search
Підписатися

logo

Як знайти телефон по IMEI?

13 Серпня, 2018, 12:29 11

Необхідність знайти телефон по IMEI зазвичай виникає в двох ситуаціях: коли гаджет вкрали, і коли людина втратила його через неуважність – просто під час прогулянки, по дорозі на роботу, з роботи тощо. Якщо подібне сталося з вами, глибоко вдихніть і не панікуйте, – швидше за все, ніхто крім вас не зможе отримати доступ до вмісту пристрою, якщо він надійно захищений складним графічним ключем або сканером відбитка пальця. Обдурити сучасні ультразвукові аналізатори практично неможливо, і навіть з оптичними доведеться гарненько повозитися, щоб обійти захист.

alt=Kak-nayti-telefon-cherez-IMEI-programmyi-na-smartfone

У цій статті ми розповімо, як знайти втрачений телефон по IMEI, розглянемо всі способи, які реально працюють, а також розповімо про дії, які ні в якому разі робити не варто, щоб не наштовхнутися на шахраїв. Людина на емоціях може здійснювати безглузді і нераціональні вчинки – цим часто користуються зловмисники, які намагаються заробити на громадянах у важкій ситуації.

Читайте також: Як легко перенести свої додатки і дані налаштування зі свого старго смартфона на новий

Що таке IMEI і як за його допомогою знайти вкрадений телефон

IMEI – це унікальний код, який присвоюється пристрою на заводі ще на етапі виробництва. Його присвоюють мобільному обладнанню для того, щоб будь-який пристрій, який значиться в базі даних, можна було ідентифікувати і визначити його місце розташування.

Коли смартфон підключений до мережі, оператор мобільного зв’язку отримує дані про пристрій і може визначити його місце розташування з високою точністю, але цю інформацію стороннім особам ніхто не надає без офіційного запиту від поліції. Простіше кажучи, ви не можете зателефонувати в службу підтримки оператора стільникового зв’язку і попросити їх знайти телефон по IMEI онлайн – вам відмовлять. Саме тому, якщо втратили телефон або його у вас вкрали, вам необхідно насамперед звернутися в поліцію і написати відповідну заяву. Крім того, вас попросять повідомити IMEI телефону – як правило, його можна знайти в чотирьох місцях:

 1. У прошивці самого смартфона – щоб його дізнатися, треба набрати комбінацію * # 06 # і здійснити виклик.
 2. Під акумулятором всередині пристрою.
 3. На упаковці від смартфона.
 4. У гарантійному талоні.

Як тільки ви надасте поліції всі необхідні дані, вони зможуть відправити відповідний запит мобільному оператору, і той, у свою чергу, допоможе визначити точне місце розташування девайса, але тільки якщо він включений. Причому навіть якщо зловмисник позбудеться від вашої SIM-карти, базова станція все одно зможе визначати місце розташування телефону при виході в мережу.

Таким чином, знайти телефон по IMEI самостійно через інтернет у вас не вийде, але якщо заручитися допомогою поліції, то висока ймовірність, що незабаром апарат буде знайдений.

Читайте також: Як скачати музику з ютуба? 9 перевірених способів

Чи можна знайти вимкнений телефон по IMEI коду

Так, це можливо, але тільки в тому випадку, якщо SIM-карта мобільного оператора все ще знаходиться всередині смартфона. Мобільний оператор може визначити місце розташування SIM-карти за допомогою супутникового зв’язку і GPS. Для цього ви повинні:

 1. Зв’язатися зі співробітником провайдера, у якого підписаний договір на послуги.
 2. Повідомити номер SIM-карти і IMEI телефону.

Якщо ви просто втратили телефон, то цей спосіб може спрацювати. Якщо ж у вас його вкрали, то, швидше за все, злодій витягне SIM-карту і вимкне смартфон до тих пір, поки не знайде фахівця для зміни IMEI. На жаль, ідентифікаційний код можна змінити через інженерне меню або за допомогою спеціалізованого софту, так що знайти телефон через IMEI можливо не завжди.

alt=Kak-nayti-telefon-cherez-IMEI-kradut-smartfon

Програма для пошуку телефону по IMEI безкоштовно

По-перше, ні в якому разі не передавайте третім особам свої персональні дані. Не встановлюйте програми з невідомих джерел, які обіцяють швидко знайти телефон по IMEI онлайн – це, частіше за все, шахраї. Однак способи все ж існують, і вони можуть допомогти відшукати апарат, нехай і не з 100% вірогідністю.

Для користувачів Google це сервіс Google Find My Device. Щоб ним скористатися, повинні бути дотримані такі умови:

 • смартфон включений;
 • на пристрої має бути виконаний вхід в ваш обліковий запис Google;
 • девайс повинен бути підключений до мережі інтернет по Wi-Fi або через оператора мобільного зв’язку;
 • на пристрої повинна бути включена функція визначення місця розташування;
 • в налаштуваннях безпеки або в розділі «Захист і місце розташування» повинна бути активована функція «Знайти пристрій”.

alt=Kak-nayti-telefon-cherez-IMEI-smartfon-na-android

Проблема в тому, що цей спосіб підійде тільки для тих людей, які заздалегідь все налаштували і підготували смартфон на випадок крадіжки або втрати. Постфактум знайти телефон через інтернет таким способом не вийде.

Важливо! Будь-які додатки та програми з сумнівних джерел, які обіцяють знайти телефон по IMEI через супутник або просто онлайн, є шахрайськими. Ні в якому разі не сплачуйте подібні послуги наперед, і не передавайте їм важливі персональні дані, паролі або інші відомості.

Це цікаво: Як розблокувати телефон, якщо забув пароль

Як знайти iPhone по IMEI

Як і у випадку з Google, для ефективного пошуку iPhone по IMEI пристрій необхідно заздалегідь налаштувати і активувати функцію «Знайти iPhone».

Система запропонує її включити ще на етапі активації смартфона, але багато користувачів відмовляються або пропускають цей крок, що в подальшому може сильно ускладнити пошук апарату.

Для включення функції «Знайти iPhone» вам потрібно:

 • перейти в налаштування;
 • зайти в розділ iCloud, вибрати опцію «Знайти iPhone» і тут же її активувати;
 • потім слід перейти в налаштування конфіденційності, вибрати «Служби геолокації» і переконатися, що вони також активовані.

Тепер ваш смартфон легко можна буде знайти з будь-якого пристрою, навіть з комп’ютера – для цього потрібно всього лише увійти в свій аккаунт iCloud і активувати функцію «Знайти iPhone». Перед вами з’явиться карта, на якій буде відображатися розташування всіх підключених пристроїв.

Крім того, айфон можна знайти по IMEI – знову ж таки, ви повинні будете звернутися в правоохоронні органи і надати їм необхідні дані, які будуть потрібні оператору мобільного зв’язку для пошуку загубленого пристрою.

Корисні поради: Як зрозуміти, що телефон прослуховують

Як знайти телефон через IMEI по комп’ютеру

Ніяк, таких програм просто не існує. Як ми вже говорили раніше, є лише один по-справжньому дієвий спосіб, як знайти втрачений телефон по IMEI, – через оператора мобільного зв’язку, який має доступ до базової станції. Вона «бачить» смартфон щоразу, коли той включається і робить спроби реєстрації в мережі, і оператор може таким чином дізнатися приблизне місце розташування пристрою. А далі вже все в руках поліції.

Не намагайтеся самостійно завантажувати та встановлювати сумнівні програми для пошуку телефону з комп’ютера по IMEI – вони не працюють і за замовчуванням є шахрайськими.

alt=Kak-nayti-telefon-cherez-IMEI-smartfon-na-android

Рекомендації, поради та відгуки: як знайти втрачений смартфон по IMEI

Тепер перерахуємо рекомендації для тих, хто намагається знайти телефон за допомогою міжнародного ідентифікатора IMEI:

 1. Ні в якому разі не повідомляйте третім особам свій IMEI-код. Є ризик зіткнутися з шахраями, які занесуть ваш ідентифікатор в якусь базу даних вкрадених пристроїв і будуть вимагати гроші. Якщо це вже сталося – не панікуйте, такі сайти носять виключно інформативний характер, і навіть якщо ваш код занесли в таку базу, особисто вам це нічим не загрожує.
 2. Не встановлюйте на комп’ютер сумнівне програмне забезпечення для пошуку смартфона по IMEI – в 99% випадків це шахраї.
 3. Якщо у вас вкрали смартфон, в терміновому порядку його заблокуйте віддалено через акаунт Google або iCloud – якщо навіть пристрій знайти не вдасться, то захистити персональні дані від стороннього втручання цілком можливо. І не переживайте, при необхідності розблокувати гаджет можна буде точно таким же способом.
 4. Якщо ваш телефон при вас, потурбуйтеся про можливість знайти телефон по IMEI заздалегідь – вище в статті ми описали, які налаштування необхідно активувати для успішного пошуку через Google Find My Device або iCloud. Також можна заздалегідь встановити якийсь додаток для моніторингу за GPS – таких дійсно багато.
 5. Зберігайте всі важливі фотографії та особисті дані в хмарі, щоб в разі крадіжки або втрати пристрою ви могли все відновити. Зрештою, смартфон – це всього лише шматок заліза, а ось те, що на ньому зберігається, куди цінніше для більшості людей.

Важливо розуміти, що в разі крадіжки смартфона досвідченим злодіям діяти потрібно швидко. Зловмисник постарається позбавитися від доказів якомога швидше: викинути SIM-карту і за лічені години переписати IMEI смартфона. Сподіваємося, що наші поради вам допоможуть, а ваш телефон десь спокійно лежить, чекаючи повернення господаря.

На цьому закінчуємо наш матеріал. Дякую за увагу і до нових зустрічей!

72457 0 cookie-check Як знайти телефон по IMEI?

Читайте також:

Покриття чаші мультиварки. Яке краще вибрати – тефлонове або керамічне?
Покриття чаші мультиварки. Яке краще вибрати - тефлонове або керамічне?
12 Серпня, 2018, 01:25 2186 9
Мультиварка – один з найпотрібніших кухонних девайсів. Максимум смачних страв і мінімум зусиль. Загалом, мрія! При виборі важливо врахувати не тільки потужність, тип управління і...
Смотреть результаты
Як зібрати комп’ютер?
Як зібрати комп'ютер?
Підписуйся на наш Telegram-канал Потужність сучасних смартфонів, планшетів і ноутбуків з кожним роком вражає все більше. Для багатьох вже навіть немає необхідності використовувати вдома комп’ютер,...
Смотреть результаты
Епілятор, леза або віск: який спосіб краще?
Епілятор, леза або віск: який спосіб краще?
Різних способів позбутися небажаного волосся в певних місцях величезна кількість, але який із способів краще? Зміст: Вартість в домашніх умовах і в салоні Рекомендації по...
Смотреть результаты