search
Підписатися

logo

Як знайти вкрадений або загублений телефон? Корисні поради від Comfy

14 Серпня, 2018, 10:11 11

Втрата смартфона з різних причин є досить поширеною і актуальною проблемою.

Проблема, коли ви втрачаєте свій смартфон або його крадуть у вас, завжди виникає несподівано. Тому дуже часто ми не знаємо, що робити і як себе вести в цій ситуації. Якщо наш телефон не просто загублений, а його вкрали, то ми відразу ж задаємося питанням – як можна знайти вкрадений телефон? Чи можливо це і чи є сенс розраховувати на успіх? Уданому випадку, наполеглива рекомендація і порада Блогу Comfy – на успіх необхідно розраховувати завжди, тому необхідно використовувати всі доступні методи пошуку.

Как найти украденный или потерянный смартфон_Полезные советы от Comfy - крадут смартфон

Існує відразу кілька ефективних способів розшукати свій девайс, будь він вкрадений або загублений. У деяких випадках наша задача ускладнюється, наприклад, якщо смартфон виявляється вимкненим. А ось в інших випадках, іноді достатньо здійснити дзвінок і якщо вам дадуть відповідь, то можна домовитися про повернення телефону. Якщо це не допомогло, але смартфон залишається включеним, то є великий шанс відшукати його за допомогою вбудованих можливостей.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Пошук вимкненого телефону по IMEI коду

У тому випадку, якщо ми виявили, що наш смартфон зник, то необхідно відразу ж починати його пошук. Чим оперативніше ми це зробимо, тим більше у нас шансів на успіх. Для початку нам необхідно зрозуміти, чому ми не можемо знайти свій смартфон, його вкрали або ми його загубили. У разі, якщо ми загубили телефон, необхідно спробувати знайти його, згадуючи про те, де ми могли його залишити. Якщо ж він вкрадений, то необхідно вживати більш серйозні заходи. Ми також можемо спробувати визначити, включений смартфон або він вимкнений, наприклад, зробивши дзвінок на нього.

Как найти украденный или потерянный смартфон_Полезные советы от Comfy - крадут смартфон из сумочки

Як знайти вкрадений телефон, якщо він вимкнений? Насправді подібне завдання не з простих, а найбільш дієвим способом є можливість скористатися IMEI кодом вашого смартфона. З ним нам необхідно буде звернутися до найближчого відділення поліції і написати заяву про крадіжку або зникнення смартфона. Дізнатися який IMEI у вашого смартфона без самого девайса, можна поглянувши на коробку від нього або в гарантійний талон. Відшукати телефон по IMEI коду, якщо він вимкнений самостійно, практично не представляється можливим.

Пошук вимкненого телефону за номером SIM-карти

Не варто нехтувати також і можливістю того, що якщо ваш телефон викрали, але зловмисник не витягнув з нього SIM-карту. Справа в тому, що оператори мобільних мереж мають непоганий арсенал інструментів для визначення нашого місця розташування по необхідності. Але чи можна знайти вкрадений телефон за допомогою подібних інструментів? Насправді можна, навіть в тому випадку, якщо смартфон залишається вимкненим. Даний метод пошуку можна здійснювати паралельно з попереднім, ви можете звернутися за допомогою в поліцію і до мобільного оператора одночасно.

Как найти украденный или потерянный смартфон_Полезные советы от Comfy - SIM-карта для смартфона

Так як же оператор може допомогти нам відшукати смартфон? Справа в тому, що SIM-карта може приймати сигнал навіть у тому випадку, якщо смартфон вимкнений. Мобільні оператори здатні передати такий сигнал за допомогою системи супутників, а як тільки карта приймає його, то стає можливим визначити місце розташування гаджета. Для того щоб скористатися даною можливістю, ми повинні зв’язатися з оператором, повідомити йому IMEI втраченого смартфона, номер карти і почекати, що ж нам повідомлять.

Пошук вимкненого телефону за допомогою програми для Android пристроїв

Найбільш поширеною операційною системою, на якій працюють сучасні смартфони, є Android. Такі смартфони ми співзвучно називаємо Android-пристроями. Так от якщо ми є володарями саме такого пристрою, то завдання по його пошуку може істотно спроститися. Компанія Google вирішила подбати про нас з вами і реалізувала вбудовану функцію пошуку пристроїв, які працюють під управлінням системи Android. Дана можливість прив’язана до вашого облікового запису Google. Тому, якщо перед вами стає питання, як знайти вкрадений телефон Андроїд, то необхідно провести наступні маніпуляції.

Нам потрібно зайти на свій аккаунт Google, наприклад на комп’ютері. Для цього ми повинні згадати адресу пошти Gmail і пароль від неї. Після цього, ми заходимо на сервіс Android Device Manager, який власне і здатний вказати нам те місце, де знаходиться смартфон. Для того щоб даний спосіб спрацював, наш смартфон повинен бути включений, а ще краще, щоб він був підключений до мережі Інтернет або GPS. В іншому випадку, знайти девайс не вдасться. Даний метод цікавий тим, що ми можемо зробити подібний пошук самостійно вдома і повторювати його до тих пір, поки смартфон не буде включений.

Заява в поліцію

Ми розглянули, як знайти вкрадений телефон самостійно, але як показує практика, найчастіше подібні заходи виявляються не завжди ефективними і ми повинні вдатися до допомоги. Крім оператора стільникового зв’язку таку допомогу може надати поліція і саме туди необхідно звертатися в тому випадку, якщо ви не знаєте що робити. Часом ми не впевнені, чи варто звертатися в поліцію, чи зможе вона нам допомогти і як себе вести при цьому. Насправді варто, адже це додатковий шанс того, що ми зможемо повернути свій смартфон.

Для того, щоб повідомити про зникнення смартфона, нам потрібно не просто прийти у відділення і повідомити про це чергового. Чим більше даних про свій смартфон ми повідомимо, тим більша ймовірність того, що його знайдуть і повернуть нам. Найбільш цінною інформацією для правоохоронних органів стане IMEI код загубленого пристрою, який ми зможемо дізнатися на коробці, номер SIM-карти, яка перебувала в ньому і власне написана нами заява про втрату або крадіжку смартфона. Після цього, нам залишається лише чекати.

Альтернативні способи пошуку

Ми розібрали не так вже й мало способів пошуку втраченого або вкраденого смартфона. Ми дізналися, як знайти вкрадений смартфон по інтернету за допомогою вбудованих інструментів Android. Ми дізналися, що можна звернутися до оператора мобільного зв’язку, який так само в силах нам допомогти. А також ми можемо звернутися за допомогою в поліцію, яка просто зобов’язана знайти зловмисника, який зазіхнув на наш гаджет і в правовому полі покарати його. Але які є ще методи, які можуть стати альтернативою тим, які ми вже розібрали або просто їх доповненням.

Как найти украденный или потерянный смартфон_Полезные советы от Comfy - звонок по смартфону

Ми розібрали способи пошуку Android-пристроїв, але як знайти вкрадений телефон iPhone? Насправді, якщо ви є власником пристрою на iOS, то метод пошуку за допомогою мережі Інтернет дуже схожий, тільки здійснюється він за допомогою сервісу iCloud. Перед тим, як звертатися за допомогою в поліцію і до оператора мобільного зв’язку, вкрай бажано зробити дзвінок на загублений смартфон. Якщо ми його загубили, то його можуть знайти порядні люди і повернути нам наш смартфон.

Перевірка за офіційною базою

Можливо, буде складно повірити в те, що будь-який смартфон, який був офіційно імпортований в нашу країну, виявляється в офіційній базі даних. Особливо велику інформацію про пристрій в цій базі даних звичайним громадянам отримати не вдасться. Нам відкриють завісу лише на модель смартфона і його статус. При цьому статус може бути простим – пристрій вкрадено / втрачено чи ні. Для того щоб скористатися цією офіційною базою, нам достатньо лише отримати доступ до мережі Інтернет там зайти на відповідну сторінку, наприклад, Український Державний Центр радіочастот.

Как найти украденный или потерянный смартфон_Полезные советы от Comfy - вызов на смартфон

Щоб перевірити статус свого смартфона в офіційній базі, необхідно озброїтися кодом IMEI смартфона або його серійним номером. Коли ми введемо його у відповідне поле, то нам відразу ж стане доступна інформація про те, яким смартфоном ми володіємо, і в якому статусі він на даний момент знаходиться. Саме в заходах з пошуку смартфона дана процедура допомогти нам не зможе, але якщо статус нашого смартфона виявиться вкрадений або загублений, то ми будемо впевнені в тому, що поліція дійсно його розшукує, а мобільний оператор робить спроби його виявлення.

Як убезпечити себе від крадіжки і втрати смартфона?

Коли ми купуємо новий смартфон, то вкрай рідко замислюємося про те, що з ним може виникнути неприємність, подібна втраті або крадіжці. Вірніше, ми не те щоб не замислюємося, ми не хочемо взагалі про це думати. Це нормально! Але здоровий глузд повинен переважати і ми зобов’язані подбати про те, щоб наш девайс не загубився. Для цього нам необхідно провести ряд профілактичних маніпуляцій, які або перешкодять втраті або крадіжці смартфона, або допоможуть нам дуже швидко його знайти.

Как найти украденный или потерянный смартфон_Полезные советы от Comfy - блокировка экрана смартфона

Найбільш простим і лаконічним рішенням для початку може стати установка пін-коду або візерунку розблокування смартфона. Тоді, навіть якщо смартфон потрапить в руки сторонній людині, той не зможе скористатися вашими особистими даними. Але якщо смартфон все-таки втрачено, то вкрай важливо знати його IMEI, який крім як на смартфоні, можна прочитати на його коробці або гарантійному талоні. Але якщо коробка і талон давно втрачені, то відновити IMEI буде не просто, зважаючи на втрату ще й смартфона. Тому краще всього спочатку десь записати IMEI, щоб в потрібний момент він був під рукою.

Как найти украденный или потерянный смартфон_Полезные советы от Comfy - антивор от eset

Допомогти повернути свій смартфон назад нам так само зможе і програмне забезпечення, яке необхідно завчасно встановити на смартфон. Подібним рішенням може стати Eset Mobile Security, яке володіє модулем «Антизлодій». Якщо його активувати, ви зможете під час втрати або крадіжки смартфону, заблокувати його, відстежити місце розташування по GPS, відправити на нього повідомлення про втрату або видалити всі особисті дані.

Підписуйся на наш Telegram-канал

56622 3 cookie-check Як знайти вкрадений або загублений телефон? Корисні поради від Comfy

Читайте також:

Як знайти телефон по IMEI?
Як знайти телефон по IMEI?
13 Серпня, 2018, 12:29 5019 11
Необхідність знайти телефон по IMEI зазвичай виникає в двох ситуаціях: коли гаджет вкрали, і коли людина втратила його через неуважність – просто під час прогулянки,...
Смотреть результаты
Покриття чаші мультиварки. Яке краще вибрати – тефлонове або керамічне?
Покриття чаші мультиварки. Яке краще вибрати - тефлонове або керамічне?
Мультиварка – один з найпотрібніших кухонних девайсів. Максимум смачних страв і мінімум зусиль. Загалом, мрія! При виборі важливо врахувати не тільки потужність, тип управління і...
Смотреть результаты
Як зібрати комп’ютер?
Як зібрати комп'ютер?
Підписуйся на наш Telegram-канал Потужність сучасних смартфонів, планшетів і ноутбуків з кожним роком вражає все більше. Для багатьох вже навіть немає необхідності використовувати вдома комп’ютер,...
Смотреть результаты