search
Підписатися

logo

Що робити, якщо смартфон впав у воду? Що робити при попаданні рідини в телефон?

30 Липня, 2018, 08:24 8

Чому ламаються смартфони? Причини можуть бути різними, але найбільш поширеною є ми самі!

Зміст:

Як вода може потрапити в телефон і до чого це призводить?

Рекомендації та поради

Вартість ремонту смартфона, який впав у воду?

Підсумки

Кожна розсудлива людина розуміє, що абсолютно будь-яка техніка може ламатися з якоїсь причини, будь то заводський брак, механічна поломка або потрапляння вологи туди, де вона не повинна бути. Якщо торкатися сфери смартфонів, то, насправді, більшість з них працюють відмінно, але в міру своїх технічних можливостей. Вам, можливо, буде складно повірити в те, що найчастіше виною поломки сенсорного смартфона або мобільного телефону є саме ми самі. Ми упускаємо свої гаджети на підлогу і на землю, від чого вони або розбиваються, або деформуються деякі їх частини. А ще ми можемо упустити смартфон у воду, після чого той або зовсім не включається або ж починає працювати нестабільно.

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - смартфон упал в воду

Особливо поширеною поломкою є останній випадок. Телефон впав у воду, але ми не знаємо як себе вести в такій ситуації і не можемо зробити ніяких заходів реанімації свого гаджета. Насправді в більшості випадків нам ще є можливість врятувати девайс, але для цього нам потрібно знати чітку послідовність дій, якої слід дотримуватися під час рятування телефону. Сьогодні ми постараємося розібрати кілька найбільш поширених випадків, коли в телефон потрапляє рідина, а ми вживаємо заходів, щоб той не вийшов з ладу і продовжив свою роботу в подальшому.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Як вода може потрапити в телефон і до чого це призводить?

pexels-photo-541522

Вода і рідина в різних проявах можуть потрапляти в смартфон різними способами. Варто враховувати, що рідина для смартфона дуже згубна і може остаточно вивести його з ладу. При цьому не важливо, яким смартфоном ви володієте айфоном, Samsung або будь-яким іншим. Так як же вода може виявитися всередині нашого смартфона? Перший варіант – ми упускаємо пристрій у воду або взимку в сніг. Таким чином, гаджет може ущерть наповнитися вологою. Наступним варіантом може виявитися звичайний дощ. Не можна (ну або ризиковано) розмовляти по телефону, який не має відповідного вологозахисту, під час дощу, тим більше проливного. Третім найбільш поширеним випадком є ​​потрапляння вологи в гаджет, коли ми щось розливаємо на нього, наприклад, чай, соки або інші напої.

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - смартфон в снегу

Результатом цього, можуть бути абсолютно непередбачувані наслідки. Після того, як смартфон впав у воду, може не працювати екран. Він просто перестає реагувати на ті команди, які ми йому віддаємо своїми дотиками. Одним з найбільш важких наслідків може стати той варіант, коли телефон і зовсім відмовляється включатися. При всьому цьому варто чітко розуміти, що наслідки від попадання невеликої кількості рідини можуть проявлятися не відразу, а лише через деякий час. Якщо неприємність все-таки трапилася, і ваш смартфон промок, то необхідно слідувати декільком корисним порадам, щоб мати хоч якісь шанси на порятунок.

Рекомендації та поради

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - смартфон под струёй воды

Так що ж робити, якщо смартфон впав у воду? Для початку, не потрібно панікувати, адже якщо він вже у воді, то крім швидких і злагоджених дій телефону вже нічого не допоможе. Давайте по черзі розберемо наші дії, які потрібно зробити для порятунку сенсорного телефону, що впав у воду.

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - достаём смартфон из воды

  • Перше. Дуже швидко дістаємо гаджет з води, в яку він потрапив, адже чим довше він там знаходиться, тим більший ризик того, що врятувати його вже не вдасться. У тому випадку, якщо ми подбали про смартфон під час покупки і одягнули його в якийсь чохол, то його необхідно відразу ж зняти, адже так телефон швидше висохне. Якщо смартфон вимкнувся, то включати його на даному етапі категорично заборонено!

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - батарея и смартфон

  • Друге. У тому випадку, якщо батарея в смартфоні знімна, то її необхідно дістати. Робиться це просто, потрібно всього лише відкрити задню кришку на корпусі і вийняти акумулятор. Це дуже важливо, адже якщо ми цього не зробимо, то може статися замикання і електроніка вийде з ладу. В такому випадку, швидше за все, потрібно буде відправлятися за покупкою нового гаджета. Крім батареї необхідно вийняти всі сім-карти і карти пам’яті, адже вони теж можуть постраждати від води. Якщо смартфон все ще залишався включеним, то не потрібно витрачати час і вимикати його за допомогою кнопок, просто оперативно виймаємо батарею. Якщо ж батарея не знімна, то вимикаємо його, утримуючи кнопку включення / виключення.

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - разбираем смартфон

  • Третє. Як максимально врятувати смартфон, що впав у воду? Третій крок необхідно проводити лише в тому випадку, якщо ви детально розбираєтеся в своєму смартфоні, адже зараз нашою порадою виявиться максимально розібрати його, наскільки це дозволяє модель вашого гаджета. При цьому пам’ятайте, що після того, як ви розберете свій телефон, його необхідно буде збирати назад, що набагато складніше. Після розбирання, потрібно протерти всі його елементи насухо. Якщо ж ви не впевнені в своїх силах щодо розбирання, то третій крок пропускаємо.

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - протираем смартфон

  • Четверте. Якщо ми не в силах розібрати смартфон через не знання, як це зробити, то чи в силу особливостей нашої моделі, необхідно просто насухо протерти його паперовою серветкою. При цьому протирати його необхідно так ретельно, щоб видимої вологи взагалі не залишилося. Особливу увагу слід приділити роз’ємам телефону, адже там накопичується найбільша кількість води.

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - смартфон в рисе

  • П’яте. Далі ми можемо порекомендувати вам народний лайфхак, по позбавленню смартфона від вологи. Полягає він у тому, що необхідно обгорнути девайс паперовою серветкою і помістити в резервуар з рисом. Вся справа в тому, що папір, а особливо зерна рису чудово вбирають вологу. Подібні дії допоможуть нам висушити смартфон остаточно перед його включенням. Найкраще, залишити телефон на пару діб в такому положенні.

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - включаем смартфон

  • Шосте. Після того, як ми пройшли весь алгоритм дій, що рекомендуються, починаючи з першого кроку по п’ятий, залишається лише спробувати включити смартфон. І тут варто затамувати подих, адже виявляється, що далі нас чекає справжня лотерея. Якщо ми зробили все правильно і вчасно, то нас може очікувати успіх, але не завжди … іноді буває так, що телефон впав у воду і не працює, навіть якщо ми виконуємо всі заходи для його порятунку.

Якщо ми розуміємо, що можемо упустити смартфон у воду або в нашому житті траплялися подібні епізоди, то необхідно подбати ще перед покупкою смартфона про те, щоб той мав відповідний захист. Один з найбільш прийнятних варіантів, в такому випадку, може бути смартфон Samsung серії A, який має високий ступінь захисту або смартфон серії S, який володіє максимальним захистом.

Вартість ремонту смартфона, який впав у воду?

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - ремонт смартфона

Те, що робити, якщо телефон впав у воду, ми розглянули, але як з’ясовується, це не призводить до гарантованого успіху і наш гаджет, навіть після проведених заходів може не включатися, або нестабільно працювати. Таким чином, якщо ваш смартфон впав у воду і не включається, то необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою. Однак відповісти на питання, скільки буде коштувати ремонт поломки, не зможе ніхто, адже вода може пошкодити абсолютно різні елементи пристрою. Часом трапляється таке, що дешевше і вигідніше придбати новий пристрій, адже вартість ремонту і відновлення девайса перевищує початкову його вартість.

Підсумки

Что делать если смартфон упал в воду_Что делать при попадании жидкости в телефон - пролили жидкость на смартфон

Падати смартфону у воду категорично заборонено. Від цього він ламається. Але найчастіше, у смартфона, який впав у воду, виходить з ладу екран. У мережі Інтернет можна знайти масу відео, де наочно показані результати подібних падінь, які часто виявляються плачевними. Як ми встигли зрозуміти, у порятунку утопленого телефону, вкрай важлива оперативність, адже якщо допустити зволікання, то шанси врятувати гаджет починають танути на очах. Здавалося б, з цього можна винести урок і не допускати попадання води в смартфон. Ми не повинні упускати його в воду або сніг, не розмовляти по телефону під дощем тощо. Але з іншого боку всі ми розуміємо, що подібні випадки відбуваються спонтанно і несвідомо. Звичайно ж, ми не спеціально упускаємо смартфон уоду, а часом дуже важливий дзвінок, не відповісти на який ми не можемо, застає нас в будь-яку погоду.

Найважливіше при неприємних інцидентах з водою, пам’ятати про головні шість правил порятунку телефону, тоді шанси на успіх залишаються. Але якщо ваш смартфон має захист від попадання води в нього, то потрібно розуміти, що даний захист, в першу чергу, спрямований на потрапляння бризок (наприклад, дощу), але рідко на занурення у воду. Але навіть якщо виробник обіцяє захист від занурення, то вже точно він має на увазі прісну воду, але ніяк не солону морську. Відповідно, повторимося знову – бережіть свої смартфони від води!

Підписуйся на наш Telegram-канал

Перейти на сайт comfy:

смартфони samsung

смартфони xiaomi

смартфони meizu

55687 4 cookie-check Що робити, якщо смартфон впав у воду? Що робити при попаданні рідини в телефон?

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Що краще – смартфон або планшет? Відмінність, порівняння та опис. Різниця між ними і зручності в роботі.
Що краще - смартфон або планшет? Відмінність, порівняння та опис. Різниця між ними і зручності в роботі.
30 Липня, 2018, 07:12 3130 7
Часом перед нами може ставати питання про те, що ж все-таки краще вибрати планшет або смартфон. Зміст: Розмір екрану і загальні габарити: технічні характеристики Операційна...
Смотреть результаты
ТОП компактних кондиціонерів для невеликої кімнати
ТОП компактних кондиціонерів для невеликої кімнати
Без кондиціонера влітку життя немає – виснажлива спека однаково важко переноситься і дорослими, і дітьми. Кліматична техніка піклується про наш комфорті і створює цілющу прохолоду...
Смотреть результаты
Запам’ятайте свою відпустку – фотоапарати, які можна взяти з собою для приголомшливих знімків
Запам'ятайте свою відпустку - фотоапарати, які можна взяти з собою для приголомшливих знімків
Літо – пора відпусток. Відпустка може відрізнятися і за своєю тривалістю і за місцем проведення. Але, незважаючи на те, де вона проходила – в Кирилівці,...
Смотреть результаты