search
Підписатися

logo

Топ-9 додатків на смартфон, які стануть в нагоді у побуті

16 Липня, 2018, 08:50 8

Смартфон для нас вже давно перестав бути лише «дзвонилкою», адже ми використовуємо його повсякденно абсолютно в різних цілях.

У своєму повсякденному житті ми вітаємо універсалізм, навіть не помічаючи цього. Це також стосується і тієї техніки, яку ми використовуємо у своєму побуті. Нас більше не влаштовує телефон, який лише дзвонить і приймає текстові повідомлення, телевізор, який лише показує нам звичайне телебачення, так само може здатися нам неповноцінним. Що й казати про холодильники, найбільш сучасні моделі яких мають можливість синхронізації з мережею Інтернет та оповіщення нас про погоду на вулиці або відсутність продуктів, які можуть нам незабаром знадобитися. Насправді така тенденція дуже зручна і комфортна для нас, адже звичайні і повсякденні для нас предмети стають багатофункціональними.

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - фотографируем на смартфон

Таким чином, найбільш популярним гаджетом для кожного з нас сьогодні, є смартфон. За своєю суттю, це звичайний телефон, пряме призначення якого полягає в здійсненні дзвінків або їх прийомі, а також відправці і прочитанні текстових повідомлень. У такому випадку все було б вкрай просто, але сучасні смартфони пропонують нам величезний функціонал, який зовсім не обмежується всім тим, що ми описали. Як мінімум, наш смартфон оснащений камерою, можливістю звукозапису, за допомогою нашого смартфона ми можемо виходити в інтернет, спілкуватися з близькими в соціальних мережах. Давайте ж сьогодні розглянемо найбільш цікаві та корисні програми, які можуть стати в нагоді нам у нашому сучасному житті і побуті.

Підписуйся на наш Telegram-канал

# 9 Ліхтарик

Сам по собі ліхтарик є вкрай корисним і необхідним пристроєм. Але, погодьтеся, що ліхтарик носити з собою щодня в кишені дуже незручно і не комфортно. Найчастіше, даний пристрій знаходиться десь на поличці у нас вдома, і ми вдаємося до його використання не так часто, як у цьому виникає необхідність. Часом нам терміново необхідно підсвітити щось або розглянути обриси кімнати, світло в якій відсутнє, але ліхтарик все ще лежить на поличці вдома. Що ж робити, якщо його немає під рукою?

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - смартфон-фонарь

У цьому випадку нам легко зможе допомогти наш смартфон, який практично завжди поруч. Програма «ліхтарик» у переважній більшості випадків є стандартною і використовує для своєї роботи LED-спалах смартфона. Освітлення виходить дуже яскравим, але не варто забувати, що така програма споживає велику кількість заряду акумулятора нашого гаджета.

# 8 «Прості рецепти»

Цілком природно, що кожен з нас їсть щодня і не один раз на день. Але чи часто ми замислюємося про те, що ми їмо, і хто це готує? В сучасних умовах нам часто доводиться вдаватися до послуг всіляких кафе або фаст-фудів. Але ми зовсім забули про те, що вкрай важлива (в першу чергу, для нашого здоров’я) повноцінна домашня їжа. Якщо ми говоримо про ідеальний сценарій, то повноцінні сніданок, обід і вечеря повинні бути присутніми в нашому раціоні щодня. Але для цього нам необхідно готувати щось вдома на кухні! І зовсім не потрібно кричати про те, що часу для цього катастрофічно не вистачає, та й за продуктами ніколи сходити, куди вже там готувати!

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - рецепты на смартфоне

Не полінуйтеся виділити хоча б годину для приготування повноцінної домашньої трапези для себе і своєї сім’ї, а в цьому вам зможе допомогти програма «Прості рецепти», яка навіть в режимі оффлайн здатна допомогти вам швидко і смачно приготувати різноманітні страви.

# 7 «Air Measure»

Як часто вам доводиться вимірювати розміри будь-якого предмета? Швидше за все, не часто, якщо з цим не пов’язана ваша професійна діяльність. Таким чином, не дивно, що в найнеобхідніший момент ми не можемо виявити під рукою лінійку або рулетку, яка дозволить дізнатися нам точні розміри того чи іншого предмета. Але, на щастя, під рукою обов’язково виявляється смартфон і навіть у цьому питанні він зможе допомогти нам.

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - airmeasure

Допомогти він нам зможе, якщо на ньому встановлена ​​відповідна програма, наприклад, AirMeasure. Завдяки цій простій програмі, використовуючи камеру нашого девайса, ми зможемо з мінімальною похибкою визначити розміри предмета, який нас цікавить. Наприклад, якщо ми сумніваємося в тому, чи поміститься телевізор в отвір в нашій стіні чи ні, то AirMeasure зможе вирішити для нас це питання. Але варто розуміти, що для найбільшої точності, нам необхідно використовувати традиційні лінійки і рулетки.

# 6 Прогноз погоди

Погода на вулиці може вирішувати дуже багато. Наприклад, якщо ми запланували пікнік, а на вулиці пішов дощ, то пікнік необхідно буде відкласти. Або якщо ранньою весною ми вирішили організувати свято на природі з шашликами, але несподівано «вдарив» мороз, то шашлики так само необхідно буде скасувати. Але що ж робити, якщо наше життя не дозволяє нам здійснювати подібні помилки, а відкласти намічений захід ну ніяк через погоду не вийде? Все дуже просто, всього лише встановіть на свій смартфон програму, яка буде розповідати вам про найближчу погоду у вашому місті.

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - погода на смартфоне

Таких програм дуже багато і довго шукати їх в тому ж Google Play не потрібно буде. Встановивши одну з таких програм на свій девайс, у вас з’явиться можливість розмістити на робочому столі смартфона спеціальний віджет, де можна буде наочно ознайомлюватися з погодою на найближчі дні. Таким чином, вам більше не потрібно буде екстрено міняти свої плани через снігопади або проливні дощі, ви легко підлаштуєтеся під погоду на найближчий тиждень, а то і місяць.

# 5 Stocard

У своєму повсякденному житті, ми чи не щодня відвідуємо різноманітні магазини і робимо в них покупки. Практично кожен більш-менш великий магазин або салон володіє власною дисконтною або накопичувальною системою. Тому, якщо ми регулярно відвідуємо такі магазини, то рано чи пізно (але швидше рано), ми стаємо володарем однієї з таких карток постійного покупця. Що вже тут приховувати, магазини і торгові мережі, таким чином, намагаються прив’язати покупця до себе, наділяючи його всілякими бонусами і привілеями.

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - stocard

Тому зовсім не дивно, що з часом, таких карток у нас накопичується величезна кількість і носити їх з собою стає обтяжливо. У цьому нам допоможе простий додаток під назвою Stocard, який сканує штрих-коди необхідних нам дисконтних і бонусних карт і об’єднує всі в одному лише нашому смартфоні. Це дуже зручно, адже нам не потрібно носити цілу «колоду» бонусних карт, а в магазині досить буде пред’явити продавцю всього лише свій смартфон зі штрих-кодом карти.

# 4 «Купи Батон»

Як часто, повертаючись з роботи, ви заходите в продуктовий магазин і читаєте «любовне послання» від дружини з переліком того, що потрібно купити додому? А траплялося таке, що збираючись компанією на пікнік, ви безліч разів дзвоните один  одному, щоб поточнити, що ж кому необхідно купити? Упевнені, що обидва сценарії вам добре знайомі! Позбавити вас від подібних ситуацій знову зможе ваш смартфон, але перед цим на нього необхідно буде завантажити і встановити додаток «Купи Батон».

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - купи батон

Завдяки цьому додатку з чудернацькою назвою, ви зможете синхронізовано зі своїми друзями і близькими (подібно як в соціальних мережах), створювати списки необхідних продуктів, а ті продукти, які вже не потрібно купувати, ви просто видаляєте зі списку і всі співрозмовники, які мають доступ до нього, побачать це. Відтепер, збираючись на пікнік або відпочинок, ви просто запускаєте додаток «Купи Батон» і бачите, що потрібно купити, а що ваші товариші вже купили.

# 3 Finkee

Сімейний бюджет (або навіть не сімейний, а особистий) є дуже копітким заходом, а грамотно скласти його зможе далеко не кожен. Але і в цьому випадку, допомогу нам надати зможе власний смартфон. Ми розглянули дуже багато додатків, які допомагають систематизувати бюджет, але найбільш досконалою і доопрацьованою нам здалася програма Finkee. Як і в більшості інших програм, ми зможемо проводити аналіз всіх наших доходів і витрат, які відбуваються протягом місяця. Так ми наочно побачимо, в яких саме сферах ми несемо найбільш суттєві витрати.

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - finkee

Крім цього, ми зможемо розбити наші витрати на певні категорії, такі як «Їжа», «Медицина», «Відпочинок» тощо. Подібний підхід надає нашим звітами найбільшої наочності. У свою чергу, ми зможемо поставити певний ліміт витрат на ту чи іншу категорію. Наприклад, якщо ми встановили ліміт на категорії «Відпочинок» 1 500 грн на місяць, то коли ми вичерпаємо цей ліміт, програма сповістить нас про це.

# 2 Карти GPS

Дуже часто виявляється так, що ми потрапляємо в незнайому для себе місцевість, а нам терміново потрібно знайти якусь адресу. Найбільш популярний такий сценарій, коли ми відвідуємо чуже місто або просто є жителем величезного мегаполісу, коли деякі райони, здавалося б, рідного міста, здаються ну зовсім не рідними. Для того щоб швидко зорієнтуватися в незнайомому для нас місці, на допомогу знову приходить смартфон.

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - навигатор на смартфоне

У будь-якому сучасному смартфоні присутній GPS, який, при наявності правильного програмного забезпечення, наприклад, Навітел, Maps.Me або Карти Google, дуже оперативно розшукає точку на карті, де ми знаходимося, і легко визначить найкращий маршрут до того чи іншого місця слідування. Так, ми зможемо заощадити дуже багато часу на пошуки потрібної адреси і не будемо дошкуляти перехожим з питанням: «А як пройти …?» (Тим більше що підказати можуть не правильно).

# 1 GoToShop

Ми сьогодні вже зверталися до питання того, що кожен з нас дуже часто, навіть щодня, відвідує різноманітні магазини, де ми здійснюємо покупки. Але варто задуматися, чи вигідно ми це робимо? Раніше, щоб придбати будь-що, ми відвідували відразу кілька відомих нам магазинів і порівнювали ціни на один і той самий товар, а після цього купували за найбільш вигідною для себе вартістю.

Топ-9 приложений на смартфон, которые пригодятся в быту - тележка с продуктами

Багато хто з нас навіть до цього дня так робить, але є куди більш зручне рішення, яке реалізовано за допомогою  звичайного смартфона. Ми просто встановлюємо спеціальний додаток, наприклад, GoToShop і на екрані нашого смартфона з’являються всі найбільш вигідні акції і додатки в найпопулярніших і великих торгових мережах нашого міста. Тепер, щоб з’ясувати найбільш вигідну ціну на той чи інший товар, нам більше не потрібно буде витрачати багато часу і сил на відвідування різних магазинів.

Підписуйся на наш Telegram-канал

55147 0 cookie-check Топ-9 додатків на смартфон, які стануть в нагоді у побуті

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Розвіюємо поширені міфи про кондиціонери
Розвіюємо поширені міфи про кондиціонери
16 Липня, 2018, 03:00 1038 11
Влаштовуйтеся зручніше та беріть велику чашку смачного чаю або освіжаючого лимонаду — у нас сьогодні час захоплюючих історій та лякалок. Так, ми будемо розповідати страшні...
Смотреть результаты
Android та його приховані функції
Android та його приховані функції
Найбільш популярною і поширеною операційною системою для мобільних гаджетів, є Android, але далеко не завжди ми вміємо ним користуватися повноцінно. Операційна система Android ось уже...
Смотреть результаты
Що подарувати мамі на день народження? 11 цікавих подарунків!
Що подарувати мамі на день народження? 11 цікавих подарунків!
Наближається матусин день народження, і ви досі не визначилися, що їй подарувати? Відставити паніку, адже у нас є багато дійсно крутих ідей подарунків для мам,...
Смотреть результаты