search
Підписатися

logo

ТОП компактних кондиціонерів для невеликої кімнати

24 Липня, 2018, 10:36 11

Без кондиціонера влітку життя немає – виснажлива спека однаково важко переноситься і дорослими, і дітьми. Кліматична техніка піклується про наш комфорті і створює цілющу прохолоду у будинку, підтримує ідеальний мікроклімат і навіть очищає повітря в кімнатах від пилу, алергенів і шкідливих домішок – побутова магія, доступна сьогодні кожному. Великий вибір різних моделей, відмінний функціонал і при цьому цілком прийнятна ціна – купити кондиціонер сьогодні може дозволити собі кожна сім’я.

Зміст:

Які бувають кондиціонери?

Основні характеристики

Додаткові функції кондиціонера

Особливості вибору кондиціонерів

Можливості сучасних кондиціонерів

Недоліки та переваги

Поради щодо вибору – на що варто звернути увагу при покупці?

Висновки

Але якщо з пропозицією на ринку кліматичної техніки України складнощів немає, то з попитом є певні нюанси. Одна з найчастіших проблем, з якими стикаються користувачі, пов’язана з технічними особливостями приміщень, в які таку техніку потрібно встановлювати – їх площею і плануванням. І якщо для офісів або великих квартир-студій вибрати відповідний по параметрам і потужності пристрій нескладно, то ось для дитячої кімнати або спальні така техніка не повинна бути занадто потужною. Ідеальним рішенням стануть невеликі кондиціонери для кімнати – вони компактні, надійні і, що важливо, призначені саме для делікатного охолодження маленьких приміщень. Тобто мешканців невеликої кімнати і не здує, і не протягне. 🙂

Кондиционер в маленькой комнате

Загляньте сюди: Як правильно вибрати кондиціонер?

Які бувають кондиціонери?

Зараз виробники кондиціонерів пропонують покупцям в основному два різновиди кліматичної техніки. Це спліт-системи, які кріпляться на стіну під стелею в кімнаті, і портативні кондиціонери. Компактні кондиціонери для невеликої кімнати можна вибрати як першого, так і другого типу. Важливо, щоб пристрій відповідав габаритам приміщення, в якому буде працювати, за своєю потужністю і іншими параметрами, і був негучним – тоді кондиціонер зможе підтримувати комфортний мікроклімат і не буде псувати інтер’єр громіздкістю свого корпусу.

Корисна порада: Якщо ви хочете купити невеликий кондиціонер для кімнати, де живе дитина, звертайте увагу на рівень шуму, який пристрій видає під час роботи. У дитячу потрібно вибирати максимально тихі прилади, щоб вони не лякали малюка і не заважали йому спати.

Коротко розповімо про основні параметри і властивості таких пристроїв.

Основні характеристики

Кондиціонери-спліт: складаються з двох блоків – внутрішнього і зовнішнього. Внутрішня частина кліматичної системи кріпиться на стіні під стелею всередині приміщення, яке пристрій буде обслуговувати. Вуличний блок розташовується із зовнішнього боку цієї ж стіни. Важливо, щоб установка такої кліматичної техніки виконувалася правильно, з дотриманням всіх технічних вимог – тоді пристрій буде працювати коректно, а шум, який він видає в процесі, не почують в кімнаті і він не завадить сусідам. Прилад управляється за допомогою дистанційного пульта, а на корпусі пристрою практично у всіх моделях передбачений інформаційний дисплей.

Сплит-системы

Портативні кондиціонери: Такі девайси представляють собою цілісний блок, який ставиться на підлогу біля віконного отвору. Розмір і вага кондиціонера-моноблока дозволяють легко переміщати його по квартирі, а невелика потужність робить пристрій оптимальним рішенням для дуже маленьких кімнат, наприклад, для приватних будинків старої споруди, планування яких передбачає багато приміщень площею не більше 8-10 квадратних метрів. Кондиціонер-моноблок не вимагає спеціальних умов для монтажу – трубка-повітропровід встановлюється у прочинену віконну стулку через складну заглушку, тому ви зможете легко зібрати його, перенести в інше приміщення і підключити вже там. Гаджетом можна керувати двома способами: за допомогою пульта і кнопкової або сенсорної панелі, розташованої на верхній частині приладу.

Кондиционер-моноблок

Додаткові функції кондиціонера

Всі кондиціонери передбачають ряд допоміжних опцій для більш комфортного використання. Кількість і різноманітність додаткових функцій залежить від бренду, моделі, вартості пристрою. Навіть  не дорогі кондиціонери можуть запропонувати своїм власникам чимало корисного – функції іонізації, дегідратації і різнорівневе очищення повітря, плюс їх можна використовувати замість обігрівача в холодну пору року.

Вибираючи кондиціонер для маленької дитячої кімнати, зверніть увагу на моделі з таймером і нічним режимом – з їх допомогою дійсно зручно програмувати пристрій заздалегідь. Ви встановите всі необхідні налаштування, а гаджет буде самостійно включатися або вимикатися для підтримки ідеального мікроклімату в дитячій, тому не потрібно зайвий раз заходити в кімнату, ризикуючи розбудити дитину.

Про користь і шкоду: Чи можна користуватися кондиціонером, якщо в будинку маленька дитина?

Функции кондиционера

Особливості вибору кондиціонерів

Щоб кліматична система була надійною, функціональною і радувала, а не розчаровувала вас, до питання вибору такої техніки потрібно підходити грамотно, враховувати особливості приміщення, в якому пристрій буде використовуватися, чітко скласти для себе список вимог що до його функціональності, потужності, дизайну. Рекомендуємо замовляти доставку і установку кондиціонера в тому ж магазині, де купується сам пристрій – так ви убезпечите себе від можливих пошкоджень під час транспортування вашої покупки, від поломок через неправильний монтаж і налаштування.

Якщо ви ще не визначилися, який кондиціонер вибрати для маленької кімнати, рекомендуємо звернути увагу на моделі, представлені в каталозі на сайті інтернет-магазину Comfy. Тут ви зможете почитати відгуки реальних покупців, які вже стали володарями моделі, яка вам сподобалась, ознайомитися з технічними характеристиками техніки і подивитися її фото. Маленький кондиціонер в кімнату стане відмінним рішенням!

Можливості сучасних кондиціонерів

Крім стандартного функціоналу, про який ми говорили вище, кожне нове покоління кондиціонерів оснащується все більш цікавими рішеннями, які роблять кліматичну техніку ще більш зручною, продуктивною і багатофункціональною. Наприклад, пульти управління від кондиціонерів Daikin передбачають антибактеріальне покриття, а в багатьох моделях Neoclima, Panasonic, Mitsubishi вбудований «сенсор присутності» – для підтримки максимального комфорту і економії електроенергії.

Полезные фишки кондиционеров

Є й корисні фішки для поліпшення якості роботи самого пристрою, наприклад,  дублюється датчик температури в інверторних спліт-системах Midea, що дозволяє кондиціонеру зчитувати дані про температуру повітря, яке оточує розташований під стелею внутрішній блок кліматичної системи, і пульт дистанційного керування, який апріорі знаходиться внизу, біля людей. Завдяки такому подвійному виміру пристрій більш ефективно використовує свої ресурси, швидше створює комфортний мікроклімат.

Недоліки та переваги

Правильний вибір потужності кондиціонера дуже важливий як для великих, так і для маленьких приміщень. Якщо у великій кімнаті або квартирі-студії встановлено занадто слабкий кондиціонер, то він буде включатися частіше і працювати довше, ніж передбачено виробником, а витрата електроенергії виявиться на порядок вище. Але в маленьких приміщеннях навіть дуже слабкий кондиціонер, навпаки, буде справлятися зі своїм основним завданням дуже швидко і ефективно. І тут від надлишку продуктивності якраз буде більше шкоди, ніж користі – цикли роботи кондиціонера будуть занадто маленькими, а часті включення і виключення можуть привести до швидкого зносу і поломки техніки.

Маленький дизайнерский кондиционер

Корисна порада: Рекомендуємо розглянути інверторні кондиціонери для невеликих кімнат. Ціни на такі спліт-системи, звичайно, трохи вищі, ніж на пристрої зі звичайним або лінійним компресором, але вони в таких умовах використання прослужать довше завдяки іншому принципу роботи – інверторні компресори не вимикаються повністю, коли температура повітря в приміщенні досягає заданої користувачем позначки. Пристрій просто максимально зменшує оберти, не зупиняючись. Таким чином вдається уникнути швидкого зносу устаткування. Ще одна перевага кондиціонерів з інверторним компресором – більш тиха робота. Саме те, коли потрібно вибрати кліматичну систему для спальні або дитячої!

Це цікаво: Розвінчання поширених міфів про кондиціонери

Поради щодо вибору – на що варто звернути увагу при покупці?

Потужність: Як ми вже говорили, найважливіше в кліматичній техніці для маленького приміщення – невисока потужність. Для забезпечення комфортного рівня температури буде досить навіть зовсім скромної продуктивності, тоді як зайва потужність створить цілий ряд проблем для власників.

Вартість: Не женіться за ціною – бо вибрати кондиціонер для маленької кімнати можна зовсім невеликий і досить скромний по продуктивності, вартість пристрою і так буде цілком прийнятною, більш приємною, ніж у високопотужних спліт-систем. Пам’ятайте, що максимальна дешевизна може свідчити про досить скромний запасі міцності пристрою, а дуже висока ціна забезпечить вас красивим брендом і, ймовірно, значним списком опцій, якими ви ніколи не будете користуватися.

Шуми: Обов’язково уточніть реальний рівень шуму, який пристрій видає під час роботи. Трапляється, на жаль, що виробники йдуть на хитрість, вказуючи в технічних характеристиках мінімальну гучність, наприклад, під час роботи кондиціонера в нічному режимі.

Висновки

Вдалим рішенням для невеликих кімнат стануть портативні кондиціонери-моноблоки або компактні спліт-системи з інверторним компресором, призначені для роботи саме в маленьких кімнатах. Пропонуємо вам ознайомитися з 5 найцікавішими моделями таких міні-кондиціонерів для дому:

Спліт-система Vestfrost VFC07AF10: Проста і надійна модель. Зручне налаштування, є функція іонізації і вітамінізації повітря, відмінна система повітряних фільтрів. Досить економний – в режимі охолодження споживає близько 800 Вт.

Vestfrost VFC07AF10

Спліт-система ARCTIC ARC-07HOF1: Надійний пристрій в бюджетній ціновій категорії. Дуже тиха робота, невелике споживання електроенергії – 640 Вт. Функціонал кондиціонера включає іонізацію і осушення повітря, є нічний режим.

ARCTIC ARC-07HOF1Спліт-система Neoclima NS-07AHEw / NU-07AHEw: Швидко охолоджує, досить тихо працює і при цьому споживає всього 641 Вт в режимі охолодження. Хороший набір додаткових опцій, є функція рециркуляції повітря.

Neoclima NS-07AHEw NU-07AHEw

Кондиціонер-моноблок Vestfrost VFM08 PH: Зручний портативний кондиціонер від бренду Vestfrost. Працює трохи голосніше, ніж спліт-системи, але мобільний, і цим дуже зручний. У пристрої є хороші антибактеріальні фільтри для якісного очищення повітря. Потужність 905 Вт.

Vestfrost VFM08 PH

Спліт-система Cooper & Hunter CH-S07BKP6: Стильний і ефективний кондиціонер для невеликих приміщень. Гарний дизайн в поєднанні з компактними розмірами роблять пристрій доречним при різних варіантах інтер’єру. Є функція самодіагностики, таймер на 24 години, нічний режим. Потужність 690 Вт.

Cooper&Hunter CH-S07ВКР6

Заходьте частіше в наш Telegram-канал, підписуйтесь і ви завжди будете отримувати тільки найцікавіші новини, лайфхаки і поради! А ще тут є багато акцій і спеціальних пропозицій. Будьте з нами, друзі! 🙂

55405 0 cookie-check ТОП компактних кондиціонерів для невеликої кімнати

Читайте також:

Запам’ятайте свою відпустку – фотоапарати, які можна взяти з собою для приголомшливих знімків
Запам'ятайте свою відпустку - фотоапарати, які можна взяти з собою для приголомшливих знімків
24 Липня, 2018, 09:44 1092 9
Літо – пора відпусток. Відпустка може відрізнятися і за своєю тривалістю і за місцем проведення. Але, незважаючи на те, де вона проходила – в Кирилівці,...
Смотреть результаты
Як водопровідна вода впливає на техніку? Дбаємо про наших кібер-помічників!
Як водопровідна вода впливає на техніку? Дбаємо про наших кібер-помічників!
Багатьом з нас знайома проблема занадто жорсткої води. Зрозуміти, що вода у ваших кранах занадто жорстка, легко – вона всюди залишає «докази». Її легко визначити...
Смотреть результаты
Шнекова або відцентрова соковижималка – що вибрати?
Шнекова або відцентрова соковижималка - що вибрати?
Що може бути смачніше і корисніше у зимові місяці, ніж власноруч приготована домашня консервація – варення, джеми, соки та всяка смакота? Натуральні, приготовані з дотриманням...
Смотреть результаты