search
Підписатися

logo

Яка мікрохвильовка краще – розбираємося в брендах мікрохвильових печей

12 Червня, 2017, 08:48 10

Зміст:

 1. Яка мікрохвильовка у Вас
 2. Samsung
 3. Saturn
 4. Panasonic
 5. LG
 6. Gorenje
 7. Підводячи підсумок

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Яка мікрохвильовка у Вас?

Поступово зникають з пам’яті ті часи, коли, для того щоб пообідати, необхідно було розігрівати свою їжу на плиті. Це було досить незручно, якщо порівнювати з сучасними методами розігріву обідів, адже те, що ви розігріваєте, потрібно було періодично перемішувати, автоматично, в потрібний час, плита не відключалася самостійно, а часу на такий процес йшло трохи більше, ніж зараз. Крім того, мити після обіду доводилося не тільки тарілку, з якої Ви поїли, а й той посуд, в якому все це розігрівалося.

Микроволновка-Безопасно

В рази легше наш побут став після появи мікрохвильових печей. Тепер на розігрів обіду йде в середньому 1,5-2 хвилини, нам не потрібно стояти біля плити і вартувати свою трапезу, щоб вона не підгоріла, адже мікрохвильова піч сама відключиться в призначений час, та  ще й  нагадає про розігрітий обід  сигналом таймера. Іншими словами, мікрохвильова піч (її ще називають НВЧ-піччю) стала незамінним пристроєм в нашому побуті, без якого обходитися в сучасних реаліях просто неможливо.

НВЧ розшифровується як надвисока частота. Так називається мікрохвильове випромінювання, принцип якого покладений в основу роботи мікрохвильових печей. Розігрівання продуктів всередині печі стає можливим завдяки мікрохвильовому випромінюванню великої інтенсивності. Мала інтенсивність аналогічного випромінювання використовується в стільниковому зв’язку, Wi-Fi та Bluetooth. Сьогодні цей побутовий прилад став настільки звичним, що

Відсутність мікрохвильовки так само дискомфортно, як, наприклад, відсутність телевізора або холодильника.

встраиваемая микроволновка

Таким чином, ми практично впевнені, що мікрохвильова піч є і у вашому домі. А ось яка?  Чи звертали ви коли-небудь увагу на марку своєї мікрохвильовки? Спробуйте згадати її, не дивлячись на саму піч. Напевно у багатьох це не вийде. Але ж від того хто зробив НВЧ-піч і під яким брендом, багато в чому буде залежати те, які використовуються в ній технології, яке внутрішнє покриття у вашій печі і багато іншого.

Розглянемо п’ять найбільш популярних брендів мікрохвильових печей в нашій країні.

Samsung

микроволновая печь samsung

Південнокорейський бренд Samsung традиційно один з найпопулярніших брендів побутової техніки в нашій країні. Не виняток і мікрохвильові печі. Samsung застосовує чи не найбільшу кількість розробок та інновацій в своїх НВЧ-печах. Збираються мікрохвильовки Samsung в Малайзії.

Биокерамика-Защита от бактерий

Однією з головних і найважливіших розробок від Samsung в мікрохвильових печах стало внутрішнє покриття камери мікрохвильовки. У всіх своїх НВЧ-печах Samsung застосовує біокерамічну емаль. Таке покриття внутрішньої камери відрізняється високою міцністю, його дуже важко подряпати, воно не іржавіє і не змінює свій початковий колір. Більш того, біокераміка не буде вбирати в себе запахи того, що ви розігріваєте.

Біокерамічна емаль дуже легко чиститься і має антибактеріальні властивості, які запобігають росту бактерій.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - тдс

Якщо у Вашому будинку мікрохвильова піч Samsung, то практично напевно в ній застосовується технологія T.D.S. Це фірмова розробка корейської компанії, її суть полягає в тому, що розподіл мікрохвиль в камері НВЧ-печі відбувається в трьох напрямках, а не в одному, як раніше. Такий тривимірний розподіл дозволяє більш якісно і рівномірно розігрівати страви.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка samsung с электроникой

У мікрохвильових печах Samsung з електронним управлінням застосовується режим збереження енергії. Натиснувши на кнопку PowerSaving, витрата електроенергії в режимі очікування скоротиться на 40%.

НВЧ-печі Samsung використовують звичайний ТЕН у вигляді гриля. Він може бути статичний або поворотний. У мікрохвильовки від корейського бренду ви не знайдете інфрачервоного або кварцового гриля.

Samsung вважається одним з найкращих виробників мікрохвильовок. Чому? Ось кілька переваг приладів цього бренду:

 • Аерогриль Heat Wave. У його основу покладена технологія потрійного розігрівання. Одночасно використовується гриль, конвекція та відбивач тепла. Завдяки цьому блюда готуються швидше, а продукти розморожуються рівномірно.
 • Вбудовані рецепти. Вам тільки треба закласти всередину печі продукти та натиснути відповідну кнопку. Усе інше за Вас виконає піч. Вона сама приготує сніданок або вечерю.
 • Швидке розморожування. Прилади південнокорейського бренду здатні розморозити великий шматок м’яса всього за пару хвилин. При цьому розморожені продукти збережуть свіжий вигляд і запах.
 • Підтримка тепла. Деякі моделі мають функцію, яка дозволяє зберегти постійну температуру всередині печі. Завдяки цьому блюда залишаться теплими до тих пір, доки Ви не сядете обідати.

З недоліків варто зазначити високу ціну приладів.

Saturn

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка saturn

Такий бренд як Saturn відомий в Україні завдяки своїй доступній  ціні.  Іншими словами, якщо ваш бюджет вкрай обмежений, і ви не бажаєте витрачатися на дорогі брендові мікрохвильовки, то кращим варіантом в такому випадку,  стане НВЧ-піч Saturn. Такі мікрохвильовки не використовують якихось власних запатентованих технологій, що багато в чому і зумовило їх невелику вартість. Виробництво мікрохвильових печей Saturn зосереджено в Китаї.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка saturn с механикой

Купуючи недорогу мікрохвильовку Saturn, Вам слід пам’ятати, що вона буде поступатися більш дорогим моделям не тільки в ціні, але і в технічних параметрах. Так, внутрішнє покриття мікрохвильових печей Saturn виготовлено зі звичайної емалі. І хоча виробник обіцяє в ній антибактеріальні властивості, в емалі від Saturn не буде присутня  і половина всіх корисних властивостей, порівняно, наприклад, з біокерамікою від Samsung.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка saturn с электроникой

 

Слід пам’ятати і про такий параметр, як вихідна потужність мікрохвиль. Як правило, показник такої потужності в мікрохвильових печах Saturn становить  700 Вт. Це на 100 Вт менше середнього показника в більш брендових моделях.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - кварцевый гриль

У мікрохвильових печах Saturn встановлюється переважно кварцовий гриль. Вважається, що такий гриль створює ефект відкритого вогню. Тобто, страва, приготована під таким грилем, буде мало чим відрізнятися від приготованої на відкритому вогні. Принаймні  в цьому переконує нас виробник.

Чому виробник мікрохвильових печей Saturn користується такою великою популярністю? Ось декілька причин:

 • відносно невисока вартість пристроїв;
 • декілька рівнів потужності;
 • широкий модельний ряд;
 • різноманітний дизайн;
 • наявність таких додаткових функцій, як розморожування, швидке підігрівання та захист від дітей.

Про недоліки вже згадувалося. Це обмежений функціонал і відносно невисокі показники захисту від мікробів.

Panasonic

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка panasonic

Японський бренд Panasonic, як правило, асоціюється з якісною і досить недешевою технікою. Panasonic виробляє як цифрову, так і побутову техніку. У сфері виробництва мікрохвильових печей, японський виробник представлений в бюджетній, середній, і преміальній  цінових категоріях. Збірка мікрохвильових печей Panasonic відбувається в Китаї.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка panasonic с инвертором

Мікрохвильові печі Panasonic, інверторні.  Такі печі виробляють кілька компаній, але саме Panasonic краще всіх розвинув цю технологію в своїх виробах. Суть інверторной технології в печах від компанії Panasonic полягає в можливості регулювання вихідної потужності магнетрона (це той самий пристрій, що генерує мікрохвилі). А завдяки тому, що в інверторних мікрохвильових печах відсутній трансформатор (через інвертор потреба в трансформаторі відпадає), такі мікрохвильовки стають більш компактними і легкими.

До переваг технології інверторних мікрохвильовок можна віднести так само більш ефективну витрату електроенергії, більш швидкий процес розігріву і розморожування. Витрата електроенергії в инверторній печі Panasonic, як правило, знижений.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - зеркальная микроволновка panasonic

Використання инверторної технології призвело компанію Panasonic до розробки режиму инверторного  турбо-розморожування. Такий режим дозволяє вдвічі швидше проводити розморожування продуктів.

Покриття внутрішньої камери НВЧ-печей Panasonic переважно емальоване, але в деяких моделях застосовується і нержавіюча сталь. «Нержавійка» використовується в основному в печах, в яких є конвекція, так як в конвекційних мікрохвильових печах часто нагнітається вкрай висока температура, яку емальоване покриття довго не витримує.

Підсумуємо. Переваги пристроїв Panasonic:

 • великий вибір печей;
 • надійність;
 • висока якість комплектуючих;
 • ефективна витрата електроенергії;
 • полегшена конструкція;
 • просте управління;
 • швидке розігрівання та розморожування.

Якщо не знаєте, якої фірми вибрати мікрохвильову піч, то краще за варіант, ніж Panasonic, не знайти. Недоліків у пристроїв не помічено.

LG

LG

Південнокорейська компанія LG в багатьох сферах виробництва є лідером або ж одним з лідерів. Це один з головних конкурентів Samsung в різних категоріях побутової та цифрової техніки. До речі, дуже часто компанія Samsung застосовує технології, які придумала компанія LG. Не виняток і виробництво мікрохвильових печей. LG в цьому типі пристроїв є більш інноваційними.

Виробляються НВЧ-печі LG в Китаї.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - i-wave

Однією з головних особливостей мікрохвильових печей LG є технологія спіралеподібного розподілу мікрохвиль під назвою I-wave. Завдяки такій технології їжа в мікрохвильових печах LG розігрівається максимально ефективно і рівномірно. I-wave виключає ризик того, що після розігріву частина їжі залишиться холодною.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - easyclean

Компанія LG застосовує в своїх мікрохвильових печах особливу технологію внутрішнього покриття камери. Назва цієї технології EasyClean, а гарантія на таке покриття від компанії LG складе повних 10 років від дня покупки. Покриття EasyClean очистити від забруднень істотно легше, ніж звичайну емаль. Крім того, завдяки простоті очищення такого покриття процес прибирання скорочується в рази. Для того щоб очистити мікрохвильову піч LG з покриттям EasyClean не потрібні хімічні засоби, найчастіше досить простої вологої ганчірки.

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка lg с электроникой

Гриль в мікрохвильових печах LG застосовується переважно кварцовий, який має ефект відкритого вогню.

Головні плюси НВЧ-пічей LG:

 • розумна ціна;
 • функціональність та інноваційність;
 • просте очищення.

Серед недоліків мікрохвильових печей LG – вихідна потужність мікрохвиль в недорогих і середніх за ціною мікрохвильовках  всього  700 Вт. При тому, що у основних конкурентів LG в цій сфері потужність становить мінімум 800 Вт.

Gorenje

Разбираемся в брендах_микроволновые печи - микроволновка gorenje

Мікрохвильові печі Gorenje популярні завдяки своїй хорошій якості, надійності і невисокій ціні. Словенський  виробник не застосовує в своїх виробах якихось фірмових інновацій крім дизайну, але якщо у вашому будинку працює мікрохвильова піч Gorenje, то  питання про покупку нової НВЧ-печі, перед вами буде стояти не скоро, адже техніка Gorenje має досить довгий термін експлуатації. Мікрохвильовки не стали в цьому винятком. Збираються мікрохвильові печі словенського бренду в Китаї.

микроволновка gorenje приоткрытая

Більшість НВЧ-печей Gorenje мають звичайне емальоване покриття. Проте, виробник потурбувався, щоб воно мало антибактеріальні властивості. Якщо ж мікрохвильова піч буде оснащена конвектором, то її внутрішнє покриття буде з нержавіючої сталі, бо  таке покриття значно краще витримує високу температуру. Є в лінійці мікрохвильовок Gorenje також  моделі з внутрішньою камерою з нержавіючої сталі, але без конвектора.

микроволновка gorenje симплисити

У більшості НВЧ-печей Gorenje застосовується кварцовий гриль, який не зменшує  простору внутрішньої камери, бо він розташований в ніші верхньої  частини камери печі. Крім того, такий гриль, на відміну від звичайного тена, трохи економніший  та, як говорилося вище, створює ефект відкритого вогню.

Переваги НВЧ-пічей Gorenje:

 • висока якість;
 • надійність комплектуючих і збірки;
 • помірна вартість;
 • тривалий експлуатаційний термін;
 • оригінальний дизайн.

До недоліків, як говорилося вище, відноситься відсутність інноваційних функцій. Незважаючи на це, НВЧ-піч Gorenje чудово справляється з основними функціями – приготуванням, розігріванням і розморожуванням продуктів. Це відмінний бюджетний варіант для будь-якої хазяйки.

Підводячи підсумок

Подводя итог

У переліку найпопулярніших мікрохвильовок не виявилося таких відомих брендів, як Whirlpool, Zelmer, Electrolux, Hansa і багатьох інших, які заслуговували б того, щоб бути представленими в рейтингу найпопулярніших. Адже НВЧ-печі від цих виробників мають якості не гірші від, припустимо,  Saturn або Gorenje.

Проте, найпопулярнішими як завжди виявляються найбільші новатори. Вкладаючи величезні суми в розробку нових технологій, режимів і функцій, таких як T.D.S., EasyClean або инверторна технологія, багато виробників вкладають ще й не менші кошти в рекламу і популяризацію своїх виробів, що і робить їх такими продаваними і відомими.

Не меншу популярність мають і мікрохвильові печі без особливих технологій, але по вкрай низькій ціні, наприклад, Saturn. Адже приходячи в магазин за покупкою найбільш доступної за ціною НВЧ-пічі, ви напевно придбаєте  мікрохвильовку Saturn.

Мікрохвильові печі – це чудово, але пам’ятайте, що далеко не все можна в них класти. Ми написали для вас список тих предметів, які не варто гріти у мікрохвильовій печі. Ознайомитися з ним можна тут.

Складно сказати, яка мікрохвильовка найкраща. Кожна модель і бренд мають свої переваги. Незалежно від того, якій марці Ви віддали перевагу, при виборі НВЧ-печі варто звернути увагу на такі параметри, як об’єм (вимірюється в літрах), потужність (агрегати без грилю споживають в середньому 800 Вт, з грилем – 900-1500 Вт), наявність конвекції і грилю, покриття та ін. Також слід врахувати тип управління. Він може бути механічним, кнопковим і сенсорним.

Важливе значення мають функції. Найчастіше мікрохвильові печі забезпечуються опцією швидкого та автоматичного приготування, розморожування, очищення пором, видалення запахів та ін. Обов’язкова функція будь-якої НВЧ-печі – звуковий сигнал. У різних моделей він розрізняється за звуком та гучністю.

Не забувайте, що мікрохвильова піч – частина інтер’єру кухні. Бренди врахували цей нюанс і пропонують пристрої самих різних кольорів. Найпопулярніший – білий. Також НВЧ-печі можуть бути чорними, сірими, червоними, коричневими та ін.

Тепер Ви знаєте, які бренди НВЧ-печей вважаються найкращими, і що треба враховувати при виборі цього корисного приладу. Якщо Вам є що додати, пишіть у коментарях.

35744 0 cookie-check Яка мікрохвильовка краще – розбираємося в брендах мікрохвильових печей

Читайте також:

Розбираємося в брендах: мультиварки
Розбираємося в брендах: мультиварки
12 Червня, 2017, 08:42 1181 9
Всі ми пам’ятаємо відому казку братів Грімм «Горщик каші», де в центрі сюжету був чарівний горщик, який по команді «горщик, вари» варив так багато каші,...
Смотреть результаты
Як встановити на Windows 10 несумісні драйвера принтера
Як встановити на Windows 10 несумісні драйвера принтера
  Не дивлячись на те, що більшість виробників намагаються регулярно випускати нові драйвера для своїх пристроїв, про старе обладнання вони іноді «забувають». Що робити, якщо...
Смотреть результаты
М’ясорубку якої фірми краще купити – розбираємося в брендах м’ясорубок
М'ясорубку якої фірми краще купити - розбираємося в брендах м'ясорубок
Зміст: Про сучасні м’ясорубки Критерії вибору Zelmer Moulinex Kenwood Philips Panasonic Підводячи підсумок Підписуйтесь на наш Telegram-канал Про сучасні м’ясорубки Що найбільше цінується в звичайній...
Смотреть результаты