search
Підписатися

logo

Які типи пилососів для будинку існують на сьогодні і в чому їх відмінності

05 Серпня, 2018, 09:32 10

Пил, бруд і сміття – це шкідливо, неестетично і, взагалі, дратує. Такому неподобству в наших квартирах не місце. Тому сьогодні поговоримо про пилососи і визначимося з ідеальним помічником для швидкого, ефективного і легкого прибирання. Зручно ж разок провести щіткою по килиму і зібрати всю шерсть і крихти! Хочете знати, чим відрізняються різні типи пилососів для будинку і який краще вибрати? Продовжуйте читати нашу статтю.

Зміст

Основні види пилососів і їх відмінності

Щітки і насадки

Рівень шуму пилососа

Поради, рекомендації

Висновки

Основні види пилососів і їх відмінності

Всі пилососи можна умовно розділити а 4 групи: для сухого та вологого прибирання, роботи-пилососи та ручні моделі. Вони в свою чергу розбиваються ще на кілька видів. При цьому у кожного типу пилососів свої недоліки і переваги. Давайте разом розберемося в їх особливостях і визначимося з фаворитами.

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – пылесосы с мешком.

 1. Пилосос з мішком. Найпоширеніший і звичний варіант. Сміття збирається в тканинний або одноразовий мішок, який потрібно витрусити або викинути в міру заповнення. У другому випадку ви не контактуєте з пилом і це зручно і гігієнічно. Серед переваг більшості таких моделей висока потужність і широкий ціновий діапазон. До недоліків можна віднести те, що сила всмоктування втрачається в міру заповнення пилозбірника і в разі одноразових мішків доведеться витрачати додаткові гроші на їх покупку.

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – циклонные пылесосы.

 1. Циклонний пилосос для сухого прибирання. В його основі лежить відцентрова сила і бруд потрапляє не в мішок, а в пластиковий контейнер, який можна мити. Це дуже практично. Їх потужність трохи нижче, ніж у побратимів з мішком. Але зате вона не втрачається при заповненні ємності для сміття (крім випадків повного засмічення фільтрів). При покупці варто розуміти, що вони можуть працювати трохи більш шумно, коли в колбу засмоктуються тверді частинки. Але це дрібниці.

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – пылесосы с аквафильтром.

 1. Пилосос з аквафільтром. Відмінна якість фільтрації повітря, незамінна штука для алергіків. Він оснащений спеціальним контейнером з водою і надійно ловить навіть найдрібніші частинки пилу. Колбу бажано мити і сушити після кожного прибирання. Ще потрібно стежити за рівнем води, яка випаровується в процесі роботи. Такі пилососи важче попередніх варіантів і не можуть похвалитися високою потужністю.Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – робот пылесос.

 

 1. Робот пилосос. Орієнтується в просторі, «упізнає» стіни і різні перешкоди, «будує» карту будинку, сам наводить чистоту, повертається на підзарядку і ще весело возить котів. Звичайно, за потужністю цей маленький трудяга не зрівняється з великими побратимами. Але все одно роботи-пилососи дуже класні. Деякі з них призначені для вологого прибирання і навіть миють вікна. Про останній тип розповімо далі.

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – моющий пылесос.

 1. Миючий пилосос. Його головна фішка – універсальність. Він допоможе зробити сухе прибирання, зібрати розлиту вологу, а також вимити підлогу і килим зі спеціальними шампунями. Хороший варіант для сімей з дітьми та любителів домашніх тварин. Миючий пилосос відрізняється більшою вагою і габаритами. Тому його не хочеться часто діставати, щоб просто прибрати свіжі крихти з килима. Врахуйте це, коли будете вирішувати, який тип пилососа краще.

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – ручные пылесосы.

 1. Ручний пилосос. Легкий, компактний, зручний в зберіганні. Працює від мережі або акумулятора і добре підходить для твердих покриттів. При необхідності трансформується в меблевий або автомобільний маленький пилосос. Його недоліки: невелика потужність і обмежений час роботи в разі акумуляторних моделей.

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – оконные пылесосы.

 1. Віконний пилосос. Є ручні модифікації і роботи-пилососи. У першому варіанті потрібно обробити поверхню миючим засобом за допомогою пульверизатора, протерти спеціальною насадкою і зібрати брудну воду віконним пилососом. Ніяких плям і розводів. У другому випадку, розумний помічник все зробить сам. Він надійно кріпиться на скло, оснащений захистом від падінь і купою сенсорів. Загалом, корисна і потрібна штука.

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – автомобильный пылесос.

 1. Автомобільний пилосос. Працює від акумулятора або прикурювача. Підходить для очищення м’яких меблів і машини.

Ще пилососи відрізняються фільтрацією, потужністю, комплектацією і рівнем шуму. Найефективнішими є HEPA фільтри. Їх клас фільтрації позначається цифрами: чим вони більші – тим краще. Для паркету і ламінату підійдуть моделі середньої потужності, а ось для пухнастих килимів слід вибрати моделі з більш значними  характеристиками. Про рівень шуму і щітки розповімо докладніше.

Щітки і насадки

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – щетки для пылесоса.

У нас вдома може бути різне покриття, тому потрібно вибирати пилосос з відповідною комплектацією. Ось короткий огляд основних видів щіток:

 • Щітка підлога / килим

Стандартна, універсальна, є в коробці кожного пилососа. Призначена для твердих покриттів і килимів. Оснащена висувною ворсистої вставкою.

 • Турбощітка

Всередині неї є спеціальний валик з ворсом, який в процесі роботи обертається і «вичісує» з килимів сміття, шерсть і волосся. Хороший вибір для щасливих власників пухнастих домашніх тварин.

 • Паркетна щітка

Варто купити для паркету та ламінату. Її щільний довгий ворс захистить такі покриття від подряпин.

 • Насадки для важкодоступних місць

До цієї категорії відносяться маленькі щілинні щітки всіляких форм для кутів і меблів. У різних варіаціях вони присутні в комплектації всіх пилососів.

 

Тепер ви знаєте, який тип пилососа краще вибрати для будинку і на які щітки звернути увагу. Залишилося визначитися з рівнем шуму.

Рівень шуму пилососа

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – шумный пылесос.

Зазвичай цей показник варіюється в діапазоні 60-85 дБ. Для порівняння 60 дБ – це як фоновий шум в офісі, 70 дБ – як голосна розмова, а 80 дБ – мотоцикл з глушником. Рівень шуму пилососа залежить від:

 • потужності;
 • якості збірки;
 • конструкції;
 • насадок.

Найтихішими будуть роботи-пилососи та ручні моделі. В інших випадках рівень шуму знижується завдяки аеродинамічному дизайну шланга, спеціальній перфорації насадок, м’яким коліщаткам та іншим фішкам.

Поради, рекомендації

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – пылесос.

Ми розібрали основні критерії, які допоможуть вирішити, який тип пилососа краще вибрати для будинку і сформувати свій маленький рейтинг. Як бонус залишимо тут ще й список порад.

Ось наші рекомендації:

 • Визначтеся, як часто ви плануєте пилососити. Громіздкі пилососи незручні для щоденного прибирання.
 • Врахуйте тип підлогового покриття. Для пухнастих килимів і вовни потрібна велика потужність і турбощітка. А для паркету та ламінату підійде середня потужність і мінімальна комплектація.
 • Зверніть увагу на рівень шуму і якість збірки. Особливо, якщо у вас є маленькі діти.
 • Алергікам краще купувати моделі, які не передбачають контакту з пилом (наприклад, з аквафільтром) і укомплектовані хорошими фільтрами на кшталт НЕРА 13.
 • Телескопічна трубка зручніше звичайної.
 • Існують пилососи з регулюванням на ручці, а не на корпусі. Даний варіант кращий при необхідності часто перемикати потужність або якщо болить спина.
 • Подумайте про те, де будете зберігати нового помічника. Можливо, правильно звернути увагу на компактні варіанти.

Вийшла маленька корисна шпаргалка. Сподіваємося, вона вам знадобиться.

Висновки

Папка «Фото», Какие типы пылесосов для дома существуют на сегодня и в чем их различия – легкая уборка.

З хорошим пилососом прибирання перестане бути болісним і рутинним обов’язком. Наведення порядку займе зовсім небагато часу і ви зможете постійно насолоджуватися чистотою. А в разі робота-пилососа взагалі нічого не треба робити. Обожнюємо всі ці технології! Загалом, заглядайте до нас за крутими девайсами і отримуйте задоволення від життяJ

55918 0 cookie-check Які типи пилососів для будинку існують на сьогодні і в чому їх відмінності

Читайте також:

Можливий Meizu 16 засвітився на фото
Можливий Meizu 16 засвітився на фото
05 Серпня, 2018, 08:45 753 10
Зміст: Характеристика нової моделі Meizu Опис нової моделі Meizu Переваги і недоліки Чи існують аналоги Очікувана вартість Дата виходу Бренд Meizu відомий нам вже дуже...
Смотреть результаты
В iPhone 2019 року з’явиться потрійна камера
В iPhone 2019 року з'явиться потрійна камера
Однією з найбільш значущих подій у світі мобільних технологій стає поява нового iPhone. Зміст: Особливість бренду Apple Особливість моделі, аналоги Характеристики, кольору Дата виходу Вартість...
Смотреть результаты
Не тільки білий. Моделі кондиціонерів інших відтінків – яскраві і незвичайні
Не тільки білий. Моделі кондиціонерів інших відтінків - яскраві і незвичайні
Хто сказав, що кондиціонер обов’язково повинен бути білого кольору? Це ж так нудно! Особливо коли в будинку інтер’єр з гарним дизайном, цікаві меблі, майстерно підібрані...
Смотреть результаты