search
Підписатися

logo

Які міксери краще мати на своїй кухні? Експертна думка від Comfy

16 Серпня, 2018, 06:20 8

Підписуйся на наш Telegram-канал

Досить складно уявити кулінара, що займається приготуванням складних і не дуже страв, без спеціальних пристроїв для змішування і збивання продуктів. Вдома, на звичайній кухні, ми з вами теж майже щодня стикаємося з цією необхідність, якщо, звичайно, готуємо щось крім бутербродів J

На допомогу господиням і господарям приходять такі прості, доступні і незамінні пристосування, як міксери. Сьогодні ми з вами розберемося який міксер краще купити для своєї кухні, який з них краще вибрати – стаціонарний або планетарний, а також розглянемо основні їх особливості.

Читайте також:

Вибираємо міксер – корисні поради для господині

 Зміст:

Чим відрізняється міксер від блендера?

Який міксер вибрати для кухні?

Різновиди міксера: стаціонарний або планетарний

Вибираємо правильний міксер

Додаткові функції приладу

Поради та рекомендації

Чим відрізняється міксер від блендера?

Какие миксеры лучше для дома 2

Основною відмінністю міксера від блендера є принцип роботи його насадок. Адже по своїй суті, більшість побутових приладів представляють собою мотор,що крутиться, і лише складні і особливі насадки роблять цей пристрій унікальним.

Основною принциповою відмінністю блендера від міксера є наявність функції подрібнення в конструкції його насадки. Це означає, що ви можете взяти цілий помідор або яблуко і перетворити його в пасту або пюре, завдяки ножам і високій швидкості роботи блендера.

Міксер же для таких завдань не призначається – він може тільки змішувати, без функції подрібнення, однак він може ще й збивати продукти і замішувати тісто. Це як раз його відмінні риси, з якими звичайний блендер ніяк не впорається.

Читайте також:

Міксер, блендер або кухонний комбайн – що вибрати?

Який міксер вибрати для кухні?

Какие миксеры лучше для дома 3

Щоб відповісти на питання який міксер краще вибрати для своєї кухні потрібно розуміти для яких, в першу чергу, завдань він купується і як інтенсивно планується використовувати його. Якщо ви раз на тиждень, по вихідним, готуєте суфле, торт, пиріг або інші продукти, що вимагають збивання, змішування або навіть замішування тіста, то вам можна порекомендувати простий, але якісний міксер, який не злякає вас своїм цінником.

Для тих же, хто звик майже щодня  кулінарити, використовуючи всі підручні засоби і в тому числі міксер, ми рекомендували б купувати модель зі збільшеною потужністю і, бажано, можливістю стаціонарної установки.

Різновиди міксера: стаціонарний або планетарний

Какие миксеры лучше для дома 4

У даному розділі ми розповімо який стаціонарний міксер краще купити для кухні та в яких конкретних випадках він може бути корисний.

Крім звичайного, ручного міксера, у продажу існують також моделі, які можливо стаціонарно встановити в спеціальне кріплення. Це виходить проміжний варіант пристрою, між ручним і планетарним міксером, який все ще цілком доступний і простий у використанні, але вже вимагає менше уваги до себе, під час його роботи. Адже основна суть такого побутового приладу полягає в автоматичному обертанні чаші для міксера і, відповідно, в рівномірному збиванні або змішуванні будь-яких продуктів, що завантажуються в чашу.

Міксери ж з планетарною системою обертання відносяться до більш високого класу пристроїв. По суті, це кухонні машини, які найчастіше мають можливість підключення додаткових насадок до свого потужного двигуна, що можуть перетворити такий пристрій в безліч інших потрібних побутових приладів.

Читайте також:

Функціональні помічники на кухні – міксери, блендери, мікрохвильовки

Вибираємо правильний міксер

Миксер

У цьому розділі ми спробуємо визначити які міксери найкраще для кухні саме під ваші, певні завдання. Звичайно, кухонні машини планетарного типу є найбільш продуктивними, якісними і зручними. Однак, є в цьому кілька АЛЕ.

По-перше, міксери планетарного типу – це дуже дорогі пристрої. За ціною однієї такої кухонної машини можна придбати звичайний ручний міксер, блендер та ще й решта залишиться. По-друге, планетарні міксери займають не мало місця на вашій кухні і, для зручності використання, було б правильно їх взагалі не переставляти, залишаючи весь час на робочій поверхні. Відповідно ручні і навіть стаціонарні міксери не мають усіх цих недоліків – вони більш легкі, компактні і однозначно доступніші.

З огляду на всі ці за і проти, ви приблизно можете визначити для себе доцільність покупки відповідного для вас кухонного помічника. І оцінивши перспективи використання, вільного простору на кухні і готовності витратити чималу суму, ви зможете вибрати для себе найбільш якісний пристрій.

Додаткові функції приладу

Какие миксеры лучше для дома 6

Додатковою функцією, якою оснащуються ручні міксери може бути насадка-блендер. Завдяки їй ви можете отримати пристрій 2 в 1 і, в якійсь мірі, навіть відпаде  потреба в покупці окремого блендера.

Стаціонарні міксери самі по собі є «ручним» міксером зі спеціальною підставкою. Тому, можна сказати, що вони вже і є модифікацією з «насадкою» для нього. Але іноді в комплекті можна зустріти той же блендер, як ручний, так і стаціонарний.

У випадку ж з планетарними кухонними машинами, то в них функція міксера є лише основоположною. Ці пристрої майже завжди створюються з перспективою на те, що ви будете використовувати їх з додатковими насадками, яких буває більше 30 видів. Тут різні види соковижималок, і м’ясорубка, подрібнювачі і різні фуд-процесори.

Поради та рекомендації

Какие миксеры лучше для дома 7

Згідно відгуками користувачів, стосовно того, які міксери краще для кухні, то вибір міксера повинен починатися з постановки завдання для нього, підрахунком доцільної вартості і місця для його зберігання / установки. У разі ж, якщо потрібен максимальний і продуктивний комплект, то хорошим вибором буде кухонна машина. У всіх інших випадках, як зі стаціонарним міксером, так і з ручним, ви отримуєте чудовий побутовий прилад, але більш компактний і за меншу вартість.

56740 0 cookie-check Які міксери краще мати на своїй кухні? Експертна думка від Comfy

Читайте також:

Порадуйте геймера: топ комп’ютерів, які не поступаються консольним приставкам
Порадуйте геймера: топ комп'ютерів, які не поступаються консольним приставкам
14 Серпня, 2018, 11:58 1011 7
Кожна людина в нашому світі любить грати. Різниця лише в характері ігор і спосібі нашого життя. Зміст: Ціна Швидкість / потужність Можливість кастомізації / апгрейда...
Смотреть результаты
Якість краще, ніж в кінотеатрі: огляд телевізорів з широкою діагоналлю
Якість краще, ніж в кінотеатрі: огляд телевізорів з широкою діагоналлю
Розміри екранів різних пристроїв стають все більше і більше, а телевізори не стають винятком. Зміст: Кращі моделі телевізорів в цінових сегментах Переваги ТОП брендів в...
Смотреть результаты
Як знайти вкрадений або загублений телефон? Корисні поради від Comfy
Як знайти вкрадений або загублений телефон? Корисні поради від Comfy
Втрата смартфона з різних причин є досить поширеною і актуальною проблемою. Проблема, коли ви втрачаєте свій смартфон або його крадуть у вас, завжди виникає несподівано....
Смотреть результаты