search
Підписатися

logo

Запасайся смаколиками на цілий рік – вибираємо морозилку для фруктів

17 Липня, 2018, 08:02 11

Раніше морозильна камера була лише атрибутом холодильника, але зараз це повноцінний окремий побутовий прилад.

Давайте спробуємо пригадати, що ж ми зберігаємо в морозильній камері свого холодильника? Для цього можна навіть зазирнути всередину морозильного відділення, тому що далеко не завжди в нашій пам’яті свіжа інформація про те, що ж там лежить. Напевно ми знайдемо в своїй морозилці безліч різноманітних продуктів – м’ясо, якісь напівфабрикати, рибні вироби, може бути навіть фрукти. А ще, дуже ймовірно, якщо ви зараз відкрили свою морозильну камеру, то знайшли щось, що закладали в неї дуже давно, але забули про цей продукт. І о диво! Продукт після розморожування зовсім не зіпсований! Дуже добре, якщо морозильна камера в холодильнику має достатні обсяги, але що ж робити, якщо вона вкрай мала?

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - встроенная морозильная камера

Достатні обсяги в холодильниках, як правило, мають морозильні камери, які розташовані внизу (під холодильним відділенням). Такі камери розділені на три окремих відсіки з ящиками (дуже рідко більше або менше), в які ми можемо вмістити достатню кількість продуктів, зазвичай до 100 літрів, але іноді і більше. Холодильники з верхнім розташуванням морозильної камери мають обсяги цієї камери вдвічі менші, ніж перший варіант і не оснащені ящиками, що не завжди зручно. Як у першому, так і в другому випадку нам можуть знадобитися додаткові обсяги для заморозки продуктів, в цьому нам зможе допомогти окрема морозильна камера або морозильна скриня.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Що таке морозильна камера?

Як ми вже встигли помітити, для багатьох з нас морозильна камера в першу чергу асоціюється з відділенням у холодильнику, яке так і називається – морозильна камера. Але останнім часом більш популярними стають окремі побутові прилади – морозильна камера і морозильна скриня. Суть їх роботи практично не відрізняється від морозильного відділення холодильника, але при цьому ми отримуємо значно більші обсяги для заморозки. Може виникнути резонне питання: «А навіщо це треба?» Відповідь проста, якщо нам не вистачає місця в морозилці свого холодильника, то, безумовно, потрібно вдатися до покупки окремої камери.

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - замороженные продукты

Додаткові обсяги для заморозки можуть знадобитися, якщо ми звикли запасатися свіжими продуктами на зиму, які не властиві для сніжної пори. Звичайно ж, зимові заготовки з домашніми компотами і варенням у вигляді законсервованих банок ніхто не відміняв, але зовсім не буде зайвим, наприклад, деякий запас фруктів і ягід, які після розморожування взимку будуть виглядати так, начебто ви тільки-тільки зірвали їх з гілки . Але в цьому всьому є один нюанс – додаткова морозильна камера буде займати і додаткове місце, тому вкрай важливо все розрахувати правильно!

Якими бувають морозильні камери?

Ми вже неодноразово розповідали про те, які види морозильних камер існують, розповідали так само і про їх переваги один перед одним. Але, без сумніву, варто освіжити в пам’яті наявну інформацію коротким оглядом, адже, можливо, ви щось забули. А морозильні камери бувають наступними:Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - морозильная камера внутри

  • Морозильна камера (вертикальна) – власне морозильна камера, часом, зовні зовсім не відрізняється від звичайного холодильника. Але заглянувши всередину, розуміємо, що це не він. Весь внутрішній обсяг такої камери розділений на відділення з дверцятами або висувними ящиками. Найчастіше їх шість, але, в залежності від обсягу камери їх може бути більше або менше. У вертикальній морозильній камері дуже зручно зберігати різнорідні продукти, адже ми зможемо розмістити їх в різних відділеннях, і вони не будуть контактувати один з одним.

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - морозильный ларь

  • Морозильна скриня (горизонтальна) – скриня розташовується горизонтально, чому займає більше площі в приміщенні, де вона знаходиться. Але завдяки цьому, вона не така висока і може мати набагато більші обсяги у порівнянні з вертикальною камерою. Нерідко, морозильні скрині оснащені замками, чого у вертикальній морозильній камері практично ніколи не буває. Усередині морозильна скриня не оснащена ніякими висувними ящиками або відділеннями з дверцятами, тому вона більше підходить для великих обсягів однорідних продуктів. Всередині ми зможемо знайти лише пару кошиків для швидкого доступу до деяких продуктів.

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - морозильная камера в мебели

  • Вбудована морозильна камера – за своєю суттю, це така ж морозильна камера, як і у першому випадку, яка буде оснащена зручними ящиками або відділеннями з дверцятами. Але суттєва відмінність даного виду морозильної камери надає можливість вбудувати її в меблі кухні. Так камера не порушуватиме загального інтер’єру і повністю інтегрується в нього.

Основні параметри морозильних камер

Види морозильних камер ми розглянули і якщо з ним ми визначилися, то саме час звернути увагу на параметри, якими володіють сучасні морозильні камери і скрині.

  1. Система заморозки – це може бути система заморозки No Frost, яка заморожує наші продукти без льоду і снігу. Таку морозильну камеру нам розморожувати, як правило, не потрібно. А також це може бути статична система заморозки, яка працює по-старому, і її необхідно буде розморожувати приблизно один раз на рік. Вертикальна морозильна камера може мати як систему No Frost, так і статичну, при цьому другий варіант буде істотно дешевше першого. Але ось морозильні скрині системою No Frost не оснащуються.

продукты в морозилке

  1. Об’єм морозильної камери – це вкрай важливий показник, адже наша морозильна камера повинна вміщати в себе якомога більше продуктів, щоб всі вони легко в ній вмістилися. Якщо нам необхідний обсяг камери 100-200 літрів, то, найімовірніше, найбільш раціональним рішенням буде придбати вертикальну морозильну камеру, але якщо нам необхідний обсяг 300-400 літрів, а то і більше, то нам знадобиться морозильна скриня.
  2. Габарити морозильної камери – варто пам’ятати, що окрема морозильна камера займає і додатковий простір у тому приміщенні, де ми плануємо її розмістити. Якщо ми розглядаємо морозильну скриню, то вона займає велику площу, але вона зовсім не висока. Тому, якщо нам потрібно вмістити камеру під якісь навісні шафки, то скриня може виявитися найбільш зручним рішенням. Вертикальна камера, в свою чергу, не займає великої площі, але вона вище. Тому, якщо ви плануєте встановлювати морозилку на малогабаритній кухні, то вертикальна камера буде більш раціональним рішенням.

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - продукты в ларе

Крім цього можна також звернути увагу на наявність функцій «Швидка заморозка», на наявність системи захисту від перепадів напруги, клас енергоефективності, щоб камера не стала для нас витратною або наявність льодогенератора. Все це надає додатковий комфорт у використанні морозильної камери.

Яка морозильна камера краще підійде для фруктів?

Морозильна камера може знадобитися для заморозки абсолютно різних продуктів, наприклад, м’яса, риби, овочів, фруктів … Тому вкрай важливо розуміти, що для заморозки одного продукту буде зручна одна морозильна камера, а для заморозки іншого – зовсім інший варіант камери. Сьогодні дуже поширена практика заморозки свіжих фруктів і ягід, які ми можемо розморозити морозною зимою і отримати, таким чином, необхідну порцію вітамінів. З одного боку, яка різниця, в якій морозильній камері заморожувати фрукти або ягоди? Насправді різниця є!

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - замороженные фрукты и ягоды

Дуже незручно заморожувати фрукти у морозильній скрині, адже продукти завантажуються в неї насипом і знаходяться один на одному, таким чином, ми ризикуємо придавити нижній шар фруктів, і вони втратять свою структуру і властивості ще до того, як встигнуть заморозитися. Тому фрукти і ягоди краще заморожувати у вертикальній морозильній камері. Так ми зможемо навіть розділити різні фрукти і ягоди в різних ящиках і відділеннях, яких не буде у скрині. Безумовно, вкрай бажано заморожувати фрукти в системі No Frost, яка не утворює на наших продуктах лід. Таким чином, коли нам буде потрібно розморозити фрукти, вони залишаться в тій же своїй структурі, в якій були перед заморожуванням.

Особливі технології, які допоможуть заморозити фрукти якісніше

Крім усього іншого, морозильна камера може бути оснащена або ж ні якимись певними технологіями (іноді навіть брендовими), які роблять її більш функціональною і зручною. Ми вже з’ясували, що заморожувати фрукти найкомфортніше за допомогою морозильної камери з системою No Frost, але які ще технології допоможуть зробити зберігання фруктів у камері більш зручним і ефективним?

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - замороженные ягоды

  • Технологія «Швидка заморозка» – іноді цю технологію ще називають «Супер заморозка» або «Super Freeze», але суть від цього не змінюється. Дана технологія виявиться вельми корисною особливо у тому випадку, коли ми вирішимо завантажити свою морозильну камеру великою кількістю свіжих фруктів і ягід. Перед цим нам приблизно на дві години потрібно активувати режим «Швидка заморозка», температура в камері опуститься до -23 ° С -24 ° С. Після цього ми завантажуємо фрукти, які заморожуються практично миттєво. Через годину або дві ми деактивуємо режим «Швидкої заморозки», якщо він не деактивується автоматично.
  • Сигналізація відкритих дверей – насправді така проста функція, яка здатна оповістити нас спеціальним звуковим сигналом про те, що ми забули закрити дверцята морозильної камери, дуже корисна. Вся справа в тому, якщо ми забули закрити дверцята, то всередину морозильної камери потрапляє тепле повітря, яке не дуже благотворно позначається на заморожених фруктах. Крім цього, тепле повітря, контактуючи з холодним, може привести до утворення льоду на продуктах, що так само не дуже добре. Сигналізація зможе вчасно оповістити нас про помилку, і ми швидко закриємо дверцята камери.

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - дисплей морозильной камеры

  • Електронне управління – подібний тип управління куди більш зручний і комфортний, ніж механічний. Завдяки електроніці ми наочно на дисплеї зможемо бачити ту температуру, яка встановлена ​​в морозильній камері. Крім цього, електронне управління оснащене більшою автоматикою. Наприклад, включивши режим «Швидкої заморозки», нам не потрібно турбуватися про його виключення, адже у даному випадку деактивація режиму відбудеться автоматично.

Резюмуємо

Морозильна камера використовується для заморозки абсолютно різноманітних продуктів. Таким чином, перед покупкою нової камери варто звертати увагу на те, які саме продукти в ній будуть заморожувати. Сьогодні ми розглянули найбільш поширений приклад, коли морозильна камера купується для заморозки фруктів і ягід. Блог Comfy впевнений, що найбільш оптимальний варіант для подібних цілей буде мати вигляд вертикальної морозильної камери з безліччю ящиків для заморозки різних плодів і ягід. Найкращою системою заморозки в даному випадку виявиться система No Frost, яка дозволить зберегти структуру продуктів в тому вигляді, в якому вони були перед заморожуванням, адже вони не будуть знаходитися в льоду.

Запасайся вкусностями на круглый год_выбираем морозилку для фруктов - фрукты в кубиках льда

Так само не варто забувати і про додаткові функції в наших морозильних камерах. Не зайвим виявиться режим «Швидкої заморозки», який допоможе заморозити великі обсяги продуктів в максимально швидкий час. Додатковий комфорт в управлінні режимами камери надасть нам більш сучасне електронне управління, яке має масу переваг перед механічним. Також не варто забувати про сигналізацію відкритих дверей, яка нагадає нам закрити дверцята морозильної камери, якщо ми випадково не зробили це.

Підписуйся на наш Telegram-канал

55155 0 cookie-check Запасайся смаколиками на цілий рік – вибираємо морозилку для фруктів

Читайте також:

Топ-9 додатків на смартфон, які стануть в нагоді у побуті
Топ-9 додатків на смартфон, які стануть в нагоді у побуті
16 Липня, 2018, 08:50 1146 8
Смартфон для нас вже давно перестав бути лише «дзвонилкою», адже ми використовуємо його повсякденно абсолютно в різних цілях. У своєму повсякденному житті ми вітаємо універсалізм,...
Смотреть результаты
Розвіюємо поширені міфи про кондиціонери
Розвіюємо поширені міфи про кондиціонери
Влаштовуйтеся зручніше та беріть велику чашку смачного чаю або освіжаючого лимонаду — у нас сьогодні час захоплюючих історій та лякалок. Так, ми будемо розповідати страшні...
Смотреть результаты
Android та його приховані функції
Android та його приховані функції
Найбільш популярною і поширеною операційною системою для мобільних гаджетів, є Android, але далеко не завжди ми вміємо ним користуватися повноцінно. Операційна система Android ось уже...
Смотреть результаты