберіганні, так як не займають багато місця.

Найновіші м’ясорубки Moulinex вигідно відрізняються від своїх попередніх аналогів.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – мясорубка moulinex с насадками

Не дивлячись на те, що корпус побутових м’ясорубок Moulinex переважно пластиковий, редуктор всіх моделей від французького бренду металевий. Найчастіше такий вид редуктора викликає більшу довіру у покупців, порівняно з пластиковими втулками.

Ножі м’ясорубок Moulinex також заточують себе самі. Але разом з тим, ніж достатньо маленький і не масивний, що може стати негативним фактором в порівнянні з аналогічними моделями від конкурентів.

Англійський виробник м’ясорубок Kenwood частіше асоціюється з дорогими м’ясорубками преміального класу. Найчастіше так і є, адже м’ясорубки Kenwood мають велику потужність і високопродуктивну моторну частину. Разом з тим, Kenwood є виробником найпопулярніших кухонних машин masterchef, в комплектації яких зібрано величезну кількість різноманітних насадок і доповнень. Ймовірно, саме тому м’ясорубки Kenwood, як і раніше,  залишаються просто м’ясорубками, зрідка доукомплектовані шнековими соковижималками і шинковками та тертками. Ще рідше можна зустріти в комплектації нарізку кубиками. Виробляються м’ясорубки Kenwood в Китаї.

Сама країна-виробник м’ясорубок Moulinex служить гарантією якості. Переваги агрегатів:

 • багатофункціональність (прилад замінить овощерезку та соковижималку);
 • великий вибір насадок;
 • високі показники потужності та продуктивності;
 • компактність;
 • естетичність.

Комбайн цього виробника стане вірним помічником будь-якої хазяйки

Kenwood

мясорубка kenwood в работе

Висока продуктивність м’ясорубок Kenwood є однією з головних їх особливостей. Розсудіть самі, моделі м’ясорубок, які мають потужність 1600 Вт з номінальною потужністю 450 Вт, здатні переробити 2 кг / хв. Це практично такий же результат, порівняно з аналогами від конкурентів, що мають потужність 2000 Вт. Моделі м’ясорубок Kenwood з такою ж потужністю 2000 Вт мають продуктивність 3 кг / хв. Завдяки номынальній робочій  потужності 700 Вт.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – мясорубка kenwood

Як вже говорилося вище, Kenwood є виробником найпопулярніших кухонних машин masterchef, які володіють величезним функціоналом, завдяки великій кількості насадок. Такі насадки присутні в продажу окремо від кухонних машин і відповідають багатьом моделям м’ясорубок, так як мають таку саму будову приводу. Таким чином, докупивши необхідні насадки, ви можете перетворити відносно недорогу м’ясорубку Kenwood в аналог дорогої кухонної машини masterchef.

М’ясорубки Kenwood переважно обладнані металевим приводом, але в найдешевших  моделях м’ясорубок використовують пластикові втулки.

Ознайомитися з асортиментом м’ясорубок на сайті Comfy.ua

Philips

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – мясорубка philips

Нідерландська компанія Philips не має такого широкого модельного ряду м’ясорубок, як їхні конкуренти.Ця компанія націлена на інші сегменти такі, як медичне устаткування, світлотехнічні рішення, засоби для догляду за собою та гігієни. Проте, м’ясорубки Philips досить популярні і затребувані. Найбільший акцент з додаткових насадок компанія Philips робить на шнекову соковижималку і насадку шинковок і терок. Насадка нарізки кубиками, не дивлячись на свою популярність, в м’ясорубках Philips широкого застосування не отримала. Виробляються м’ясорубки Philips в Китаї.

Піднебесна вже давно зруйнувала стереотип про низьку якість вироблюваних товарів. Виготовлення кухонних комбайнів контролюється англійцями на всіх етапах. Жителі цієї країни відомі своєю манірністю та педантизмом. Таким чином, країна-виробник м’ясорубок Kenwood гарантує високу якість кожної одиниці техніки.

Компанія Philips, проаналізувавши досвід своїх конкурентів, вирішила робити моделі, як з пластиковим редуктором, так і з металевим. Причому застосування металевого редуктора в компанії Philips почалося лише з появою найновіших моделей м’ясорубок. І тим не менше, якщо конкуренти застосовують металевий привід для всіх своїх додаткових насадок, то Philips лише для м’ясорубки, а, наприклад, редуктор насадки соковижималки для томатів як  і раніше виготовлений із пластику.

мясорубка Philips в работе

М’ясорубки Philips мають переважно пластиковий корпус, а моделі преміального класу комбінують метал з пластиком. Більшість моделей м’ясорубок Philips мають середню потужність і продуктивність. Найчастіше потужність складає 1600 Вт, а продуктивність 1,7 кг / хв. Однак, для переробки великих обсягів продукту, в модельному ряді Philips присутні м’ясорубки потужністю  2200 Вт і продуктивністю 4,5 кг / хв.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – аксессуары мясорубки philips

Цікавим для аксесуарів доповненням м’ясорубок Philips є прилад для чищення решіток від фаршу. Після роботи м’ясорубки досить лише помістити решітку, яку Ви використовували на даний прилад і все зайве, що залишилося всередині перфорації, буде вилучено. Завдяки такому аксесуару час чищення скорочується вдвічі.

 Panasonic

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – мясорубка panasonic

 

Японський виробник Panasonic не є провідним виробником м’ясорубок. Популярність м’ясорубок Panasonic обумовлена високою довірою до бренду, який формувався, як правило, на досвіді використання інших видів техніки. Проте, сказати, що м’ясорубки Panasonic погані, не можна. Компанія Panasonic виробляє м’ясорубки і дуже рідко доповнює їх тими чи іншими насадками. І якщо у випадку з Kenwood відсутність великої кількості насадок пояснюється можливістю їх докупити, то до м’ясорубці Panasonic докупити додаткову комплектацію буде не так просто. Крім того, великого асортименту насадок, як в Kenwood не буде. М’ясорубки Panasonic виробляються в Малайзії і Японії.

Сама країна-виробник м’ясорубок Panasonic гарантує найвищу якість кожної одиниці техніки. Виготовлення кухонних приладів ретельно контролюється на кожному етапі. Вибираючи цей бренд, Ви віддаєте перевагу відмінній якості, надійності та довговічності.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – мясорубка Panasonic в пластиковом корпусе

 

Корпус м’ясорубок японського виробника переважно пластиковий, але в преміальному сегменті використовується комбінація металу і пластика. Потужність більшості м’ясорубок нижче середнього. Потужність м’ясорубки Panasonic з середнього сегмента складе 1400-1500 Вт, а продуктивність такої м’ясорубки буде дорівнювати 1,5 кг / хв.

Разбираемся в брендах_мясорубки - мясорубка panasonic

Однією з головних позитивних особливостей м’ясорубок Panasonic є ріжучий механізм, який виробляє максимально однорідну структуру фаршу. Секрет такого результату полягає в гостро заточеній кромці ножа м’ясорубки і шнека. Крім того, в горловині м’ясорубки з внутрішньої сторони розташовані так звані гвинтові боріздки. Відстань між ними в м’ясорубках Panasonic вдвічі менше, ніж у інших, що перешкоджає накручування м’яса на шнек.

Підсумуємо. Переваги комбайнів японської марки:

 • чудова якість;
 • приємний дизайн;
 • зручність експлуатації.

У приладів, як відзначалося вище, присутні деякі недоліки. До них відноситься невелика кількість насадок і неможливість їх купівлі, а також відносно невисока потужність.

Підводячи підсумок

Как выбрать мясорубку главная

Визначити який же бренд все-таки краще, дуже складно. Напевно, кожен повинен з’ясувати це самостійно для себе, виходячи з особистих потреб і переваг. У статті, традиційно, були розглянуті п’ять різних брендів, які є найпопулярнішими виробниками техніки в нашій країні. Ми розглянули їх переваги та недоліки один перед одним, але називати, наприклад, м’ясорубки Kenwood найкращими було б передчасно, хоча, прочитавши цю статтю, багато хто так могли подумати. М’ясорубки Kenwood дійсно мають високу продуктивність, потужний і надійний корпус, але разом з тим середня ціна на такі м’ясорубки складе 5 000 – 6 000 гривень. Це вдвічі більше середньої ціни, наприклад, м’ясорубок Zelmer або Moulinex. А між тим, в такому ціновому діапазоні можна придбати м’ясорубку, припустимо, Philips з не гіршими показниками, ніж у Kenwood.На ринку побутової техніки фігурують інші бренди, які запропонують комбайни не гірше, ніж Kenwood і Philips, і, яку м’ясорубку купити, кожен споживач вирішує сам.

Як би там не було, але основне враження про ту чи іншу техніку завжди формує її середній сегмент.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_мясорубки – мясорубка на кухне

Не дивлячись на тему статті, ми не закликаємо визначатися під час покупки м’ясорубки, спираючись виключно на той чи інший бренд. Навпаки, необхідно структуровано сформувати всі ті функції і характеристики, які Ви хотіли б бачити у Вашій м’ясорубці і вже тоді вибирати ту, яка підійде більше за інші.

А як Ви вважаєте, м’ясорубку якої фірми краще купити? Пишіть у коментарях!

35736 0 cookie-check М’ясорубку якої фірми краще купити – розбираємося в брендах м’ясорубок

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Розбираємось у брендах: смартфони. Частина 2 – Huawei, LG, HTC, Motorola, Prestigio
Розбираємось у брендах: смартфони. Частина 2 - Huawei, LG, HTC, Motorola, Prestigio
09 Червня, 2017, 06:02 733 12
Раніше ми почувались набагато впевненішими, коли були одягнені у презентабельний костюм або управляли раритетним або дорогим автомобілем. З плином часу пріоритети та світогляд людства постійно...
Смотреть результаты
Розбираємося в посуді Частина 3 – посуд зі скла
Розбираємося в посуді Частина 3 - посуд зі скла
Універсальність скляного посуду Скло завжди було і залишається одним із найгігієнічних матеріалів для приготування або зберігання будь-якої їжі. Сучасний посуд зі скла досить міцний, стійкий...
Смотреть результаты
Топ-10 найоптимальніших ноутбуків 2016
Топ-10 найоптимальніших ноутбуків 2016
Деякий час тому ми не уявляли свого життя без комп’ютера або ноутбука, але з появою сучасних смартфонів і планшетів, популярність ПК і ноутів знизилася. Проте,...
Смотреть результаты