search
Підписатися

logo

Епілятор, леза або віск: який спосіб краще?

12 Серпня, 2018, 11:11 7

Різних способів позбутися небажаного волосся в певних місцях величезна кількість, але який із способів краще?

Зміст:

Вартість в домашніх умовах і в салоні

Рекомендації по вибору воску, епілятора

Опис моделей епіляторів

Рекомендації по догляду за шкірою

Підсумки і порівняння

Підбір методів епіляції для кожного індивідуальний. Не існує якогось конкретного способу, який виявляється краще за інших або гірше. Таким чином, питання про те, що краще, депіляція воском або епілятором залишається відкритим і актуальним. Для того щоб визначитися з найбільш підходящим способом епіляції конкретно для себе, необхідно спробувати кожен з них. Тоді ви відчуєте всю красу видалення волосся воском, епілятором або бритвою і зупинитеся на найбільш прийнятному варіанті.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпиляция в салоне

Варто приготуватися до того, що більшість доступних сьогодні методів викликають больові відчуття. Тому, коли ми задаємо питання про те, що краще епіляція воском або епілятором, ми хочемо дізнатися, що менш болісно. Але якщо питання болю вже дуже сильно турбує, то можна познайомитися з менш болючими методами видалення небажаного волосся, наприклад, фотоепіляція, шугарінг, а може бути навіть і звичайна бритва. Кожен з цих методів має свої переваги й недоліки, які ми і розберемо.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Епілятор. Суть даного пристрою полягає в тому, що він оснащений головкою, що обертається  на якій розташовано безліч маленьких пінцетів. Деякі моделі мають спеціальні технології, наприклад, функцію підняття волосків тощо. Вони роблять процедуру епіляції більш ефективною. При контакті зі шкірою, епілятор просто висмикує волосся зі шкіри разом з цибулиною.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпиляция воском

Віск. Для того щоб провести епіляцію за допомогою воску, необхідно покласти смужку з воском на шкіру, трохи розгладити її і почекати кілька секунд. Після цього, ми повинні різко зняти смужку з тіла проти росту волосся. Відразу варто обмовитися, що це боляче, але воскова епіляція вважається найбільш ефективною в домашніх умовах.

Бритва. Якщо ми ну вже дуже сильно боїмося болю і дотепер не визначилися що краще епілятор або віск, то можна спробувати звичайну бритву з лезами. Вона просто збриває волоски, але при цьому цибулина залишається. Тому не варто дивуватися, якщо вже через пару днів волосся почне рости знову.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - удаление волос шугарингом

Шугарінг. Наступний метод є найменш болючим, а тому одним з найбільш цікавих. Суть його полягає в тому, щоб рівномірно розподілити густу цукрову масу по ділянці шкіри, який ми хочемо позбавити від волосся, а потім просто видаляємо пасту разом з волосинками.

Фотоепіляція. Це найбільш безболісний спосіб, але і застережень при цьому величезна кількість. Фотоепіляція може виявитися повністю марною для світлого волосся, рудого або сивого. Але якщо все зроблено правильно, то ріст волосся на оброблених ділянках може припинитися назавжди.

Вартість в домашніх умовах і в салоні

Безумовно, епіляція, чи то шугарінг, віск або сам пристрій, в домашніх умовах виявляється істотно дешевше. Називати конкретні суми сенсу немає, адже вони можуть відрізнятися в залежності від конкретного салону. Але варто чітко розуміти, що ефективність епіляції багато в чому залежить від того, хто цю епіляцію робить. Таким чином, існують певні методи, які найкраще проводити саме в салоні. І якщо епіляцію воском або епілятором ми можемо проводити вдома власноруч, то, наприклад, шугарінг, а тим більше фотоепіляцію, краще довірити фахівцям.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпиляция в домашних условиях

Справа в тому, що перед тим, як проводити шугаринг, шкіру необхідно належним чином підготувати, а потім проводити всі заходи з цукровою масою, яка також  має бути конкретної консистенції. Якщо все зробити правильно і добре, то неприємних відчуттів вдасться уникнути, а ефект буде максимальним. Фотоепіляція або лазерна епіляція має на увазі масу нюансів, а іноді навіть протипоказання. Тому проводити її в домашніх умовах може бути неефективно, тоді як фахівець в салоні все детально пояснить.

Рекомендації по вибору воску, епілятора

Якщо вибір між воском або бритвою завершився на користь воску, то потрібно розуміти, що його необхідно правильно вибирати. Існують три види воску – гарячий, теплий і холодний.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпиляция горячим воском

Для пахв, зони бікіні або обличчя, краще підійде гарячий віск. Він наноситься на шкіру рівномірним шаром, а потім без використання додаткових матеріалів просто видаляється. Після того, як віск охолоне, він буде нагадувати нам пластир, який можна легко захопити руками.

эпиляция тёплым воском

Для рук або ніг краще скористатися теплим воском. Для домашнього використання підходить теплий віск у картриджі, який розподіляється рівним шаром по шкірі, а потім видаляється спеціальним папером. Тому, купуючи теплий віск, слід потурбуватися і про покупку паперу для ваксинга.

эпиляция холодным воском

Холодний віск можна вибрати в тому випадку, якщо досвіду епіляції за допомогою теплого або гарячого воску у вас немає. Він являє собою смужку з нанесеним на неї воском. Ми прикладаємо смужку до ділянки шкіри, розгладжуємо її і різко видаляємо. Варто бути готовою до того, що епіляція і депіляція воском або епілятором зовсім не безболісна.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпилятор philips

З вибором епілятора все набагато простіше. Вибираємо найкраще розташування пінцетів для себе, при чому, чим більше цих пінцетів, тим краще. Особливо добре, якщо пінцети будуть не з металу, а керамічні. Так само варто звертати увагу на наявність в комплекті необхідних насадок, наприклад, для депіляції, пілінгу або для бриття.

Опис моделей епіляторів

У тому випадку, якщо вибір між епілятором або воском завершився на користь цього приладу, то ми можемо приступати до підбору підходящої моделі. Основні принципи вибору нового епілятора ми вам коротко пояснили, а зараз розповімо про декілька найбільш популярних моделей.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпилятор rowenta ep5640

Rowenta EP5640. Крім масажної насадки, яка покликана зменшити неприємні і болючі відчуття під час епіляції, дана модель володіє ще рядом необхідних доповнень, які, безумовно, стануть в нагоді для будь-якої жінки. У комплект входять насадки для зони бікіні, для делікатних зон, насадка для пілінгу. Так само передбачено підсвічування, щоб вже точно не пропустити жодної волосинки.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпилятор braun facespa

Braun FaceSpa SE832s. Дана модель може здатися досить незвичайною, але для цілей, для яких вона призначена, Braun FaceSpa просто незамінний. Працює дана модель за допомогою батарейки, тому нам не потрібно буде підключати її до електромережі. У комплекті передбачені насадка для точкового видалення і насадка для чищення обличчя.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - эпилятор philips bre630

Philips Satinelle Advanced BRE630 / 00. Епілятор від Philips характеризується великим набором насадок, керамічними пінцетами в достатній кількості і наявністю зручного підсвічування. Завдяки тому, що головка складається з 32 пінцетів, не потрібно буде проводити приладом по шкірі кілька разів, буде досить зробити це один раз. У комплекті передбачені насадки бікіні-тріммер, бритвена головка, для делікатних зон, для масажу та для точкового видалення.

Рекомендації по догляду за шкірою

Важливо розуміти, що сама процедура епіляції є лише одним з етапів всього заходу в цілому. А перед самою процедурою і після неї необхідно ретельно доглядати за своєю шкірою. Це допоможе зменшити неприємні відчуття, заспокоїть шкіру після епіляції, а в деяких випадках навіть продовжить ефект епіляції. Перед самою епіляцією, найкраще підготувати шкіру за допомогою душу або ванни. Це розпарить шкіру, і волосинки будуть видалятися значно легше. Можна також зробити пілінг, який позбавить від затверділої шкіри, так ми зможемо видалити навіть вросле волосся.

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - воск на лице

А ось після епіляції, наша шкіра стає більш уразливою, ніж зазвичай. Протягом двох діб не бажано потрапляти під прямі сонячні промені, не можна так само користуватися дезодорантами і парфумами. Не варто після епіляції використовувати тальк або якісь присипки, вони краще підійдуть перед процесом, але ніяк не після.

Підсумки і порівняння

Эпилятор, лезвия или воск какой способ лучше - подмышки без волос

Ми розібрали найбільш популярні сучасні методи видалення небажаної рослинності. Завдяки нашому аналізу ми тепер знаємо, що є процедури, які краще проводити в салоні, через велику кількість нюансів, які вдома ми просто можемо не врахувати, а є ті процедури, які ми легко зможемо провести в домашніх умовах. Так само ми змогли розібратися в тому, що найбільш ефективні методи видалення волосся є, разом з тим, і найбільш неприємними. Але ефект від них найтриваліший, тому, можливо, краще трохи потерпіти, але потім дуже довго не згадувати про епілятор або віск.

Підписуйся на наш Telegram-канал

56460 0 cookie-check Епілятор, леза або віск: який спосіб краще?

Читайте також:

Готуємося до 1-го вересня. ТОП ноутбуків до 15000 гривень для навчання
Готуємося до 1-го вересня. ТОП ноутбуків до 15000 гривень для навчання
09 Серпня, 2018, 09:26 1009 8
Підписуйся на наш Telegram-канал Сучасний процес навчання, на якому б освітньому рівні він не відбувався, вимагає від учнів величезної концентрації уваги, витрат часу і, звичайно...
Смотреть результаты
Мультиварки з режимом мультикухар – огляд від професіонала
Мультиварки з режимом мультикухар - огляд від професіонала
Мультиварки регулярно очолюють рейтинги практичних подарунків, корисних девайсів і помічників для схуднення. Це ж справжній «чарівний горщик», тільки з купою функцій і крутим дизайном. Таке...
Смотреть результаты
Кращі з кращих: мішкові пилососи №1. Поради щодо вибору
Кращі з кращих: мішкові пилососи №1. Поради щодо вибору
Пилососи для сухого прибирання з мішком – класичний і звичний варіант. Напевно, такий помічник був або є у кожного. Незважаючи на появу колбових моделей, мішкові...
Смотреть результаты